Doğuma Hazırlık Doğum Belirtileri

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

ozaman dinlen canım bnm dikkat et genede gözün saatte olsun bak burda bir abla dinlenince geçio dedi dedik git aynı senin tarif ettigin gibiydi gitti nstde sancısı cıktı doktorlar acil sezeryana aldılar 2 gün oldu doğalı oda senin gibi kesik kesik tam 18 saat sancı cektim dedi

Daha da stres yaptım şimdi sezaryen olmak istemiyorum ya

selam arkadaşlar,tam 6 gündür çok ciddi ağrılar çekiyorum.sağ bacagım kilitlenip kalıyo ve anormal bi ağrı başlıyo doktora gittiğimde bana iğne verdi ağrı kesici.ağrın oldukça vurulabilirsin dedi.2gün vuruldum ve gerçekten en azından 3 saat rahatlattı beni sonrasında başlasa da o 3 saat yetiyodu.internette o iğne hakkında bi araştırma yaptım ve gördügüm sonuç beni çıldırttı.ilacın kendi içerisinde yazan gebe kullanımında son 3 ay kesinlikle önerilmediği yazıyor.bebekde sorunlara neden olabileceği yazıyor. şu durumda tabiki iğneyi vurulmuyorum ama doktorun yaptıgı bu hata beni çok gerdi.doğumda yaklaştı ne yapmalıyım sizce? direk doktorumu deişştirsem hatamı etmiş olurum?

Geçmiş olsun cnm bence degistir

Kizlar aksam agrilarim oldu doktora gitim acilma felan yok bebekte cok saglikli buna şükür Allahım'a sancilarimin sebebi sidik kanalarinda inthaplanma mis erken dogum riskini artiriyormus kesinlikle agriniz varsa gidin ertelemeyin cidi sorunlar ola bilir allah korusun

Benim dun gece belim cok agrıyordu ama sonra yine gecti artık strese girdim herkes arıyor her gun daha dogurmadın mı falan diye daha da stres yapıyorum korkularım artıyo napıcam ben

Canim bence internette okudugun herseye inanma doktorun verdiyse vardr mutlaka bi bildgi benm doktormda ilk uc ayimda enfeksiyondan dolayi fitil vermisti bende prospektusu okudugumda ilk uc ay gebelikye kullanilmsi uygun degildr yaziyodu ama ben kullandm cunku butun ilaclarda bu uyari yaziyo zaten doktor tavsiyesi disinda kullananlar icin.. bu saatten sonrada doktrnu degistrme derim

Merhaba kızlar herkesin yazdığı yorumları okudum bir anlık kendimi kötü hiss etdim kızlar bende hiç ağrı falan yok sanki hiç gebe diyilmişim gibi karnımda zaten çok büyük diyli Buda beni yeteri kadar rahatsız ediyor cuma günü doktorla randevum var inşallah hiç bir sorun çıkmaz bende

Canım hiç korkma allahın izniyle bişey yok ben 39 haftaya girdim sadece bel ağrılarım var dr bol bol yürü diyor sen daha ayına yeni girmişsin ilerleyen haftalarda başlar şikayetler benim de karnm kavun kadar bunlar sorun değil yani

Merhaba cicianne nekadar yuruyorsun günde bende 38 deyim yarın kontrolum var bakalim ne dicek hayirlisi

Ben kendime hiç almadım sadece gobegim önde top gibi kendim zayifim ve 8. Aydan sonra kilo aldım ☺

bende hiç belirti olmadı valla, gece wc'ye kalktım ve nişan denen seyı gordum.. sonra sancılar cok duzenlı sekılde basladı, bız sabah 9-10 gıbı hastaneye gıttık ve kızım oglen 2'de dogmustu ( epiduralli normal dogum oldu)

Kizlar ya asiri vajinamin ici rahmim agriyor sizde varmi ogle belirti korkuyorum yururken otururken kalkerken onceden sizi vardi simdi baya agriyor rahmim ve asiri baski hissediyorum.
Idrarda enfeksiyonds yok ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…