Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Oo senamm hosgeldın canım nasılsın ?
FLANCIM hosgeldın sen naslsn?sagol kuzum ıns dedıgın gıbı olur,rabbım yardm ederde giderim.
Kardeloşum napıon kıs?

sağol canım iyiyim çok şükür sadece ruh yorgunuyum...sen de asker yolu bekliymuşsun kıyamam ya allah yardımcı olsun...

İyim senam sen nasılsın tatlım?inş herşey yolundadır:nazar:bende özledım senı valla cnm ama ugramıyosun hiç:KK43:arada profiline bakıyorum naptn diye.

canım ya istemiyorum mu sanıyorsun ama eski günler aklıma gelince deliriyorum...aynı şeyler olcakmış gibi hissediyorum biliyorsun çok zor şeyler yaşadım herkes şaşıyor bukadar ayakta kalabildiğime bile :KK43:

Sagol canım ya amin...
Ay bebişin ben gıbı yengeç olucak he :nazar:ya haklısın cnm,neden ruh yorgunusn demicem.ALLAHIMsonuna kadar sağlık versin.tüm ruh yorgunlugun minigini kucagna aldıgında gececek inş.

arkadaşlat cevapları okuyabilimek için bir önceki sayfayı tıklayıp sonra tekrar aynı sayfayamı gelip okuyorsunuz yorumları ben öyle yapıyorum bu çokk yorucu bir sohbet oluyor inş başka bi çaresi vardır

Kıyamam haklısn canım ya daha öncede bunu konuşmustuk bu yuzden gelmedgnı ama takıp ettıgını bılıyorum..ama özledık diye işte öyle ddm senoşum.

arkadaşlat cevapları okuyabilimek için bir önceki sayfayı tıklayıp sonra tekrar aynı sayfayamı gelip okuyorsunuz yorumları ben öyle yapıyorum bu çokk yorucu bir sohbet oluyor inş başka bi çaresi vardır

hoşgeldin:)seni gorunce ilk gunlerım geldı aklıma.bunu bitek böyle sanan sen degılsın cnm,delı oluyodum gerı gel bıdaha oku:)klavyendekı F5 tuşuna bas sayfa yenilenıyo cnm yada sag tık yenileye gel yadaaaa pcde de yenile kısmı var menü çubugunda ama en kestirme F5 :KK34:

Canlarımm benım Allah hepınızden razı olsun dualarınızla kendımı cok ıyı hıssettım zaten.Rabbım ınsallah pozıtıf sonucları gormeyı hepımıze nasıp eder.asılamam tam 13.05 te yapıldı yarım saat dınlendım progesteron verdı fıtıl gıbı kullanırsan daha ıyı dedı.21mayısta adet olmazsan gel dedı.olmıcam zaten gıtcem kan testı ıstıcek sonra keseye bakcaz :)) kasıklarım felaket ağrıyor uzandım oyle.aksama ınsalllah kardelenımın halayını cekecem bebıste ıyıce yerlesecek hehehe.bu arada ne bereketlı gunmus dr un orda benle beraber 4 asılama yapıldı :)) hadı optum herkesııı.

bende dedim 12 de olcaktı aşılama,bi bakayım hatuna,birdeymiş,hayırlısıyla tutsun inşallah,kaçız olursa olsun,yeterki sağlıklı olsun selinoş.

hımmmmmm,hımmmmmm,demek kan a gerek yok dedi,hadi bakalım,akşama güzel haberleri bekliyor olacağım
:KK49:kardelen

peloş,bana kızma ama negatifliği üstüne çekiyon sanki
HZ ALLAH BEN KULUMUN ZANNI YANINDAYIM BUYURUYO
PEYGAMBERİMİZDE İYİ DÜŞÜNÜN,İYİ OLSUN BUYURUYO,tam kelimesi kelimesine yazamamış olabilirim ama sen içime doğuyo ile bağlıyosun,içi doğmalar çok doğru olmuyo,he bazen tevafuk olabiliyo ama herşeyin en iyisini bilen ve kudret elinde olan bir tek rabbimiz
bunu sende biliyosun zaten
hepimiz dua ediyoruz,lütfen sende sadece dua et canım

