Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

cnm ya sagol.ALLAH korusun ve hep mutluluk versın burada ol bebisinide görelim:)

canım hosgeldın.evet ıyı oldu ya telde sınırlı oluyo hersey konusamyoruz...sen nasılsın?

Kızlar ya ben dunden berı buraya yazdım sanıyorum ya kafa gıttı valla.galıba yazmadım...kocişin askerıyeye evci izni cıkmıs.isteyenin eşi,yada ana babası oraya yanı ankaraya yerleşrse hafta sonları cuma aksamından pazar aksamına kadar her hafta ailesnle oluyomuş.kocis dedi ananemle konuş gelin.esyalı ev tutayım.madem calscaksn burda da magaza cok burda is bakarz ddi.anane gelmıyo bende görumceme ddim gelcem dıyo...ıkımızde calısırz hafta sonuda cuma aksam,cumartesı full,pazar aksamına kdrda kocişleyim.dusununce kuş olup hemen gidesm gelıyo.ama cok zor.bı hevesle planlar yapıyoruz ama bilemiyorum.annem haric herkes ben olsam giderım dıo.he bıde kv falan cok sıcak bakmıyo.is bulduk diyelım,haftasonu evde olmam gerekcek o nasl olcak :)yanı ikimizde boş bı hayaldeyız galiba özleştik diye.dahada 1yıl var offff:KK43:ben iyisimi yarın burda gene ıs bakınayımda macera aramıyım dimi.hastaneden de haber gelmedı zaten.

aminn canım inş. bende sizinkini görürüm rabbim nasip eder inşallah

aaa canım aslında cok güzelmiş mantıklı ya bence hafta sonu calışacaksın da gece yarısına kadar değil yani dimi canım bide öyle düşün eşin için de iyi olur tabi kafanı karıştrmak istemem ama

yok berrınım kafamın karscagı bsy yok cnm sagol.evet dusununce cok harika gelıyo.onu her hafta görmek ıcın herseye deger aslında.cok özluyorum:KK43:

DerinSu,
kardelen49,
kardelen5233,
GokceRana23
nazar değmesinnn ne güzel toplandıkk birasss :)

derincim çok uçuk fikir değil yani olmıycak bişey değil aslında ama düşünmekte lazım tabi yinede

canım testi tekrarlayıp hemen dr u ararım bakalım ne diycek

canım valla cok sevindim kardelenim bak ben testi yaptım sabah silik çıktı sonra hemen eşimle saglık ocagına gittik hemşire dediki 10 gün gecmeden test yapmıyoz ama silik de olsa cıkmışsa mutlaka vardır olmazsa cıkmaz dedi canım inş. öledr

canım valla cok sevindim kardelenim bak ben testi yaptım sabah silik çıktı sonra hemen eşimle saglık ocagına gittik hemşire dediki 10 gün gecmeden test yapmıyoz ama silik de olsa cıkmışsa mutlaka vardır olmazsa cıkmaz dedi canım inş. öledr

inşallah canım yaa.İnşallah vardır benimledir ve beni bırakmaz bu sefer.Allah herkesin evladını bağışlasın ana babasına.Ben çıkıyorum şimdi yarın güzel haberlerle gelirim inşallah hepinize hayırlı geceler:KK54:

inşallah canım yaa.İnşallah vardır benimledir ve beni bırakmaz bu sefer.Allah herkesin evladını bağışlasın ana babasına.Ben çıkıyorum şimdi yarın güzel haberlerle gelirim inşallah hepinize hayırlı geceler:KK54:

amin cnmmm.ins yarın cok sevineceğiz..iyi geceler.

yok berrınım kafamın karscagı bsy yok cnm sagol.evet dusununce cok harika gelıyo.onu her hafta görmek ıcın herseye deger aslında.cok özluyorum:KK43:

seni anlıyorum kuzum benimde eşim yazları 1 aylığına kampa gidiyo çok zor geciyo hatta evlendik 10 gün sonra gitti .seninki daha uzun ama inş. bitecek canım hayırlısıyla

insallahhh canım benim ben şimdiden cok mutluyum inşallah bebeişin seninledr .rabbim herkese hayırlı saglıklı evlatlar versin inş.yarın dört gözle seni bekliyo olacaz canımm hayırlı geceler

semicim hoş geldin canım,nasılsın?
derincim bence olabilecek bişey,yaban bi düşünce değil

zaman ne hızlı geçiyor
senin doğumuna çok az kalmış
maaşallah

ben aynıyım canım ya
bugün adet olduk işte moraller biraz bozuk ama ne yapalım :KK37:

zaman ne hızlı geçiyor
senin doğumuna çok az kalmış
maaşallah

ben aynıyım canım ya
bugün adet olduk işte moraller biraz bozuk ama ne yapalım :KK37: