Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Selam kızlar...doktora gittim.saat 5e dogru aldı içeri...girdigim gibi"adet oldum deme sakın"dedi.malesef dedım kadıncez benden cok üzüldü:)kan testini gösterdim gebelıkle ılgılı bsy demedı...normalde 5üzerı pozıtıf kabul edılıyor ama bız 10olmadıgı surece gebelık dıye degerlendırmıyoruz dedı...muayene ettı ıste,kist falan yok dedı ve düsük yapan bı rahim yapısı yok merak etme dedı.normal adet göruntusuymus...snra bana bıle sormadan ilacları yazdı:)evet dedim şmdı tekrar asılama mı olayım,evet devam dedı ve bu aşılamada senden ücret almıcam dedı sagolsun.sadece sperm yıkama için alıncak.yarın klomene başlıyorum hayırlısı artık...böyle işte kıslar.

He bide bebe aspirini verdi kızlar...daha önce hic vermemişti.pıhtılasmayı önlemek icındır tabı dimi?

Aaa derinim sevindim valla yaa.Yola deam dimek.Dr un da iyiymiş bak parada almıycakmış ne güzel.İnşallah bu ay olur yaa

Yok kardelenım yanı onun testlerı hıc yapılmadı bana bılmıyorum daha dogrusu.belki önlem amaclı vermıstr dıye dusundum.

merhaba arkadaşlar istanbulda hangi tüp bebek merkezlerini önerirsiniz acaba ben umut tüp bebekte yaptırdım şimdide yeditepeye gitmeyi düşünüyorum ama sizin tavsiye edeceğiniz bi yer var mı merak ediyorum?

Canım çok sevindim inşallah kan sonuçlarıda temiz çıkıcak.

kızlar cok teşekkür ederim iyi dilekleriniz ve dualarınız için çok şükür bu gününe
derincim senin adına sevindim olumsuz giden bişey yok yeniden aşılama yapacak demek doktorun bunu yeni bir başlangıç gibi düşün öncekileri hiç olmamış farzet kuşum

amin canım,hep beraber de gülelim inşallah.
gözün aydın,inşallah test sonuçlarında güzel çıkar tosti.

derincim hayırlı olsun,bu defa pozitifi en üst seviyelerde görmen dileğiyle canım.

hayırlı akşamlar kızlar
ebroşum temizlige mi başladın cano kolay gelsin benimde koltuklar duruyo ama kkociş silmeye yanaşmıyo makinamızda yok ki kendim yapıyım off neyse sana kolay gelsin :)
ececim bebiş in cinsiyetini kız demiş dr kesin degilmiş ama saglıkla dünyaya gelsin cinsiyetini ilk önce merak ediyoruz sonra hiç önemli degil :)
tosticim güzel haberler almışsın inş ikili test te iyi çıkar cnaım
derinim dr a gitmişsin aspriin kan için vermiş canım herihtimale karşı düşük olmasın die pıhtıdan .. yeniden tedaviye başlıyorsun hayırlı olsun canım bismallah de bakalım sonuda güzel olsun inş..
neyse hadi ben kaçtım kızlar kib geçmişe bakmadım die sizlerin hepsine yazamadım kusura bakmayın.. öptm hepinizi

canım demek asılama olcan hayırlısı iyi bari para almıyo:) inş tutar
tosticim cok sevindim canım
oooooooooo prenses gliyooo hee maaşallah

herkze selam nasılsınız umarım herşey yolunda herkez iyidir
bizde mertimle iyiyiz cok şkr zaman buldukca bakıyorum paşa uyudu kaçamak yaptım
ALLAHTAN uslu bir bebişş

herkese hayirli aksamlar kizlarherkes iyidir insallah??benim bu aksam yine bogazim aciyor ya,yutkunamiyorumdaha yeni atlatmistim oysabu defa hafif gecirdim diye sevinirken,birden tekrar acimaya basladi bogazlarimneyse vardir bir hayr

ebrarim, temizlik yapiyormussun kolay gelsin canim.ayrica ben dualari okudum canim.
selinam,yeni aldigin kararlarda umarim basarili olursun.cogu kez bebek istegi yuzunden hayatimizi cok zorlastiriyoruz,insallah sen kolaylastirabilirsin
derinim,yeniden tedaviye baslayacakmissin,insallah hayirlara vesile olsun.
banucum,sen nasil oldun canim.iyilesebildin mi??
tosticim,doktorda guzel haberler ile gelmissin.rabbim sorunsuz bir 9 ay gecirmeyi nasip etsin insallah.
elifcim,rabbim babana sifa i acili versin.yasadiklarin kolay degil,allah sabirlik versin.
cicili,mercik emmeye baslamis,masallah.
kardelenim sen nasilsin canim?

kardelen,boncugum,sevcan,pelin,birsen, ve tum arkadaslar hepinizi

Annemlere gittim kuzen zaten konuştukta.
Hayırlı olsun ne iyi doktormuş inşallah bu sefer olur Allah nasip ettiyse inşallah canım.
He bide bebe aspirini verdi kızlar...daha önce hic vermemişti.pıhtılasmayı önlemek icındır tabı dimi?
İyi olmuş bu tarz ilaçlar veriliyor zaten.
merhaba arkadaşlar istanbulda hangi tüp bebek merkezlerini önerirsiniz acaba ben umut tüp bebekte yaptırdım şimdide yeditepeye gitmeyi düşünüyorum ama sizin tavsiye edeceğiniz bi yer var mı merak ediyorum?
Neden umutta devam etmiyorsun medicalpark bahçelievler latif küpelioğlu git bir görüş çok iyi bir doktor çokta memnun olan var.
Garipcim geçmedi canım sorma nefes almakta zorlanıyorum oda beni tedirgin ediyor.Sende düzelmemişsin daha şu adaçayını yaptınmı çok faydası oluyomuş.

