Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

İyi geceler kızlar nasılsınız?
Geçmişe göz attımda derinim,selinam adet olmuşsunuz hayırlısı Allah'ım inşaallah tez zamanda gönderri hayırlısıyla bebişlerinizi,Derinim tekrar aşılamaya başlamışsın cnm hayırlı olsun inşaallah gülüm bu sefer olur,Selinam sen yazdın mı göremedim ama bu ay tedavi adına bişe yapacak mısın? Birde aklım şey geldi kızlar yak denediniz mi hiç bazılarında faydası oluyor yumoşları çatlatmak için nedense durduk yere geldi aklıma:26:
Eboşum cnm iyiyim biraz daha şükür,bende hasta oldum yaa boğazım öyle yanıyorki sanki günlerce bağırmışım boğazım yırtlmış gibi bnmde,çok geçmiş olsun sana da ablamm...

Ay kızlar bi iki sayfa bakabildim kusra bakmayn ne olur malum hem geç giriyorm hemde fazlakalamıyorum,Allah'a emanet olun...

sen nerelerdesin canım adet günün gelmişti sanırım oldunmu merak ettim sende hayırlı haberler ver inşallah tatlım öptüm senide

geçmiş olsun garipcim,sanırım stresten vucudumuzun bağışıklık sistemini çökertiyoz,ben de geçen sene her ay grip olmuştum canım,inşallah bu seni bişey olmaz da.
bizde seni öpüyoruz canım
şarkı için demediydim ama olsun geçti zaten
neyse ekstradan da aldım şarkıyı
canım dikkat et kendine,şifa versin rabbim.
ama çok kıskandım beeeaaa,kopmuşsunuz,gerçi rabbim ağlatmasın bu gece rüyamda ben de koptum,nasıl kahkahayla gülüyorum.delürdüm zaaaar

tutişim sizin kontrol ne zaman canım,yorgun mu düşürüyo bebecik seni?
maşallah kocaman oldunuz

Hep aynı ebuşum düngece nefes alamadan kalktım çok korktum sonrada 5 ee kadar uyuyamadım belki bugün bir dr giderim sen nasılsın kolun nasıl akşam çok konuşamadık yorgun dinlenmişsindir inşallah.Çokk yaa çok güldük aman hep böyle gülelim ya.

canım dimek şarkı için değildi neyse hadi iyisin yine :))valla canım hastayım ya konuştuğumuz gibi işte
sende iyisin biliyorum :))
günaydınlar herkese
kardelen nasılsın kuşum
tosticim selam canım nasılsın ?
ay kıyamam yaa bitürlü atlatamadın git bencede canım bi kontrol ol bakalım .
ben pek iyi değilim kuzen yaa heryerim ağrıyo özellikle boğazlarım fena yani
kolumda aynı hiç değişiklik yok hayırlısı artık buara çürüğe çıktım yaa
inşallah hep gülelim kuzen yaa .

herkese güzel birgün diliyorum hanımlar ben çok iyi değilim yatıyorum zaten dinlenmedende geçmez bu hastalık heralde .hepinizi öpüyorum
buarada selina uğramamış merak ettim onu sabah topiği açardı hayrolsun

selam kızlar hayırlı akşamlar.çok yorgunum o yüzden geçmişe bakamıycam.ebrar ablam merak etmişsin kusura bakma ablam ya bugun sabahtan koşturmacam başladı çamaşır ütü sonra anneme gittim bakalavaları yaptık.yeni geldim dökülüyom valla.geçmiş olsun sende hastaymışsın sanırım.acil şifalar inşallah canım bayram önüde pek iyi olmamış ama toparlarsın inşallah o zamana kadar.he bu arada limonu kabuklarıyla dilimle kaynat abla onu da balla şekerlendir iç sıcak sıcak eşim hastayken bitek o rahatlatmıştı boğazlarını.hoşçakalın kızlar hepinizi öpüyorum.

