Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

şuanda ağlıyorum ya şükürler olsun denicek kelime yok
darısı bizlere olsun
kardelenimde sağlıkla kucağına alsın bebişi inşallah

Anam anammmmmmmmm iki dk ayrıldım ebuş patlatmış bombayı olleyyy HOŞGELDİN BEBEKKKKKK KARDELENİMMMMMM HAYIRLI OLSUN NASIL MUTLU OLDUM YAAAA CANIMMMM hadi halaya kızlar neredesinizzzz

anam anammmmmmmmm iki dk ayrıldım ebuş patlatmış bombayı olleyyy hoşgeldin bebekkkkkk Kardelenimmmmmm hayırlı olsun nasıl mutlu oldum yaaaa canımmmm hadi halaya kızlar neredesinizzzz

cano vall bende aynıyım ya çok mutluyum çok
hayde hobaaa

Amin canım benım aminnn...
Amanın kızlarrr dizimi sehpanın sivri köşesıne bi carptm ki sormayın dünyam karardııııısevinçten olsa gerek helecandan haha.
Kardelenımmmm taze hamişimiz hoşgeldin duygularını alalım

ben geldim kızlar ay eboşum beni listeye koymuşsun bile ben sana koyma demedimmiiiiiŞaka bir yana sağol canım benim İnşallah çıkmam o listeden annişler bölümüne geçerim bu sefer.Ya geç geldim kusura bakmayın karıştı biraz durumum ama şükür güzel neticelendi.Dr alttan ultrasonla baktı ama ben titriyodum resmen bakmadan önce.Dr ellerimi tuttu kardelencim seni seviyorum sakin ol güzel olucak inşallah dediterapist gibi.Neyse baktı baktı kese görünmedi.Ya dış gebelik yada henüz küçük dedi.Acile gidip kan ver 1000 in altındaysa ne ala üstündeyse ona göre değerlendircez dedi.İlaçlarımı yazdı kullanmaya başla sen dedi.Neyse çıktım ama moralim bozuldu gözler dolmaya başladı.Gittim kan verdim sonra eşimle buluştuk yemek yedik parkta yürüyüş yaptık iyi geldi açıldım.Sonra dr un sekreteri aradı.Tebrikler değeriniz 124 hamilesiniz dedi.ay ne dilerseniz dileyin benden dedim ŞÜkürler olsun kızlar yaa inşallah bu sefer olucak güzel düşünmek istiyorum.Hepinize teşekkürler heyecanımı paylaştığınız için bu mutlu anımda yanımda olduğunuz için sizleri seviyorum.Bende azcık halay çeksem bişey olmaz herhalde dimi

Son düzenleme:
derinim nasılsın canım hepiizi çok özledim...
senam nasılsın canım bizde özledik seni herşey yolunda inşallah öpüyorum seni allaha emanet ol
canım hadi hayırlısı kuzucuğunu sağlıkla kucağına al inşallah pıt pıtlarıda enkısa zamanda duyarsın inşallah flanım
buarada saol canım ben iyiyim şükür
canım maşallah hadi hayırlı olsun sıkı sıkı tutunsun kuzucuğun iyi olmana pozitif olmana çok sevindim canım maşallah sana
peloşum tabiki kendimide sayıyorum kuzum merak etmeyin ben buayki müjeleri dedim benim bu ay çok zor malum ilaç kullanıyorum
inşallah sende 5 gün sonra müjde verirsin kuzum
selinoşum saol kuzum inanki duygulandırdın beni allahımda senin gönlüne göre versin inşallah bu son tedavin olsun hayırlısıyla gelsin sıpan .sizde hep benim duamdasınız inşallah birgün dualar kabul olucak kuzum .dikkat et kendine bolca dinlen .hadi sen müjde vericen buay inanıyorum ben
derinim canım arkadaşım allah razı olsun inşallah hepimiz peş peşe hamiş haberleri verelim artık kıralım şu şeytanın bacağını kardelenim ayağını sürüsün inşallah

derdam halayda olduğun için saol canım öpüyorum senide

kızlarrrrrr sükürler olsun nedenirki kardelenim kaç saattir bekliyorum halay cekemiyorum kızlar alıntı da yapamadım cokkkk mutluyum rabbim cokkk büyük .kardelenemim rabbim kucagına da almayı da nasip etsin beni de aglattın kuzum çooooooooooooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk mutluyummmm

tatlımmmm hayırlı ugurlu olsun,ALLAHIM sonuna kadar sorunsuz bi 9ay gecırmeyı nasıp etsın ınş.ondan sonrada pamugunu sağ salim kucagına almayı nasıp etsın.duyguların tarifi yok cano.cok ama cok mutlu oldum hadı tut elimi fazla zıplama ama

çok şükür canım yaa Allahım sonuna kadar sağlıklı bir hamilelikle yavrunu kucağına almak nasib etsin canım.çokkk ama çok mutluyummmm :119::119::119::119::119::119::119:

canımmmmm çok mutlu oldum ya çok şükür valla mesa geldi nasıl açtım bilemedim :))arıyamadımda rahatsız etmek istemedim
listeye koyucam sen karışma demiştim dimi koydum işte allahın izniyle annişlere terfi edicen canım
herşey ogüzel kalbince olsun

çok şükür canım yaa Allahım sonuna kadar sağlıklı bir hamilelikle yavrunu kucağına almak nasib etsin canım.çokkk ama çok mutluyummmm :119::119::119::119::119::119::119:

selinoş 21 mayısdada senin halayını çekicez kuzu allahımın izniyle

insallah hersey çok güzel olacak güzel arkadasımmm rabbim saglıkla kucagına alamyı nasip etsin kuzunu cookkkkkkkk mutluyumm valla diyecek bişey bulamıyorumm sükürlerrr olsunn

ay ağlatcaksınız ama.Bu zamana kadarki gebeliklerimde sevincim fazla uzun sürmedi bu 5.gebeliğim inşallah bu sefer olcak.Canlarım çok sağolun gerçekten benden çok sevindiniz valla
Bu arada dr progestan folbiol clexan bide immün sistemini baskılayıcı bi ilaç verdi yarın alıp başlıycam inş.

Selinam aşılaman hayırlı olsun canım bu pozitifliğinle herşey daha da güzel olucak maşallah sana valla bana örnek oluyosun.Bu halaylar bitmiycek bu yıl inşallah seneye bebeklerimizden bahsedicez

Ebuşum benim amın cnm sizler ins peşpeşe verin benım seneye en erken biliyosun.şmdı tedavı olanlar vercek selinam,pelinim,garıpcımönumuzdekı ay da sen ve banum.aleynada heran sürprz yapabilir bencehe senı öbur ay ddm cunku ddgn gibi ilac kullanıyosn ama bellıde olmaz kız:)

canım ağlama ağlayışın mutluluktan olsun kuzummm
bebiş iyi oldunda ilaçlar vız gelir canooo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…