flancım alttasın canım,iyisin inşallah
kardeloşum cok haklısın niye kızayımki ama ben olumzusluk olsun diye demiyorum icime dogan o tabi hayırlısı olsun inş rabbim nasip eder duada ediyorum aslında pozitifim ben belkide kendimi kandırmaya calışıyorumdur bilmiyorumki sadece rabbime sıgınıyorum yüzlerimizi güldürü inş...seni ve ogluşunu öpüyorum canım...
selinam ya kızlardan almıştım haberi çok sevindim kuzum maşallah yumoşlara bebiş olaarak dönsün ama enfazla 2 olsun :))sağlıkla tutunsun yavrucuklar canım .emeklerin boşa çıkmasın inşallah

neyse dün gece kavuştuk canım :))

birsoş seninkilerde çok nankör be kuzum okadar iş yapıyosun yine yaranamıyosun allah akıl fikir versin valla .
diloşada geçmiş olsun canım öpüyorum seni

:KK53::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::118::118::118::118::118::118::118::118::119::119::119::119::119::119::124::124::124::124::124::124:
diycek hiçbişey yok mesajı aldığımda naapcağımı şaşırdımbu nasıl bir mutluuk dile gelmiyo allahım tamamına erdirsin kuzum busefer sağlıkla gelsin yavrun valla inan bana diycek kelime yk yok :nazar::nazar:

cano evet çok şükür gidiyorum insan huzur buluyo .inşallah seninde imkanın olur
gezmelere gitmişsin yine ohh yarasın canom

derinim hakkınızda hayırlısı olsun canım çok zor evliyken asker yolu beklemek nasipde ne varsa onu yaşıycaksınız canım herşey gönlünce olsun

ya kuzum busefer herşey iyi olucak allahım çok büyük inanıyorumki çok çok güzel olucak herşey .

selinam şuanda aşılama masasındasındır belkide allah yardımcın olsun bitanem bebişlerini alıp geliceksin evine .herşey güzel olucak bu pozitiflikle .
sıkıntılarında inşallah hemencik geçer kuzum dualarım seninle bu ay sende müjde vericeksin inşallah

canommm akşam nasipse halay çekicez valla kalbim çıkıcak sanki yaa

peloşum seninde azklamış biz dün msnde diyoruz 4 hamiş daha çıkıcak diye inşallah sende onlardan birisin .alllahım aşılamaya gerek kalmadan bu ay yollamıştır inşallah kuzunu ..

selam hanımlar hepinize hayırlı günler az önce kalktım heryerim ağrıyo :))dün piknikteydik bizde hava süperdi baharın tadını çıkardık valla
buarada KARDELOŞUM birsürü beğendim yazdıklarını ama hep beğenilcek şeyer yazmışsın :))dün gece konuştuk zaten öpüyorum seni kuzu
FLANIM altta gördüm seni nasılsın canım doktora nezaman gidiceksin
buarada akşam olsada listede değişiklik yapsam KARDELENİMİDE yazsam listeye
hatta bu ay 3 kişi daha yazsak biri selinoş biri peloş biride garibim allahım nasip et bize yarabbim
kızlar bugün temizlik yapmam gerek işim çok ama öncesinde güzel haberi burda kutlamak istedim .daha sonra görüşürüzz öptüm sizi
amin eboşum inş rabbim hepimize nasip etsin ama kendinidee say canım...kolay gelsin cok yorma kendini bende yine camlarımı silcem silmiştim ama yagmurda berbat oldular öpüyorum seni...
canım herşeyin yolunda olmasına çok sevindim,hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah,yanlış okumadıysam bugün saat 1 gibi olacak aşılama yazmışsın canım,dualarımız seninle kuzum:KK71:

