Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Vee günümü anlatıyım size sabah 09.00 da hastahanedeydim baya bir bekledim çok kalabalıktı doktor baktı çok iyi dedi beş gün gonal f 300 olucam yanında innohep diye kan sulandırıcı iğne olucam sonra gidicem bakıcak bu iğnelere başlayınca fazla yorulmak iş yapmak gezmek yok dedi doktor yoksa yumurtalar oluşması zorlanırmış....Geçen seferki doktor seninle uğraşmamış dedi biraz risk alıcaz dedi yoksa gebelik oluşturamayız dedi umarım bu sefer olur kızlar hiç stres yapmıcam sözzz veriyorum size eğper yaparsam sallayın oklavayı okişmi hepiniziz kocaman öpüyorum.

Sonunda karar verdim bilmem kaç yüzüncü adetide olduktan sonra bu ay tüpe başlıyorum yarın doktordayım ve ilk iğnemi kısmetse olucam kızlar tüm dualarınızı bekliyorum artık benim son şansım bu hem yaş olarak hem maddi olarak uykum var uyuyamıyorum içime sanki kuş kaçmış kanatlarını çırpıyor içerden o kadar değişik bir duygu içindeyim aslında hiç heyecan yapıcak gibi değildim birde hiç kilo veremedim nerdeyse 108 falanım ondanda çok tırsıyorum aslında uff keşke birileriniz olaydı buralarda yarın inşallah girip herşeyi yazıcam hepinizi öptüm canlar...

canımm insallah hayırlısı olur rabbim gönlüne göre hayırlı bi evlat verir insallah.heyecan yapılmayacak bişey değilki canımm insallah bize cok güzel haberler vermeni nasip etsin güzel rabbim dualarımız seninlee

Vee günümü anlatıyım size sabah 09.00 da hastahanedeydim baya bir bekledim çok kalabalıktı doktor baktı çok iyi dedi beş gün gonal f 300 olucam yanında innohep diye kan sulandırıcı iğne olucam sonra gidicem bakıcak bu iğnelere başlayınca fazla yorulmak iş yapmak gezmek yok dedi doktor yoksa yumurtalar oluşması zorlanırmış....Geçen seferki doktor seninle uğraşmamış dedi biraz risk alıcaz dedi yoksa gebelik oluşturamayız dedi umarım bu sefer olur kızlar hiç stres yapmıcam sözzz veriyorum size eğper yaparsam sallayın oklavayı okişmi hepiniziz kocaman öpüyorum.

işte bu canım stres yok insallaholacak rabbimin izniylee

canım hadi gözünaydın çok şükür artık yavaş yavaş sona geliyoruz inşallah hayırlısıyla .

canım yaa kıyaamam ama oğluşa tecrübe olmuş işte çocuk şimdiden tahta sıralara oturdu :))misafirim gitti şimdilik ama her an yenisi gelebilir :)))

eboşş bişeyler yapmaya başlasın göstericekde daha henüz boya eziyoruz :))kollarım feci ağrıyo

ayyy çok güldüm yaa hatta okuyunca koptum :))))perde dikmek

canımmmm çok sevindim yaaa hayırlı olsun görevin yeni evin çok sevindim senin adına
berencikde yaramazlıklar yapıyo demek benim yerime öp canım senide çok öpüyorum bitanem

canımmmm zaten konuştuk ama burdanda yazıyım çok ama çok mutluyum inşallah pozitifi görüceksin dualarım seninle kuzen .herşey ogüzel kalbince olsun

gökcemm naber yaa gerçi konuştuk ama :))döndün demek sonunda evine hoşgeldin diyim :))herşey yolunda çok şükür allahım daha iyi etsin canım

selinoşşş naber kuzummm öptümmm seniii
derinim sendende almıştım ama çıkmamış nasipde varsa olur canım değerlendir yada değerlendirme ..öptümm senide
birsoş kız beğenip beğenip gidiyosun nasılsın iki kelam yaz canım öptüm senide

selam hanımlar herkes iyidir inşallah ben iyiyim şükür kursum vardı bugün azcık yoruldum eve geldim evi toparladım sabah erken çıktığım için bişey yapamamıştım .neyse şimdide yemek telaşım var hepinizi öptümmm

misafir perver arkadasım benimmm :):) evet ya cok komikti :)

canım hadi gözünaydın çok şükür artık yavaş yavaş sona geliyoruz inşallah hayırlısıyla .

canım yaa kıyaamam ama oğluşa tecrübe olmuş işte çocuk şimdiden tahta sıralara oturdu :))misafirim gitti şimdilik ama her an yenisi gelebilir :)))

eboşş bişeyler yapmaya başlasın göstericekde daha henüz boya eziyoruz :))kollarım feci ağrıyo

canımmmm çok sevindim yaaa hayırlı olsun görevin yeni evin çok sevindim senin adına
berencikde yaramazlıklar yapıyo demek benim yerime öp canım senide çok öpüyorum bitanem

canımmmm zaten konuştuk ama burdanda yazıyım çok ama çok mutluyum inşallah pozitifi görüceksin dualarım seninle kuzen .herşey ogüzel kalbince olsun

gökcemm naber yaa gerçi konuştuk ama :))döndün demek sonunda evine hoşgeldin diyim :))herşey yolunda çok şükür allahım daha iyi etsin canım

derinim sendende almıştım ama çıkmamış nasipde varsa olur canım değerlendir yada değerlendirme ..öptümm senide

