Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

slm kızlar bu kadar sizden uzak kaldığım için özür dilerim hani demiştim ya ağrılarım oluyor diye onun için devamlı yatıyordum dr yoruluyorsundur dinlen dedi bu arada bugün önemli bişi daha oldu dr u aradım randevu alabilmek için eşimde boş vakti varsa bugün gidelim dedi bende umutsuz sordum bide ne desin 11 çerekte var dedi koşa koşa gittik biliyorsunuz ya eşim ilk defa görecekti onun için randevuyu erkene almamı istiyordu neyse uzatmayayım dr a gittik ilk baş hareketliydi dr dur birazda ölçüm yapayım dedi uslu bebişim hemen söz dinledi ama sanırım küstü bi bağdas kurdu bi daha kımıldamadı bu ay cinsiyetini öğrenecektik ne yaptıysak dozduramadık neyse uğraşırken bi ara ayaklarını kımıldattı ama tam görünmesede %90 bi prensesimiz olacak inş ben ümitlenmek istemedim dr da o zaman bidaki geldiğinizde gösterirse o zaman öğrencez yapcek bişi yok dedi nerdeyse yarım saat uğraştık hayırlısı olsunda sizler nasılsınız hani derinler filan test yapacaktı yanlış hatırlamıyorsam sonuç ne
bütn kızlar sizler nasılsınız

slm cnm hoşgeldın.ıkımızden başka kımse yok sanırım.cnm hadı hayrlısı prensesınız gelıyormuş.allah sağlıkla doğmasını nasıp etsın ınşallah.cnm derın de selına da test yaptı fakt adet olmuslar :KK43:(( ınşallah bırdahakı aya

slm cnm hoşgeldın.ıkımızden başka kımse yok sanırım.cnm hadı hayrlısı prensesınız gelıyormuş.allah sağlıkla doğmasını nasıp etsın ınşallah.cnm derın de selına da test yaptı fakt adet olmuslar :KK43:(( ınşallah bırdahakı aya

amin canım inş inş allahım herkeslere nasip eder nasılsın canım paşalar nasıl rahatınız iyimi
ya kızların adetleri geldimi çok üzüldüm hayırlısı olsun inş

Ececım MAŞALLAH cnm...eşin ilk gördu demek.kimbılır ne heyecanlanmıstır...yüzde 90dedıyse kızdır,hayırlı olsun tatlım.
Sevcanım karsılaşamadık kuzum özledım senı.faceden baktım cok tatlısın herzamankı gibi cnm.bebıskoları sev benım icin.öptm senı.
Banuşum hg cnm.