Son düzenleme:
canım cok dogru düşünmüşsün inş uygulayabilirsin...zaten biz ne yaparsak yapalım rabbim nasip etmedikten sonra olmuyo her şeyi oluruna birakmak lazım
canım ic sıkma canını inş baban en kıs zamanda iyileşir rabbim şifa versin...kötü şeyler getirme aklına allahımın izniyle torunun dogdugunuda buyudugunu görür inş...kendine ve bebişine deikkat et...amin canım...
sevcanım gelmişsin canım oy yerim ben yigenlerimi maşallah paşalarıma ...yok canım ya üzülmedim hayırlı zamanda gelsin bebişim inş...
canım her şey yolundaymış cok sevindim... bebişinde buyuk ihtimal prensesmiş hayırlısıyla saglıklı gelsin inş...
canım doktordan güzel haberlerle gelmişsin...rabbim hayırlısıyla saglıklı kuvagına almayı nasip etsin...inş ikili test sonuclarıda güzel cıar seni ve bebişini öpüyorum...
derinim inş bu sefer her şey yolunda gider ve hayırlısıyla bebişin sıkı sıkı tutunur sana...rabbim yüzünü güldürsün canım dualarım seninle...
canım ya cok gecm,ş olsun inş cok ilerlemeden iyileşirsin bende seni öpüyorum kendine iyi bak...

eboşum sanada gecmiş olsun canım inş cabuk iyileşirsin rabbim şifa versin...ay sorma canım ya dün iş yaparken uyumadım ama nerdeyse uyucaktım:)) akşam 8 de eve geldim dinleneyim diye uzandım yataga hemen uyumuş bugun 11 de zor kalktım...daha yorgunlugumu atmış degilim...

selam kızlar kusura bakmayın bu kadar alıntı alabildim atladıgım varsa lütfen kırılmasın okadar yorgunumki hala işlerim bitmedi bu aralar sık giremeyebilirim hepinizi cok öpüyorum allaha emanet olun....

Sevcanım geldım.msndym cnm gel.
ay cnm ya bekledım bekledım cewap gelmeyınce senden cıktım ben de

ıyı cnm bebişler ınşallah.oh oh sen de baklavaları yapmışsın annele ellerınıze sağlık bize double hakkımızı ayır cnm :)))

ay cnm hersey cok guzelmış cok srwındım.hadı hayrlısı drunu da tebrık ederım her dr yapmaz bunu...ınsaflı kadınmış.ınsallah bereketıyle gelır yawrun cnmm

He bide bebe aspirini verdi kızlar...daha önce hic vermemişti.pıhtılasmayı önlemek icındır tabı dimi?
ewet cnm ınşallah şifa olur.bnm bır tanıdıgım neler yaptırdı ama sonunda 1 ay bebe aspırını kullandı gebe kaldı.onun da pıhtılaşması wardı ıyı gelır ınşallah

selm cnm ayy herkes hasta ya cok gecmıs olsunnnn opyruz bn de

((ay ablacıgım sen de mı yaa
cok gecmıs olsunnn selınanın yazdıgı tarıfı uygula ıyı gelıyo abla walla.bayram üstü hıc ıyı olmaz hemen atlatırsın ınşallah ıyı benım erkeklerım de kıpraşıyorlar aRADA TEYZESİİ

ewet cnm en başından dedık anlaştık zaten kaptrmak yok dıye hyrlısı bu ay degılmıs dıye dusuneceğizzz...allahım ne zamann yazdıysa cnmm benım

sevcanım demek paşalar hareketlendi maşallahh canım yaa.Allahım o hisleri yaşamayı hepimize nasib etsin inşallah.baklavaları yaptık cnm evet tepsinin yarısını sana ayırıyorum canım.bayrama beklerim.

bi yazı okudum paylaşmak istedim.

Sen dua edersin ama kabul olmuyor sanırsın!
Ekmek almak için bir fırına gidersin
Beklerken fırıncı ile bir sohbet başlar
Ve fırıncının hoşuna gidersin, hoş sohbetsin ya…
Fırıncı başkalarına istediğini verip acele ile gönderir
Bu arada sen istediğini alamadığın için sıkılmaya başlarsın
Ama bilmezsin ki
Fırıncı daha yeni pişmiş en güzel ekmeği verecek..

