Doğuma Hazırlık Doğum Belirtileri

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
canım bende hiç öyle bişey yok yaa ..

Kime sorsam yok dio allahim 1 haftadan fazla oldu ilklerde hafifti simdi baya agriyor yurumek ayakta durmak ölum sanki rahmim asagi dusucek bicakla kesiyorlar icerde doktora gitsem mi acaba rabdevuyu onemi alsam :KK43:

canım bende hiç öyle bişey yok yaa ..

Kime sorsam yok dio allahim 1 haftadan fazla oldu ilklerde hafifti simdi baya agriyor yurumek ayakta durmak ölum sanki rahmim asagi dusucek bicakla kesiyorlar icerde doktora gitsem mi acaba rabdevuyu onemi alsam :KK43:

ne zamankı randevun ??? bıde duydum daha once bu şikayeti korkmaa..

benımkıde iri ama oyle bı agrım yok çok sukur.. dıkkat et tatlım..

Uzandim simdi genellikle uzaninca hafiflio.
hareket edince seyim sizlio cok.
acaba basi cokmu vajinaya yakinlasti bilemedim ki kafam karma karisik.
birazda sancim var ama sabah bacagim kasildi damarlarim cekildi gibi oldu :KK43:

sancı dırek cok ama cokk duzenlı olurdu korkma..oyle uzanınca hafıfleyen bısey degıl.. ama bu usreyı mınımum az agrıyla gecırmeye bak tabıkıde... ben daha bugun ızne ayrılıcam.. suan bıle ofıste zor oturuyorum belimin agrısından :KK43:

Uzandim simdi genellikle uzaninca hafiflio.
hareket edince seyim sizlio cok.
acaba basi cokmu vajinaya yakinlasti bilemedim ki kafam karma karisik.
birazda sancim var ama sabah bacagim kasildi damarlarim cekildi gibi oldu :KK43:

sancı dırek cok ama cokk duzenlı olurdu korkma..oyle uzanınca hafıfleyen bısey degıl.. ama bu usreyı mınımum az agrıyla gecırmeye bak tabıkıde... ben daha bugun ızne ayrılıcam.. suan bıle ofıste zor oturuyorum belimin agrısından :KK43:

Kiyamam ya hala calisiyormusunuz siz allah yardimciniz olsun.
uff vajina agrisi beni bitiriyor sadece :KK43:

O ağrı bende var çok iyi biliyorum dr normal dedi ben bi saat kadar yürümeye çalışıyorum önceden daha çok yürüyordum şimdi On dakika yürüyüp biraz dinlenip devam ediyorum çünkü kasığım da sancı oluyor

Artık yürü doğumumuz yakın galiba bir de aynı gün oluyormuş ☺

O ağrı bende var çok iyi biliyorum dr normal dedi ben bi saat kadar yürümeye çalışıyorum önceden daha çok yürüyordum şimdi On dakika yürüyüp biraz dinlenip devam ediyorum çünkü kasığım da sancı oluyor

normal dedi ise sıkıntı yok ozaman..
korkum erken dogma olasıgı. gerçi erken dogum tehlikemiz yok ama en azından 36 37 olsak.
35+0ım

Aynen olabilir ☺ yürüyorum bende akşamları yarım saat buarada çatı muayenesi hakkında bilgi verir misiniz olanlar bn yarın olucamda biraz korkuyorum

Kızlar bende de var vajina ağrısı hele yürüyüş yaparken yarın kontroldeyim bakalım ne olacak kısmet :* birde sexeryam doğum kaçıncı haftada oluyir 38 39 galiba yarın nasipse gittiğimde sezeryan gunu vere bilirler artık

Kızlar bende de var vajina ağrısı hele yürüyüş yaparken yarın kontroldeyim bakalım ne olacak kısmet :* birde sexeryam doğum kaçıncı haftada oluyir 38 39 galiba yarın nasipse gittiğimde sezeryan gunu vere bilirler artık

Ay canim doktoruna sor ya bendede var bakalim ne diycek sana.
sezeryan 38 haftalikken yapiliyo.
verebilir canim

Cnm sordum normal mis bebek baski yaptığı icin ağrı oluyormuş bazilarin diyor bıçakla keser gibi agriyo diyor normal mis

he iyi canım ozaman bizde endişelenmiyelim :) allah razı olsun canım şimdi aklımdan geçiyordun valla ..
sen nasılsın varmı gelişme?

he iyi canım ozaman bizde endişelenmiyelim :) allah razı olsun canım şimdi aklımdan geçiyordun valla ..
sen nasılsın varmı gelişme?
Buna şükür iyiz cnm cuma gunu çardi dr gun vercekek allahin izniyle ben normal istyorum ama ilki sezeryan o yuzden riske girmek istemiyorum ama doktorlar normal dogum yap diyolar

Buna şükür iyiz cnm cuma gunu çardi dr gun vercekek allahin izniyle ben normal istyorum ama ilki sezeryan o yuzden riske girmek istemiyorum ama doktorlar normal dogum yap diyolar

Insallah imkanin varsa normal olsun canim.
hadi bakalim senin kac haftalikti?
haber et banada merak ederim

Insallah imkanin varsa normal olsun canim.
hadi bakalim senin kac haftalikti?
haber et banada merak ederim
Cnm ben kurtajdan sonra hamile kaldim son kurtaj tatihime gore 38 hagtaligiz ultrasona gore 37 beli degil haftasi ama onumuzdeki haftaya verecek sezeryan icin gun nasipse allahin izniyle cnm

X