Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

slmmmm
KIZ DERİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN ben seni nasıl boş bırakırım yaaa bak yazmışım gülüm sana aglama sen :)
bak yazdıkların benim yazdıgımda altta :canım ne çabu kgeldi yaaa 1 ay kaldı demek nerdeyse doguma hadi saglıcakla gelsin gökçosun kardeşi inş cano çok öptüm seni..bu arada kpssye de girmişsin başarılı olmuşundur inş
ebroşum hiç sorma cano ya kaldı ay allah nasip ederse inşallah hayırlısı ile bu günlerde bi biterse çok iyi olucak kısmet olursa bayramdan sonra olucak dogum darısı şimdiden herkesin başına olsun inş senin kocişin gittimi geçmişi çok okuyamadım canım eger yazdıysan önceden sen nasılsın işe felan gitmeyi düşünüyomusun?
ebroşum bilmiyom ki canım iki cocukla çalışabilirmiyim aslında benim şuanki tek derdim sınavdan normal bi puan almak ve rezil olmamak:)
banucum tedavin hayırlı olsun tekrardan geçen yamıştım görmemişsin inş rabbim sevindirir senide ve tedaviyi konuşmuyorum ama nie aglıyorum diye yazmıuşsın ya ne kadar konşmasakta aslında konuşmak bizi daha çok rahatlatıyo kendini kısıtlama konuşmayım deyipte daha çok sstres yapma canım içinden geldigi gibi davran her anını bizlerle paylaşabilirsinaklına takılan olursa sorabilirsin canım
kardelencim canım kızılcıgı bende deneyim bakalım nasıl oluyo :) hiç tatmadım çünkü rabbim bizleri ve isteyen herkesi sevindirsin inş.......

pelincim bende seni çok öptm canım kib rabbim seninde yüzünü güldürsün inşallahhhhhhhhhh
garipcim sen nasılsın senide öptm kib aeo
kızlar biz hala ogluşa isim bulmadık ya ne olsun die düşünüp duruyoz aklımızda bikaç isim var ama kesin degil lütfen sizde yardımcı olun ve özellikle yaramaz erkek çocuk simleri yazmayınn:) gökce ile zor baş ediyom onla hiç edemem:) mesela arda sefa ahmet mehmet çok yaramaz oluyo bizim aklımızda olanlarsa :KAYRA, MEHMET (İKİMİZİN BABASININ İSMİ),URAS ,HAKTAN,BATIN,EYMEN bu isimlerden begendiginizi yaramaz olan erkek ismi varsa söylemenizi rica ediyorum kızlar ve güzel isimlerden sizlerde yazın olurmu:)

sağol canım evet dun amelıyat oldu cok sukur kı dıgerınden daha ıyı gecmıs cok haklısın aslında ben onun kahrını cekmem de yavrum ıcın ıste zaten alt tarafı yarım gun 11 bucuk ta evdeyım cocugu kucagıma zor atıyor anlatamam yaaa cok zoruma gıden sey var da neyse annem de burada bırak ben bakarım dıyor da ben nasıl dayanıyım ıstıfa edeyım daha ıyı yanı bu arada basın saolsun canım benım rabbım kalanlara sızlere uzun omurler versın bu arada esın yanında mı askerlık yapıyor kızzz:))
hayirli olsun canim isin,ayrica bereninde iyi olmasina sevindim,rabbim iyi etsin her daim.
hosgeldın ve hosbuldum kuzum duzenımıkurdum cok sukur rabbım saglık sıhhat verırse ınsallah ufak tefek kv sıkıntıları dısında ıyı gıdıyor gıbıyız sende tatılden donmusun ohh mıs gıbı attın butun senenın yorgunlugunu :))
ablaaaaaaa ınnanamıyorum canım benım yaaaa saglıcakla alsın kucagına ınsallah kacıncı haftadalardı
banum canım benım ne kadar takmasak da ıcımız hep bıryerlerde oluyor bu yuzden patlamıs olabılırsın aglamak guzeldır agla rahatla ve orada bırak hersey daha guzel ve kolay olacak ınsallah o zaman ınan bana
oncelıkle saglıklı ve hayırlı dogumlar dılıyorum canım ortalık eymen dolu sahsen tavsıye etmem :))urası sevıyorum ben ama favorım kayra sahsen hala ve hala oyle

