Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Günaydın canlarımmmm...
Kardelosum sagol cnm.ben kararlıydım gıtme konusnda,halada cok ıstıyorum ama is güc ev hemen nsl halletcez bilmiyorum.bakalım hayırlısı...ay gôzumu actgm gibi topıce kostum daha cok erken ama napim.KARDELENİMMMM sabırsızlıkla haberını bekliyoruz.

saol kardelenim Allah razı olsun o kervana hepimiz katılalım inşallah Allahın izniyle.alıştık zaten ikiz haberine herkes ikiz gelsin demeye başladı :) Rabbim nasıl uygun gördüyse ben ona razıyım canım.öptm
kızz birsenn ikiz bile benim gözümde büyürken sen bide üçüz diyon benim etim ne budum ne benden 3üz doğmaz anacım.yiyip yiyip 50 kiloya ulaşamayan bi hatunum ben şaka bi yana Rabbim nasıl uygun gördüyse ben razıyım canım.saolasın.sende baya yoğunsun Allah yardımcın olsun.
amin derinim Allah razı olsun inşallah hayırlısıyla hepimiz hamiş kalalım.amiiinn.
Kızlar hayırlı pazarlar herkes gezmelerdemi yoksaaa.Ben bu güzel pazar gününde yalnızım evdeyim maalesef.Arkadaşlar ben test yaptım ve silik bi ikinci çizgi çıktı inşallah hamileyimdir dua edin lütfen.
kızzzzzzzzzzzzz ne diyonn sennnn harika bir haber buuuu Allahım inşallah sağlıklı bir hamilelikle gelir minişşşş.silik var tabiki bebişte var canım.önceden hiç silik testle yanıldığın oldumu kiii.yeterki sağlıkla gelsin inşallah canım dualarım seninle.çok ama çokkk sevindimm ben bu havayla 3üz getiririm sizee hahahahah

canım yaa gerçekten harika olur.inşallah herkesin kafasına yatarda gerçekleştirirsiniz.ayrıca çalışsan bile hafta sonu 24 saat çalışacak değilsin canım.hiç görememekten iyidir.bikaç sefer git gel olmazsa iş ayarla önce ondan sonrada evi fln ayarlayıp öyle gidersiniz.olmazmı?Rabbim bi yol göstersinde olsun inşallahhh.amiinn.

günaydın kızlar hayırlı sabahlar.saat 1 de aşılamam yapılacak onu haber vereyim diye girdim ama kardelenimden harika bi haber okuyunca coştum bennnnn.
bugun aşırı bir sancım var.çatlama iğnesinden sonra çok fazla ağrım olmamıştı.ama bugun felaket arada kıvranıp yatıyorum adet sancımı bile bastırdı bu sancı.ve karnım 4-5 aylık kadar şiş göğüsler desen ömründe bu boyuta gelmemiştir.14 gün bu vaziyette olursam ben yandım zaten.neyse hayırlısıyla sıpa için katlanırım elbet.Allahın izniyle bugunkü aşılamam pozitif sonuçlanır inşallah.Rabim hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah kızlar.dualarınızda beni unutmayın.hepinizi öptüm bi süre açık pc kardelenimi merak ediyorum çünküüü.

Günaydın kızlar merak etmişsiniz yaa sağolun.İkinci testtede silik çıktı aynı ilkindeki gibi.Dr la görüştüm oda sevindi Kan testine gerek yok gel görüşelim dedi.Akşama gidicem inşallah.Ama şimdiden kalbim karnımda atmaya başladı stres oldum.Şİmdilik böyle benden.
Selinam o kadar yumurtayla normal anacım o belirtiler.12 yumurta sığıyosa o rahme üçüzde sığar merak etmeİnşallah herşey yolunda gider aşılamadan güzel sonuçlar alırsın.Dualarımız seninle.

ayy canım hadi hayırlısı inşallah Rabbim sana bu sefer kucağına sağlıkla almak nasib etsin yavrunu.ayrıca stres yok güzel şeyler düşünelim canım.akşamda drdan güzel haberlerle gel.arada tlfndan girerim bende.canım yaa sağlıkla gelecek yavrular olsunda tek ikiz üçüz napalım seçmek gibi bi lüksümüz yokki.Rabbim sağlıklı bir hamilelikle nasib etsinde.ben hepsine razıyım.Allah razı olsun canım duaların için.sende benim dualarımdasın bu sefer yavrun yada yavruların sağlıkla kucağında olacak Allahın izniyle.öptm kendine ve artık bebişe iyi bak canım.aşılamaya senin mutlu haberinle gitmek kadar harika bişey yok sanırım....

