Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

aminn canım inş. bende sizinkini görürüm rabbim nasip eder inşallah

yok berrınım kafamın karscagı bsy yok cnm sagol.evet dusununce cok harika gelıyo.onu her hafta görmek ıcın herseye deger aslında.cok özluyorum

DerinSu,
kardelen49,
kardelen5233,
GokceRana23
nazar değmesinnn ne güzel toplandıkk birasss :)

derincim çok uçuk fikir değil yani olmıycak bişey değil aslında ama düşünmekte lazım tabi yinede

derincim çok uçuk fikir değil yani olmıycak bişey değil aslında ama düşünmekte lazım tabi yinede

evet canım olmayacak bsy dgl cok isterım gıtmeyı.stresten uzak calısıp dururum ıste kociste haftasonu benle daha ne ısterım.herseyı ıyı ayarlamak gerek.

canım testi tekrarlayıp hemen dr u ararım bakalım ne diycek

canım valla cok sevindim kardelenim bak ben testi yaptım sabah silik çıktı sonra hemen eşimle saglık ocagına gittik hemşire dediki 10 gün gecmeden test yapmıyoz ama silik de olsa cıkmışsa mutlaka vardır olmazsa cıkmaz dedi canım inş. öledr

inşallah canım yaa.İnşallah vardır benimledir ve beni bırakmaz bu sefer.Allah herkesin evladını bağışlasın ana babasına.Ben çıkıyorum şimdi yarın güzel haberlerle gelirim inşallah hepinize hayırlı geceler

amin cnmmm.ins yarın cok sevineceğiz..iyi geceler.

yok berrınım kafamın karscagı bsy yok cnm sagol.evet dusununce cok harika gelıyo.onu her hafta görmek ıcın herseye deger aslında.cok özluyorum

seni anlıyorum kuzum benimde eşim yazları 1 aylığına kampa gidiyo çok zor geciyo hatta evlendik 10 gün sonra gitti .seninki daha uzun ama inş. bitecek canım hayırlısıyla

insallahhh canım benim ben şimdiden cok mutluyum inşallah bebeişin seninledr .rabbim herkese hayırlı saglıklı evlatlar versin inş.yarın dört gözle seni bekliyo olacaz canımm hayırlı geceler

semicim hoş geldin canım,nasılsın?
derincim bence olabilecek bişey,yaban bi düşünce değil

zaman ne hızlı geçiyor
senin doğumuna çok az kalmış
maaşallah

ben aynıyım canım ya
bugün adet olduk işte moraller biraz bozuk ama ne yapalım

zaman ne hızlı geçiyor
senin doğumuna çok az kalmış
maaşallah

ben aynıyım canım ya
bugün adet olduk işte moraller biraz bozuk ama ne yapalım

her defa bunu yazıyoruz ama her adet bir umut aslında canım
rabbim gönlündekini hakkında hayırlı kılarak nasib etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…