selam hanımlar herkes iyidir inşallah ben iyiyim şükür kursum vardı bugün azcık yoruldum eve geldim evi toparladım sabah erken çıktığım için bişey yapamamıştım .neyse şimdide yemek telaşım var hepinizi öptümmm
inank
innaki ebuşum biz heran kim ne yapacak ne sorun çıkacak kim laf atacak onunla yaşıyoruz okul hacamat başbelası eltiler ne diyim hepsi var ömrümü yiyen gene hergün gelip beğeniyom ona bak emre desen gece idare ediyoz sabah 6-7 arası mutlaka ayaktayız sonra uyku yok dilara sabahçı erken gidiyo 7,30 çıkıyo 1 de geliyo eltimin biri bize zorla geliyomuş biraz tartıştılar gelmek istemeyen gelmez suratsız şey Allaha havale ettik zaten ötekiis abisi boşanıyo bizden saklıyo herşeyi yengesi anlatıyo oğluyla görüştürmüyolar kadın geldi ağladı bi numarayı istedik demedikleri kalmadı birisi desen gezmekten eli değmiyo bide kv gidip bakıyo hacamat başlayacak biz uğraşıyoz kafamız bi rahat etmiyo Allahım hayırlısını versin sen iyisin ebruya başlamışsın inşallah öyle güzel bi kızın olur derinim iyisin banum tedavin inşallah pozitifle biter hatta ikiz olsada azcık evinde otursan kardeloş sen zaten gezekçisin çocuğuda alıştırdın gerçi beni unutmuyon sgl canım berenim hayırlısı olsun evine kavuşmuşsun kocişinle kızınla mutlu ol iş nasıl ne yapıuon anlat bakem selinam berrinim boncuğum gökçem garibim sevcanım oda unuttu bizi kardeln49 cicim sanada hayırlısıyla doğurmak nasip olsun başka kimvardı gerçi benim kafa sultanahmetin kafa tokmağı gibi dertlerden kalmadı Allahtan eşim sağolsun destekçim neyse çok yazdım biz böyleyiz hepiniz kendinize iyi bakın

Kızlar ben hepinizi çok ama çok seviyorum benim duygularımı sevincimi üzüzntümü paylaşan dostlarım benim...
banum hayırlı olur inşallah :KK49: gelirisn :nazar:

inank
innaki ebuşum biz heran kim ne yapacak ne sorun çıkacak kim laf atacak onunla yaşıyoruz okul hacamat başbelası eltiler ne diyim hepsi var ömrümü yiyen gene hergün gelip beğeniyom ona bak emre desen gece idare ediyoz sabah 6-7 arası mutlaka ayaktayız sonra uyku yok dilara sabahçı erken gidiyo 7,30 çıkıyo 1 de geliyo eltimin biri bize zorla geliyomuş biraz tartıştılar gelmek istemeyen gelmez suratsız şey Allaha havale ettik zaten ötekiis abisi boşanıyo bizden saklıyo herşeyi yengesi anlatıyo oğluyla görüştürmüyolar kadın geldi ağladı bi numarayı istedik demedikleri kalmadı birisi desen gezmekten eli değmiyo bide kv gidip bakıyo hacamat başlayacak biz uğraşıyoz kafamız bi rahat etmiyo Allahım hayırlısını versin sen iyisin ebruya başlamışsın inşallah öyle güzel bi kızın olur derinim iyisin banum tedavin inşallah pozitifle biter hatta ikiz olsada azcık evinde otursan kardeloş sen zaten gezekçisin çocuğuda alıştırdın gerçi beni unutmuyon sgl canım berenim hayırlısı olsun evine kavuşmuşsun kocişinle kızınla mutlu ol iş nasıl ne yapıuon anlat bakem selinam berrinim boncuğum gökçem garibim sevcanım oda unuttu bizi kardeln49 cicim sanada hayırlısıyla doğurmak nasip olsun başka kimvardı gerçi benim kafa sultanahmetin kafa tokmağı gibi dertlerden kalmadı Allahtan eşim sağolsun destekçim neyse çok yazdım biz böyleyiz hepiniz kendinize iyi bakın

İnşallah birsencim tek tedirginliğim kan sulandırıcı iğne...

Hoşgeldin canım.Maşallah görüşmeyeli neler olmuş.Sevindim evine geçmene ve göreve başlamana.Berene öpücükler:KK54:

Amaniiiiin bomba habermiş gerçekten Banucum.Bütün dualar seninle olucak emin ol.İnşallah herşey yolunda gidecek ve gelicek bebeğin yada bebeklerin bu sefer.Rabbim yardımcın olsun kolaylıklar versin.Gelişmeleri yazarsan seviniriz an be an

Hoşgeldin canım sende evine.Naptın iğneleri kestinizmi.Bide Gökçe sana ne sorucam.Yediklerine hiç dikkat ettinmi gebelik boyunca.Hani şu K vitaminli yiyecekler var ya pıhtılaşmayı sağlayan.Ben biraz çekinerek yiyorum onları.Mesela kızılcık şerbeti içicem ama korkuyorum pıhtılaşmayı sağlıyomuş.Çok ta seviyorum halbuki.Ama çok tüketmedikçe sorun olmuyo galiba değilmi Kardeloşumda öyle demişti.Dr um bi sınırlama getirmedi.Balık yemek istiyorum ama daha önce gittiğim bi dr diyet vermişti bu konuyla ilgili.Sadece levrek ve somon yemem gerekiyomuş falan.Cevap beklooorum olur mu bi zahmet
hoşbuldum kuzum hemde çok hoşbuldum ne kadar güzel haberler bunlar yaaa 25 lerdesin 39larıda görürsün inşallah paşan ömrüne ömür katsın kuzum bende durumlar baya değişti evet ama iyimi kötümü bilemiyorum kızımın bakıcı problemi var ne yazıkkı babannemız sorunlu bıraz bakmak ıstemıyor babam amelıyat olacak annemler gelemıyor bılmıyorum ne yapacagım:KK43:
canımmmm çokk çokk çokk sevindimm dualarımdasın zaten hep emin ol canım benim..çok dua edicez yine..Allahım inş bu sfer nasip eder kuşummmmm:KK19::KK9:

canım ne çabu kgeldi yaaa 1 ay kaldı demek nerdeyse doguma hadi saglıcakla gelsin gökçosun kardeşi inş cano çok öptüm seni..bu arada kpssye de girmişsin başarılı olmuşundur inş :KK19:

canımm selamm napıyosunn :KK19:

