Düğün Dnde gelin wc ihtiyacn karlayamaz m??

ay bütün yorumları koparak okudum kaydirigubbakcemile3
benimde habire tuvaletim gelir o yüzden gelin almaya geldiklerinde yanıma kuzenimi götüreceğim.kayınvalidemlerin evi bizden tam 50 dk uzaklıkta o yüzden mutlaka sıkışırım orda en azından kuzen tutar ben yaparım hatta küçük bi leğen ayarlasakta direk altıma tutsalar züper olur :eek:

bu kadar muhabbetin üzerine bi wc molası verilir :nazar:

ayy benimdee çok tuwaletim gelir yaa bakalım nasıl yapcam bendee :))

oturaklı tuvalete oturulabilir zaten gelinliğim buna uygun ayrıca cok zor içinde tutmak gereksiz de..

bir gece oncesini mutlaka wc de gecirin kızlar boşaltın eice delikafadulden gelin işemez ! gelin acıkmaz ! gelin uyumaz ! sırnaşık şey

bende bu soruyu merak edıyordum ..
çok sıvı almasakta benım heyecandan gelırkı yaa uff.. :KK43:(
gelınlıgım butun dıktırıyorum hanı iki parca olsa altı çıkarttım verırdım birinin elinede :roflol:
oyle olmayacagından off insallah gelmez..

kızlar selam, ben çok şükür düğünümü geçirdim hiç de düşündüğüm gibi zor olmadı :) damadı giydirmek üzere kendi evime geldiğimde wc yi kullandım. Kuzenim banyoda eteklerimi toparladı bana verdi, sonra onun çıkmasını istedim çok rahat oldu, işim bitince eteklerimi düzeltmesi için tekrar çağırdım, hiçbir yerime bişi olmadı :) Üstelikte bir daha hiç wc ihtiyacı hissetmedim. Kendinizi kasmayın o curcunada wc aklınıza bile gelmioooo :)

bende gittim.ablam gelinliğimin eteklerini tuttu bende yaptım tuvaletimi

Arkadaşlar aklıma takıldı şimdi ,,sizin düğününüz herşey çok muhteşem gidiyor,fakat çok sıkıştınız öyle böyle değil wcye gitmek zorundasınız, gelinlikle nasıl gideceksiniz?? yada giden varmı bu şekilde ??? :sm_confused:

Ben nikah başlamadan önce bir kere gittim. Ondada kuzenim yardım etti. Kışın evlendiğim için gelinliğim acaip kalındı. Tek giremedim.
Ama gün içinde hiç birşey içmediğim için gece eve dönene kadar bir daha hiç ihtiyaç duymadım. Tavsiyem o gün çok gerekmedikçe sıvı tüketmeyin ve giyinmeden ihtiyacınızı giderin :)

Tam oturmadan ıkı kıŞıde tarlatanla gelınlıgı kaldırırsa gayet gÜzel ıŞını gÖrÜrsÜn hafıften ÜstÜne ıŞersen de sıkma canını nazarlık olur mıllet ÇıŞle yıkanıyo efsuna bÜyÜye karŞı ne olacak

bende heyecandan sıkışırım ya havaalanında askımı beklerken bile sıkışıorum uçak ineceği zamanda ya düğünde kesin yaparım altıma bez bağlııım bari gelinlik kabarık zaten görünmez kaydirigubbakcemile3

Hiç aklıma gelmemeişti bu valla.. :) Aksilik oldu mu olur işte, hewyecandan da sıkışabilir insan..:)

günümün yarısı tuvalette geçer normalde ama düğünde aklıma bile gelmedi.yakın bir arkadasım düğünde üç kez gitti heyecandan galiba.tarlatanı hafif kaldırıp gelinliğin eteğini toplayıp gelinliğin içine koydum o sadece tarlatanı yukarıda tuttu. geri işte bana kaldı malum:)

valla ben en son kuaföre giderken giymiştimm bide taa geceee 4.30 da çorbaıya gittiğimizde artık dayanamadımm eşime dediimm içkininde tabi tesiri varr ben biraz daha girezsem tuvalete işicemm altıma dedim dee o götürdü beni lavaboyaa bide gelinlik kabarıktı ki sormayınn aman amann ne fenaa ama neyseki kocişşş beni wc ye götürdüüü

Merhaba arkadaşlar ben yeni katıldım siteye.

Benim de nişan elbisem kabarık ve kuyrukluydu .

Diğer arkadaşın dediği gibi tarlatanın içine topladım.eğer wc alafranga ise daha kolay oluyor. Ama çıkışta biri olsun yanında ,sağını solunu düzeltmek için.

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
süper bi soru bu :)..hiç aklıma gelmemişti..:CüvCüv:
ben rastlamadım yakınlarımda ..
ama o etekle de ne zor olmuştur..hihoyyyt

delikafadulden:roflol: demekki neymiş fazla kabarık gelinlikten kaçınmalıymışız iyi fikir buldum hihoyyyt

güsel konu valla :KK70::KK70: kabarık gelinlikle nasıl olur ama zor olur heralde yanında biri olsada sonucta senle içeri gelemicene göre birinin gelmesine gerek yok bekci falan hahaşakkıdısırnaşık şey:icecream::roflol:

benim 1arkadaşımda regliydi evlendiği gün kaç kere wcye gitti,gelinliğim battımı diye çok huzursuz olmuştu,çiş neysede regl çok kötü

bende çok düşünürdüm yaaa takı töreninin ortasında gelirse diye :roflol: Allahtan gelmedi gelinliği giymeden önce götürmüşlerdi lavaboya hazırlıklıydım yani :roflol:

X