Doğuma Hazırlık Doğum Belirtileri

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
Kizlar benimde bikac gundur kasiklrma ani kramlar giriyo asiri halsizim ve ayaklarim sismeye basladi dogum yaklasnca sisermis genelde kayinvalidem 15 gunun var karninda inmis iyice dedi bilmiyrm bunlarda belirtimi acaba.. ve vajinamda baski hissediyrm sanki aniden cikacakms gibi oglum

Kac haftaliksin kuzum termin yakinsa normal

Genelde doguma yakin regl sancisi gibi sancilar olabiliyo benim olmustu dogum zamaninda da giderek artti bacagima vurmustu sonrada suyum geldi bu kisiden kisiye degisiyo ama suyunuz gelirse yada kan gelirse yani apar toparlik bi durumunuz olmazsa fazla vakit kaybetmeden hemen ilik dus alip gitmek dogumu kolaylastiran nedenlerden biride budur

Benim biraz regl sancisi gibi oluyo sirtimla beraber ama devamli degil 30 40 sanie sonra geciyo bazen uzunda suruyo bebek iyce inmiş asaya hissediyorum sancilardan kac Zaman sonra Doğum yaptin her vücut bir değildir de :*

Evet bende oyle :/ Rabbiolck bizim bu iş bilmem allah hayirlisiyla kucagimiza almayi nasip etsin cumleten kasilmalarim oluyor ama düzenli degil benimde
Amiin canim amiinnn.. once duzensiz basliyo zaten yani yaklasms korkma Rabbim bagladgi dugumu cozer.. az daha sabir lazim cumlemize

Benim biraz regl sancisi gibi oluyo sirtimla beraber ama devamli degil 30 40 sanie sonra geciyo bazen uzunda suruyo bebek iyce inmiş asaya hissediyorum sancilardan kac Zaman sonra Doğum yaptin her vücut bir değildir de :*
2 3 hafta falan surdu benimde uzun da oluyodu kisada ama ayni siddette oluyodu bende belime vurmadi sadece regl sancisi oluyodu

Evet cnm senin kac haftalık ben internete baya buldum ama hep su gelmesi nişan felan

Canim ben 37. Haftaya girdim şu gelmesi nisan onları bende okudum ama hiç gelmeyen de var nasıl olacak bilmiyorum cuma günü kontrol var 37 nin Son günü hemde çatı kontrolü yapılacak bakalım doktorum ne diyecek

Inşallah hayırlı haberler verirsin cnm benim kontrolüme allahin izniyle 8 gun var birde benim ilki sezeryan simdikini normal diyor doktor
Canim ben 37. Haftaya girdim şu gelmesi nisan onları bende okudum ama hiç gelmeyen de var nasıl olacak bilmiyorum cuma günü kontrol var 37 nin Son günü hemde çatı kontrolü yapılacak bakalım doktorum ne diyecek

Merhaba arkadaslar 38+1 hamileyim ilk bebeğim bi hafta once pazartesi gunu nişan geldi kahverengi renkde hastaneye gittim 2 cm acilmam vardı ve nstde sanci baslangici vardı eve geldim bisey yok dr.bol bol yurumemi soyledi dun geceden beri ara ara regl sancisi gibi sancim oluyo belimde feci agriyor ama bu kadar sonra tekrar iyi oluyirum ne olcak halimiz uykum kacıyo uyusamda hep dogurdugumu goruyorum

Agrin varsa git bence nisanda gelmiş boşa vakit kaybetmeden cnm

ama 10 dkda bir demişsin bence git nasıl bir agrı ?
On dakika da bir degil :) mesela agrı belimde var kasıgıma ağrı geliyo regl sancısı gibi on dakika kadar agrıyo ondan sonra uzanıyorum geciyo dr.um demisti dogum sancisi belden kasıklara vurur ve siddeti gittikce artar bes dakikaya bi duserse dogum sancısıdır benim mesela sabah oluyo sonra duruyo bidaha olmuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…