Diyeti Sürdürme ve Motivasyon

Selamlar. Sabah kahvaltım yine 30 gr kadar peynir, domates salatalık, yesilliklerden salata ve 1 hsslanmis yumurtaydi.
Eşimin kahvaltisindan artan az bir kıymalı yumurta vardı. Onu da yedim. Bir de kaymak vardi cok az, çöp olacak diye az bir ekmeğe balla sürüp yedim. Yarim kase de çorba içtim. Kizima yapmistim ama tadını beğenmedi. Mercimk, kabak, kapya biber, sogan sarimsak vardı çorbada. Arada bir meyve yemiştim. Detoksta yok ama sanırım sade kahve içeceğim bir fincan. Çünkü açlık hissetmeye başladım.
Ayrıca sabah tartildim. Ama yazmayacağım.Bakalım yarinki sonuç ne olacak? Yarın yazarım sonucu

Çorbanız güzelmiş ben olsam telefonla filan içirirdim kızçeme iyi fikir oldu banada ne zamandır çorba içmiyordu sıcak diye havalr yarın yapıyimde içsin :)

kız yaz sonucunu ne olcak esas tartı günümüz pazar ne de olsa bende tartıldım 58.95 çıktım bugün acaba kastan mı gidiyor yağdan mı merak ediyorum

Çorbanız güzelmiş ben olsam telefonla filan içirirdim kızçeme iyi fikir oldu banada ne zamandır çorba içmiyordu sıcak diye havalr yarın yapıyimde içsin :)
Valla tadı çok güzeldi. Limon sıktım bir de. Mercimek oranı fazlaydı. Kabağı da ceyrek koydum, kapyayı ucundan koydum, ceyrek soğan bir diş sarımsak, ceyrek kadar da havuç. 1 kase anca yedi. 2-2,5 kaselikti zaten. Yedirin bence de.
Telefona kanmiyor öyle artık ya

kız yaz sonucunu ne olcak esas tartı günümüz pazar ne de olsa bende tartıldım 58.95 çıktım bugün acaba kastan mı gidiyor yağdan mı merak ediyorum
Ben de bunu merak ediyorum. 74.4tüm dün, bugün 73.4 çıktım. Ama bugün tam uyamadim. Dondurma yedim. Cok hareketliydim bugün. Hava da nemli, ihtiyaç duydum açıkçası. Bir de bundan sonra 1 günlük detoks yapacağım yaparsam.

Bu arada yazmayı unutmuşum. Yarım saate yakın tüm vücut egzersizi yaptım pilatese benzer. Ama her bölge için 3-4 hareket seçip onları baştan sona 3er kez yapmayı düşünüyorum bu şekilde daha sistemli olabilir.
Bir de 18.30a doğru yemeğimi yemiştim. Ama eşi cips almış. Uzun zamandır yemiyordum,kokusu beni cezbetti. O yüzden bugünkü detoksun detokslugu kalmadı. Saat 20.48. şu saatten sonra herhangi bir sey yemeyecegim. Kahvaltıyı biraz daha geç yapabilirim o yüzden.

Bu aralar sadece yürüyorum Leslie filan yalan oldu

kızlar bu aralar işler yoğun menülerimi yazamıyorum ama yemiyorumda leslie filanda yapamıyorum sadece yürüyüş yani bugün tartıldım 57.80 çıkmışım eriyorum artıkın sanki :)

kızlar bu aralar işler yoğun menülerimi yazamıyorum ama yemiyorumda leslie filanda yapamıyorum sadece yürüyüş yani bugün tartıldım 57.80 çıkmışım eriyorum artıkın sanki :)
Çok güzel gidiyorsun ama yediklerine dikkst et canım, çünkü kastan da gidebilir. Dikkat et kendine

Çok güzel gidiyorsun ama yediklerine dikkst et canım, çünkü kastan da gidebilir. Dikkat et kendine
Saol canım ama protein hep yiyorum dün öğlen döner yedim bugün urfa bir buçuk ama pilavsız sadece çorba ve az ayran ile yani protein alımım var yinede baktıracağım tabii geçen hafta 59.65 di gün gün düşmek korkutuyor tabi normal değilse ya diye

İnsa
İnşallah direnç kilon kiriliyordur.
Nerde baktiracaksin peki?
Ben de verdiğim kiloyu geri almaktan cekiniyorum. Pazara kadar tartilmayi dusunmuyorum ama pazar günü de bir surprizle karsilasmaktan korkuyorum

İnsa

İnşallah direnç kilon kiriliyordur.
Nerde baktiracaksin peki?
Ben de verdiğim kiloyu geri almaktan cekiniyorum. Pazara kadar tartilmayi dusunmuyorum ama pazar günü de bir surprizle karsilasmaktan korkuyorum
ya bende takıntı oldu aartık her sabah aksam bi bakıyorum ama modumda düşmüyor deli gibi evde koşturmacama yöneliyorum çocucğu yıa yedir yatır ev işi deli gibi inan bu araşar işde o kadar yoğunki leslie filan yalan oldu sadece bi yürüyüş yapıyorum bide az yemeye gayret ediyorum işte gideceğim yerde bi aile hekimliğinde diyetistene gidicem inşallah

Valla ben de evde hareket halindeyim. Sadece kızım uyuduğu zaman dinlenme şansım var onda da ben spor yapıyorum. Bugün ayak bileğimde ağrı oldu, yapamadim o yüzden. Akşama kadar geçer inşallah. Arada yaşıyorum bunu.
Diyetisyen imkanım olsa keşke benim de. Burdaki sağlık ocağında yok maalesef. Yağ kas oranına baktirmayi çok istiyorum ben de

ama sizin orda normal bi özelde vrsa bence tek seferlikde olsa bi uğrayın bence hem size bi listede verir uymak zorunda kalırsınız ben biriyle ilerleyince daha çok faydasını görüyorum

Selamlar. Bugün Ufak tefek atistirmaliklarim oldu kizimin yarım salatasi, artan bir lokmalik bal tereyağı,4-5 tane kuruyemiş gibi... Saat öğlen 1'e geliyor ama öğün yapmadım hâlâ. Bugün tek öğün yapmak istiyorum.
Birazdan tempolu sporumu da yapacağım.
Bu arada 20 Mayıs da bel ve göbek deliği hizasından ölçüm almıştım.
20 Mayıs'ta belim:89 cm
Göbek deliği hizasi:103 cmdi
Bugün yani 4 temmuzda belim:87
Göbek deliği cevresi: 101 çıktı.
Yani yağdan kaybım var çok şükür
Bir de ben eğer dayanabilirsem 31 temmuza kadar tartilmak istemiyorum hanımlar. Tartı benim ciddi şekilde moralimi bozuyor. 31 temmuzda hem tartılıp hem de bel ve göbek çevresi ölçümümü almak istiyorum.insallah dayanabilirim bu pazar günü benim için 31 temmuza kadarki son tarti günüm olsun. Ogunlerimi, sporlarimi paylasmaya devam edeceğim ama.31 temmuzda 69'u görmeyi umuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…