Neden Bosanmis kadinlara baska gözlerle bakiliyor

Size yaptığı resmen psikolojik şiddet!! Dava açın kazanırsınız. Hadsiz. Onun erkekliği iki bacak arasındaki şeyden ibaret. Bundan utanıp dışarı insan içine çıkmaması gerek kişi o.
Keske bukadar kolay olsa yolundan kaciyorzm zaten ne konusturmak ne de muatap.olmak istiyorum onunla. Hep yanliz evimde odamda zamanimi geciiriyorum. Cünkü her gün asagida annem gilin üzerine yük huzursuzluk sadece veriyor.

Hayir. Kaynnaanam ile sorunum yoktu .. daha cok

Ben

Evet kendi dairemde yasiyorum ..kendisinin de dairesi üst katta. Ama hergün asagida ve biz onu görmek bile istemiyoruz ama duuyuyoruz asagida hergün birseylere bagiriyor biseylere küfür ediyor. Anneme babama da. Biz asagidayken de bize saldiriyor. Yoksak da saldiriyor
Tamam da uzak bir evi kastettik. Alt kat uzak olmuyor ya hani

Merhaba, artik cok bunaldim bu durumdan bu Hayattan...
2 yil önce görücü olarak evlendim tr den biriyle.. 4 ay evliydik.. ilk basta hersey güzel gitti , sonra buraya geldik aileler anlasamadi tartismalar cikti sürekli.. ve beni piskolojik olarak baskilarla tehdit ettiler, kiloluyum diye daha evlenmeden basladi ..
Beni kandirdiklarini bilemedim (Akraba) , Bir olaylar oldu ve sonra Ayrildik.

Evde , Ailem Amcam Dayilarim hepsi Bosanmis kadinlara baska bakiyorlar ama yinede o kötü göz ile degil. Evimizde bir Huzur bozan Abim var , Cocukluktan dengesiz ve 5 kurus etmez benim gözümde artik.
Cok ama cok kadinlari kizlari asaglicak bisekilde konusuyor.. kadinlar sadece s**** Objekti olarak görüyor..
Anneme babama bile zerre kadar saygisi yok ..hergün evimizde huzur bozan kisi .. evden de gitmiyor..
Mesela evlen diyenlere , niye 200 gr et parcasi icin mi evleniyim basimi belaya sokayim diyor.
Veya benim bosandigimi dünyaya rezil.oldugumu intihar ederdi benim yerimde .. toplum arasina girmezdi birdaha fln diyor.
Kiz Kardesim daha bekar 20 yasinda.. demedigi küfür laf birakmiyor..
Eger tatile gittigimizde , ailemizde kaldigimizi bile kiskaniyor.. gezdigimizi de kiskaniyor ve kizlariniz yerinde durmyuor orda burda yatiyorlar ..diyor.
Artik midem bulandi.. herkesten kendini iyi ve üstün görüyor .. herkes ise yaramaz annesi babasi dahil.
Bebegini kaybettim dogumdan sonra.. bunu da anneme diyor kizini 50 kere saattin (1 kere evlendim ).
Evet herkes bizi onun sayesinde rahat birakiyormus.. o olmasa biz yolda rahat gezmezmisiz..
Annemin insallah evlatlarimi evlendiririm cümlesine.. bir cildiriyor bunu ne evlendirmesi daha hangi yüz ile karaktersizsin fln diyor ..

Artik gercekten biktim görmek istemiyorum .. sapik düsüncelerini.. kadinlara kizlari heleki bosanmis olanlar böyle konusmasindan.. kardesim ona dedeki sen nebicim erkeksin 34 yasinda calismiyorsun evin huzurunu sadece bozuyorsun.
Dedigi laf; baana erkekligimi sorma bak erkekligimi gösteririm ..
Herkes mi böyle düsünüyor.. 31 yasindayim ama artik hic bir seye tahamüllüm yok sabrim yok ...
Keske bazen bosanmasaydim diyorum...
Başlık abimin yeri cehennemin dibi olmalı ...

yolda gezemezsiniz ben olmasam dedigi yer avrupa mi 😅
sonra gurbetcilerr 1960larin yozgati kafasindan cikamamislar deyince eksi yiyorum. ama öyle. adam medeniyetin göbeğinde dogmus, okumus ama onun da kafasi hala dedesinin goc ettigi sene ve yerde kalmis. bulunduğun ulkede bir kişinin bile umrunda degil bosanmis olman(kendi kucuk koloniniz disinda) turkiyede de kimse kotu gozle bakmiyor, gayet bosaniyor insanlar.