Canlarım...şöyle birsuru alıntı alıp yazmayı özledım ya.bazen not alıyorum kenara kimlere ne yazcgmı ama şmdı okumuş bulundum neyse...
Elifim,rabbim tez zamanda babanın şifasını versin inşallah.gercekten ama kemoterapı sonrası mahvoluyo vücut direncı..onlar bıtınce ıyı olacak hersey.hadı sende helak etme kendını hic kolay dgl ama kötu dusunce her zaman kötu dusunceyı dogurur...sana özel msjda da bı yakınımı anlatmstm sızınkıde aynı öyle kemıge scramstı amelıyatını oldu hersey guzel şuan.2seneya yakın oldu smdı ıyı turp gibi.sizinkide erken teşhis çünkü o knuda şanslısınız.hep dualarımda baban buna emın ol cnm.
Banum dun burciş gelmis ne guzel.özleştınız dımı?bu arada ben ıyıyım bıtanem merak etme zeynoyla tuniş iyi geldı bana.
Kardelenım cnm,tsh ins duser cnm ya,demek fazla doz almşsın hay Allah.olsn bak bı vesileyle ôgrendın.ınş dereotu da iyı ğelıyodur cnm.hepsi şifa olsun gelsin bebis.
Selinam biraz ara vermeye karar vermşsn ıns bu arada gelcek minis cnm.hayırlısı olsun.
Kızlar ya iyiyim moral olarak ama başım cıkcak gibi kaçtan beri.midemden acı gelıyo agzıma en son cıkardım başım hafifledı azcık.bi kez daha cıksa rahatlıcam.ben hep üşùtüyorum midemı ya of...
Canım geçmiş olsun üzülme artık ağırmasın başın oh iyi yapmış zeynep almış tunişi gelmiş.
Ya yanls anlasılmak ıstemem ama yenı gelen arkadas ısmı neydı unuttum.öncelıkle rabbım muradınızı versın ıns Allahın iznıyle ikıncı deneme olumlu olur.herkes ıster anne olmak...ister erken ister gec...fakat daha evlilıginizin 5.ayında sankı dunya başınıza yıkılmış gıbi;"Allah kimseyi böyle sınamasın"gıbı bı cümle kurmanız yersiz olmuş.tabıkı rabbım kımseyı sınamasın byle.bizde aynı dertten muzdaribiz hepimiz.ben misal 6 yıldır beklıyorum.iki arkadasımız var biri 11,digeri 10.yılında ve evlat hasreti çekiyoruz...deminde dedigim gıbı yanlıs anlaşılmayı asla istemem hevesinizi yurekten hissediyorum ve tamamen sizin iyiliginiz için rahat olmanızı öneririm.şimdiden kendinı yıpratmaya başlamissın cnm rahat ol oldumu olmadımı diye süreklı dusunme...inş 1seneye kalmaz tabı ama 1sene dolunca arastrlıyo ztn nıye olmadıgı ki şuanda bı sorun var denemez ztn ilk deneme ve psikolojik olarak adetinin gecıkmesıne neden olmus olabilirsin...yanı lütfen daha yolun başında bu kadar üzülüyosan biz ölelim mi o zaman:)ins ömumuzdekı ay hamiş olursun.sökturucuyu ic bence bıan evvel adet ol da calısmalara baslayın.
Kaatılıyorum derine bu sözler için çok erken.
slm kızlar bu kadar sizden uzak kaldığım için özür dilerim hani demiştim ya ağrılarım oluyor diye onun için devamlı yatıyordum dr yoruluyorsundur dinlen dedi bu arada bugün önemli bişi daha oldu dr u aradım randevu alabilmek için eşimde boş vakti varsa bugün gidelim dedi bende umutsuz sordum bide ne desin 11 çerekte var dedi koşa koşa gittik biliyorsunuz ya eşim ilk defa görecekti onun için randevuyu erkene almamı istiyordu neyse uzatmayayım dr a gittik ilk baş hareketliydi dr dur birazda ölçüm yapayım dedi uslu bebişim hemen söz dinledi ama sanırım küstü bi bağdas kurdu bi daha kımıldamadı bu ay cinsiyetini öğrenecektik ne yaptıysak dozduramadık neyse uğraşırken bi ara ayaklarını kımıldattı ama tam görünmesede %90 bi prensesimiz olacak inş ben ümitlenmek istemedim dr da o zaman bidaki geldiğinizde gösterirse o zaman öğrencez yapcek bişi yok dedi nerdeyse yarım saat uğraştık hayırlısı olsunda sizler nasılsınız hani derinler filan test yapacaktı yanlış hatırlamıyorsam sonuç ne
Hayırlı olsun ece kız erkek sağlıklı olsunda.
Ama BAnucum ben normalde 50 mg kullanıyodum ve tsh iyi çıkıyodu tahlillerde.Ben bunu 100 e çıkarmışım.İlacın dozuda çok önemli
Bende 100 içiyodum yükselince 150 çıkardı senin son kaçtı kardelen oda çok önemli tabi çok dğşerse oda iyi değil.

