Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Oo senamm hosgeldın canım nasılsın ?
FLANCIM hosgeldın sen naslsn?sagol kuzum ıns dedıgın gıbı olur,rabbım yardm ederde giderim.
Kardeloşum napıon kıs?

sağol canım iyiyim çok şükür sadece ruh yorgunuyum...sen de asker yolu bekliymuşsun kıyamam ya allah yardımcı olsun...

İyim senam sen nasılsın tatlım?inş herşey yolundadırbende özledım senı valla cnm ama ugramıyosun hiçarada profiline bakıyorum naptn diye.

canım ya istemiyorum mu sanıyorsun ama eski günler aklıma gelince deliriyorum...aynı şeyler olcakmış gibi hissediyorum biliyorsun çok zor şeyler yaşadım herkes şaşıyor bukadar ayakta kalabildiğime bile

Sagol canım ya amin...
Ay bebişin ben gıbı yengeç olucak he ya haklısın cnm,neden ruh yorgunusn demicem.ALLAHIMsonuna kadar sağlık versin.tüm ruh yorgunlugun minigini kucagna aldıgında gececek inş.

arkadaşlat cevapları okuyabilimek için bir önceki sayfayı tıklayıp sonra tekrar aynı sayfayamı gelip okuyorsunuz yorumları ben öyle yapıyorum bu çokk yorucu bir sohbet oluyor inş başka bi çaresi vardır

Kıyamam haklısn canım ya daha öncede bunu konuşmustuk bu yuzden gelmedgnı ama takıp ettıgını bılıyorum..ama özledık diye işte öyle ddm senoşum.

hoşgeldin:)seni gorunce ilk gunlerım geldı aklıma.bunu bitek böyle sanan sen degılsın cnm,delı oluyodum gerı gel bıdaha oku:)klavyendekı F5 tuşuna bas sayfa yenilenıyo cnm yada sag tık yenileye gel yadaaaa pcde de yenile kısmı var menü çubugunda ama en kestirme F5

Canlarımm benım Allah hepınızden razı olsun dualarınızla kendımı cok ıyı hıssettım zaten.Rabbım ınsallah pozıtıf sonucları gormeyı hepımıze nasıp eder.asılamam tam 13.05 te yapıldı yarım saat dınlendım progesteron verdı fıtıl gıbı kullanırsan daha ıyı dedı.21mayısta adet olmazsan gel dedı.olmıcam zaten gıtcem kan testı ıstıcek sonra keseye bakcaz :)) kasıklarım felaket ağrıyor uzandım oyle.aksama ınsalllah kardelenımın halayını cekecem bebıste ıyıce yerlesecek hehehe.bu arada ne bereketlı gunmus dr un orda benle beraber 4 asılama yapıldı :)) hadı optum herkesııı.

kardeloşum cok haklısın niye kızayımki ama ben olumzusluk olsun diye demiyorum icime dogan o tabi hayırlısı olsun inş rabbim nasip eder duada ediyorum aslında pozitifim ben belkide kendimi kandırmaya calışıyorumdur bilmiyorumki sadece rabbime sıgınıyorum yüzlerimizi güldürü inş...seni ve ogluşunu öpüyorum canım...
amin eboşum inş rabbim hepimize nasip etsin ama kendinidee say canım...kolay gelsin cok yorma kendini bende yine camlarımı silcem silmiştim ama yagmurda berbat oldular öpüyorum seni...
flanım moralimi bozmuyorum canım sadece icime oyle doguyo rabbim hayırlısını nasip etsin hepimize inş...
derinim cok istiyorum yanılmayı inş sizin dediginiz olur canım son 5 gün hayırlısı olsun hepimiz icin...

canım hayırlısı olsun inş bu pozitiflik bebişini sana getirir...dualarım seninle öpüyorum...akşam bende gelcem inş kardelenimin halayını cekmeye

Selinoooşşş hadi hayırlı olsun kuzum bebiş gelecek bu ay Allahın izniyle.
Ahada geldimmmmmmm.çaktım kendimi topice bekliyorum halay saatini