bu arada derya da yazmıştı hoşgelmişsin cnm.yeni görevin hayırlı olsun:KK34:bebişide öpüyorum :emir_bebek:

selam canlarım.hepinizi çok öpüyorumm banuşuma çokk sevindimm hadi hayırlısı heyecan oldum yaaa:KK49::KK52:
hosbuldum kuzum sen nasılsın beren bebek ıyı ıste dıs cıkarıyoruz huysusuz o kadar bıde elde sallamaya fecı alıstı onsuz uyumuyor yanı bole bızde sımdılık sen naptın esın nasıl oldu

canım bızde senı opuyoruz cok saol ne kursunagıdıyorsun kolay gelsın benım bu aralar hartım hurtuma gecıyor yarım gun calısmak bole oluyorum rabbım tum gun calısanlara kolaylık versın:)

canım benım cok ama cok sevındım artık zamanı gelmıstı ınsallah bu sefer guzel haberlerını duycaz

inank

canım ya tuh sende bendensın sanırım kvle bası dertte olanlardan hepsını kaynar kazana atmak ıstıyorum desem yalan olmaz sanırım neden kız annelerı daha sevımlıdır neden gelınler kotudur hep bıktım artık neyse yaaa tek sorun bu olsun gayet yogun ve tempolusun kolay gelsın dıyorum ıs yarımgun sabahcıyım 6 50 de okulda olmam gerek ders baslıyor 11 bucukta da cıkıyorum ben gelene kadar cocuk ac ve uykusuz oluyıor dedıgım gıbı nasıl bır babannelıkse cocuga bakmak ıstemıyor sureklı ben sızın ıcın tedavımı bıraktım su bu sureklı basımıza kakıyor sankı torunu degıl annemlerı dort gozle beklıyorum dort gozle offffffffffffffffffff

neden ALLAHIM neden,bu kv ler ne ister gelinlerden bi anlasam:KK36::KK36::KK36::KK36:
selam demeyi bile unuttum yani,şu sıra benim di ilgi alanım bu konu olunca:KK53::KK53::KK53:
banucummmmmmm,inşallah güzel haberlerini bekliyoruz dört gözle,stres yapmaman en güzeli,rabbim kolaylıkla nasib etsin
berencik te öz vatanına dönmüş,hemide atanmış,hayırlı olsun,iyi bi bakıcı bul inşallah,boşver kv yi,gitmesi daha iyidir,çocuğa sevgi gerek
diğer arkedeşler gene yoksunuz heeee
selinoş,hiç pas vermemişin,hayırdır:KK19:

üzülme canım yaa sağlıklı olsunlarda.Hem küçük doğan bebekler daha çabuk kilo alıyomuş.Hele bi gelsinler sağlıkla toparlarlar inşallah.Oğlun daha büyük demek nedense ikizlerin biri iri oluyo genelde.Kızın senin gibi çıtır pıtır olcak demek.Ya bide ne güzel sık sık kontrole gidiyosun boncuğum sen son aylar olduğu içinmi.Benim ayda bir oda geçmiyo mübarek çok uzun bir ay yaa.İsimde bulmuşsunuz ne güzel.Güzel olmuş isimleride

Nerelerdeydin canım sen özledik yaa.Neden kaynananın yanında kalıyosun bi sorun yok inşallah.En kısa zamanda görüşmek dileğiyle.
Derincim pelin doğru demiş kocişte yanındayken değerlendirin bugünleri inşallah gelir bebiş
Selam kızçeler nasılsınız bakalım nerdesiniz?Bizimde cumartesi kontrol var inşallah iyidir bebiş sabırsızlıkla cumartesiyi bekliyorum
canım benim bende cok özledim hepinizi bebişte iyiymiş cok şükür rabbim hayırlısıyla saglıklı kcaklamanı nasip etsin inş
canım üzülme ya olsunn kardelenin dedigi gibi küçük doganlar daha çabuk gelişio.hayırlısı inşAllah..hadi az kaldı canım hayırlı dogumlar..isimlerde pek güzelmişşş begendim:KK66:

kızzz nerdesin sennnn:KK4:uzun zamandır birini sürüklemediydim böyle:KK1:iyi olmana sevindim ama niçin kv de kalıyonuz ki:26:neyse evet cnm yumurtlamada oluyomuş..bide hap kullanırken olmuştu bana dün hatırladım..hayırlısı bakalım.

degerlendirioz cnm:KK1::KK1:Allah büyük inşAllah nasip olur...
cumartesi he doktorunuzzz hadi hayırlısı canım bebişe selam söyle bizden:KK9:el sallasın bize monitörden:emir_bebek::nazar::nazar:
bir sorun yok derinim fındık zamanı oldugu icin bende evde kaldım yemek filan yaptım yoruldum ama su an evimdeyim cok şükür artık sık sık gelcem inş...güzel haberlr alırız inş senden canım hayırlısıyla...
inşallah denk gelelim bi ara :) merak etme çok değil ahmet biraz daha büyüsün o alışacak pc ye yine son sırada sen olucaksın:KK1:

canım yaa herşey yolunda çok şükür.günlerinide doldurup sağlıkla gelsinler inşallah.alan küçük canım daha ne kadar büyüyebilirler :KK1::KK1:sağlıklı olsunlar sütünde yarasın çabucak toparlarlar sen merak etme.isimlerini de çok beğendim isimleri gibi bahtları da güzel olsun inşallah.öptm canım seni.

selam canım bizde seni özledik herşey yolunda olsun tek.sende Allaha emanet ol.öptm canım.güzel haberlerini duymak ümidiyle...

selam canım,ben kendi adıma iyiyim çok şükür.cumarteside güzel haberlerini alalım inşallah.kendine ve bebişe iyi bak öptm canım.

