Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Vee günümü anlatıyım size sabah 09.00 da hastahanedeydim baya bir bekledim çok kalabalıktı doktor baktı çok iyi dedi beş gün gonal f 300 olucam yanında innohep diye kan sulandırıcı iğne olucam sonra gidicem bakıcak bu iğnelere başlayınca fazla yorulmak iş yapmak gezmek yok dedi doktor yoksa yumurtalar oluşması zorlanırmış....Geçen seferki doktor seninle uğraşmamış dedi biraz risk alıcaz dedi yoksa gebelik oluşturamayız dedi umarım bu sefer olur kızlar hiç stres yapmıcam sözzz veriyorum size eğper yaparsam sallayın oklavayı okişmi hepiniziz kocaman öpüyorum.

canımm insallah hayırlısı olur rabbim gönlüne göre hayırlı bi evlat verir insallah.heyecan yapılmayacak bişey değilki canımm insallah bize cok güzel haberler vermeni nasip etsin güzel rabbim dualarımız seninlee

işte bu canım stres yok insallaholacak rabbimin izniylee

misafir perver arkadasım benimmm :):) evet ya cok komikti :)

inank
innaki ebuşum biz heran kim ne yapacak ne sorun çıkacak kim laf atacak onunla yaşıyoruz okul hacamat başbelası eltiler ne diyim hepsi var ömrümü yiyen gene hergün gelip beğeniyom ona bak emre desen gece idare ediyoz sabah 6-7 arası mutlaka ayaktayız sonra uyku yok dilara sabahçı erken gidiyo 7,30 çıkıyo 1 de geliyo eltimin biri bize zorla geliyomuş biraz tartıştılar gelmek istemeyen gelmez suratsız şey Allaha havale ettik zaten ötekiis abisi boşanıyo bizden saklıyo herşeyi yengesi anlatıyo oğluyla görüştürmüyolar kadın geldi ağladı bi numarayı istedik demedikleri kalmadı birisi desen gezmekten eli değmiyo bide kv gidip bakıyo hacamat başlayacak biz uğraşıyoz kafamız bi rahat etmiyo Allahım hayırlısını versin sen iyisin ebruya başlamışsın inşallah öyle güzel bi kızın olur derinim iyisin banum tedavin inşallah pozitifle biter hatta ikiz olsada azcık evinde otursan kardeloş sen zaten gezekçisin çocuğuda alıştırdın gerçi beni unutmuyon sgl canım berenim hayırlısı olsun evine kavuşmuşsun kocişinle kızınla mutlu ol iş nasıl ne yapıuon anlat bakem selinam berrinim boncuğum gökçem garibim sevcanım oda unuttu bizi kardeln49 cicim sanada hayırlısıyla doğurmak nasip olsun başka kimvardı gerçi benim kafa sultanahmetin kafa tokmağı gibi dertlerden kalmadı Allahtan eşim sağolsun destekçim neyse çok yazdım biz böyleyiz hepiniz kendinize iyi bakın

Kızlar ben hepinizi çok ama çok seviyorum benim duygularımı sevincimi üzüzntümü paylaşan dostlarım benim...
banum hayırlı olur inşallah gelirisn

İnşallah birsencim tek tedirginliğim kan sulandırıcı iğne...

hoşbuldum kuzum hemde çok hoşbuldum ne kadar güzel haberler bunlar yaaa 25 lerdesin 39larıda görürsün inşallah paşan ömrüne ömür katsın kuzum bende durumlar baya değişti evet ama iyimi kötümü bilemiyorum kızımın bakıcı problemi var ne yazıkkı babannemız sorunlu bıraz bakmak ıstemıyor babam amelıyat olacak annemler gelemıyor bılmıyorum ne yapacagım
hosbuldum kuzum sen nasılsın beren bebek ıyı ıste dıs cıkarıyoruz huysusuz o kadar bıde elde sallamaya fecı alıstı onsuz uyumuyor yanı bole bızde sımdılık sen naptın esın nasıl oldu
canım bızde senı opuyoruz cok saol ne kursunagıdıyorsun kolay gelsın benım bu aralar hartım hurtuma gecıyor yarım gun calısmak bole oluyorum rabbım tum gun calısanlara kolaylık versın:)