ay canım yaa duygulandırdın ağlıycam şimdi hee.Rabbim hepimizin hasretini dindirsin en yakın zamanda kimseyi bekletmesin.Birbirimize moral oluyoruz inşallah topiğimizde hamiş olmayan kalmıycak maşallah barekallah nazar değmesin

selam kızlar nasılsınız gecmişi okudum ama alıntı yapmadım bu aralar hicbişey yapasım gelmiyo benim kırmızılarında eli kulagındadır hayırlısı olsun artık umudum aşılamada inş rabbim nasip eder...

ranacım ikinci bebiş yoldaymış cok sevindim gec yazdım kusura bakma ama epeydir gelemedim topige ...rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin...kızını ve seni öpüyorum..

tutişim deden vefat etmiş başınız sagolsun rabbim geride kalanlara sabır versin...ogluşunu ve seni öpüyorum....

boncugum amin canım inş hayırlısı olsun...senin bebişlerde iyiymiş maşallah onlara öpüyorum ücünüzüde..

selinam maşallahın var canım yumoşlar süper bu yumoşlarla ucuzde olur valla ama hayırlısı olsun inş rabbim yüzünü güldürsün hayırlısıyla dualarım seninle...öpüyorum canım...

berrincim nasılsın bulantıların nasıl seni ve bebişini öpüyorum...

sevcancım ogluşlar yoruyomuş seni maşallah paşalarına saglıklı olsunlarda her şeye katlanılır canım...bu arada bebişler buyumuştur resimlerini görmwek istiyorum ücünüzüde öpüyorum...

kardelen 49 um inan cok sevindim canım rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin bu haber topigimize iyi gelmiştir senden sonrada güzel haberler almaya devam ederiz inş...

flancım senide tebrik ederim canım rabbim hayırlısıyla saglıklı kucaklamayı nasip etsin darısı başımıza inş...

derinim eboşum kardeloşum garipim sizlerde iyisinizdir inş...unuttugum varsa kusura bakmasın aklımda kalanları yazdım hepinizi öpüyorum...

Sağol pelincim ama ben senin adını olmadı pelin koycam bundan sonra yine vermişsin kararını olmadı diye.İnşallah vardırda görürsün sende.Bendede hiç belirti yok adet sancıları aynı göğüsler aynı inanamadım çıkınca belli olmuyo bu işler.

canım ya inan bu karamsarlık degil benim icime doguyo gecen ayda demiştim adet oldum bu ayda adet olurum tabi hayırlısı olsun umutsuzda degilim aslında bekleyip görcez ama ben size demiştim diycem adet olursam...

canım ya inan bu karamsarlık degil benim icime doguyo gecen ayda demiştim adet oldum bu ayda adet olurum tabi hayırlısı olsun umutsuzda degilim aslında bekleyip görcez ama ben size demiştim diycem adet olursam...

İnşallah ben sana derim ben sana demiştim diye

bende dedim 12 de olcaktı aşılama,bi bakayım hatuna,birdeymiş,hayırlısıyla tutsun inşallah,kaçız olursa olsun,yeterki sağlıklı olsun selinoş.

hımmmmmm,hımmmmmm,demek kan a gerek yok dedi,hadi bakalım,akşama güzel haberleri bekliyor olacağım
kardelen

peloş,bana kızma ama negatifliği üstüne çekiyon sanki
HZ ALLAH BEN KULUMUN ZANNI YANINDAYIM BUYURUYO
PEYGAMBERİMİZDE İYİ DÜŞÜNÜN,İYİ OLSUN BUYURUYO,tam kelimesi kelimesine yazamamış olabilirim ama sen içime doğuyo ile bağlıyosun,içi doğmalar çok doğru olmuyo,he bazen tevafuk olabiliyo ama herşeyin en iyisini bilen ve kudret elinde olan bir tek rabbimiz
bunu sende biliyosun zaten
hepimiz dua ediyoruz,lütfen sende sadece dua et canım

flancım alttasın canım,iyisin inşallah

selinam ya kızlardan almıştım haberi çok sevindim kuzum maşallah yumoşlara bebiş olaarak dönsün ama enfazla 2 olsun :))sağlıkla tutunsun yavrucuklar canım .emeklerin boşa çıkmasın inşallah
kuzum her aksam bakıyorum saat 12.30 kadar filan ama göremiyorumm
neyse dün gece kavuştuk canım :))
birsoş seninkilerde çok nankör be kuzum okadar iş yapıyosun yine yaranamıyosun allah akıl fikir versin valla .
diloşada geçmiş olsun canım öpüyorum seni
Kızlar hayırlı pazarlar herkes gezmelerdemi yoksaaa.Ben bu güzel pazar gününde yalnızım evdeyim maalesef.Arkadaşlar ben test yaptım ve silik bi ikinci çizgi çıktı inşallah hamileyimdir dua edin lütfen.
:118::118::118::118::118::118::118::118::119::119::119::119::119::119::124::124::124::124::124::124:
diycek hiçbişey yok mesajı aldığımda naapcağımı şaşırdımbu nasıl bir mutluuk dile gelmiyo allahım tamamına erdirsin kuzum busefer sağlıkla gelsin yavrun valla inan bana diycek kelime yk yok
cano evet çok şükür gidiyorum insan huzur buluyo .inşallah seninde imkanın olur
gezmelere gitmişsin yine ohh yarasın canom
derinim hakkınızda hayırlısı olsun canım çok zor evliyken asker yolu beklemek nasipde ne varsa onu yaşıycaksınız canım herşey gönlünce olsun
ya kuzum busefer herşey iyi olucak allahım çok büyük inanıyorumki çok çok güzel olucak herşey .
selinam şuanda aşılama masasındasındır belkide allah yardımcın olsun bitanem bebişlerini alıp geliceksin evine .herşey güzel olucak bu pozitiflikle .
sıkıntılarında inşallah hemencik geçer kuzum dualarım seninle bu ay sende müjde vericeksin inşallah
canommm akşam nasipse halay çekicez valla kalbim çıkıcak sanki yaa