günaydın kızlar hayırlı sabahlarr..bitiremediniz mi daha kışlıkları orduya mı yapıyonuz anlamadım ki :))
selinam artık burdayım canım sohbetlerimizi cok özledim bende seni cok öpüyorum...
haklısın canım biri yapınca gerek duymuyosundur ben biraz meraklıyım evlendiğimden beri hep kendim yapıyorum :))
aa bilmezmiyim çok severim bak onu kendim yapmıyorum görümcemler saolsun yapıp gönderiyorlar

kurdum kuzum kurdum.allah razı olsun hepimize ağız tadıya yemeyi nasip etsin rabbim .evet genelde öyle oluyo bende tecrübe ettim şimdi sadece fasulye ve salatalık kuruyorum sadece yenen onlar çünkü .reçel hiç yapamadım bu yıl ya geçirdim zamanını bizde sadece çilek yeniyorda .soslarımıda enkısa zamanda yapıcam malzemeleri aldım ama misafir geliyomuş yapamıycam :))öpüyorum seni

delüüü güldürdün beni her daim bulanıyo hee :))nasıl oldun lekelenme devam ediyormu

aa nedemek cano ben metroyla yollarım sana ayıpsın :))buarada nasılsın

boncuğum maşallah canım yavrulara sağlıkla sıhhatle kucağına alırsın inşallah .merak etme daha zamanın varmış kızında kilo alır .sağlıklı olsunlarda büyürler annesi rahat ol .
buarada isimleride çok hoş hayırlı ömürlü olsunlar inşallah .öpüyorum seni

peloşum demek kv de kalıyosun inşallah bi problem yoktur .bende merak etmiştim .kendine iyi bak canım öptümmm

canoom inşallah cumartesi güzel haberler alıcaksın oğluş el sallıycak sana

haha delüüü valla benim evin geleni gideni bitmiyo orduya yapsam anca yeter .

selam canım arkadaşlarım hepiniz iyisinizdir inşallah .ben iyiyim birkaç gündür yoğunluğum vardı .
bide kursa başladım nasip olursa EBRU sanatını öğrenicem .kafa dağıtmak için süpermiş bakalım işe yarıycakmı :))
hepinizi öpüyorum
bir problem yok eboşum...ayy ne güzel ya kafa dagıtmış olursun canım banada oyle bişeyler lazım evde durmaktan cok sıkılıyorum hayırlı olsun inş güzel gecer ben ebru sanatını cok seviyorum...
iyi aksamlar arkadaslar,ben evime geldim cok sukur,haberdar etmek istedim sizleri,söyle bir gecmise göz attim da herkes iyi anladigim kadari ile,allah iyilik versin her daim.suan cikmam gerek daha musait bir zamanda görusmek dilegi ile,hepiniz allah'a emanet olun.:KK19::KK19::KK19::KK19::KK19:

merhaba kızlar

nasılsınız ?arasırada olsa takip ediyorum hepinizi eski dostlarım :KK16:

güzel haberler getirdim size dün gebe oldugumu ögrendim değerim 160 sizinle paylaşmak istedim

rabbim hepimize en hayırlılarını versinn hepinizi kocamn öpüyorum

ebrar ablam kardelenim derin su garip birsen ugurboncugum pelin selina hepinizi kocamn öpüyorum unuttugum varsa kusura bakmasın
canım hoşgeldin evine ve buraya özlemiştik inş güzel gecmiştir tatilin görüşmek üzre öptüm...
selammmmm
cicişim tebrikler canım,rabbim kucağına sağ salim almayı nasib etsin,görüştük zaten:KK34:
berrincim,doğuma üç gün vardı ben sınava girdiğimde canım,ama ben anfi de girmiştim,sıralar çok rahattı:KK76:
kardelencim,oğluşun iyi olmasına çok sevindim canım,maşallah kuzucuğa
bu arada isim düşünmüş müydünüz:emir_bebek:
eboşum demek kursa gidiyon,yaptıklarını bize de göster bakalım:KK6:
derincim şurada okumak bile beni korkutmaya yetti,bahsetmeyin daha fazla olar mı?:18:
selinoş nerelerdesin hatun,göremedim seni hiç:KK4:
banu,birsen,tutiş,peloş kızlar sizde yoksunuz
garib imde dönmüş türkiyeden,inşallah bu gezme ona çok iyi gelmiştir,bebişe vesile olur:KK55:
kardeloşum geldim canım artık buralardayım bebiş nasıl baya buyumuştur maşallah öpüyorum ikinizide...
sagolasın canım dün önlisans için bu günde lise içindi sınav.asslında hocalar öğretmen masasına gec dediler ama o da cok alçaktı bide güneşten göz açılmıyodu bizim tarafları bile benden igne alıp yırtık perdeleri birleştirdiler düşün arıkk :)
canım sınava girmişsin inş güzel gecmiştir hayırlısı olsun göbüşüde baya buyuttun maşallah bebişimize öpüyorum cok...
selam kızlar nasılsınz herkese ve herkese selamlar
artık döndüm urfadayım eşimin yanındayım yerleştim netim yeni bağlandı beren büyüyor teyzeleri geleli huyu çok değişti
uyku dedikmi cinleri tepesine çıkıyor ama uyuyunca da melek gibi kv yanımda miniğe o bakıyor bu arada atandım göreve başladım
11 bucukta cıkıyorum ama babannesını baya zorluyor o vakte kadar benden sımdılık bu kadar artık buradayım optum kızlar
canım hoşgeldin yeni görevin hayırlı olsun beren bebekte baya buyumuştur maşallah ayy yakın olsak ben seve seve bakardım ya öpüyorum seni ve güzel prensesini...
Sonunda karar verdim bilmem kaç yüzüncü adetide olduktan sonra bu ay tüpe başlıyorum yarın doktordayım ve ilk iğnemi kısmetse olucam kızlar tüm dualarınızı bekliyorum artık benim son şansım bu hem yaş olarak hem maddi olarak uykum var uyuyamıyorum içime sanki kuş kaçmış kanatlarını çırpıyor içerden o kadar değişik bir duygu içindeyim aslında hiç heyecan yapıcak gibi değildim birde hiç kilo veremedim nerdeyse 108 falanım ondanda çok tırsıyorum aslında uff keşke birileriniz olaydı buralarda yarın inşallah girip herşeyi yazıcam hepinizi öptüm canlar...
banucum inan cok sevindim inş rabbım yüzünü güldürür hayırlısıyla dualarım seninle heycanla ve merakla güzel haberlerini bekliyoruz inş...
slm güzeller herkes iyi inş okudugum kadarıyla:) bende evime geldim epeydir annemlerdeydim dr kontrolumu oldum bebiş iyi durumda ekim sonuna kısmet olursa dogum olucak sezeryanla :) gökce nazd a iyi teyzeleri her gecen gün yeni yaramazlıklar ve yeni güzellikler ögreniyo kendini sevdirmek için :) bu arada kpss sınavına da girdim çalışmadan kaç gelir görücez bakalım:) hepinizi çok öppüyorum kib aeo
sende hoşgeldin canım herşey yolundaymış cok sevindim...sınavdanda hayırlı sonuclar alırsın inş

