Doğuma Hazırlık Doğum Belirtileri

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Cnm ben kurtajdan sonra hamile kaldim son kurtaj tatihime gore 38 hagtaligiz ultrasona gore 37 beli degil haftasi ama onumuzdeki haftaya verecek sezeryan icin gun nasipse allahin izniyle cnm

Evet biliorum durumu senin.
Hadi bakalim insallah hayirlis ile kavusursun melegine
sen atlatmissin riskili zzamanlari onemli olan oydu

ne güzel her geçen gün bir arkadaşın iyi haberini alıyoruz. kızlar ama doğumu bize de anlatın yahu hiçbir şey bilmiyoruz ve meraktayız haliyle biz de sağ salim atlatsaydık bir.

Amin arkadaşlar perşembe günü saat dört buçuk abdest almak için lavaboya gittim bir baktım sızıntı şekilde su geliyor beş dakika sonra kanama da olunca korkup hastaneye gittik alttan muayene edildim açıklık bi cm dr yarın öğlen ancak doğum yaparsın dedi suni sancı için serum taktılar beş dakika da bir damlıyor gece bir ve adet tarzı sancı başladı tabi dualar okunuyor tesbih çekiliyor saat üç ve ağrı belden vurmaya başladı hemşire baktı açıklık üç cm ağrılar şiddetlene şiddetlene saati altı buçuk yaptık suyum patlatıldı açıklık alto cm saat on oldu ben artık duramıyorum serum içine bi ilaç eklediler anında çift görme oluştu hemşire dedi ilacxn etkisinden ve ebe dedi sancı geldiğinde ıkın üç defa ıkındım doğum haneye aldılar çatala çıktım iğne yaptı alttan dikiş sorası da hissetmiyeyim die ve ıkın dedi ebe başladım dr makasla kesti ve ıkındım oğlumun sesini duydum tüm acı bitti

Allah anali babali buyutsunn insallah canim neguzel saglicakla almissn kucagina darisi bizim basimiza.. benimde bikac haftam kaldi ve heyecan basladi.. bi iki sey sormak istiyrm o su geldignde ve oncesinde sancin varmiydi yoksa o geldikten sonrami basladi? Bide catala cikinca igne yapmslar ya hissettnmi acidimu keserken felan ( benim tek dusundugum oan ama korkmayalim diye dusunme gercekten biliyim ki kendimi ona gore hazirlayim (

Cnm benim sancım yoktu suyum geldi sonra sancı başladı iğne yaptıklarını hissetmiyosun sancıdan ve dikişi falan hiç bişeyi hissetmiyosun korkma yani

Cnm benim sancım yoktu suyum geldi sonra sancı başladı iğne yaptıklarını hissetmiyosun sancıdan ve dikişi falan hiç bişeyi hissetmiyosun korkma yani
Anladim canim cok tesekkur ederim.. tekrar gozun aydin Rabbim anali babali buyutsyn bizim icinde dua et darisi basimiza.. (

Allahim bu ramazan ayında isteyene nasip etsin inşallah bizlerede o müthiş duyguyu hisetirsin allah sağlıklı uzun omurler versin bebisinizle güzelim cok sevindim darisi başımıza inşallah opuldunuz

Yok cnm dogurmadim daha cuma gunu gun vereceklerdi ameliyat için vermediler doktorlar toplanti yaptilar karar alındı ameliyat olucak kesin normal dogumdan vaz gecirdim soylene soylene korkuyorum normalden riski var ya ilki sezaryan oldugu icin birde taktilar şeker yuklemesine yaptirmadimdi zararli diye pazartesi gel onuda yapalım gunude konuşalım dediler hayırlısı allahtan cnm inşallah sag salim bizde alırız bebislerimizi kucagimiza cumlemiz aminnn QUOTE="Visneli_Turtam, post: 41733928, member: 613447"]naptın kuzum sesin sedan çıkmadı dogurdun mu yoksa :)[/QUOTE]

naptın kuzum sesin sedan çıkmadı dogurdun mu yoksa :)
Yok cnm dogurmadim daha cuma gunu gun vereceklerdi ameliyat için vermediler doktorlar toplanti yaptilar karar alındı ameliyat olucak kesin normal dogumdan vaz gecirdim soylene soylene korkuyorum normalden riski var ya ilki sezaryan oldugu icin birde taktilar şeker yuklemesine yaptirmadimdi zararli diye pazartesi gel onuda yapalım gunude konuşalım dediler hayırlısı allahtan cnm inşallah sag salim bizde alırız bebislerimizi kucagimiza cumlemiz aminnn

Insallah canim bende normalden korkuuorum da benim 2 hafta buyuk die doktor iri bebek normali beklersek 4 kilo ustu dogar ve su durumda normal dogumu imkansiz gibi demisti.
sali yada carsamba dogumu konusmaya gidicem.
sata gore 36+3 olucaz ozaman ama ultrason 38+3 olucak bebek

Ne yazık ki benimde oyle normali beklersem öyle olucak tosuncuk bebek yani sezeryani 38 39 haftalarda yapiyolar cnm var baya 15 gunun felan sezeryanla olursan bana 39 hafta yapicaz dedi ama gun soylemedi yarin nasipse öğrenincez bakalım sag salim olsunlarda onemli degil ameliat normal benim icin

38 39 arasi yapiliyormus sanirim.
hadi bakalim hayirli haberlerle yazarsin kuzum bana sabirsizlikla bekliorum :)
Bir an evvel muayne gunum gelsin de kuzumu gorem :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…