Dileklerimiz icin 313 Ayetel Kursi okuyalim mi kizlar?(Ben hayirli evlat icin baslayacagim)

Listene iki kişi yaz bu kardeşlerimiz icin okunacak ilk kardesimiz icin paylastiriyorum almak isteyenler de.herkes yazsin sayidan dusulur birinci kardesimizin sayisi tamamlandi dua edelim mi de dua edilsin ikinciye gecilsin
Sonra diğer kardesimiz icin de isim verilip sayılar alinsin okunsun

Gunde iki kisiye bağışlanir ve liste biter

Listene iki kişi yaz bu kardeşlerimiz icin okunacak ilk kardesimiz icin paylastiriyorum almak isteyenler de.herkes yazsin sayidan dusulur birinci kardesimizin sayisi tamamlandi dua edelim mi de dua edilsin ikinciye gecilsin
Sonra diğer kardesimiz icin de isim verilip sayılar alinsin okunsun

Gunde iki kisiye bağışlanir ve liste biter
Tamam canım hemen yapıyorum

Yarin baslat istersen 2 kisiye yada suan baslat bitsin. yarinda diger iki kisiye baslanip biter.aciliyeti olan varsa ona oncelik verelim.

Arkadaşlar sayımız tek okumaya fazla geldiği için bölüyoruz sayımızi yazdığım bütün kuralları es geçelim kararımız bu olsun SON olarak bu iki arkadaşımız için okuyoruz sırayla herkes aldığı sayıyı yazıp düşerse tamamlanır diğer arkadaşlara geçeriz inşallah :
@glmserser (Seçil isteği hayırlı sağlıklı evlat)
@compeng arkadaşımız için

Kişi başı 313 fazla gibi ben çalışıyorum ve başka okumalarımda var okuyamam 313 tane günde ama bölersek sayıyı daha kolay olur.
Adım Gülay yarın ikinci kez tüp bebek tedavisine başlıyorum onun için dua istiyorum.

Kişi başı 313 fazla gibi ben çalışıyorum ve başka okumalarımda var okuyamam 313 tane günde ama bölersek sayıyı daha kolay olur.
Adım Gülay yarın ikinci kez tüp bebek tedavisine başlıyorum onun için dua istiyorum.
Düzenledik canim

Kızlar kafam karıştı bi bana anlatabilir mi ne yapacagimizi
Kardeşim seçil arkadasimiz iki kişinin adini yazdi ilk okuma secil arkadaşimiza onun icin okuyoruz 313 ayetel kursu isteyen istedigi kadar alir ben aldim 50 263 kalan baskasi alir bi 50 sayidan düşer 313 bitince duamizi yapariz diger arkadasimiza geceriz bir gunde 2 kisiye okuruz ayri ayri nefeslerimiz olur

Canim izninle ben bi baslatayim gerisi sende

Kardeşlerim selamun aleykum gunde iki kişiye ayetel kürsi okuyoruz ilk arkadasimiz glmserser adi secil

Kardesimizin haceti hayirli salih evladi olsun diye buyrun bismillah 313 ayetel kursiyi almak isteyen var mi

2.arkadaşimiz compeng (ayetel kürsi tamamlaninca gececegiz insallah

glmserser(isim Seçil isteği hayırlı sağlıklı evlat)
@compeng
Gullbahcemm Gullbahcemm (isim Tülay ve İsmail istek hayırlı sağlıklı evlat )
K Kerime97
C cansu_tr
@tugce0640(isim Tuğçe isteği hayırlı sağlıklı evlat)
@Mirac46
@GlySn (Mazaretli) (işim Gülay istek hayırlı sağlıklı evlat)
@blondgunes
yelsem yelsem
@Esseteacher(mazeretli) (İsim Esra isteği hayırlı sağlıklı evlat)
@sSultans (isim Sultan isteği hayırlı sağlıklı evlat )
tuce_tuce tuce_tuce

glmserser(isim Seçil isteği hayırlı sağlıklı evlat)
@compeng
Gullbahcemm Gullbahcemm (isim Tülay ve İsmail istek hayırlı sağlıklı evlat )
K Kerime97
C cansu_tr
@tugce0640(isim Tuğçe isteği hayırlı sağlıklı evlat)
@Mirac46
@GlySn (Mazaretli) (işim Gülay istek hayırlı sağlıklı evlat)
@blondgunes
yelsem yelsem
@Esseteacher(mazeretli) (İsim Esra isteği hayırlı sağlıklı evlat)
@sSultans (isim Sultan isteği hayırlı sağlıklı evlat )
@tuce_tuce

Sayıdan düşerek okuyup tamamlıyoruz arkadaşlar isteyen istediği kadar okusun sırayla herkese okunacak
Okunan kişiler @ glmserser ve @compeng

X