Okuduğunu sanmıyorum bu insan bozmasinin.
TRde okudu diye anlatıyorlar ama burda bu tip öküzler genelde "özel" okullara gidiyorlar. Meslek sahibi bile olmadan devletten geçiniyorlar. Bizde yüzkarasi olarak görüyoruz (almanyada yaşayan "normal" bir türk olarak)

TRden kim gelin veya damat alsa o düğüne gitmiyorum. Ipini koparmış delilerini kakaliyorlar.
Tekrar tekrar kızlarımızı uyarıyorum. Sakın evlenmeyin.

Abini hiçbir kadın istemediği için delirmiş en kibar bu şekilde anlatabilirim.
Tmm cok tipsiz degil ben sevmiyorum diye tipsiz diyorum. Ona sorsqn istedogi her kizi verirlermis bayila bayila...
Her istedini sanki mal patates aliyormus gibi.
Ah bu dünyadq böyle insanlarin yuzunden neden kadin diye dogdumu düsünüyorum bazen

Anneniz bu canavarı kendi elleriyle yaratmış. Annenizi düşünerek kendinize haksızlık ediyorsunuz.

Abiniz hiç normal değil. Kızlardeşiniz veya siz abinizle yalnız kalmayın. Özellikle siz...

En kısa zamanda kendinize bağımsız bir hayat kurun ve kardeşinizi çekin alın. Bulunduğunuz ülkenin haklarını kullanın.

Ama annemi birakip hem babam ile abimi arasinda kadini bitirirler.
İyide baban abini evden kovdugunda annen karşı çıkmış zaten. Muhtemelen annen erkek çocuğunu el üstünde tutan, kızlarını baskilarken oğlunu pamuklara saran tipik türk annesi. O yüzden annene üzülmeyi bırakıp kendini kurtar o evden.

İyide baban abini evden kovdugunda annen karşı çıkmış zaten. Muhtemelen annen erkek çocuğunu el üstünde tutan, kızlarını baskilarken oğlunu pamuklara saran tipik türk annesi. O yüzden annene üzülmeyi bırakıp kendini kurtar o evden.
Evet bizde diyoruz hep onu Korudu diye. Tek dedigi yanlis yola düsmesin diye Adam etmeye calistim cabaladim olmuyor

Kimse kimseye kötü gözle bakmıyor, emin olun. Ancak abinize pek iyi gözle bakamayacağım, bu terbiyesizliği aşmış bence tıbbi vaka.
Hic onunla artik muatap bile olmak istemyiorzm. Baska nedenleerden dolayi hep asagilamalari dalga gecmeleri küfür etmeleri yüzünden. Ve simdi böyle konusmasindan yeni yeni basladi midem bulandi

Boşanmış kadınlara başka gözlerle bakılmıyor,şunu deseniz empati kurabilirim;bir başına ayakları üzerinde durmaya çalışan kadına askıntı olan erkek müsveddesi çok ama bunu sadece boşanmış olarak değerlendirmemek lazım.

Herkes kötü niyetle bakmıyor sizin abiniz sorunlu. Akıl,vicdan hepsinden yoksun. ALLAH ıslah etsin siz de onu bir et parçası gibi görün yani bir bir beden olarak insan yerine koymayın dediklerini de hiçççç takmayın!!

Okuduğunu sanmıyorum bu insan bozmasinin.
TRde okudu diye anlatıyorlar ama burda bu tip öküzler genelde "özel" okullara gidiyorlar. Meslek sahibi bile olmadan devletten geçiniyorlar. Bizde yüzkarasi olarak görüyoruz (almanyada yaşayan "normal" bir türk olarak)

TRden kim gelin veya damat alsa o düğüne gitmiyorum. Ipini koparmış delilerini kakaliyorlar.
Tekrar tekrar kızlarımızı uyarıyorum. Sakın evlenmeyin.
Bizim bir komşumuzuda böyle yaktılar. Adamın Almanya'da alman bir kadınla ilişkisi hatta gayri meşru çocuğu varmış. Ailesi de kendini düzeltsin diye Türkiyeden gelin götürdü. Kız neler yaşadı orda.

X