canım nasıl mutlu oldum anlatamam,ikinci test de pozitif çıkmış,gözün aydın:emir_bebek:kardelen 5233,iyiyim canım,sende iyisin,bebiş de iyi inşallah,bu arada unutmadan söyleyeyim,sınavın iyi geçmiş canım,gözün aydın:KK16:birsen dilara'ya çok geçmiş olsun canım,emre'ye de maşallah,adım atmaya başladı demek:nazar:derinciğim,aslında iyi planlanırsa eşinin yanına gitme fikri düşünülebilir canım:KK31:pelin moralini bozma kuzum,hep diyoruz ya iyi düşünelim iyi olsun:KK71:ebrar,nasılsın kuzum:KK16:bu arada anatolia,deden vefat etmiş,başınız sağolsun,Rabbim kalanlara sabır versin,başka keder göstermesin kuzum
flanım moralimi bozmuyorum canım sadece icime oyle doguyo rabbim hayırlısını nasip etsin hepimize inş...
Selinammmmmmmm şuanda aşılamaya alıyolar senı muhtemelen.tam saatnde geldim dualar ettım cnm ins pozitifi görucez,çok degil 14gün sonra:KK62:ayrıca bu helecanlı gününde benlede ilgilendgn ıcın sagol cnm benım.inş gidebilirm kocişime.
KARDELENİMMMM kız zate çarpıntım geçmiii şmdı okuyunca gene başladı heyecandan.hala gözler dolu dolu :KK58:ay akşamı iple çekeces şimdi :KK64:
PELOŞUM umarım bu defa yanılıyosundur cnm ya ins üst üste mutlu oluruz:KK61:
Ebuşum görusuruz cano yetısemedım ya...
Ayrıca gercekten SELİNOŞUMbu moralle asılamaya girmen süperrrr :nazar:
derinim cok istiyorum yanılmayı inş sizin dediginiz olur canım son 5 gün hayırlısı olsun hepimiz icin...:KK16:
Canlarımm benım Allah hepınızden razı olsun dualarınızla kendımı cok ıyı hıssettım zaten.Rabbım ınsallah pozıtıf sonucları gormeyı hepımıze nasıp eder.asılamam tam 13.05 te yapıldı yarım saat dınlendım progesteron verdı fıtıl gıbı kullanırsan daha ıyı dedı.21mayısta adet olmazsan gel dedı.olmıcam zaten gıtcem kan testı ıstıcek sonra keseye bakcaz :)) kasıklarım felaket ağrıyor uzandım oyle.aksama ınsalllah kardelenımın halayını cekecem bebıste ıyıce yerlesecek hehehe.bu arada ne bereketlı gunmus dr un orda benle beraber 4 asılama yapıldı :)) hadı optum herkesııı.

canım hayırlısı olsun inş bu pozitiflik bebişini sana getirir...dualarım seninle öpüyorum...akşam bende gelcem inş kardelenimin halayını cekmeye:21::21:

Selinoooşşş hadi hayırlı olsun kuzum bebiş gelecek bu ay Allahın izniyle.
Ahada geldimmmmmmm.çaktım kendimi topice bekliyorum halay saatini:KK1:

selam kızlar nasılsınız gecmişi okudum ama alıntı yapmadım bu aralar hicbişey yapasım gelmiyo benim kırmızılarında eli kulagındadır hayırlısı olsun artık umudum aşılamada inş rabbim nasip eder...

ranacım ikinci bebiş yoldaymış cok sevindim gec yazdım kusura bakma ama epeydir gelemedim topige ...rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin...kızını ve seni öpüyorum..

tutişim deden vefat etmiş başınız sagolsun rabbim geride kalanlara sabır versin...ogluşunu ve seni öpüyorum....

boncugum amin canım inş hayırlısı olsun...senin bebişlerde iyiymiş maşallah onlara öpüyorum ücünüzüde..

selinam maşallahın var canım yumoşlar süper bu yumoşlarla ucuzde olur valla ama hayırlısı olsun inş rabbim yüzünü güldürsün hayırlısıyla dualarım seninle...öpüyorum canım...

berrincim nasılsın bulantıların nasıl seni ve bebişini öpüyorum...

sevcancım ogluşlar yoruyomuş seni maşallah paşalarına saglıklı olsunlarda her şeye katlanılır canım...bu arada bebişler buyumuştur resimlerini görmwek istiyorum ücünüzüde öpüyorum...

kardelen 49 um inan cok sevindim canım rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin bu haber topigimize iyi gelmiştir senden sonrada güzel haberler almaya devam ederiz inş...

flancım senide tebrik ederim canım rabbim hayırlısıyla saglıklı kucaklamayı nasip etsin darısı başımıza inş...

derinim eboşum kardeloşum garipim sizlerde iyisinizdir inş...unuttugum varsa kusura bakmasın aklımda kalanları yazdım hepinizi öpüyorum...
saol canım inşallah.bu ay hepimiz müjdeleri vericez sen gerçi olmadı diye düşünüyorsun ama inşallah arkadaşlarında dediği gibi bu sefer bizim dediğimiz olurda senin halayını çekeriz canım.benimde dualarım seninle.öptm canım.
bende dedim 12 de olcaktı aşılama,bi bakayım hatuna,birdeymiş,hayırlısıyla tutsun inşallah,kaçız olursa olsun,yeterki sağlıklı olsun selinoş.

hımmmmmm,hımmmmmm,demek kan a gerek yok dedi,hadi bakalım,akşama güzel haberleri bekliyor olacağım
:KK49:kardelen

peloş,bana kızma ama negatifliği üstüne çekiyon sanki
HZ ALLAH BEN KULUMUN ZANNI YANINDAYIM BUYURUYO
PEYGAMBERİMİZDE İYİ DÜŞÜNÜN,İYİ OLSUN BUYURUYO,tam kelimesi kelimesine yazamamış olabilirim ama sen içime doğuyo ile bağlıyosun,içi doğmalar çok doğru olmuyo,he bazen tevafuk olabiliyo ama herşeyin en iyisini bilen ve kudret elinde olan bir tek rabbimiz
bunu sende biliyosun zaten
hepimiz dua ediyoruz,lütfen sende sadece dua et canım

flancım alttasın canım,iyisin inşallah
aynen canım sağlıkla gelsinlerde başka birşey istemem.gece 2 kişinin rüyasına girmişim biri annem hadi o psikolojik dicem çok düşünmüştür beni ama diğeri aşılamamı bilmeyen biriydi.Allah hayırlara çıkarsın inşallah rüyalarda çok güzel.bende hissediyorum neticede güzel olucak inşallahh.büyük gün 21 mayıss :):KK1:
selinam ya kızlardan almıştım haberi çok sevindim kuzum maşallah yumoşlara bebiş olaarak dönsün ama enfazla 2 olsun :))sağlıkla tutunsun yavrucuklar canım .emeklerin boşa çıkmasın inşallah

neyse dün gece kavuştuk canım :))

birsoş seninkilerde çok nankör be kuzum okadar iş yapıyosun yine yaranamıyosun allah akıl fikir versin valla .
diloşada geçmiş olsun canım öpüyorum seni

:KK53::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::118::118::118::118::118::118::118::118::119::119::119::119::119::119::124::124::124::124::124::124:
diycek hiçbişey yok mesajı aldığımda naapcağımı şaşırdımbu nasıl bir mutluuk dile gelmiyo allahım tamamına erdirsin kuzum busefer sağlıkla gelsin yavrun valla inan bana diycek kelime yk yok :nazar::nazar:

cano evet çok şükür gidiyorum insan huzur buluyo .inşallah seninde imkanın olur
gezmelere gitmişsin yine ohh yarasın canom

derinim hakkınızda hayırlısı olsun canım çok zor evliyken asker yolu beklemek nasipde ne varsa onu yaşıycaksınız canım herşey gönlünce olsun

ya kuzum busefer herşey iyi olucak allahım çok büyük inanıyorumki çok çok güzel olucak herşey .

