Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

sende canımmm :)dua bende okrum canım inş.güzel haberler alırızzz

nasılsınız canlar ben iyyimşükür herkezde iyidir inş
boncuğum doğum yapmış rabbim sağlıkla büyütüsn inş boncuğada çok geçmiş olsun
ben esmayı anca uyuttum diş çıkardığı için çok rahatsız 15 günüdür
eşimde yok bu akşam bende size bi slm vermek istedim
hepinizi öptüm rabbim yar ve yatdımcınız olsun inş

Canım benim allahım tez vakitte ferahlık versin gelip geçer bugünler inşallah .bakalım ya inşallah becerrmeye çalışıcam :)))
Canım başınız saolsun allahım geide kalanlara hayırlı ömürler nasip etsin yengen için çok zorxur ya allah sabır versin .dün bende biara baktım msnye ama kimsecikler yoktu
Canım inşallah karşılaşırız tatilinin güzel geçmesine sevindimartık msn de detaylı dinleriz
Kuzum kıyamam sana ya ama o gonalfın etkisi inanırmısın aynını bende yaşadım bu ilaçlar bizi mahvediyoda mecbur işte canım aslında ağlaman iyi olmuş azcık rahatlamışsındır bugün aradım ama ulaşamadım kuzen
Canoo isimler çok güzel ama ben haktan ismine bayılıorum eymen artık okadar çokki böö geldi urasda güzel ama
Buarada şimdi uslu çocuk yok canım inşallah uslu olur ama çokda ümitlenme :))
Çok beğendim çok evet artık bişeyler belli olsun yaa
Canım mert ali çok hoş değil ya sadece mert bence daha hoş
Allahım hayırlısıyla isteiğniz ismi koymayı nasip etsin
Cicilim iyi olmanıza sevindim canm hasta olmuşsunuz geçmiş olsun
İnşallah kızın olur tabiki önce sağlıklı ve hayırlı olsun öptüm seni ve merti
Oh oh sefan olsun güle güle kullan bende boyatıcamda bu hafta okadar yoğundumki fırsat bulamadım nasipse haftaya aradım kuaförümü boyamı al dedim
Evide kırklamışsın darısı benim eve bende bayarama yakın düşünüorum
Buarada mesajınıokudum tatlım şimdiden saol
sende canımmm :)dua bende okrum canım inş.güzel haberler alırızzz
Canım sana msnden yazmıştım ama özeldende yolluycam heralde msn açmadın sen saol kuzum
Derdam epey oldu örüşemediknasılsın demek esmacık diş çıkarıyo allahım kolaylık nasip etsin benim için öp
Buarada sanada dua yazmıştım msnden okudunmu bilmiyorum tatlım

Selamlar hanımlar hepinize hayırlı geceler öpüyorum sizi

Canım sağolasın atlamışım demek kusura bakma bu aralar böyleyim sen nasılsın iyimisin canım.
Bilmiyorum kardelencim ama çok kötüyüm inan içimden geliyor ağlıyorum....
Canım Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin öpücükler boncuk ve boncuklarına hayde halay başı devammm.
İnşallah selinacım içim pırpır aslında am korkuyorumdaaa.
Canım yaa bende senle konuşmak istedim sonra üzmemek için seni aramadım.

Bugün biraz daha iyiydim en azından az ağladım ama içimde hep bir üşüme titreme ve heyecan var halbuki takmıyorum diyorum çok bu konudanda konuşömuyorum sağolsun kat komşularım çok ilgililer benimle hiç yalnız bırakmıyolar daha yhataktan kapıyla kalkıyorum kahvaltımı hazırlamışlar bebek gibi bakıyolar sağolsunlar hep başka konular açıyolar ama benimde içimdeki kuş kanatlarını çırpıp duruyor çok heyecan yapıyorum şunu yazarken bu saatte içim höpürdüyo korkuyorum ya cumartesi yumurtam olmazsa diye bir kötü deneyimden sonra off yani aslında burdada yazıp sizide sıkmak hiç istemiyorum ama bir tek gerçek duygularım burda çıkıyor korkularım Allahım ne olur yumurtalarım olmuş olsun diyorummmmm dua edin ne olur canlarım bu sefer yumurtlamış olayım...