canım benım cok ama cok sevındım artık zamanı gelmıstı ınsallah bu sefer guzel haberlerını duycaz

canım ya tuh sende bendensın sanırım kvle bası dertte olanlardan hepsını kaynar kazana atmak ıstıyorum desem yalan olmaz sanırım neden kız annelerı daha sevımlıdır neden gelınler kotudur hep bıktım artık neyse yaaa tek sorun bu olsun gayet yogun ve tempolusun kolay gelsın dıyorum ıs yarımgun sabahcıyım 6 50 de okulda olmam gerek ders baslıyor 11 bucukta da cıkıyorum ben gelene kadar cocuk ac ve uykusuz oluyıor dedıgım gıbı nasıl bır babannelıkse cocuga bakmak ıstemıyor sureklı ben sızın ıcın tedavımı bıraktım su bu sureklı basımıza kakıyor sankı torunu degıl annemlerı dort gozle beklıyorum dort gozle offffffffffffffffffff

neden ALLAHIM neden,bu kv ler ne ister gelinlerden bi anlasam
selam demeyi bile unuttum yani,şu sıra benim di ilgi alanım bu konu olunca
banucummmmmmm,inşallah güzel haberlerini bekliyoruz dört gözle,stres yapmaman en güzeli,rabbim kolaylıkla nasib etsin
berencik te öz vatanına dönmüş,hemide atanmış,hayırlı olsun,iyi bi bakıcı bul inşallah,boşver kv yi,gitmesi daha iyidir,çocuğa sevgi gerek
diğer arkedeşler gene yoksunuz heeee
selinoş,hiç pas vermemişin,hayırdır

canım benim bende cok özledim hepinizi bebişte iyiymiş cok şükür rabbim hayırlısıyla saglıklı kcaklamanı nasip etsin inş
bir sorun yok derinim fındık zamanı oldugu icin bende evde kaldım yemek filan yaptım yoruldum ama su an evimdeyim cok şükür artık sık sık gelcem inş...güzel haberlr alırız inş senden canım hayırlısıyla...
selinam artık burdayım canım sohbetlerimizi cok özledim bende seni cok öpüyorum...
bir problem yok eboşum...ayy ne güzel ya kafa dagıtmış olursun canım banada oyle bişeyler lazım evde durmaktan cok sıkılıyorum hayırlı olsun inş güzel gecer ben ebru sanatını cok seviyorum...

canım hoşgeldin evine ve buraya özlemiştik inş güzel gecmiştir tatilin görüşmek üzre öptüm...
kardeloşum geldim canım artık buralardayım bebiş nasıl baya buyumuştur maşallah öpüyorum ikinizide...
canım sınava girmişsin inş güzel gecmiştir hayırlısı olsun göbüşüde baya buyuttun maşallah bebişimize öpüyorum cok...
canım hoşgeldin yeni görevin hayırlı olsun beren bebekte baya buyumuştur maşallah ayy yakın olsak ben seve seve bakardım ya öpüyorum seni ve güzel prensesini...
banucum inan cok sevindim inş rabbım yüzünü güldürür hayırlısıyla dualarım seninle heycanla ve merakla güzel haberlerini bekliyoruz inş...
sende hoşgeldin canım herşey yolundaymış cok sevindim...sınavdanda hayırlı sonuclar alırsın inş

selam kızlar hayırlı günler...ben adet oldum bu ayda olmadı nasip napalım hayırlısı olsun demekten başka bişey gelmiyo elimden bidaki aya rabbim nasip ederse aşılama yaptırcam inş...rabbim yüzlerimizi güldürsün hepimize sabır versin ben yine bu aralar cok duygusallaştım ama bir iki gune toparlarım kendimi her adet oldugumda böyle oluyorum...hepinizi cok öpüyorum allaha emanet olun görüşmek üzre...