selinam şuanda aşılama masasındasındır belkide allah yardımcın olsun bitanem bebişlerini alıp geliceksin evine .herşey güzel olucak bu pozitiflikle .
sıkıntılarında inşallah hemencik geçer kuzum dualarım seninle bu ay sende müjde vericeksin inşallah

canommm akşam nasipse halay çekicez valla kalbim çıkıcak sanki yaa

peloşum seninde azklamış biz dün msnde diyoruz 4 hamiş daha çıkıcak diye inşallah sende onlardan birisin .alllahım aşılamaya gerek kalmadan bu ay yollamıştır inşallah kuzunu ..

selam hanımlar hepinize hayırlı günler az önce kalktım heryerim ağrıyo :))dün piknikteydik bizde hava süperdi baharın tadını çıkardık valla
buarada KARDELOŞUM birsürü beğendim yazdıklarını ama hep beğenilcek şeyer yazmışsın :))dün gece konuştuk zaten öpüyorum seni kuzu
FLANIM altta gördüm seni nasılsın canım doktora nezaman gidiceksin
buarada akşam olsada listede değişiklik yapsam KARDELENİMİDE yazsam listeye
hatta bu ay 3 kişi daha yazsak biri selinoş biri peloş biride garibim allahım nasip et bize yarabbim
kızlar bugün temizlik yapmam gerek işim çok ama öncesinde güzel haberi burda kutlamak istedim .daha sonra görüşürüzz öptüm sizi
evet ablacım hayırlısıyla inşallah bende diyorum en fazla ikiz olsun onun üstü her zaman diken üstünde durdurur.Allahım sağlıkla doğacak yavruları nasib etsin hepimize inşallah.kendini yazmamışsın listeye gerçi sen listesiz hep ön sıradasın benim dualarımda bile ilk sen varsın.kimse gücenmesin tabide nedense ilk senin kalmanı istiyorum diğer herkesinde hamile kalmasını istiyorum ama neyse inşallah kimseyi gücendirmem.öptm ablacım.
canım herşeyin yolunda olmasına çok sevindim,hayırlı haberlerini bekliyoruz inşallah,yanlış okumadıysam bugün saat 1 gibi olacak aşılama yazmışsın canım,dualarımız seninle kuzum:KK71:

canım nasıl mutlu oldum anlatamam,ikinci test de pozitif çıkmış,gözün aydın:emir_bebek:kardelen 5233,iyiyim canım,sende iyisin,bebiş de iyi inşallah,bu arada unutmadan söyleyeyim,sınavın iyi geçmiş canım,gözün aydın:KK16:birsen dilara'ya çok geçmiş olsun canım,emre'ye de maşallah,adım atmaya başladı demek:nazar:derinciğim,aslında iyi planlanırsa eşinin yanına gitme fikri düşünülebilir canım:KK31:pelin moralini bozma kuzum,hep diyoruz ya iyi düşünelim iyi olsun:KK71:ebrar,nasılsın kuzum:KK16:bu arada anatolia,deden vefat etmiş,başınız sağolsun,Rabbim kalanlara sabır versin,başka keder göstermesin kuzum
Allah razı olsun flanım inşallah 21 mayısta bende halayın başına geçicem :))
Selinammmmmmmm şuanda aşılamaya alıyolar senı muhtemelen.tam saatnde geldim dualar ettım cnm ins pozitifi görucez,çok degil 14gün sonra:KK62:ayrıca bu helecanlı gününde benlede ilgilendgn ıcın sagol cnm benım.inş gidebilirm kocişime.
KARDELENİMMMM kız zate çarpıntım geçmiii şmdı okuyunca gene başladı heyecandan.hala gözler dolu dolu :KK58:ay akşamı iple çekeces şimdi :KK64:
PELOŞUM umarım bu defa yanılıyosundur cnm ya ins üst üste mutlu oluruz:KK61:
Ebuşum görusuruz cano yetısemedım ya...
Ayrıca gercekten SELİNOŞUMbu moralle asılamaya girmen süperrrr :nazar:
canım ya dakikasında gelmiş yazmışsın.Rabbim kabul etsin dualarını Allah razı olsun tam 13.05 te işlem bitti.evt moralim süperdi halada akşam halay çekeceğim için süper gidiyor.Kardelenim sağolsun bu moralime müjdesiyle katkıda bulundu Allah ta onu güldürsün inşallahh.
Selinoooşşş hadi hayırlı olsun kuzum bebiş gelecek bu ay Allahın izniyle.
Ahada geldimmmmmmm.çaktım kendimi topice bekliyorum halay saatini:KK1:
saolasın derinim Allah razı olsun.Rabbim inşallah kocişine ilk kavuştuğun gün senin yavrunu da göbüşüne kondurur.inşallah en kısa zamanda seninde halayını çekmek nasib olur.Allahım tez zamanda burda hamile olmayan kalmasında kapatıp cici topik açalım inşallahhhhhhh....