selam kızlar hayırlı günler...ben adet oldum bu ayda olmadı nasip napalım hayırlısı olsun demekten başka bişey gelmiyo elimden bidaki aya rabbim nasip ederse aşılama yaptırcam inş...rabbim yüzlerimizi güldürsün hepimize sabır versin ben yine bu aralar cok duygusallaştım ama bir iki gune toparlarım kendimi her adet oldugumda böyle oluyorum...hepinizi cok öpüyorum allaha emanet olun görüşmek üzre...

Günaydın kızlar hepinize hayırlı günler

Pelinim hoşgelmişsin evine.Herkes evine döndüğüne göre topik mevcudu tamam artık muhabbetlerimize kaldığımızdan yerden devam edebiliriz
Gökçecim teşekkür ederim canım.Ton balığınıda benim hiç yemişliğim yoktur zaten.Diğerlerinede biraz daha dikkat ediyim bari.Ama ben sana kızılcık şerbetini tavsiye ederim süper bişey.
Birsencim Allah kolaylık versin bunaltmışlar seni baya.En iyi kv uzaktaki kv galiba.Nasip olursa biz de kv olucaz bakalım bize ne diycekler

hoşbulduk canım benim :) ben igneyi 32 haftadan önce kestim gökcede tam 7. aya girdigimizde kesmiştik bundada 30 haftayaya girdigimizde kestik 32haftada da asprini kestik canım bende heterezigot vardı düşük seviyede seninki benimle aynımı bilmiyorum ama sen ona göre degerlendir canım ben bazen ignemi yapmadıgım bile olmuştu igne bulamadıgım alamadıgım unuttugum günler oldu yani rabbim korusun inş saglıkla kucagımıza alalım ha bide yiyeceklerden hiç dikkat etmedim balık felanda yemedim hiç kızılcıgıda ömrümde hiç içmedim canım bu konuda malesef sana yardımcı olamıycam ama lütfen olumlu hep :) eger bişey olur die düşünüyorsan sadece nefsini öldürmek için az iç balık konusundada ben gökcede balık fazla yiyemedim yaza denk geldi die bundaa inan hiç yemek nasip olmadı ama dardaneltonlar var ya onların civası yüksek galiba o zararlı onlardan çok tüketme canım inş saglıkla kucagına almak nasip olur beslenme konusunda önüme ne gelirse yerim valla:) pis bogazım:) kib öptm canım
canım demek başlıyosun oğluşun hazırlıklarına hadi bakalım hayırlısı olsun bana bak oğluş olunca gökcemi sakın ihmal etme valla bozuşuruz o ilk göz ağrısı ilk heyecanımız yaa valla ilk haberi verdiğin gün geldide aklıma :))kpss ye girdinde 2 çocukla naapcan bilmem kazanıran hadi hayırlısı diyeyim :)))
Kızlar ben hepinizi çok ama çok seviyorum benim duygularımı sevincimi üzüzntümü paylaşan dostlarım benim...
bizde seni kuzen allahım her daim güldürsün yüzünü inşallah
misafir perver arkadasım benimmm :):) evet ya cok komikti :)
canımsın saol :)))
inank

birsoşum yaa kıyamam biz biliyoruz seni sadece iki kelam iyiyim ben desende yeter .allahım ferahlık versin herkesin farklı farklı imtihanları canım sabır
hoşbuldum kuzum hemde çok hoşbuldum ne kadar güzel haberler bunlar yaaa 25 lerdesin 39larıda görürsün inşallah paşan ömrüne ömür katsın kuzum bende durumlar baya değişti evet ama iyimi kötümü bilemiyorum kızımın bakıcı problemi var ne yazıkkı babannemız sorunlu bıraz bakmak ıstemıyor babam amelıyat olacak annemler gelemıyor bılmıyorum ne yapacagım:KK43:

hosbuldum kuzum sen nasılsın beren bebek ıyı ıste dıs cıkarıyoruz huysusuz o kadar bıde elde sallamaya fecı alıstı onsuz uyumuyor yanı bole bızde sımdılık sen naptın esın nasıl oldu

canım bızde senı opuyoruz cok saol ne kursunagıdıyorsun kolay gelsın benım bu aralar hartım hurtuma gecıyor yarım gun calısmak bole oluyorum rabbım tum gun calısanlara kolaylık versın:)

canım benım cok ama cok sevındım artık zamanı gelmıstı ınsallah bu sefer guzel haberlerını duycaz
canım ebru kursuna gidiyorum inşallah başarılı olabilirim baya zor bişey :))sende baya sıkıntılısın allahım kolaylık nasip etsin inşallah anacığın gelirde kvye muhtaç olmazsın
neden ALLAHIM neden,bu kv ler ne ister gelinlerden bi anlasam:KK36::KK36::KK36::KK36:
selam demeyi bile unuttum yani,şu sıra benim di ilgi alanım bu konu olunca:KK53::KK53::KK53:
banucummmmmmm,inşallah güzel haberlerini bekliyoruz dört gözle,stres yapmaman en güzeli,rabbim kolaylıkla nasib etsin
berencik te öz vatanına dönmüş,hemide atanmış,hayırlı olsun,iyi bi bakıcı bul inşallah,boşver kv yi,gitmesi daha iyidir,çocuğa sevgi gerek
ha ha ha çok güldüm yaa allah iyiliğini versin
canım benim bende cok özledim hepinizi bebişte iyiymiş cok şükür rabbim hayırlısıyla saglıklı kcaklamanı nasip etsin inş

bir sorun yok derinim fındık zamanı oldugu icin bende evde kaldım yemek filan yaptım yoruldum ama su an evimdeyim cok şükür artık sık sık gelcem inş...güzel haberlr alırız inş senden canım hayırlısıyla...

