Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

off canım ya haklısın valla...Allah yardımcın olsun berrinim kolaylık versin inş.

herkeslere selamlar canlarımmm...bugün kv ben ve anane temizlige kalkıştık cam kapı oyyy yoruldummmmm belim kopuyooooşimdi çay içtik de oturdum biraz dinleniyorum...

Kızlar alıntılarımı yapmıştım amma olmadı hepinizin ilgisine sevgisiine çok teşekkürler yarın bakalım sabahtan gidicem umarım güzel haberlerle gelirim midem resmen şuannda kavruluyor Allahım inşallah yüzümü güldürür çok kastım kendimi ben yaa neyapsamda rahatlasam bilmiyorum valla...

sağolasın canımm yaa sana da kolay gelsin bizde kapıları camları sildik aksam da bütün tabak canak ne varsa doldurdum makinaya bir yığın ütü yaptım makinaya atılmayacak barakları filan yıkadım bittim yanii :)yarına hazırlık yaptımm kısacasıı

inşallah güzel haberlerle gelirsinn canım dualrımız seninle.bol bol dua ett rahatlarsın canımm

kızlarrrrr cokk yorgunumm dahada cokkk işim var :)ama yine burdayımm siz nerdesizin yafff :)

selam kızlar hayırlı günler,mutlu haftasonları herkese.
banumm nerelerdesin canım dr dan hayırlı haberlerle gel inşallah merak ettim seni.

cano ya evet bitürlü karşılaşamadık dünde msndeydim açtım kapadım ama kimsecikler yoktu malesef ((
aminnnn hepimizin gönlüne göre versin canım yaa keşke imkan olsada gitsek malesef baya uzak inşallah nasip olur canım hepberaber gideriz .
:)))moralmanlar gayet güzel gibi gerçi bize passs vermemişsin emme :)))ahmeti öp benim için
canımm allah kolaylıklar versin bide şimdiki öğrencilerle uğraşmak çok daha zor
buarada berenim çok datlu maşallah ona biara msn de daha net görmek istiyorum .benim için öp kuzuyu
sağolasın canımm valla ne süt ne yoğurt ebrarım yiyemiyorum malesf .haftaya mı okuyacaz canım istersen daha fazla okuyabilirim haber vermen yeterli
canımsın allah razı olsun düşünmen yeter tamamladık çok şşükür
allah kolaylkı versin derinim umarım boynun filan ağrımamıştır
ah kuzen ah kıyamam sana nedesek boş biliyorum allahım yüzünü güldürsün inşallah hayırlısıyla gelsin yavrun
off kuzum nekadar yoruyosun kendini ya dikkat et bu haftalar önemli çok yorulma
banumm nerelerdesin canım dr dan hayırlı haberlerle gel inşallah merak ettim seni.

selinoşum banum mesaj atmış 2 yumurta varmış morali bozuk galiba arıyorum ama dönmedi henüz .benimde canım sıkıldı ama tutacaksa zaten tek çift farketmez allahım yüzünü güldürsün arkadaşımın

selam hanımlar hayırlı günler diliyorum hepinize herkes iyi inşallah
buarada GARİBİM sanada dua yazmıştım msnden ama galiba görmedin gerçi daha var ama adetliysen filan enazından başkasına veririm haber edersen sevinirim canım
hepinizi çok öpüyorum hanımlar görüşmek üzere

canım benim 2 yumurta varmış olsun be kuzen 2 2dir yani hiç olmasa dahamı yidi üzme kendini sakın üzülcek bişy yok çünkü.ebuşun dedigi gibi 1 taneyle oluyo sonucta.ben inanıyorum bu defa olacak canım benim.hem ilk kontrol dur bakalım.

kızlarrrrr cokk yorgunumm dahada cokkk işim var :)ama yine burdayımm siz nerdesizin yafff :)
canım sorma misafir vardı giremedim.demek daha çok var temizligin offf.
selam tatlımsagol sanada.
bende baktım ama denk gelemdik kuzi ya.gece 3 de yattımbanuşda bugün tüm gün aklımdaydı demek 2 yumurta...başlangıç için iyi aslında yaa hadi hayırlısı bakalım.boynum iyi canım bu arada merak etme

inşallah o iki yumurta,rabbimin can vereceği yumurtalardır,banuş da kavuşur yavrusunu,yada yavrularına
kanka o anlık bi durumdu yaaa,saçmalama günümdü işte
senda iyisin inşallah
haftada kaç gün senin kurs
ahmet te seni öpüyo teyzesi,buvvvv buvvvv tükürükler saça saça,silmicen ama yüzünü:76:

selammmmmmmmmmmmmm uzun zamandır burayla ilgilenemedim beni affedin lütfen .ama doğum ramazan sünnet hazırlığı derken kendimi bile kaybetmiş durumdayım :44:.hepinizi çok özledim .allaha emanet olun inşallah