Kızlar ben hepinizi çok ama çok seviyorum benim duygularımı sevincimi üzüzntümü paylaşan dostlarım benim...
Biz de seni çok seviyoruz canım.Hepimiz dert ortağıyız burda çok farklı bi arkadaşlık burdaki.Herşey gönlünce olsun inşallah canım
bende 1senelik eliyim ve bende bebek istiyorum
İnşallah Rabbim bekletmeden göndersin meleğini
Aaa demek geliyo yavru kuşlar hayırlısıyla sağlıcakla gelsinler.İnşallah küveze girmelerine gerek kalmaz hayırlı haberlerini alırız
Canım belki ilaçlardandır ama ne kadar düşünmüyorum desende aklının bi köşesinde durur bence belkide bastırıyosun farkında değilsin.Rabbim ferahlık versin.Ağla rahatlarsın hem sıkma kendini.Rabbim güldürecek bu sefer yüzünü hepimiz inanıyoruz.

Kelin ilacı olsa başına hesabı bizde isim bulamıyoruz Gökçecim.Bizim erken gerçi daha ama yinede düşünüyoruz.Canım ben uslu akıllı bi erkek çocuğuda pek göremiyorum doğrusu.Erkekler isim ne olursa olsun yaramaz oluyolar ama bazıları daha fırlama oluyolar oda var.Bide hangi ismi söylesen millet o isim çocuğa ağır geliyo diyo.Hangi ismi taşıyo çocuklar anlamadımBenim aklımda Salih,Akif,Emre,Semih,Senih gibi isimler var ama eşim beğenmiyo onun bulduklarınıda ben beğenmiyorum.Belki sana fikir olur

hanımlar boncuğum doğum yaptı çok şükür şimdi konuştum herşey yolunda bebişler iyiler birazcık küvezde kalmaları gerekiyormuş 2 kilo 150 gr doğmuşlar .boncuğumunda sancıları varmış ama geçicek inşallah .
topiğimizin ikinci ikizleri hoşgeldi aramıza çok mutluyum yaaa allahım tüm hamişlerimize hayırlı doğumlar nasip etsin bizlerede tez zamanda hamiş kalmayı nasip etsin inşallah
ee halay çekilir ama dimi hadi gelin arkamdan :118::118::118::118::118::118::118::118:

boncuğumun hepinize selamı var dualarınızı eksik etmeyin dedi .

Avatarımı beğenmişsiniz kızlar teşekkür ederim bende çok beğendim.Normal hayatta artık belli hamileliğim burdada belli olsun dimi artık.İnşallah böyle devam eder sorunsuz biz de kucağımıza alırız kuzuyu.Ebrarcım Berencim sizleri gördüm nasılsınız.Komşu aradı bize geliyomuş benim çıkmam lazım öpüyorum

Maşallah onlaraaaaa hoşgelmiş topiğimizin ikinci ikizleri öykü naz ve yağız utku.Tuttum halayın ucundan ebrarım hadi tey teyyy

kardelenim valla nasıl mutluyum bilemezsin darısı senin haberini vermeye inşallah
tabi berriniminde hayırlısıyla kucağınıza alırsınız inşallah
benimde çıkmam gerek geçmişe cevap yazaadım daha sonra yazıcam inşallah şimdi işlerim var

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU .................12 YIL inşallah bu 12 yılın hasreti enkısa zamanda biticek
EBRAR.................11 YIL
DERİN .................7 YIL
ALEYNA................4 YIL
PELİN...................3 YIL
GARİP...................2 YIL
SELİNA ................2 YIL

EN KISA ZAMANDA BÖYLE OLMAK DİLEĞİMİZ

HAMİŞLERİMİZ

KARDELEN49 (OĞLUŞ GELİYOR )

BERRİN (OĞLUŞ GELİYO )

GÖKÇERANA (İKİNCİ MELEK YOLDA OĞLUŞ GELİYO )

CİCİLİ (İKİNCİ MELEK YOLDA )

ANNİŞLERİMİZ

BİRSEN(HÜSEYİN EMRE )