merhaba kızlar benim adetim 1.10.2011 de başladı 8.10.2011 de bitti 15.10.2011 ara kanamam oldu doktor ultrasonla baktı enfeksiyon dedi normalde 1.11.2011 adet olmam lazım olamadım bugün ara kanama adeti geçiktirir mi

Şimdi aklımdan geçiyordun)Nasılsın temizliğinde bitmiştir oh güle güle kirlen canım.

merhaba kızlar benim adetim 1.10.2011 de başladı 8.10.2011 de bitti 15.10.2011 ara kanamam oldu doktor ultrasonla baktı enfeksiyon dedi normalde 1.11.2011 adet olmam lazım olamadım bugün ara kanama adeti geçiktirir mi
Elbette geciktirir canım benimde bir ara çok oluyodu merak etme.

Kızlar cok sagolun hepınız.hayırlısı insallah...bakalım cıktık bı yola...ben ıkıncıyı hemen yapıp yapmamakta braz kararszdm doktora daha sormadan kendısı yazdı hemen ılacları.e ücretsz olmasıda rahatlattı benı...inş hayırlı sonuc alırız.
Banum ebusum selam kızlar.

herkese selam nasılsınız canım arkadaşlarım ben buara yoğunum temizlik filan vardı evde neyseki ufak tefek işler haricinde bitti .
ama galiba ben hasta oluyorum feci boğaz yanması var ayrıca genzimde kavruluyo resmen bugün iyce şifayı kaptım heryerimde ağrıyo ne çok şikayet ettim değilmi :))bayram üstü hiç iyi olmadı ama napalım .
geçmişi okudum tek tek alıntı almaya korktum çünkü bu pc her an atabilir beni oyüzden aklımda kaldığı kaadrıyla yazıcam
öncelikle TOSTİCİM muayeneneniz güzel geçmiş çok sevindim canım inşallah ikili testte güzel çıkar dualarım seninle ayrıca dualar içinde çok saol ağzına sağlık kuzum öptüm seni
ECECİM sizdede herşey yolundaymış sevindim canım demek prensese benziyo dedi hadi hayırlısı güzel prensesimiz sağlıkla gelsin canım senide çok öptüm
SEVCANIM dönmüşsün nasıl geçti gezmeler paşalarımız nasıl bakalım
RANACIM taşınma işlerin varmış kolaylıklar diliyorum canım
CİCİLİ sen ve mert paşa iyiymişsiniz sevindim canım allahım daha iyi etsin
KARDELOŞ şarkıyımı dedin hani bana diye feda olsun cano yaa ayıpsın bişarkının lafımı olur :))buarada nasılsın kuzucukda iyidir inşallah yesin teyzesi onu yaa
KARDELENCİM sevindim canım tsh iyi çıkmış ama ben sana demiştim herşey güzel olcak diyorum inşallah .buarada ni demek canım biz birbirimizi tamamlıyoruz ya
DERİNİM canım arkadaşım hayırlı olsun tedavin ALLAH razı olsun doktorundan valla çok sevindim inşallah busefer pozitifi görüceksin canom yeterki inan olacağına geçen seferki gibi olmuycak deme okey cano .ben seni dün gece gibi koparıcam hep merak etme sen :)))))))))))
BANUŞ sen naasıl oldun kuzen daha iyisin inşallah dün gece koptuk koptuk herşey yolundadır umarım ben korktum ama şükür bişey olmadı :))
ANATOLİŞİM sen nasıl oldun kuzum inşallah düzelmiştir moralin öpüyorum seni
GARİBİM geçmiş olsun kuzum sende ben gibi hasta olmuşsun ya bu sene niye böyle oldu ya bitürlü yapıştımı bırakmıyo allah şifa versin canım .ayrıca saol kuzu işler bitti sayılır
PELOŞ kız nerelerdesin yorgun düştün değilmi zaten dün gece gitmek bilmedin :))kesin bugün temizlikte uyumuşsundur :)))))))))))))))))öpüyorum seni
BONCUĞUM sen nasılsın canım özledim seni yaa BUARADA duanı cumamı yapalım kuzum yoksa perşembe akşamımı
GÖKCEM SAol kankam allah razı olsun sanada kolay gelsin ay o koltukları silmesen olmaz delüüü yoksam gökce kirlettimi .benim için öp kuzumu olurmu senide öptüm canom
ELİFCİM sen nasılsın canım biliyorum çok iyi değilsin ama sabır canım inşallah babacığın şifaya kavuşur dualarım sizinle
SELİNAM canım kardeşim nasılsın senin temizlik bittimi kuzum gerçi sen hamaratsındır maşallah bitmiştir kesin .
ALEYNACIM sen nasılsın canım sende temizliğemi daldın buara uğramadın
BİRSOŞ sen napıyosun canım bayram temizliği değilmi emrecik nasıl öpüyorum sizi canım
hanımlar aklımda kaldığınca yazdım inşallah atladığım olmamıştır olduysada affola hepinizi çok seviyorum ve öpüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…