Günaydın kızlar hepinize hayırlı günler

Pelinim hoşgelmişsin evine.Herkes evine döndüğüne göre topik mevcudu tamam artık muhabbetlerimize kaldığımızdan yerden devam edebiliriz
Gökçecim teşekkür ederim canım.Ton balığınıda benim hiç yemişliğim yoktur zaten.Diğerlerinede biraz daha dikkat ediyim bari.Ama ben sana kızılcık şerbetini tavsiye ederim süper bişey.
Birsencim Allah kolaylık versin bunaltmışlar seni baya.En iyi kv uzaktaki kv galiba.Nasip olursa biz de kv olucaz bakalım bize ne diycekler

canım demek başlıyosun oğluşun hazırlıklarına hadi bakalım hayırlısı olsun bana bak oğluş olunca gökcemi sakın ihmal etme valla bozuşuruz o ilk göz ağrısı ilk heyecanımız yaa valla ilk haberi verdiğin gün geldide aklıma :))kpss ye girdinde 2 çocukla naapcan bilmem kazanıran hadi hayırlısı diyeyim :)))
Kızlar ben hepinizi çok ama çok seviyorum benim duygularımı sevincimi üzüzntümü paylaşan dostlarım benim...
bizde seni kuzen allahım her daim güldürsün yüzünü inşallah
misafir perver arkadasım benimmm :):) evet ya cok komikti :)
canımsın saol :)))
birsoşum yaa kıyamam biz biliyoruz seni sadece iki kelam iyiyim ben desende yeter .allahım ferahlık versin herkesin farklı farklı imtihanları canım sabır
canım ebru kursuna gidiyorum inşallah başarılı olabilirim baya zor bişey :))sende baya sıkıntılısın allahım kolaylık nasip etsin inşallah anacığın gelirde kvye muhtaç olmazsın
ha ha ha çok güldüm yaa allah iyiliğini versin
canım hoşgeldin sefalar getirdin demek kvye yardım ettin iyi olmuş canım belki senin içinde değişiklik olmutur .evet bende kursa başladım inşallah iyi gelicek .keşke imkanın olsada gitsen peloşum yaa .adet olmuşsun sağlık olsun bozma moralini allahım herşeyi düzene koymuştur vardır zamanı

avatarına bayıldım ayrıca çokda mutlu oldum artık bazı şeyler aşıldı çok şükür :))

selam hanımlar hepiniz iyisiniz inşallah
derinim uğramamış merak ettim şimdi .
buarada banuşuma dua başlattım bazılarınıza msnden yazdım bazılarınızada özelden yolluycam cumaya kadar tamamlıyalım inşallah .allahım banumun yüzünü güldürsün inşallah topiğimiz onun mjdesiyle canlansın .hepinizi öptüm görüşmek üzere

sorma canımcım sorma kv herzamankı dert en ıyısı gercekten uzak olmakmıs bakıcı ısı burada zor babam bugun amelıyet oldu ıyılesr ıyılesmez gelecekler ama bıraz vakıt alacak ay bıde numaracı anlatamam dun oglunu nobetten cagırttırdı acıle gıttıler yaptıkları seyde serum vermek bu yanı aman ya bosverelım ahmet napıyor buyumustur kuzum benım
ah canım yaaa bılmezmıyım zaten ne varsa arkadaslarda var guzel dıleklerın ıcın tesekkurler valla buyudu teyzesı hıc durmuyor sımdı bı gormenız lazım
sen yaparsın ablam benım ne guzel yaaa cok guzel ama gercekten ebru sanatı evt sıkıntılıyım gercekten hem de cok neyse rabbım saglık sıhhat versın

olsun canım benim.ya nasip işte bitanem bakalım oldumu bişeyler bu ayohh sende iyimişsin ebrucuklar yaparmışsın iyi oldu iyi bu kurs
beni boş bırakmışsın
biz de seniiii canımm arkadasımmmmm
oyy oyyy bu doktor iyimiş Allaha şükür sonuncu neydi öyleeeehadi hayırlısı canım benimmm evet stres olma...herşeyine dikkat et canım.dualarımızdasın hep
amanınnnnn ne bu yaa amannn ugraş dur onlarla Allah ıslah etsin bi rahat yok insana yaaa..rabbim ferahlık bersin birsoşum gel öpim
baban ameliyat olmuş çok geçmiş olsun canım...babaanneye bak yaa off neysee.boşver canım..öylesi baksa bile yarın bigün kafaya kakar ki kakıyomuş bile bak bazı şeyleri yok ben sizin için tedavimi bıraktım falan...inş annecigin en yakın zamanda gelebilir hayırlısıyla da ona muhtaç olmadıgını anlar bazıları
canım tekrar hoşgeldinnn...adet oldun demek...nasip be canım...inş aşılamayla olur da banuş ve sen ard arda müjdeler verirsiniz
avatarın çok güzellllllllllllllll canımm kardelenim he şöyleee hamiş oldugun anlaşılsın ayollll