*Mevlana*

ewet caım sorun olduğu için bende tekrar giremedim olsun iyi olmanıza sevindim pasalar iyice hareketlenmiştir artık demiiii
ewet ya derinim olsun bir kereliğini girdim zaten sağol tatlım cümlemize inş
sağol güzelim inş hayırlısıyla
canım benim demekki hayırlısı buymuş inş bu defa aşılama da bebişin tutunurda seni sevindirir inş hayırlı olsun tedavin
ewet canım yüzde 90 dedi ama ben kesin olana kadar kız diye düşünmek istemiyorum erkek olursa haksızlık olmasın diye sağlıklı olsunda varsın gec öğreneyim
canım demek asılama olcan hayırlısı iyi bari para almıyo:) inş tutar

tosticim cok sevindim canım

oooooooooo prenses gliyooo hee maaşallah
ewet öle dedi dr ama emin olamıyorum yüzde 90 dediği için hayırlısı artık bakalım bi daki gittiğimizde gösterecek mi
herkze selam nasılsınız umarım herşey yolunda herkez iyidir
bizde mertimle iyiyiz cok şkr zaman buldukca bakıyorum paşa uyudu kaçamak yaptım
ALLAHTAN uslu bir bebişş
ay ay ay yesin onu teyzesi annesinide hiç üzmezmişde maaşallah
gecmiş olsun canım dinlen biraz yoksa bayramda kötü gecer
ewet ablam dr öle dedi hayırlısı evdeyken o kadarda tembihledim göster diye ama sanırım nazlı bir bebeğimiz olacak napalım sağlık olsun hayırlısıyla kucağımıza alalım da gerisi önemli değil
sanada çok gecmiş olsun ablam yatıyormuşsun sanırım inş çabuk atlatırsın
sağol canım ewet dr herşey yolunda dedi inş hep böyle devam eder ... sağlıklı olsunda kızda erkekde bir ama yinede çok merak ediyorum hayırlısı olsun

eweeeeet ya çok güzelmiş beğendin paylaştığın için tskler

alm kızlar nasılsnız ben iyiyim çok şükür dünden beri giremedim dün tlf denemesi yaptım hastanede bana göre değilmiş onu anladım dün kan tahliline gitmiştik kansızlık varmı diye ama şükürler olsun ki yokmuş valla bol bol yatıyorum uyuyorum onun için gelemiyorum kusura bakmayın şuan bile uyku bastı gözlerim kapanıyor birazdan yatarım heralde sizler neler yapıyorsunuz ne var yok
ben çıkıyorum kızlar benden sonra gelenlere slm olsun iyi akşamlar öpüldünüz teyzeleri kib aeo bay

herkese iyi geceler arkadaslar uzun zamandır giremiyorum eve yeni geldim .yarın doktor kontrolumuz var hem eşimin ameliyat olalı 3 ay oldu hemde benim hormanlar için bu arada bu gün adet olamam gerekiyodu ama hala olmadım yinede umutlanamıyorum çünkü çok agrım var hayırlısı inşallah.
ebrar canım rahatsızmışsın inşallah gecer bayrama kadar canımm .temizlikleyorma fazla kendinin bide kolun agrıyodu zaten
derin doktora gitmişsin inşallah bu sefer hayırlı haberlerini alırız canım.
banu canım sanada çok gecmiş olsun yorma kendini fazla
elif inşllah baban iyi olacak kendinide bebişini de üzme hem bababn sizin üzüldüğünüzü anlarsa daha çok üzülür rabbim şifa veriri inşallah
selina canım bayram tatlını da yapmışsın ne güzel şimdiden afiyet olsun bende yapacam inşallah
garip canım sanada çok gecmiş olsun ayy herkes hasta galiba yaa
canlar hatrladıklarımı yazdım kusura bakmayın alıntı yapamadım hepinizi öpüyorum

sen nerelerdesin canım adet günün gelmişti sanırım oldunmu merak ettim sende hayırlı haberler ver inşallah tatlım öptüm senide

canım görümcem geldi 10 gün oluyo sabahtan kalıp kayınvalideme gidiyorum aksamda gec geliyoruz eve.evet canım bu gün adet günümdü olmadım ama çok agrım var hayırlısı inşşalh yarında doktora gidiyoruz çok stresliyim inş. hayırlısı. canım sende hastaymışsın dikkat et kendine kol agrısı çok felaket agır işlerden kaçınn

canım görümcem geldi 10 gün oluyo sabahtan kalıp kayınvalideme gidiyorum aksamda gec geliyoruz eve.evet canım bu gün adet günümdü olmadım ama çok agrım var hayırlısı inşşalh yarında doktora gidiyoruz çok stresliyim inş. hayırlısı. canım sende hastaymışsın dikkat et kendine kol agrısı çok felaket agır işlerden kaçınn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…