selinam artık burdayım canım sohbetlerimizi cok özledim bende seni cok öpüyorum...

bir problem yok eboşum...ayy ne güzel ya kafa dagıtmış olursun canım banada oyle bişeyler lazım evde durmaktan cok sıkılıyorum hayırlı olsun inş güzel gecer ben ebru sanatını cok seviyorum...

canım hoşgeldin evine ve buraya özlemiştik inş güzel gecmiştir tatilin görüşmek üzre öptüm...

kardeloşum geldim canım artık buralardayım bebiş nasıl baya buyumuştur maşallah öpüyorum ikinizide...

canım sınava girmişsin inş güzel gecmiştir hayırlısı olsun göbüşüde baya buyuttun maşallah bebişimize öpüyorum cok...

canım hoşgeldin yeni görevin hayırlı olsun beren bebekte baya buyumuştur maşallah ayy yakın olsak ben seve seve bakardım ya öpüyorum seni ve güzel prensesini...

banucum inan cok sevindim inş rabbım yüzünü güldürür hayırlısıyla dualarım seninle heycanla ve merakla güzel haberlerini bekliyoruz inş...

sende hoşgeldin canım herşey yolundaymış cok sevindim...sınavdanda hayırlı sonuclar alırsın inş

selam kızlar hayırlı günler...ben adet oldum bu ayda olmadı nasip napalım hayırlısı olsun demekten başka bişey gelmiyo elimden bidaki aya rabbim nasip ederse aşılama yaptırcam inş...rabbim yüzlerimizi güldürsün hepimize sabır versin ben yine bu aralar cok duygusallaştım ama bir iki gune toparlarım kendimi her adet oldugumda böyle oluyorum...hepinizi cok öpüyorum allaha emanet olun görüşmek üzre...
canım hoşgeldin sefalar getirdin demek kvye yardım ettin iyi olmuş canım belki senin içinde değişiklik olmutur .evet bende kursa başladım inşallah iyi gelicek .keşke imkanın olsada gitsen peloşum yaa .adet olmuşsun sağlık olsun bozma moralini allahım herşeyi düzene koymuştur vardır zamanı

Pelinim hoşgelmişsin evine.Herkes evine döndüğüne göre topik mevcudu tamam artık muhabbetlerimize kaldığımızdan yerden devam edebiliriz
Gökçecim teşekkür ederim canım.Ton balığınıda benim hiç yemişliğim yoktur zaten.Diğerlerinede biraz daha dikkat ediyim bari.Ama ben sana kızılcık şerbetini tavsiye ederim süper bişey.
Birsencim Allah kolaylık versin bunaltmışlar seni baya.En iyi kv uzaktaki kv galiba.Nasip olursa biz de kv olucaz bakalım bize ne diycekler

avatarına bayıldım ayrıca çokda mutlu oldum artık bazı şeyler aşıldı çok şükür :))

selam hanımlar hepiniz iyisiniz inşallah
derinim uğramamış merak ettim şimdi .
buarada banuşuma dua başlattım bazılarınıza msnden yazdım bazılarınızada özelden yolluycam cumaya kadar tamamlıyalım inşallah .allahım banumun yüzünü güldürsün inşallah topiğimiz onun mjdesiyle canlansın .hepinizi öptüm görüşmek üzere

sorma canımcım sorma kv herzamankı dert en ıyısı gercekten uzak olmakmıs bakıcı ısı burada zor babam bugun amelıyet oldu ıyılesr ıyılesmez gelecekler ama bıraz vakıt alacak ay bıde numaracı anlatamam dun oglunu nobetten cagırttırdı acıle gıttıler yaptıkları seyde serum vermek bu yanı aman ya bosverelım ahmet napıyor buyumustur kuzum benım

ah canım yaaa bılmezmıyım zaten ne varsa arkadaslarda var guzel dıleklerın ıcın tesekkurler valla buyudu teyzesı hıc durmuyor sımdı bı gormenız lazım
canım demek başlıyosun oğluşun hazırlıklarına hadi bakalım hayırlısı olsun bana bak oğluş olunca gökcemi sakın ihmal etme valla bozuşuruz o ilk göz ağrısı ilk heyecanımız yaa valla ilk haberi verdiğin gün geldide aklıma :))kpss ye girdinde 2 çocukla naapcan bilmem kazanıran hadi hayırlısı diyeyim :)))

birsoşum yaa kıyamam biz biliyoruz seni sadece iki kelam iyiyim ben desende yeter .allahım ferahlık versin herkesin farklı farklı imtihanları canım sabır

canım ebru kursuna gidiyorum inşallah başarılı olabilirim baya zor bişey :))sende baya sıkıntılısın allahım kolaylık nasip etsin inşallah anacığın gelirde kvye muhtaç olmazsın

canım hoşgeldin sefalar getirdin demek kvye yardım ettin iyi olmuş canım belki senin içinde değişiklik olmutur .evet bende kursa başladım inşallah iyi gelicek .keşke imkanın olsada gitsen peloşum yaa .adet olmuşsun sağlık olsun bozma moralini allahım herşeyi düzene koymuştur vardır zamanı

avatarına bayıldım ayrıca çokda mutlu oldum artık bazı şeyler aşıldı çok şükür :))