Ececım MAŞALLAH cnm...eşin ilk gördu demek.kimbılır ne heyecanlanmıstır...yüzde 90dedıyse kızdır,hayırlı olsun tatlım.
Sevcanım karsılaşamadık kuzum özledım senı.faceden baktım cok tatlısın herzamankı gibi cnm.bebıskoları sev benım icin.öptm senı.
Banuşum hg cnm.
Hoşbulduk canım nasılsın iyimisin ebuş nerde kız.

günaydın kızlar deli dana gibi sabahın köründe kalktım kuran okudum bildiğim bütün dualrı ettim bebiş için 9:00 da randevum dua edin lütfen
ebrar ablacım bu arada duayıda okudum allah kabul etsin
cok öpüyorum hepinizi inş. güzel haberlerle gelirim :18::18::18:

Sagolun kızlar herseyın hayırlısı.
Ebusum cok gecmıs olsn ya bılirim o tutulmaları cnm ya kıyamam...oluruna brak kmin sarkısı kıs:)
banuşum ya ıyılescegıne kötu oldun sen,doktora gtsene kuşum ya.
Kardeloşum sorma bende sinirlendım ama naslsa adetlym yarn gdım dedım...ya aslnda bugun kabul ettı adet oldugumu bılmedıgı ıcın testı yaptrıp gelsn demıs...herzamanda randevusuz bile gtsem alır...bitek cuma gunu agrım var dıye aradıgımda hemen gel dememesıne kızdım.e cumartesı kendı yoktu,pazar tatıl.bugunde byle oldu işte...yanı cuma da testını yaptr gel dedı kadın ama testten önce muayene etmesını ısterdım...aman ne bılım ıste.yarın konuscaz bakalım.
hayırlısı lsun,rabbim dr kapılarında uğraştırmasın kimseyi inşallah

Banucum seni görmüşken hemen yazıyım sana bi teşekkür borçluyum canııım.Eğer sen msn muhabbetimizde tiroid için aldığımız ilacın dozunu sormasaydın ben aylardır ilacımın dozunu farkında olmadan iki katına çıkardığımı farketmeyecektim.
ve Ebrarcım canım arkadaşım sende benim bile unuttuğum ilacın mg ını bana söylemeseydin herşeye baştan başlamak zorunda kalabilirdim.
İkinizede çok teşekkürler bu güzel vesileleriniz için:KK54:
hayırdır kız,nasıl çıkardıydın öyle?
Amin valla doğru söylüyosun çok yoruluyolar.

Gitcem ebuşum ya ne oldu sana ya böyle öf bunlar hep kafaya takmaktan biliyosun dimi bak şarkımızıda buldun herşeyi boşver dün bir kitap gördüm alıcaktım hayatııı.........et adı azıcık okudum içini aslında bize lazım o kitap hepimize.

Sağol kardeloş kız hamilelik yaradı sana yoksa küserdin sen:)

Kötü değilde bir tuhaf içim kokuyor nefes alamıyorum burnum akmıyoda öf be olmadı gidicem sen iyisin dimi artık boşver be derincim herşey olcana varır herşey için...Bebekte hayattaki herşeyde.

Ohh sonunda kazandın burcuda kazandı davasını ikinizde rahatsınız artık.

Elifcim canım baban inşallah düaelir canım tedirgin olma kemoterapiden sonra oluyor öyle yeterki iyi gelsin inşallah bebişinide görür onunla gezmelerede gider sen kendini sakın çok yıpratma eğer üzüntüden bebişine bişey olursa baban çok daha üzülür her zaman dualarımımdasın canım babanda sende Rabbim inşallah iyilik versin inanalım hep beraber.
he kız,millet hormonlardan ağlıyo,ben gülüyorum,bende hep ters oluyo zaten bişeyler:KK53:
Kardelencim iyiki vesile olmuşuzda farketmişsin ne kadarlık içiyomuşsun inşallah bir zararı olmamıştır git bir ölçtür bakalım.Bende bir ara fazladan içtim şükür bişey olmadı korkma ama kontrol ettir.Bu arada arkadaşım ne teşekkürü esas ben sana teşekkür borçluyum sana garibe ebuşa sayenizde biliyosun..........
hayırdır yaaa,nooooliiiiiiiiiiiiiiiiii:KK53:
Amin canım.Dualarımız babanla bu mübarek günlerde kabul olur inşallah.Duygularını tahmin edebiliyoruz Rabbim yardımcınız olsun