GÖKCERANA (GÖKÇE NAZ)

DERDANUR(ESMA SUDE )

CİCİLİ(MERT)

KAYRA (BEREN)

RANA (RANA BUĞLEM )

ANATOLİA(BERAT)

SEVCAN (ERDENİZ VE EDİZ )

ECE (RAVZA)

ELİF (ZEYNEP ASLI)

TOSTİ (ZEYNEP NİSA)

KARDELOŞ (AHMET )

BONCUK(ÖYKÜ NAZ)(YAĞIZ UTKU)

Son düzenleme:
selam kızlar hayırlı günler herkese.yazıp çıkıcam kusura bakmayın akşam girerim inşallah o zaman geçmişe bakıcam.boncuğum doğum yapmış hayırlı olsun inşallah çabucak toparlanıp annesine kavuşsun yavrular.Allahım analı babalı huzurla mutlulukla büyümelerini nasib etsin inşallah.darısı tüm bekleyen hamişlere..ve anne olmak isteyen hepimize inşallah.
ablacım msjını aldım msndede yazdım okuyunca haber ederim ben sana.görüşürz kızlar.

sagol kuzum...yaa canım belkide içini boşaltman iyi oldu boşver...şuanda iyisindir inş kıyamam sana
heeeeee delüşşşşşş bana yazmışın ama eboş demişinnnn ondan anlamadım galiba
canım evet yaramaz çocuk isimleri var örnekleri de var çevrede...ama EYMENler de yaramaz oluyo diyim sana ben
yazdıklarının arasından uras ve haktan ı sevdim çok
haklısın canım ya zor işler valla...kv yi takma çok boşver...dünya öyle dünya olmuş ki,insanı kendi ana baba kardeşi ve eşinden başkasından hayır yok..eşim burda canım.hava degişimine geldi bi 12 gün falan daha burada...hipotiroid rahatsızlıgı çıktı da askerdeyken...habeerimiz yoktu.orada bayılmış da tahlil yapmışlar öyle apar topar geldi..ondan öncede 16 temmuz dogum günü sürprizi yapmıştı bana 9 gün25 temmuzda gitti.8 agustosta yeniden geldi:))
canomm isimler hepsi güzel ama ben şahsen emre ve akifi severim
hobaaaaaaaabonckummmm geçmiş olsunnn Allah analı babalı büyütsün canımmmmmmm çok sevindimmmmm
evet kuzum bende çok begendimmmmmsaglıkla dogsun minikimiz İNŞALLAH bebemm
görüşürüz canım çok öptüm.
beğendim beğendim çıkıyorum,hepinize selamlar

noldu yaaawww bide altta beni gördün dimi kaçıyon alacagın olsun al sana

Son düzenleme:
KIZLAR ne dicemisimlerden konu açılmışta aklıma geldi..Allah nasip ederde oglumuz olursa bigün,eşimle ikimizde MERT ismini çok istiyoruz uzun zamandır...ama gel gelelim nasıl koycez bilmiyoruz soyadımızla birleşince MERTER oluyo daistanbullular bilir merter bi semt burda: eşim diyo ek isim koyarız mert efe falan...bende iki isim sevmiyorum nedenseolsun olsun MERT ALİ olsun madem diyom.onu da eşim istemiyo..olmayan bebege don biçiyoz yawww

herkeze selam oo boncuk doğurmus ALLAH analı babalı büyütsün inş
cok sevindim
bizde mertikoyla iyiyiz cok şkr grip olmustuk ikimizde daha yeni iyilestik haftaya doğum günümüz var heycanlıyız
bu arada bende 5 aylık oldum doktorlar kıza benzetiyorlar ama tam kesin demediler pazartesi belki kesin derler
hepinizi cok öpüyorum

iyiyim canım çok şükür.sen nasılsın.bu arada başınız sağ olsun.Rabbim geride kalanlara sabır versin.
iyiyim ablacım çok şükür.dün evi 40ladım bugunde kendimi saçımı fln da boyattım kendime geldim.sende ebru kursuna başlamışsın.kafanı dağıtırsın inşallah gördüğüm ebru sanatının resimlerini çok beğeniyorum.sende yapmaya başlarsan mutlaka resimleri koyarsın.öptm.
hadi hayırlısı banum dr unu da sevdiysen bu tedavi gayet güzel sonuçlarla burda pozitif haberinle halaya başlıcaz inşallah.Rabbim emeklerini müjdelendirsin inşallah..dikkat et kendine yan gel yat.öptm canım