peloşum seninde azklamış biz dün msnde diyoruz 4 hamiş daha çıkıcak diye inşallah sende onlardan birisin .alllahım aşılamaya gerek kalmadan bu ay yollamıştır inşallah kuzunu ..

selam hanımlar hepinize hayırlı günler az önce kalktım heryerim ağrıyo :))dün piknikteydik bizde hava süperdi baharın tadını çıkardık valla
buarada KARDELOŞUM birsürü beğendim yazdıklarını ama hep beğenilcek şeyer yazmışsın :))dün gece konuştuk zaten öpüyorum seni kuzu
FLANIM altta gördüm seni nasılsın canım doktora nezaman gidiceksin
buarada akşam olsada listede değişiklik yapsam KARDELENİMİDE yazsam listeye
hatta bu ay 3 kişi daha yazsak biri selinoş biri peloş biride garibim allahım nasip et bize yarabbim
kızlar bugün temizlik yapmam gerek işim çok ama öncesinde güzel haberi burda kutlamak istedim .daha sonra görüşürüzz öptüm sizi

kızlar halayı bu akşam hepberaber çekelim olurmu cümcürcemaat toplaşalım
hadi bakalım hayırlı haberler peş peşe gelsin topiğimiz hamiş ve anniş topiği olcak çok yakında

canım herşeyin yolunda olmasına çok sevindim,hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah,yanlış okumadıysam bugün saat 1 gibi olacak aşılama yazmışsın canım,dualarımız seninle kuzum

canım nasıl mutlu oldum anlatamam,ikinci test de pozitif çıkmış,gözün aydınkardelen 5233,iyiyim canım,sende iyisin,bebiş de iyi inşallah,bu arada unutmadan söyleyeyim,sınavın iyi geçmiş canım,gözün aydınbirsen dilara'ya çok geçmiş olsun canım,emre'ye de maşallah,adım atmaya başladı demekderinciğim,aslında iyi planlanırsa eşinin yanına gitme fikri düşünülebilir canımpelin moralini bozma kuzum,hep diyoruz ya iyi düşünelim iyi olsunebrar,nasılsın kuzumbu arada anatolia,deden vefat etmiş,başınız sağolsun,Rabbim kalanlara sabır versin,başka keder göstermesin kuzum

Selinammmmmmmm şuanda aşılamaya alıyolar senı muhtemelen.tam saatnde geldim dualar ettım cnm ins pozitifi görucez,çok degil 14gün sonraayrıca bu helecanlı gününde benlede ilgilendgn ıcın sagol cnm benım.inş gidebilirm kocişime.
KARDELENİMMMM kız zate çarpıntım geçmiii şmdı okuyunca gene başladı heyecandan.hala gözler dolu dolu ay akşamı iple çekeces şimdi
PELOŞUM umarım bu defa yanılıyosundur cnm ya ins üst üste mutlu oluruz
Ebuşum görusuruz cano yetısemedım ya...
Ayrıca gercekten SELİNOŞUMbu moralle asılamaya girmen süperrrr

Oo senamm hosgeldın canım nasılsın ?
FLANCIM hosgeldın sen naslsn?sagol kuzum ıns dedıgın gıbı olur,rabbım yardm ederde giderim.
Kardeloşum napıon kıs?

ebrarcığım,kardelen 5233 canım yetişemedim sizlere,derinciğim seni de görüyorum canım,nasılsın?biz döndük kayseri'ye,sabah aile dr.una gittik,hafta içi aramışlardı,kayıt yapmamız için gelmeniz gerekiyor diye,gittik bizde,gebelik kartı hazırladılar,hafta sonuda kadın doğumcuya gitmemi söylediler,kese ve kalp atışı için gidilecek,inşallah hafta sonu güzel haberler alırım,dua ediyorum,bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…