saol canım inşallah.bu ay hepimiz müjdeleri vericez sen gerçi olmadı diye düşünüyorsun ama inşallah arkadaşlarında dediği gibi bu sefer bizim dediğimiz olurda senin halayını çekeriz canım.benimde dualarım seninle.öptm canım.
aynen canım sağlıkla gelsinlerde başka birşey istemem.gece 2 kişinin rüyasına girmişim biri annem hadi o psikolojik dicem çok düşünmüştür beni ama diğeri aşılamamı bilmeyen biriydi.Allah hayırlara çıkarsın inşallah rüyalarda çok güzel.bende hissediyorum neticede güzel olucak inşallahh.büyük gün 21 mayıss :)
evet ablacım hayırlısıyla inşallah bende diyorum en fazla ikiz olsun onun üstü her zaman diken üstünde durdurur.Allahım sağlıkla doğacak yavruları nasib etsin hepimize inşallah.kendini yazmamışsın listeye gerçi sen listesiz hep ön sıradasın benim dualarımda bile ilk sen varsın.kimse gücenmesin tabide nedense ilk senin kalmanı istiyorum diğer herkesinde hamile kalmasını istiyorum ama neyse inşallah kimseyi gücendirmem.öptm ablacım.
Allah razı olsun flanım inşallah 21 mayısta bende halayın başına geçicem :))
canım ya dakikasında gelmiş yazmışsın.Rabbim kabul etsin dualarını Allah razı olsun tam 13.05 te işlem bitti.evt moralim süperdi halada akşam halay çekeceğim için süper gidiyor.Kardelenim sağolsun bu moralime müjdesiyle katkıda bulundu Allah ta onu güldürsün inşallahh.
Selinoooşşş hadi hayırlı olsun kuzum bebiş gelecek bu ay Allahın izniyle.
Ahada geldimmmmmmm.çaktım kendimi topice bekliyorum halay saatini
saolasın derinim Allah razı olsun.Rabbim inşallah kocişine ilk kavuştuğun gün senin yavrunu da göbüşüne kondurur.inşallah en kısa zamanda seninde halayını çekmek nasib olur.Allahım tez zamanda burda hamile olmayan kalmasında kapatıp cici topik açalım inşallahhhhhhh....

canımmmm aynen tam saatinde burdaymısım bilmiyodum kacta olacagını:)amin amin amin cnm selinam dualarımız kabul olsun inş.ALLAH senden de razı olsun bebişim...ay ne guzel dedin inanki az önce yeminle aynı şey gectı icımden.yanı hepımız kalalımda kapayalım burayı
canım ebusuma basta dua etmene neden gücenelim,ben eminimkı burdakı herkes dua ederken ebrarım ve banumu söyluyordur ilk.benimde öyle.herkese edıyorum ama en bas ebrarım banuşum.

insallahhh canım olmicaksın inş.işte bu yaaa

slm kızlar nasılsınız
derinim canım bence çok güzel olur eşinle olmuş oluesun inş ikiniz içinde hayırlısı ne ise o olsun balım
bende halaya geldim ama benim pc nin sahibi damlar şimdi markete kadar gitti
ben şididen çekiyim inş heşey yolunda gider

canlarım az önce kardelenim mesaj attı kanda gebelik çıktı değeri 124müş şükürler olsun bebiş geliyo
haydi bakalım toplaşın halaya
kardelenim dışarda olduğundan şimdilik yok gelince oda aramızda olucak

:118::118::119::119::118::118::119::119::118::118::119::119:

yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kızlar çok ama çok mutluyum yaa ALLAHIM inşallah sağlıkla devamını nasip eder dualarımızda unutmayalım kardelenimi
hadi kızlar topic coşsun şeytanın bacağını kırdık bir kez daha

canım dostum kelimeler yetmez duygularımı anlatmaya ALLAHIM tamamına erdirsin sağlıkla inşallah gözümüzaydın

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU .................12 YIL
EBRAR.................11 YIL
DERİN .................7 YIL
ALEYNA................4 YIL
GARİP...................2 YIL
PELİN...................2 YIL
SELİNA ................2 YIL

EN KISA ZAMANDA BÖYLE OLMAK DİLEĞİMİZ

HAMİŞLERİMİZ

KARDELOŞ(ERKEK)

TOSTİ(KIZ)

SEMRA(ERKEK)

ELİF(KIZ)

BONCUK(İKİZLER YOLDA İNŞALLAH)

BERRİN

GÖKÇERANA (İKİNCİ MELEK YOLDA)

KARDELEN49 (TAZE HAMİŞİMİZ )BUGÜNLERİ GÖSTEREN RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER OLSUN

FLAN(TAZE HAMİŞİMİZ )

ANNİŞLERİMİZ

BİRSEN(HÜSEYİN EMRE )

GÖKCERANA (GÖKÇE NAZ)

DERDANUR(ESMA SUDE )

CİCİLİ(MERT)

KAYRA (BEREN)

RANA (RANA BUĞLEM )

ANATOLİA(OĞLUŞUMUZ DÜNYAYA GELDİ)

SEVCAN (ERDENİZ VE EDİZ )

ECE (KIZIMIZ DÜNYAYA GELDİ)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…