Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

derinim nasılsın canım özelden msj yazamıyorum malesef .benim bilg. programından oluyomuş galiba kuzum dediğin gibi yapmadım canım ama cokkk tsk ederim kuzum. nasılsın canım bu arada eşin arayabiliyo mu rahatmıymış

Tmm berrıncım kac gundur aklımdaydı bilgn olsn ddm cnm...eşim iyi cnm ya napsn arıyor sükürki...bugun carşı vardı msnde konuştuk bol bol.

Tmm berrıncım kac gundur aklımdaydı bilgn olsn ddm cnm...eşim iyi cnm ya napsn arıyor sükürki...bugun carşı vardı msnde konuştuk bol bol.

sağol kuzum ya baya uğrastım sizden ayrı kalmak istemiyorum çok sükür canım yaa ohhh ne güzel hasret gidermişsiniz çifte kumrular :)

sağol kuzum ya baya uğrastım sizden ayrı kalmak istemiyorum çok sükür canım yaa ohhh ne güzel hasret gidermişsiniz çifte kumrular :)

sen sagol canım...inan senin gıbı sıcakkanlı samimi bi arkadası sahsen bende hep burda görmek isterim...evet konuştk baya bi cnm cok şükür.

sen sagol canım...inan senin gıbı sıcakkanlı samimi bi arkadası sahsen bende hep burda görmek isterim...evet konuştk baya bi cnm cok şükür.

sağol canım ALLAH razı olsun valla canım Allahtan birşey olmadığı müddet benden kurtuluş yok :)

slm kızlar ii geceler diliyorum misafirlige gitmiştim geldim sizlerede bakayım dedim herkes iyidir inş.
anatoliacım teşekkür ederim canım sagol seninde başın sagolsun allah rahmet etsin dedene
ebroşum kuran a gidiyoomuşsun ne güzel keşke benimde imkanım olsada gitsem
derinim kocişle konuşmuşsun uzakta iken ne güzel oluyo ya görmek bende kocişi okuldayken netten görürsün allah ım dakikalar hızla geçerdi ya
nvbr sen nasılsın ? canım

sağolasın iyiyim sükürr canım bende misafirlikten geldim bu aksammm yorulmuşum birass

iyi olmana sevindim canım bende gökceyi götürmemiştim çok iyi geldi valla rahat rahat oturdum :)

hoşgeldin kardeloş yaptınmı temizlik.Mesajına çok güldüm bu arada ahada sana 49 kısmına

sağol canım ALLAH razı olsun valla canım Allahtan birşey olmadığı müddet benden kurtuluş yok :)
cnm ya sagol.ALLAH korusun ve hep mutluluk versın burada ol bebisinide görelim:)

canım hosgeldın.evet ıyı oldu ya telde sınırlı oluyo hersey konusamyoruz...sen nasılsın?

Kızlar ya ben dunden berı buraya yazdım sanıyorum ya kafa gıttı valla.galıba yazmadım...kocişin askerıyeye evci izni cıkmıs.isteyenin eşi,yada ana babası oraya yanı ankaraya yerleşrse hafta sonları cuma aksamından pazar aksamına kadar her hafta ailesnle oluyomuş.kocis dedi ananemle konuş gelin.esyalı ev tutayım.madem calscaksn burda da magaza cok burda is bakarz ddi.anane gelmıyo bende görumceme ddim gelcem dıyo...ıkımızde calısırz hafta sonuda cuma aksam,cumartesı full,pazar aksamına kdrda kocişleyim.dusununce kuş olup hemen gidesm gelıyo.ama cok zor.bı hevesle planlar yapıyoruz ama bilemiyorum.annem haric herkes ben olsam giderım dıo.he bıde kv falan cok sıcak bakmıyo.is bulduk diyelım,haftasonu evde olmam gerekcek o nasl olcak :)yanı ikimizde boş bı hayaldeyız galiba özleştik diye.dahada 1yıl var offffben iyisimi yarın burda gene ıs bakınayımda macera aramıyım dimi.hastaneden de haber gelmedı zaten.

aaa canım aslında cok güzelmiş mantıklı ya bence hafta sonu calışacaksın da gece yarısına kadar değil yani dimi canım bide öyle düşün eşin için de iyi olur tabi kafanı karıştrmak istemem ama

soruna çözüm olabildiysem sevinirim berrincim
inşallah hep bizimle olursun canım,mutluluk duyarız

sırf senin için girdim,yoksa bi yığın işim var,yeni de gezmeden geldik

sağol canım bende sizin yanınızda mutluyum valla galiba baya yardımcı oldun canım eşim bi yapsın bakalım nasıl olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…