Banum nerelerdesin merak ediyoruz.Herşey yolundadır inşallah.2 yumurta iyi değilmi yaa.Hiç olmamasından iyidir.İnşallah bebişe dönüşcek onlar

evet ablam yaaa cok zor hele de ızmırde oldurulen ogretmenden sonra ıyıce tırsmaya basladım dogrusu tabıkı herzaman teyzesı kızım da senınle tanısmayı cok ıstıryor hele su son hallerını de ekleyımde pc ye bu arada kuzu bugun BA-BA dedı yav ben o kadar stresını cekeyım dogurayım yedı ay babasız bugune getıreyım sonra sen baba de :) saka saka desın tabı saglıklı olsun da ısterse ılk alex desın:)

BANUCUM IKI YUMURTAN IKIZLERE DONUSSUN INSALLAH CANIM ZATEN EN FAZLA BES ALTI OLUYOR KALITELI OLSUN IKI OLSUN DEGILMI RABBIME EMANETSIN CANIM

BUGUN GEZMELERDEYIM YAA BEN NIYE RENKLI YAZAMIYORUM YADA SMILEY ATAMIYORUM ENEMMMMMMMMMMM NOLIYI BU KKYA YAAAAAAAAAAA
KIZLAR HERKSE IYI HAFTA SONLARI OPULDUNUZ

slm hanımlar herkes iyidir inş..
banucum ilk kontrolun degilmi belki bikaç tanede geriden büyüyen olabilir olmasada üzme kendini tek yumurtayla hamile kalınıyo canım yeterki rabbim nasip etsin ....

Ayyy dünden beri üçüncü girişim bi türlü yazamadım yaa,Kardeloşum burdayım cnm ne zaman aradın bazen şarjı bitiyor bazen ben kapatıyorum...
Boncuk doğum yapmış Rabbim korusun pıtırcıkları maşallah onlara...
Banucum tedaviye başlamışsın cnm dünde yazdm ama gönderemedim pc yedi kafayı o konudan konusmuyorum diyosun düşünmüyorum diyosun ama yazdıklarından stresli oldugunu hissedebiliyorum kafanı meşgul edicek başka bişeyler yapsan cnm kitap okusan elişi falan yapsan nasıl olur sence?Sürekli birileriyle oturup muhabbet etmekte bi işe yaramıyor maalesef...
Derinim,selinam,gökçem,pelinim,zuzum,birsenim,gariibim,sevcanım,ececim,berrincim kızlar sizlere de slmlarrr
Zuzum,gkçem maşallah yolu yarılamışsınız :)Darısı canların başına tez zmaanda
Eboşum sen ne ediyon görüşemiyoruz

Kardeloş ahmedim napıyo ya ok çirkin:) maşallah onaaa

Bnm bıcırık teyzelerine bişe yazacakmış bi rahat bırakmadı ki yazayım yaaa

"..iş".1ij"hyx bumb nbhy nf
uuhy76juHYJ77HJYHJ7M21 N A<aa
öptk siz şapppşuupp

selammmmmmmmmmmmmm uzun zamandır burayla ilgilenemedim beni affedin lütfen .ama doğum ramazan sünnet hazırlığı derken kendimi bile kaybetmiş durumdayım :44:.hepinizi çok özledim .allaha emanet olun inşallah
hoşgelmişsinn demek sünnet yaptın hayırlı olsun canım.damatlıgınıda görürsün inş.evet yoktun bayadır iyi olmana sevindim öptüm canım

onun yazısını yiyim benn canımmmöptüm tutişkoooo

selam kızlar hepınızden allah razı olsun rabbım en kısa zamanda hepınıze nasıp etsın ınsallah
ben hıc ıyı degılım kızlar hergün hastanedeyız sarılık olmuslar yavrular bugün onları öyle özlerı kapalı ısıgın altında görünce tutamadım kendımı hüngür hüngür agladım ıcım okadar dolmuskıcok zor oluyor onları orda bırakıp eve dnmek ellerı ayaklarında hep serum neolur dua edın bıran önce saglıcakla evıme getırebılım yavruları suan tek sıkıntıları sarılık oda gecer dedı doktor kendınıze cok ıyı bakın

slm kızlar ya adetime daha 2 hafta var ve benim bir haftadır göğüslerim acıyo bu hamilelik belirtisi olamaz dimi göğüsler hemen ağrırmı soruyorum iki aydan sonra ağrımaya başlar diyolar bazılarıda ağrır diyolar anlamadım sizce hamilemiyim ....

canım benım kıyamam ben sana da mınıklerıne de demek tek tasla bır kız bır erkek heee super rabbım uzun uzun omurler versın sarılık benımkı de oldu he ısık almak zorunda kalmadı ama sonucta oldu sarılık bır nevı ıyı bebekler ıcın enfeksıyon rıskını azaltıyor gececek cnm merak etme bır ıkı gune gececek tek sıkıntıları bu olsun masallah onlara ıcını ferah tut ve uykusuz gecelerı dusun:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…