Ay ben hiç anlamıyorum şimdiki bebelerin bu emme problemini.Eskiden cok cok emiyodu bebeler bide bu çıktı.Ama çok şükür yenmişsiniz canım.Yesin yesinde tosun olsun mertimiz

Canım çok geçmiş olsun.Tam bayram önü iyi olmamış inşallah uzun sürmez Rabbim iyilik versin.Şarkı için teşekkürler bende çok severim

Of geçmiş olsun ama arkadaşların dediği gibi Banum bi dr a git bencede.Kolay gelsin işler için

Bu sefer herşey güzel olcak inş tosti dualarımızdasın

Ay hiçbişey demiyorum Rabbim bu dr ların elinden kurtarsın bizi diyorum artık sadece:KK50:

Anatolıam endokrine gittim canım.Kan ve ultrason istedi.Tsh 3.27 çıktı daha önceki sonucuma göre biraz yüksek.Önceki 1.27 ydi.Bu haftadada bi ultrason çektircem inşallah temiz çıkarsa bi sorun olmaz umarım.Senin moralinde daha iyidir inşallah

Diğer hamiş hatunlar siz nasılsınız?Kardelen, sevcan, ecee
iyiyizdir inşallah canım,bi yaramazlığımız yok hamdolsun.
sende iyisin inşallah?
sağolasın cnmm

gezdı pipişkolular cnmm =)))

ben de ona gıtmk ıstedım eşim olmaz korku fılmı sımdı dedı oysa cok sewıyrum bnn

sağol cnm gezdırdım teyzesi yeğenleırnı

walla cnm ıkızler gelınce bakalım napcazz :)))

cnm cok gecmıs olsun rabbım şifa wersın

garip ıcın amın dıyorum ıctenlıkleee

abla senı cok ıyı anlıyorum bazen ınsan 0 noktasında hıssedıyor ama sakın sıkma canını bu kdr.abla eşinden neden utanasın.ne guzel yanımızda onlar keşke herkesın eşi boyle olsa şükret abla.sakın utanma da.ınşallah olumlu yonde sonuclanır

amın dıyorum cnm temennıne ben de babama cok duskunum hep alıma gedıkce kotu oluyrum kaybtme korkusundan.ıyısınız ınsallah bebısın we sen

cnm sakın uzulme ne demsıtık uzulmek yok hayrlısı bu ay degılmış dıye dusunelım

eşinle ve bebeğinle nıce yıllara cnmmmm

cnm testler bazen boyle cıkabılıyor ama kırmızılar gelmış olsun saglık olsun hayrlı ne zamansa gelsın bebsıın ınsallah

cnmm ya cok merak ettım ama sonuc boyle cıkacakmıs...uzulme sakın ınşallah olacak cnm elbettt

hayrlısı cnmmm

h.b. cnnmmm eşim geldı cıktım yemek faslı fılan sen nasılsın???
kızlar rana ıle konustum dun akşam aradı da annesınde sureklı ewı tasıyacaklar bu hafta koşturmacada hep hamıle hamıle kızcağız.gıremıyor kusura bakmasınlar dıyor hepınıze selamı war...
teşemkkür ederim sevcancım,bebişkoları öpüyorum.

ececim demek prenses geliyo,hayırlı uğurlu olur inşallah

günaydın kızlar deli dana gibi sabahın köründe kalktım kuran okudum bildiğim bütün dualrı ettim bebiş için 9:00 da randevum dua edin lütfen
ebrar ablacım bu arada duayıda okudum allah kabul etsin
cok öpüyorum hepinizi inş. güzel haberlerle gelirim :18::18::18:
İnşallah güzel haberlerle dönersin canım ben inanıyorum herşey güzel olucak boşuna stres yapıyorsun.
hayırlısı lsun,rabbim dr kapılarında uğraştırmasın kimseyi inşallah

hayırdır kız,nasıl çıkardıydın öyle?