saol canım inşallah.bu ay hepimiz müjdeleri vericez sen gerçi olmadı diye düşünüyorsun ama inşallah arkadaşlarında dediği gibi bu sefer bizim dediğimiz olurda senin halayını çekeriz canım.benimde dualarım seninle.öptm canım.

aynen canım sağlıkla gelsinlerde başka birşey istemem.gece 2 kişinin rüyasına girmişim biri annem hadi o psikolojik dicem çok düşünmüştür beni ama diğeri aşılamamı bilmeyen biriydi.Allah hayırlara çıkarsın inşallah rüyalarda çok güzel.bende hissediyorum neticede güzel olucak inşallahh.büyük gün 21 mayıss :):KK1:

evet ablacım hayırlısıyla inşallah bende diyorum en fazla ikiz olsun onun üstü her zaman diken üstünde durdurur.Allahım sağlıkla doğacak yavruları nasib etsin hepimize inşallah.kendini yazmamışsın listeye gerçi sen listesiz hep ön sıradasın benim dualarımda bile ilk sen varsın.kimse gücenmesin tabide nedense ilk senin kalmanı istiyorum diğer herkesinde hamile kalmasını istiyorum ama neyse inşallah kimseyi gücendirmem.öptm ablacım.

Allah razı olsun flanım inşallah 21 mayısta bende halayın başına geçicem :))

canım ya dakikasında gelmiş yazmışsın.Rabbim kabul etsin dualarını Allah razı olsun tam 13.05 te işlem bitti.evt moralim süperdi halada akşam halay çekeceğim için süper gidiyor.Kardelenim sağolsun bu moralime müjdesiyle katkıda bulundu Allah ta onu güldürsün inşallahh.

saolasın derinim Allah razı olsun.Rabbim inşallah kocişine ilk kavuştuğun gün senin yavrunu da göbüşüne kondurur.inşallah en kısa zamanda seninde halayını çekmek nasib olur.Allahım tez zamanda burda hamile olmayan kalmasında kapatıp cici topik açalım inşallahhhhhhh....

canımmmm aynen tam saatinde burdaymısım bilmiyodum kacta olacagını:)amin amin amin cnm selinam dualarımız kabul olsun inş.ALLAH senden de razı olsun bebişim...ay ne guzel dedin inanki az önce yeminle aynı şey gectı icımden.yanı hepımız kalalımda kapayalım burayı:KK1:
canım ebusuma basta dua etmene neden gücenelim,ben eminimkı burdakı herkes dua ederken ebrarım ve banumu söyluyordur ilk.benimde öyle.herkese edıyorum ama en bas ebrarım banuşum.

insallahhh canım olmicaksın inş.işte bu yaaa

cnm ya sagol.allah korusun ve hep mutluluk versın burada ol bebisinide görelim:)

canım hosgeldın.evet ıyı oldu ya telde sınırlı oluyo hersey konusamyoruz...sen nasılsın?