hoşbulduk canım evet bundan sonra inş bol bol muhabbet ederiz seni ve bebişini cok öpüyorum...he bu arada avatarına bayıldım rabbim hayırlısıyla saglıklı kucaklamanı nasip etsin...
hoşbulduk canım biraz degişiklik oldu ama ben evimi cok özlemiştim cok şükür evimdeyim şimdi...eboşum bende bir kursa gitmek istiyorum ama yakınlarda yokki baya uzak kurslar bana yine evde yanlız kaldım...evet canım ya zamanı var biliyorum ama bazen ya hic olmasa diye aklıma geliyo tabi her şey nasip hakkımızda hayırlısı olsun öpüytorum seni...
maşallah berenimize ya yakın olsakta görseydik keşke topigimizdeki butumn bebişleri rabbim nazarlardan korusun güzel yazılar yazsın inş öpüyorum ikinizide...
hoşbulduk derinim inş olsunda aşılamayla nasip etsin rabbim...hepimizin yüzünü güldürsün allahım en kısa zamanda inş...canım başınız sagolsun rabbim geride kalanlara sabır versin...öpüyporum senide cok...
banucum bende o igneleri olurken cok kotü olmuştum ilaclardan oyle oluyosundur...rabbim sabır versin inş bu sefer yüzünü güldürür dualarım seninle sıkma canını rabbim ol diycek olcak inş öpüyorum senide...
amin canım benim cok sagol ...valla canım söyledigin isimler güzel ben kayra ismini seviyorum bide eymen rabbim hayırlısıyla saglıklı dogmasını nasip etsin öpüyorum ücünüzüde...
ayyyy cok sevindim tebrik ediyorum boncugumuzu allah analı babalı saglıklı buyutsun inş...hoşgeldiniz bebişlerimiz rabbim güzal yazılar yazsın inş...en kısa zamanda da annelerinin kucaklarında olsunlar hayırlısıyla öpüyorum ücünüde...
canım iyi olmanıza sevindim mertikoda baya buyumuş maşallah demek 1 yaşına gircek he ne kadar cabuk zaman geciyo...hayırlısı olsun canım rabbim gönlundekini nasip etsin haftaya bizede söylersin bebişin kesin kızmı diye cok öpüyorum mertikoyu seni bebişini...
amin selinam inş bir gün bizlerde burdan hamileyiz diye yazariz hayılısıyla bende cok öptüm canım...
amin canım benim...dedigin gibi berrinim üzülmemek elde olmuyo bazen ama şimdi daha iyiyim seni ve bebişini öpüyorum...
canım ne zamandır görüşemiyoruz iyi olmanıza sevindim öpüyorum güzel kızını ve seni...
canım aklına kötü şeyler getirme inş doktordan hayırlı haberlerle dönersin dualarım seninle...

selam kızlar hayırlı günler hepinize

amannn takmayım daaa yaaaa bır takmıyom ıkı takmıyom hele cocukla ılgılı seylere burnunu sokmuyomu sankı benden fazla dusuncek cocugumu neyse valla sızın askerlık de evde gectı sayılır ıyı oldu ama bosver ohhhh sefanız olsun:)))
rabbım o ısımlerı koyacagın gunlerı de gostersın ınsallah ama ne dersen de ıs ucuna gelınce hıc dusunmedıgın bır ısmı koyuverıyorsun

keske cnm ama ben baya bı uzaklastım taaa urfalara geldım ah kuzum yaaa yakınımda olsaydı bırınız her gun bırakırdım valla yarım guncuk

veeee sonunda geldı ıkızler muhtesem bır haber bu bende tuttum halayın ucundan ama benım smıleyler yok yapamıyom bana da dua yazabılrsınız

senı de alıntılamıstım ama cıkmamıs ne yazıkkı buradan yazayım hemen adres gonder kargoyla gondercem berenı sana :) bu arada hep ole olur zaten ıyı akyınvalıdeler hep kotu gelıne duser anneme dua dua yalvarıyorum kı kendı gıbı ıyı bır gelıne dussun dıye :)

canım benimmm öncelikle komşularını takdir ettim valla çok iyi yaa ne güzellllkıyamam canım içinede atma aslında gel burda içini dök biz ne günler içiniz askolsun yani..beni de koriş burda diye aramıyosun tahminimceama önemli degil kuzum istedigin zaman ara valla sakın çekinme.dertleşiriz konusuruzzz tamam canım benim.dualarım seninle.cumartesi günü çok güzel haberler getiricen inş banuşum
aminnn amin peloşumsagol cnm bu arada yaaa.ölümlü dünya işte.biri geliyo biri gidiyo napıcan
amin canım...ya evet eşimde öyle diyo..bi o gün gelsin de diyo yüzünü görünce onun ismi gelir aklımıza diyo
insallah olur istediğiniz ismi gönlünüzce verirsiniz canım rabbim o günleride gösterecek inşallah
aminn kuzummm sagol inş
oyyy cnm benim nasıl huysuzdur şimdi ateş olmadı inş?geçmiş olsun canım...hoşgelmişin bu arada ama karşılaşamadık neyse

evet canım bende tek isim taraftarıyım ama işte merter oluyo başka isim düşüncez madem napalım
bu arada cano bana dua yazmayı unuttun mu:26:karşılaşırız diye demedin büyük ihtimalle.kaç okuncaksa veriver de adet olmadan okuyam canosagol canım dostlar sagolsun..amann sorma yengemi yaaa(çok fenalar haliyle.kendide ameliyatlı kalbinden(