buarada banuşuma dua başlattım bazılarınıza msnden yazdım bazılarınızada özelden yolluycam cumaya kadar tamamlıyalım inşallah .allahım banumun yüzünü güldürsün inşallah topiğimiz onun mjdesiyle canlansın .hepinizi öptüm görüşmek üzere
sen yaparsın ablam benım ne guzel yaaa cok guzel ama gercekten ebru sanatı evt sıkıntılıyım gercekten hem de cok neyse rabbım saglık sıhhat versın

olsun canım benim.:KK34:ya nasip işte bitanem bakalım oldumu bişeyler bu ay:emir_bebek:ohh sende iyimişsin ebrucuklar yaparmışsın :KK1:iyi oldu iyi bu kurs:KK9:
hoşbulduk canım benim :) ben igneyi 32 haftadan önce kestim gökcede tam 7. aya girdigimizde kesmiştik bundada 30 haftayaya girdigimizde kestik 32haftada da asprini kestik canım bende heterezigot vardı düşük seviyede seninki benimle aynımı bilmiyorum ama sen ona göre degerlendir canım ben bazen ignemi yapmadıgım bile olmuştu igne bulamadıgım alamadıgım unuttugum günler oldu yani rabbim korusun inş saglıkla kucagımıza alalım ha bide yiyeceklerden hiç dikkat etmedim balık felanda yemedim hiç kızılcıgıda ömrümde hiç içmedim canım bu konuda malesef sana yardımcı olamıycam ama lütfen olumlu hep :) eger bişey olur die düşünüyorsan sadece nefsini öldürmek için az iç balık konusundada ben gökcede balık fazla yiyemedim yaza denk geldi die bundaa inan hiç yemek nasip olmadı ama dardaneltonlar var ya onların civası yüksek galiba o zararlı onlardan çok tüketme canım inş saglıkla kucagına almak nasip olur beslenme konusunda önüme ne gelirse yerim valla:) pis bogazım:) kib öptm canım
beni boş bırakmışsın:KK43::KK1:
biz de seniiii canımm arkadasımmmmm:KK19:
oyy oyyy bu doktor iyimiş Allaha şükür sonuncu neydi öyleeee:KK47:hadi hayırlısı canım benimmm evet stres olma...herşeyine dikkat et canım.dualarımızdasın hep:KK19:
inank

amanınnnnn ne bu yaa amannn ugraş dur onlarla Allah ıslah etsin bi rahat yok insana yaaa..rabbim ferahlık bersin birsoşum :KK14:gel öpim:KK19:

baban ameliyat olmuş çok geçmiş olsun canım...babaanneye bak yaa off neysee.boşver canım..öylesi baksa bile yarın bigün kafaya kakar ki kakıyomuş bile bak bazı şeyleri yok ben sizin için tedavimi bıraktım falan...inş annecigin en yakın zamanda gelebilir hayırlısıyla da ona muhtaç olmadıgını anlar bazıları:KK33::KK4:

canım tekrar hoşgeldinnn...:KK19:adet oldun demek...nasip be canım...inş aşılamayla olur da banuş ve sen ard arda müjdeler verirsiniz:KK19:

avatarın çok güzellllllllllllllll canımm kardelenim he şöyleee hamiş oldugun anlaşılsın ayollll:KK1:

canım..bugün erken bakamadım yaaa..yengemin babası vefat etti de oraya gittik annem zeyno falan...sonrada eve geldim yemekti vs.anca bakmaya fırsatım oldu:KK31:dün gecede tam girdim face baktım 1 dk sürmedi koray aldı elimden:KK4:msnmi aç kızlar ordamı dedim bakamdı veremem şimdi dedi:KK5:gelmiş miydiniz bilmiyorum da..2 gibi baktı anca o zamanda yoktunuz:KK43:(

HERKESE SELAMMLAAARR:KK3:kızlar bayadır 3 sayfa okumamıştım topicimizde:nazar::KK1:sevindim herkesler burada şükür..sık sık görüşmek ümidiyle canlarrr.ben iyiyim bu arada.cenaze vardı çok yakınımız orada biraz fena oldum ama napıcan ölümlü dünya işte...yengemlerin aglamaları falan off off....cenaze de evdeydi ben gidince düşünün gerisini işte...Allah rahmet eylesin...:KK31:

aman iyi sevindim canım geçmesine demeki yumurtlamaydı :))değerlendirdinde hadi hayırlısı
saol canım inşallah benim için iyi olur kafa dağıtmaya ihtiyacımız var hepimizin :)))keşke seninde gitme imkanın olsa da gitsen canım

saol canım inşallah

canım başarılar diliyorum sana inşallah güzel geçer sınavın oğluşda sınava gircek senle beraber :))

garibim hoşgeldin canım merak etmiştik seni müsayit vaktinde muhabbet edelim inşallah anlat türkiye maceralarını :))

kuzennnn ne demek turşular feda olsun :)))bende özledim bende

cicimm hayırlı olsun canım allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına al canım .çok sevindim inanki kutluyorum seni canımmm

canımmm bende okudum ama duymadım öyle bir ses ama netten dinlediğim kadarıyla çok ürkütücü bir sesmiş .hayrolsun diyelim

selam canım arkadaşlarım hepiniz iyisinizdir inşallah .ben iyiyim şükürler olsun .
buara hem benim tarafımdan hemde eşimin tarafından misagirler var valla ikiye bölündüm .koşturup duruyorum :KK9:bugünde baya işim var :))
buarada kardelenim doktora gidicek hayırlı haberlerle dönersin inşallah canım
hepinizi öpüyorum

hosbulduk ebrarim,tatil boyu bende sizleri merak ettim gercekten,istanbulda iken aklimda idin hep.tatil guzel gecti diyelim cok sukur,ama insanin evi gibisi yok.bende cok arzu ediyorum sizler ile karsilasmayi,denk gelemedik bir turlu bundan sonrasinda denk geliriz insallah.sen neler yapiyorsun?