kız birsen sen hayatını kitaba döksene ne çok şeyler oluyo yaa vallahi sana huzur vermiyolar.Rabbim etrafındaki tüm kötü ve fesat insanları uzak tutsun inşallah.bende iyiyim şükür senin kadar yoğun tempolu bir yaşantımız yok anlatacak şeyde yok yani :)öptm canım çocukları kendine iyi bak.
canım hoşgeldin,evine dönmüşsün yeni işin de hayırlı olsun inşallah.oyy kuzuma bakan yokmu gönder bana kargoyla ben bakarım
birisi kv mi dedi bi akşam toplaşıp şu kazanı yaksak iyi olcak herhalde herkes kv den dertli benim annem gibi kv olamaz kesinlikle ama karşısındaki gelin işe yaramazdı o ayrı mesele.gelinin kendi annesi bakmadı yeğenime de hep annem baktı hemde 6 yaşına kadar 8 aylıktı annemin bakmaya başladığı.çalışma vakitleri ayrı bişey bide işten sora gezmeye giderdi akşam yemek vaktine kadar hep annem ilgilenirdi bide gelin hanım gelince yemeğini yer öyle giderdi evine.bir kerede bir konu için kızmışlığı küsmüşlüğü olmadı annemin.ama diyorum ya keşke hakeden bi gelin olsaydı her seferinde allah razı olsun diyebilseydi arkasından konuşacağına...
kardelenimm passs napıyon gııı pas vermeyen sensin hem geldinde hşg demiştim ben sora bişey yazmadınki ne diyekk bu arada ahmetin resimlerini gördümm çok datlu olmuşş sahillere de gitmiş tam ısırmalık olmuş maşallahhh
canım ya sıkma kendini hayırlısı Rabbim büyük inşallah bir gün adet oldum demek yerine müjdeli haberler veririz.öptm canım.
canım benim ilk aşılamada gonal-f kullanmıştım onun etkisi bu.kafayı sıyırmıştım bende.ağlama krizleriyle.uyku hormon ilaçları bünyenin düzenini deiştirdiği için yapıyor.bide tam mevsim geçişi ikisi eklenince mayışmışsındır.sıkma kendini içinden ne geliyorsa o şekilde davran ancak öyle stres olmazsın.öptm canım.
valla canım isimleri bilemicem ama bu kadar üzerine düşüp yaramaz olmayan isim arayışına girsende isme bakmaz istemediğin şey başına gelir sen en iyisi yaramazlığa çok takılma.uras ismi bana güzel geldi.uslu yaramaz onu bilmiyom ama

hayırlısı be derinim Allah büyük şimdiye kadar isim düşündürmedi şimdi düşündürdüyse vardır bir hayır.Rabbim olmayacak şeyin hayalini kurdurmaz inşallah bu ay sende bize müjde verirsin.öptm canım.

canımm dedigin gibi bgün buraya gelip adet oldum demek yerine hamileyim diyelim inşaALLAHsenden ve pelinden yakın gibi inş ama hadi bakalım...ya ne bilim cnm isim aslında biz hep düşünyoz amabu ara yogun düşünüyorum hayırlısı inş...bide bugünlerde bebeklere içim gidiyo yaaa MAAŞALLAH hepsine.bi garip oluyom

sağolasınn canım allah razı olsunn bizde seni öpüyoruzz..canım dediğin gibi hayırlısı olsun insallah rabbim tez zamanda hayırlı bi evlat nasip etsin .üzülme dimiyecem elinde olmadığını çok iyi biliyorum

insallah olur istediğiniz ismi gönlünüzce verirsiniz canım rabbim o günleride gösterecek inşallah

ayyyyyyyyyyyyyy ne güzell cok sükür sag salim doğmuşlArr rabbim hayırlı evlatlar olmasını nasip etsin inşalaahhh masallah kuzucuklara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…