Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

selammmmm
cicişim tebrikler canım,rabbim kucağına sağ salim almayı nasib etsin,görüştük zaten
berrincim,doğuma üç gün vardı ben sınava girdiğimde canım,ama ben anfi de girmiştim,sıralar çok rahattı
kardelencim,oğluşun iyi olmasına çok sevindim canım,maşallah kuzucuğa
bu arada isim düşünmüş müydünüz
eboşum demek kursa gidiyon,yaptıklarını bize de göster bakalım
derincim şurada okumak bile beni korkutmaya yetti,bahsetmeyin daha fazla olar mı?:18:
selinoş nerelerdesin hatun,göremedim seni hiç
banu,birsen,tutiş,peloş kızlar sizde yoksunuz
garib imde dönmüş türkiyeden,inşallah bu gezme ona çok iyi gelmiştir,bebişe vesile olur

tamam cnm kapadım zaten...özür dilerim valla ya(korkuttum sizi.ne bilim paylaşmak istedim.

sagolasın canım dün önlisans için bu günde lise içindi sınav.asslında hocalar öğretmen masasına gec dediler ama o da cok alçaktı bide güneşten göz açılmıyodu bizim tarafları bile benden igne alıp yırtık perdeleri birleştirdiler düşün arıkk :)

sagolasın canım dün önlisans için bu günde lise içindi sınav.asslında hocalar öğretmen masasına gec dediler ama o da cok alçaktı bide güneşten göz açılmıyodu bizim tarafları bile benden igne alıp yırtık perdeleri birleştirdiler düşün arıkk :)

valla atlattım cok sükür canım calışmadım o yuzden beklentim yok derinim hayırlısı olsunn hemde nasıl batti :)

herkese slmlar kızlarr ya iki sattir yazamiıyorum net cok yavas kaç gündür sizinde öyle mi burda herkesin öyleymiş .bu gün hiç iyi hissetmiyorum ben belim cok agrıyo kızlarr .

selam kızlar nasılsınz herkese ve herkese selamlar
artık döndüm urfadayım eşimin yanındayım yerleştim netim yeni bağlandı beren büyüyor teyzeleri geleli huyu çok değişti
uyku dedikmi cinleri tepesine çıkıyor ama uyuyunca da melek gibi kv yanımda miniğe o bakıyor bu arada atandım göreve başladım
11 bucukta cıkıyorum ama babannesını baya zorluyor o vakte kadar benden sımdılık bu kadar artık buradayım optum kızlar

Hihi bende okudum ne dicemi şaşırdım ::)))))))
Ayyy cadı okudum tırstım sayende ama ben duymadım şükür.
Kolay gelsin ebuşcum yaaa sende misafir eksik olmuyor olsun misafirde berekettir dimi ama şimdi bomba haber yazıyorum altta::)))

Sonunda karar verdim bilmem kaç yüzüncü adetide olduktan sonra bu ay tüpe başlıyorum yarın doktordayım ve ilk iğnemi kısmetse olucam kızlar tüm dualarınızı bekliyorum artık benim son şansım bu hem yaş olarak hem maddi olarak uykum var uyuyamıyorum içime sanki kuş kaçmış kanatlarını çırpıyor içerden o kadar değişik bir duygu içindeyim aslında hiç heyecan yapıcak gibi değildim birde hiç kilo veremedim nerdeyse 108 falanım ondanda çok tırsıyorum aslında uff keşke birileriniz olaydı buralarda yarın inşallah girip herşeyi yazıcam hepinizi öptüm canlar...

slm güzeller herkes iyi inş okudugum kadarıyla:) bende evime geldim epeydir annemlerdeydim dr kontrolumu oldum bebiş iyi durumda ekim sonuna kısmet olursa dogum olucak sezeryanla :) gökce nazd a iyi teyzeleri her gecen gün yeni yaramazlıklar ve yeni güzellikler ögreniyo kendini sevdirmek için :) bu arada kpss sınavına da girdim çalışmadan kaç gelir görücez bakalım:) hepinizi çok öppüyorum kib aeo

Hoşgeldin canım.Maşallah görüşmeyeli neler olmuş.Sevindim evine geçmene ve göreve başlamana.Berene öpücükler
Amaniiiiin bomba habermiş gerçekten Banucum.Bütün dualar seninle olucak emin ol.İnşallah herşey yolunda gidecek ve gelicek bebeğin yada bebeklerin bu sefer.Rabbim yardımcın olsun kolaylıklar versin.Gelişmeleri yazarsan seviniriz an be an

Hoşgeldin canım sende evine.Naptın iğneleri kestinizmi.Bide Gökçe sana ne sorucam.Yediklerine hiç dikkat ettinmi gebelik boyunca.Hani şu K vitaminli yiyecekler var ya pıhtılaşmayı sağlayan.Ben biraz çekinerek yiyorum onları.Mesela kızılcık şerbeti içicem ama korkuyorum pıhtılaşmayı sağlıyomuş.Çok ta seviyorum halbuki.Ama çok tüketmedikçe sorun olmuyo galiba değilmi Kardeloşumda öyle demişti.Dr um bi sınırlama getirmedi.Balık yemek istiyorum ama daha önce gittiğim bi dr diyet vermişti bu konuyla ilgili.Sadece levrek ve somon yemem gerekiyomuş falan.Cevap beklooorum olur mu bi zahmet