canım..bugün erken bakamadım yaaa..yengemin babası vefat etti de oraya gittik annem zeyno falan...sonrada eve geldim yemekti vs.anca bakmaya fırsatım oldudün gecede tam girdim face baktım 1 dk sürmedi koray aldı elimdenmsnmi aç kızlar ordamı dedim bakamdı veremem şimdi dedigelmiş miydiniz bilmiyorum da..2 gibi baktı anca o zamanda yoktunuz(

HERKESE SELAMMLAAARRkızlar bayadır 3 sayfa okumamıştım topicimizdesevindim herkesler burada şükür..sık sık görüşmek ümidiyle canlarrr.ben iyiyim bu arada.cenaze vardı çok yakınımız orada biraz fena oldum ama napıcan ölümlü dünya işte...yengemlerin aglamaları falan off off....cenaze de evdeydi ben gidince düşünün gerisini işte...Allah rahmet eylesin...

hosbulduk ebrarim,tatil boyu bende sizleri merak ettim gercekten,istanbulda iken aklimda idin hep.tatil guzel gecti diyelim cok sukur,ama insanin evi gibisi yok.bende cok arzu ediyorum sizler ile karsilasmayi,denk gelemedik bir turlu bundan sonrasinda denk geliriz insallah.sen neler yapiyorsun?

evet döndum kardelencim,güzel gecti cok sükur.pasanin ve senin iyi olmana cok sevindim,allah her daim iyi etsin insallah.ayrica avatarinda cok seker,yakin zamanda karsilasmak hasret gidermek ümidi ile.......

hoşgelmişsin canımiyiyiz şükür en kısa zamanda görüşmek dilegiyle

hosbulduk derincim,uzun sure oldu görusmeyeli insallah karsilasiriz bir gun.

tebrik ederim cici35,rabbim kucagina almak nasip etsin insallah.

döndum kardelencim,insallah canim guzel dileklerin icin sagolasin.sen nasilsin bu arada,ahmet pasa nasil?

hayirli olsun canim isin,ayrica bereninde iyi olmasina sevindim,rabbim iyi etsin her daim.

banu'cum tedavin hayirlara,cektigin hasretin bitmesine,guzel günlere vesile olsun insallah.dilerim son sansin tüm guzelliklerin baslangici olsun.

karşılaşamadık gene kızz:))tekrar hoşgeldin..artık kadro tamam

hanımlar size haberim var boncuğum mesaj çekmiş sabah doğuma giriyormuş oğluşun suyu azalmış ve açılma varmış oyüzden hemen alıcaklarmış dua edelim inşallah sağlıkla kucağına alsın bebişleri .
küveze filan girmezler inşallah yarın haber alırsam yazıcam dua edelim inşallah

Allah yardımcısı olsun inşallah güzel haberler ver bize....

Kızlar bugün herşey iyi gidiyordu gündüz komşular bendeydi sonra ben geçtim orda içimi bir sıkıntı bastı başladım ağlamaya zor kendime geldim acaba kullandığım ilaçlarmı yapıyor gonalmı kan sulandırıcımı habire uykum var gibiyim hep ağlayasım var anlamadım stresde yapmıyorum bu konudan konuşmuyoruz bile ne biliyim valla...
Garipcim canım sağol arkadaşım.
Derincim başınız sağolsun Allah rahmet eylesin.
Ebuştuşum kız karşılaşamadık bileydim buralarda oldunu facede tarla ekiyodum gelirdim....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…