Diyeti Sürdürme ve Motivasyon

Yaa hayr olsun modun neden düşükki? ama pazar tartı günümüzdu yaz yine lütfen gitme sen grubumuzun kurucususun kimse yazmazki sende yazmassan

Yaa hayr olsun modun neden düşükki? ama pazar tartı günümüzdu yaz yine lütfen gitme sen grubumuzun kurucususun kimse yazmazki sende yazmassan
Bugün tartılıp yazacaktım ama Tartının pili bitti galiba.
Tayin süreci beni cok yıpratıyor. Benim tayinimin çıkmama durumu var. Öyle bir durumda kızımla ben ayri kalacağız eşimden. O da 15-16 saatlik mesafe. Hem tek başına çocukla ilgilenmek, hem okul işleri bayağı zorlayacak. Çalıştığım okulun şartları da birçok okuldan daha zor maalesef.

Çıkar inşallah ümidini yitirme sen burda da aktif ol hep olur mu birbirimize destek oluruz hep burada

Çıkar inşallah ümidini yitirme sen burda da aktif ol hep olur mu birbirimize destek oluruz hep burada
Teşekkür ederim canım, tamam inşallah. Yani moral sıfır. Bugün hiçbir sey yemeyecektim eşimin ısrarıyla yedim. Akşama yemek yapacak halim de yok. Muhtemelen dışardan söyleriz. Sıkıntılandığım zaman karnım veya midem ağrır. Yine onu yaşıyorum şimdi

Kolay iş yok gerçekten canım bende bu aralar nefes bile almadan çalışıyorum işyerinde aşırı yoğunuz yani tam tamına yazamıyorum buraya ama yinede arada bı sizlerle konuşmak bile iyi geliyor

Günaydın. Benim tartinin pili bitmek üzere. Çıkarıp taktigimda 75.5 ciktim, hemen bir kez daha tartıldım 74.5 ciktim. 15-20 dakiks sonra tekrar çıktım yanlışlık olduğunu düşündüğüm için bu kez de 74.3 çıktım. Ama ben 74 olarak baz alacağım bunu. 1 agustosta 69.9'u gormeyi umuyorum. O güne kadar tartılmak da istemiyorum. Bir de belki 74ten az olabilirim çünkü normalde karnım şiş olurdu. Ama aynada baktığımda duzlestigini gördüm. Yani daha az da olabilirim bilmiyorum

Çok güzel maşallah bende tartıldım sabaha 58.30ciktim yani almışım yarım kilo geçen çarşamba 57.80dim bende dikkat edicem daha da bakalım

Çok güzel maşallah bende tartıldım sabaha 58.30ciktim yani almışım yarım kilo geçen çarşamba 57.80dim bende dikkat edicem daha da bakalım
Dikkat etsem almazdim muhtemelen. uzun zamandır 74-75 diyr gidiyorum. Tartilmak mi moralimi bozuyor diye düşünüyorum. O yüzden dayanabildigim kadar dayanacagim. Aralarda 1 günlük detoks ve tek öğünler yapmayi düşünüyorum. İnşallah etkisi olur ya
Ödem için maydanoz salatalık karışımı yaptım 2 bardaklık.

Eklentiler

• IMG_20240707_134805.jpg
    42,3 KB · Görüntüleme: 14
Ohh afiyet olsun bende bunları içemiyorum içine kereviz sapı filanda koyanlar var hatta daha farklı otlar filan hayatta icemem yani ama maşallah size inşallah faydasını görürsünüz ödem için maydonoz falan iyi diyorlar ama işte hiç yiyemiyorum ben

Tortuyla birlikte içmesi zor oluyor. Süzüp icmeyi denedin mi? Yoksa tadını mı sevemiyorsun

İyi aksamlar. 2 litreye yakın su içtim bugün. Kahvaltım dengeli degildi, sonrasında arada meyve suyu içip bir iki bisküvi yedim. Ama tam iki ana öğün yedim bugün.
Öğünlerimi yazmayacağım. Eşim iki gündür evdeydi. Yarın çalışmaya başlayacak. Ben de artık tek öğüne geçiş yapmak istiyorum. Spor sonrası protein ağırlıklı ufak bir öğün yaparım. 1,5 öğün gibi bir şey olmuş olur. Bu hafta da böyle ilerleyelim bakalım.

Bende tek öğün yaptım bugün saat 3 e kadar yemedim 3 te de iki üçgen peynir superfreshin peynir dolgulu nugget topu gibi bişey 6 adet yedim bir tane zeytin ve bı küçük salatalık bir bardak ta şekersiz çay içtim başka da bişey yemedim ama evde bisküvili pasta vardı iki tatlı kaşığı yedim tadına baktım sayılır peşine 40dk Leslie yaptım bugün dışarıda da işlerim vardı Leslie ve yürüyüş ile birlikte saat 8000adimi gösterdi yatana kadar 10000yaparim sanırsam ve bugün daha bişey yemem tek öğün kapanış olur 3lt de Su bitirdim bide

Günaydınlar...

nasılsınız hanımlar? yeni hafta yeni gün tam da iyi bir beslenme ve egzersiz için başlama günü :))

Sabah 9 da bir sade Türk kahvesi içtim :)

hala bir şey yemedim. 14 saattir açım : uzun süre açlık bana iyi geliyor.
kendimi dinç , aktif hissediyorum .

Ha bir de artık çok çok zorlamayacağım kendimi. Canım dondurma mı istedi miktarına ve saatine dikkat ederek ayrıca , hareketi arttırak yiyeceğim evelallah ...

İyiyim çok şükür siz nasılsınız? İki kişi yazışıyoruz sizin ve mimesis in yokluğu çok hissediliyor

Ben de kendimi zorluyorum diyete, spora. 1-1,5 günlük detoks yapıp ödem atmıştım ama tekrar almışım. Al ver döngüsünü kiramadim henüz. Bu hafta umduğum gibi olur inşallah

kız nerelerdesin sen bi yazıyon ce diyip kaçıyon yazın hep aktif olun burada da yokluğunuz belli oluyor mimesis de tatile gitti hep beraber olalım ya burda daha bi motive oluyor insan cidden :)

iki öğün mü besleniyorsunuz? düzeniniz nasıl?

detoks istiyorum ama cesaretim yok yapamam gibi geliyor bana.

kız nerelerdesin sen bi yazıyon ce diyip kaçıyon yazın hep aktif olun burada da yokluğunuz belli oluyor mimesis de tatile gitti hep beraber olalım ya burda daha bi motive oluyor insan cidden :)

Şöyle ki ; 10 gündür ev köy hastane işleri derken biraz karıştım. yazamadım maalesef. nasipse bugün itibariyle

iki öğün mü besleniyorsunuz? düzeniniz nasıl?

detoks istiyorum ama cesaretim yok yapamam gibi geliyor bana.
Evet iki öğün besleniyorum. Akşam yemeği saati değişiyordu sürekli. Belki bu hafta oturur. Eşim akşam yemek yiyip tekrar göreve gidecek çünkü. bir gün bu şekilde diğer gün aksam 5 gibi mesaisi bitecek, bu hafta böyle olacak.

Yaptığım detoks 3 günlüktü ama ben iki gun yaptim ikinci gün de uyamadim pek. Aç kalırım zannediyordum ama aç kalmadım açıkçası.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…