Son düzenleme:
banumm okuyunca bende çok heycanlandım.Rabbim inşallah bu tedavinin sonucundada heycanla mutlu haberini paylaşmayı nasib ettirsin.canım inşallah dualarımız seninle.Rabbim yüzünü güldürsün canım yaa.öptm hayırlısıyla güzel haberlerini duymak ümidiyle canım.

hayırlısı canım Rabbim sağlıkla yavrunu kucağına almak nasib etsin.öptm gökçeyide.

selam kızlar hayırlı günler herkesee.

canımmmm çokk çokk çokk sevindimm dualarımdasın zaten hep emin ol canım benim..çok dua edicez yine..Allahım inş bu sfer nasip eder kuşummmmm
canım ne çabu kgeldi yaaa 1 ay kaldı demek nerdeyse doguma hadi saglıcakla gelsin gökçosun kardeşi inş cano çok öptüm seni..bu arada kpssye de girmişsin başarılı olmuşundur inş

canımm selamm napıyosunn

bu arada derya da yazmıştı hoşgelmişsin cnm.yeni görevin hayırlı olsunbebişide öpüyorum

selam canlarım.hepinizi çok öpüyorumm banuşuma çokk sevindimm hadi hayırlısı heyecan oldum yaaa

canım hadi gözünaydın çok şükür artık yavaş yavaş sona geliyoruz inşallah hayırlısıyla .
sağolasınn canımm evet ogluşta girdi ama okul baya eskiydi cok zorlandım sırada canım ya .ohh misafirin mı var yine canım ne berekerlisin masallah ya
canım yaa kıyaamam ama oğluşa tecrübe olmuş işte çocuk şimdiden tahta sıralara oturdu :))misafirim gitti şimdilik ama her an yenisi gelebilir :)))
eboşş bişeyler yapmaya başlasın göstericekde daha henüz boya eziyoruz :))kollarım feci ağrıyo
ayyy çok güldüm yaa hatta okuyunca koptum :))))perde dikmek
canımmmm çok sevindim yaaa hayırlı olsun görevin yeni evin çok sevindim senin adına
berencikde yaramazlıklar yapıyo demek benim yerime öp canım senide çok öpüyorum bitanem
canımmmm zaten konuştuk ama burdanda yazıyım çok ama çok mutluyum inşallah pozitifi görüceksin dualarım seninle kuzen .herşey ogüzel kalbince olsun
gökcemm naber yaa gerçi konuştuk ama :))döndün demek sonunda evine hoşgeldin diyim :))herşey yolunda çok şükür allahım daha iyi etsin canım

selinoşşş naber kuzummm öptümmm seniii
derinim sendende almıştım ama çıkmamış nasipde varsa olur canım değerlendir yada değerlendirme ..öptümm senide
birsoş kız beğenip beğenip gidiyosun nasılsın iki kelam yaz canım öptüm senide

selam hanımlar herkes iyidir inşallah ben iyiyim şükür kursum vardı bugün azcık yoruldum eve geldim evi toparladım sabah erken çıktığım için bişey yapamamıştım .neyse şimdide yemek telaşım var hepinizi öptümmm

Son düzenleme:
hoşbulduk canım benim :) ben igneyi 32 haftadan önce kestim gökcede tam 7. aya girdigimizde kesmiştik bundada 30 haftayaya girdigimizde kestik 32haftada da asprini kestik canım bende heterezigot vardı düşük seviyede seninki benimle aynımı bilmiyorum ama sen ona göre degerlendir canım ben bazen ignemi yapmadıgım bile olmuştu igne bulamadıgım alamadıgım unuttugum günler oldu yani rabbim korusun inş saglıkla kucagımıza alalım ha bide yiyeceklerden hiç dikkat etmedim balık felanda yemedim hiç kızılcıgıda ömrümde hiç içmedim canım bu konuda malesef sana yardımcı olamıycam ama lütfen olumlu hep :) eger bişey olur die düşünüyorsan sadece nefsini öldürmek için az iç balık konusundada ben gökcede balık fazla yiyemedim yaza denk geldi die bundaa inan hiç yemek nasip olmadı ama dardaneltonlar var ya onların civası yüksek galiba o zararlı onlardan çok tüketme canım inş saglıkla kucagına almak nasip olur beslenme konusunda önüme ne gelirse yerim valla:) pis bogazım:) kib öptm canım

Sağol kardelencim inşallah güzel haberler vermemi nasip etsin rabbim merak etme kız an va an yazarım ben bu arada kızılcık ben kan sulandırdını biliyorum bana hep yasaktı kanımı sulandırmasın diye ama gene araştırmak lazım.
Sağol selinacım inşallah canım.
İnşallah derincim ara ara heyecan oluyorum ama iyiyim bu sefer.
Sağol kuzen inşallah hepimiz güzel haberler verelim birbirimize....

Kızlar ben hepinizi çok ama çok seviyorum benim duygularımı sevincimi üzüzntümü paylaşan dostlarım benim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…