Kızlar ya ben dunden berı buraya yazdım sanıyorum ya kafa gıttı valla.galıba yazmadım...kocişin askerıyeye evci izni cıkmıs.isteyenin eşi,yada ana babası oraya yanı ankaraya yerleşrse hafta sonları cuma aksamından pazar aksamına kadar her hafta ailesnle oluyomuş.kocis dedi ananemle konuş gelin.esyalı ev tutayım.madem calscaksn burda da magaza cok burda is bakarz ddi.anane gelmıyo bende görumceme ddim gelcem dıyo...ıkımızde calısırz hafta sonuda cuma aksam,cumartesı full,pazar aksamına kdrda kocişleyim.dusununce kuş olup hemen gidesm gelıyo.ama cok zor.bı hevesle planlar yapıyoruz ama bilemiyorum.annem haric herkes ben olsam giderım dıo.he bıde kv falan cok sıcak bakmıyo.is bulduk diyelım,haftasonu evde olmam gerekcek o nasl olcak :)yanı ikimizde boş bı hayaldeyız galiba özleştik diye.dahada 1yıl var offff:KK43:ben iyisimi yarın burda gene ıs bakınayımda macera aramıyım dimi.hastaneden de haber gelmedı zaten.

slm kızlar nasılsınız
derinim canım bence çok güzel olur eşinle olmuş oluesun inş ikiniz içinde hayırlısı ne ise o olsun balım
bende halaya geldim ama benim pc nin sahibi damlar şimdi markete kadar gitti
ben şididen çekiyim inş heşey yolunda gider:KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64: :KK64:

:nazar:canlarım az önce kardelenim mesaj attı kanda gebelik çıktı değeri 124müş şükürler olsun bebiş geliyo :KK49::KK49::KK49::nazar::nazar::nazar:
haydi bakalım toplaşın halaya
kardelenim dışarda olduğundan şimdilik yok gelince oda aramızda olucak
:KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:
:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:
:118::118::119::119::118::118::119::119::118::118::119::119:

yupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kızlar çok ama çok mutluyum yaa ALLAHIM inşallah sağlıkla devamını nasip eder dualarımızda unutmayalım kardelenimi
hadi kızlar topic coşsun şeytanın bacağını kırdık bir kez daha :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

$yenidogan4.jpg

$b1.JPG

$53797927ih4.jpg

$24345661zb1.jpg

canım dostum kelimeler yetmez duygularımı anlatmaya ALLAHIM tamamına erdirsin sağlıkla inşallah gözümüzaydın :nazar::nazar::nazar:

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU .................12 YIL :KK24:
EBRAR.................11 YIL :KK24:
DERİN .................7 YIL :KK24:
ALEYNA................4 YIL :KK24:
GARİP...................2 YIL :KK24:
PELİN...................2 YIL :KK24:
SELİNA ................2 YIL :KK24:

EN KISA ZAMANDA BÖYLE OLMAK DİLEĞİMİZ :KK49::KK49::KK49:

HAMİŞLERİMİZ

KARDELOŞ(ERKEK):nazar::nazar:

TOSTİ(KIZ):nazar::nazar:

SEMRA(ERKEK):nazar::nazar:

ELİF(KIZ):nazar::nazar:

BONCUK:nazar::nazar:(İKİZLER YOLDA İNŞALLAH)

BERRİN :nazar::nazar:

GÖKÇERANA :nazar::nazar:(İKİNCİ MELEK YOLDA)

KARDELEN49 :nazar::nazar:(TAZE HAMİŞİMİZ )BUGÜNLERİ GÖSTEREN RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER OLSUN

FLAN:nazar::nazar:(TAZE HAMİŞİMİZ )

ANNİŞLERİMİZ

BİRSEN(HÜSEYİN EMRE ):emir_bebek::nazar:

GÖKCERANA (GÖKÇE NAZ):nazar::emir_bebek:

DERDANUR(ESMA SUDE ):emir_bebek::nazar:

CİCİLİ(MERT):nazar::emir_bebek:

KAYRA (BEREN):emir_bebek::nazar:

RANA (RANA BUĞLEM ):nazar::emir_bebek:

ANATOLİA:emir_bebek::nazar:(OĞLUŞUMUZ DÜNYAYA GELDİ)

SEVCAN :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:(ERDENİZ VE EDİZ )

ECE :emir_bebek::nazar:(KIZIMIZ DÜNYAYA GELDİ)

X