Selam kızlar
Kontrolden geldim yazıyım dedim.Bebiş iyiydi çok şükür herşey yolundaymış.650 gr olmuş bende 1 kg vermişim.Pek yüzünü göstermedi bu sefer net olarak göremedim son halini ama iyi olduğunu bilmek yetti zaten şükürler olsun.
Garibim evine dönmüşsün inşallah güzel geçmiştir tr ziyareti öpüyorum
Derincim sesten haberim yoktu haberlerde falanda görmedim.Değişik yorumlar var hayrolsun inşallah bazıları bi afetin habercisi falan olabilir demişler Allah korusun yaa.Zaten sıkıntılı günler geçiriyoruz ülke olarak inşallah öyle bişey olmaz
Nvbr cim sınavında başarılar.Kardeloşta son zamanlarında sınava girmişti.Oğlanları şimdiden alıştırıyosunuz sınavlara:)
Eboşum sağol canım iyi geçti bu kontrolüde atlattık şükür salimen darısı önümüzdeki aylara
Cici tebrikler.Rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin.Ama sadece hamile olduğunuzu öğrendiğinizde uğramayın lütfen her zaman görmek isteriz aramızda

evet döndum kardelencim,güzel gecti cok sükur.pasanin ve senin iyi olmana cok sevindim,allah her daim iyi etsin insallah.ayrica avatarinda cok seker,yakin zamanda karsilasmak hasret gidermek ümidi ile.......

hoşgelmişsin canım:KK16:iyiyiz şükür en kısa zamanda görüşmek dilegiyle:KK19:

hosbulduk derincim,uzun sure oldu görusmeyeli insallah karsilasiriz bir gun.

merhaba kızlar

nasılsınız ?arasırada olsa takip ediyorum hepinizi eski dostlarım :KK16:

güzel haberler getirdim size dün gebe oldugumu ögrendim değerim 160 sizinle paylaşmak istedim

rabbim hepimize en hayırlılarını versinn hepinizi kocamn öpüyorum

ebrar ablam kardelenim derin su garip birsen ugurboncugum pelin selina hepinizi kocamn öpüyorum unuttugum varsa kusura bakmasın

tebrik ederim cici35,rabbim kucagina almak nasip etsin insallah.

selammmmm
cicişim tebrikler canım,rabbim kucağına sağ salim almayı nasib etsin,görüştük zaten:KK34:
berrincim,doğuma üç gün vardı ben sınava girdiğimde canım,ama ben anfi de girmiştim,sıralar çok rahattı:KK76:
kardelencim,oğluşun iyi olmasına çok sevindim canım,maşallah kuzucuğa
bu arada isim düşünmüş müydünüz:emir_bebek:
eboşum demek kursa gidiyon,yaptıklarını bize de göster bakalım:KK6:
derincim şurada okumak bile beni korkutmaya yetti,bahsetmeyin daha fazla olar mı?:18:
selinoş nerelerdesin hatun,göremedim seni hiç:KK4:
banu,birsen,tutiş,peloş kızlar sizde yoksunuz
garib imde dönmüş türkiyeden,inşallah bu gezme ona çok iyi gelmiştir,bebişe vesile olur:KK55:

döndum kardelencim,insallah canim guzel dileklerin icin sagolasin.sen nasilsin bu arada,ahmet pasa nasil?

selam kızlar nasılsınz herkese ve herkese selamlar
artık döndüm urfadayım eşimin yanındayım yerleştim netim yeni bağlandı beren büyüyor teyzeleri geleli huyu çok değişti
uyku dedikmi cinleri tepesine çıkıyor ama uyuyunca da melek gibi kv yanımda miniğe o bakıyor bu arada atandım göreve başladım
11 bucukta cıkıyorum ama babannesını baya zorluyor o vakte kadar benden sımdılık bu kadar artık buradayım optum kızlar

hayirli olsun canim isin,ayrica bereninde iyi olmasina sevindim,rabbim iyi etsin her daim.

banu'cum tedavin hayirlara,cektigin hasretin bitmesine,guzel günlere vesile olsun insallah.dilerim son sansin tüm guzelliklerin baslangici olsun.

hosbulduk ebrarim,tatil boyu bende sizleri merak ettim gercekten,istanbulda iken aklimda idin hep.tatil guzel gecti diyelim cok sukur,ama insanin evi gibisi yok.bende cok arzu ediyorum sizler ile karsilasmayi,denk gelemedik bir turlu bundan sonrasinda denk geliriz insallah.sen neler yapiyorsun?

karşılaşamadık gene kızz:))tekrar hoşgeldin..artık kadro tamam :KK9:

hanımlar size haberim var boncuğum mesaj çekmiş sabah doğuma giriyormuş oğluşun suyu azalmış ve açılma varmış oyüzden hemen alıcaklarmış dua edelim inşallah sağlıkla kucağına alsın bebişleri .
küveze filan girmezler inşallah yarın haber alırsam yazıcam dua edelim inşallah

hanımlar size haberim var boncuğum mesaj çekmiş sabah doğuma giriyormuş oğluşun suyu azalmış ve açılma varmış oyüzden hemen alıcaklarmış dua edelim inşallah sağlıkla kucağına alsın bebişleri .
küveze filan girmezler inşallah yarın haber alırsam yazıcam dua edelim inşallah
Allah yardımcısı olsun inşallah güzel haberler ver bize....

Kızlar bugün herşey iyi gidiyordu gündüz komşular bendeydi sonra ben geçtim orda içimi bir sıkıntı bastı başladım ağlamaya zor kendime geldim acaba kullandığım ilaçlarmı yapıyor gonalmı kan sulandırıcımı habire uykum var gibiyim hep ağlayasım var anlamadım stresde yapmıyorum bu konudan konuşmuyoruz bile ne biliyim valla...
Garipcim canım sağol arkadaşım.
Derincim başınız sağolsun Allah rahmet eylesin.
Ebuştuşum kız karşılaşamadık bileydim buralarda oldunu facede tarla ekiyodum gelirdim....

X