Son düzenleme:
Bu arada SELİNAM;dün sana yazarken başsaglıgı dilegine cevap vermemişim sagol canım dostlar sagolsun

herkese slm kusura bakmayın alıntı yapmadım 2 gündür pek keyfim yok asırı sırtım agrıyo hep yatmak istiyorum .bide bi kaç gündr bacagıma kramp giriyo cıglık atıyorum resmen .yarın kv ile temizlik yapacaz benim evde baya sürer her halde hafta sonu eşimde yardım eder aradan cıkarırız inş. daha hiçbirsey hazırlamadım

canım benim inşallah herşey çok çok güzel olucak bugün YUŞA ALEYHİSSELAMDAYDIK orda bolca dua ettim sana ve hepimize .
buarada allah razı olsun komşularından budevirde öyle komşu bulmak çok zor valla bende yok yani kıymetini bil

peloşum üzülüp sıkıntı ederek daha çıkmaz yollara giriyoruz rahat olmamız gerek ve tevekkül etmemiz gerek kuzum inşallah olucak burda hamile kalıp evladını kıucağına alan çoğu arkadaşımız bunları düşündü ama şimdi maşallah hepsinin evlatları var bizimde olucak inşallah kuzum

canım bitürlü görüşemedik dua yazdım tabi sana yazmaz olurmuyum .biara söylerim kuzum okiş :))
yada adet olma ihtimalin varsa 50 tane okuyuver kuzum az kişi olduğumuzdan sayı yüksek

canım kıyamam ya allah şifalar versin ama son zamanlarda o kramplar çok oluyomuş ama doktoruna söyle istersen ayrıca bol bol süt yoğurt ye

arkadaşlar banumun duasını önümüzdeki hafta yapıcaz transferede yakın olsun istedim yani yarın dua yok haber edeyim dedim

canım kıyamam ya bide o halde temizlik yapcan..bikaç gün sonraya erteleseydin ya keşkegeçmiş olsun berrinim.

EBUŞUM;ya biliom cano tabiki yazmışındır karşılaşamadık işte ondan burda demedigini biliom yani..50 ne demek kuzum daha fazla da okurum isteyin yeter...YUŞA HAZRETLERİNE gittiniz demek çok sevindim bigün birlikte gidelim canım yaaALLAHIM o güzel dualarını kabul buyursun inşaAllah canım benim sagol Allah razı olsun ...sana senin kadar güzel yüzlü ve güzel kalpli,saglıklı ve çok güzel ahlaklı bir evlat naisp etsin tez vakitte İNŞALLAH canım arkadasım benim...

selinoş ben o vakit toptan hoşbulmuştum canım,bazı sebeplerden ötürü ama sorun sende değil bende,sen daha iyilerine layıksın annem haha
ay gece vakti dilime vurdu zaaaar,kız o sıra moralmanlarım pek iyi değildi beeee,yazmadım işte,e bi kere yazmadık diye de sildin mi beni listeden,beni beni,bihter i haha
en iyisi ben kapim pc,yoksa saçmalardan seçmeler olcek bu gece

banucum,seni o kadar iyi anlıyorum ki,kaç defa o korkuyla gittim dr a,acaba yumurta oldu mu,acaba büyüdü mü?
bazen de büyüyen yumurta birden kayboluyodu,geçti çok şükür o üzücü günler,inşallah senin içinde geçmesi yakındır arkadaşım
ayrıca duygusallık kesinlikle ilaçlardan oluyo,söylim dedimdi

herkese hayırlı cumalar dıllıyorum
yordunluktan oluyorum altı saat fuldü bugun ve bır dk oturmadım dıyebılırım tabanlarım cosmus durumda su anda beren hanımı uyuttum aslında bende uyusam cok ıyı olcek ama uykum gelmedı dıyete basladım da ac ac uyku tutmuyor malum:)))

sağolasın canımm valla ne süt ne yoğurt ebrarım yiyemiyorum malesf .haftaya mı okuyacaz canım istersen daha fazla okuyabilirim haber vermen yeterli

canım nasıl erteleyim kv bursaya gidecek doğumuna 10 gün kaldı o gitmeden temizlik işini yapmam lazım bu gün camları kapıları sildik yarın gerfi kalan kısım yaparız pazar günü de beşik filan gelecek onları yerlestirmem lazım malum baska kimsem yok baska

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…