he kız,millet hormonlardan ağlıyo,ben gülüyorum,bende hep ters oluyo zaten bişeyler:KK53:

hayırdır yaaa,nooooliiiiiiiiiiiiiiiiii:KK53:

iyiyizdir inşallah canım,bi yaramazlığımız yok hamdolsun.
sende iyisin inşallah?

teşemkkür ederim sevcancım,bebişkoları öpüyorum.

ececim demek prenses geliyo,hayırlı uğurlu olur inşallah
Ohh ne güzel olmuş böyle kardeloş rahatladın canım stres bittti ya ondan böyle gülüyosun hep gül kardeloş inşallah.
Sırr canım sırrrrr birazda çatlatalım seniiiii::)))))))

ben gittim geldim daha banudan başka kimse ugramamış topiğe
cok şükür kızlar allah razı olsun dua eden herkesten bebeğim iyiydi
ense kalınlığı 1,3 mm cıktı güzel dedi dr
ikili test için kan verdim oda 3 haftaya anca cıkar dedi
üç ayımız bitti cok şükür inş. sonuna kadar sorunsuz gider benim ve tüm hamile arkadaşlarımın
darısı isteyen bütün arkadaşlarımızın başına allahın izniyle

üç ayımız bitti cok şükür inş. sonuna kadar sorunsuz gider benim ve tüm hamile arkadaşlarımın

Slm kizlar biz suan hastaneedeyiz tahlil bekliyoruz onun icin tlfdan girdim ama tlf isi baya ugrastiriyormus neyse olsun bize iyi dilekleriniz icin tskler
derinim sorma asl4nda bugundu kontrol meraktan dun ggittin bi gorsen nasil heycanl4ydi gozlerini h4c ayiramadi
tosti arkadasim dra gitmis iyi gecmiq cok sevindim
kardelenim banum tskler kizlar iyi dilekleriniz icin unutugum varsa tskler herkese iyi gunler by

:nazar:
Canım çok sevindim inşallah kan sonuçlarıda temiz çıkıcak.

amin canım inş inş allahım herkeslere nasip eder nasılsın canım paşalar nasıl rahatınız iyimi
ya kızların adetleri geldimi çok üzüldüm hayırlısı olsun inş
akşam yazamadım yıne sorun wardı kkda cnm ıyı yawrularım şükür cnm...ewet herseyın hayrlısı

Banuşum hg cnm.
ewet cnm ben cıktım sen gelmışsın.sağol cnm benım senın guzellıgın o.sewerım teyzesiii tabii :KK66:))

cnm gözün aydın beklemek cok zor kafada kaç tilki dolaşıyor.şükür ıyıymış ölçümün.inşallah kan vtestı de guzel cıkar

derinim cnm tam çıkıyordum altta gördüm seni.nasılsın iyimisin?msndeysen gelıyım

Hayırlı gunler kızçeler...
Tosticim şükür iyi cıkmış sonuç.ikili testlerde hayırlısyla ıyı olsn ıns kuzum.öpuyorum...
Banuşum kacırdım senı bebişim iyimisin bugun braz daha?
Ececim telden evet zhmetlı oluyo bıraz.hadı bakalm senın ıcınde hersey hayırlı olsn ıns.
Ebuşum bugün temislik mı yapcektn kız unuttum.valla çok kopmaktan kafa gidik:KK60: 22:KK60:

selam kızlar hayırlı günler.bu sıralar herkesin günleri yoğun geçiyor sanırım.ece ve tosti kızlar güzel haberlerle gelmişsiniz sevindim.her daim böyle devam etsin hamileliğiniz inşallah.
elifcim yazamadım ben herhalde sana.baban hayırlısıyla ve dualarımızla iyi olucak inşallah canım.tedavi aşamasında kötü şeyler düşünme canım.en önemli şey baban için moral sizde moralinizi yüksek tutun ki babana da o şekilde aksettirin.allahın izniyle iyileşip torunuyla çok günler geçirir canım.öptm kendine iyi bak canım.
sevcanım seni de özledik valla.iyisin dimi canım bebişlerde iyidir.öptm sizleri.
görüşürüz kızlar hoşçakalın.:80:

X