Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Normalde düzenliyse adetin kandada yoksa gebelik bence bu ay stresten veya gebelik fikrine çok yoğunlaşmaktan gecikmiş olabilir adet.Bikaç gün daha bekle içinde şüphe kalmasın.Peki hiçbi farklılık hissediyomusun kendinde diğer aylardan farklı olarak

adet günüm 21 ekimdi ve o günler kasık ve bel ağrısı çektim,saplıyordu belim.Sonra akıntım vardı;şu anda da var,hafif hafif sanki adet olacakmışım gibi ağrıyor fakat akıntım geliyor.
Adet olmam lazım hamile değilim diyorum,adet gelcek diyorum,psikolojim hamileliliği reddetmeye başladı,adetimin başlaması gerekiyor.Doktora gittiğimden beri 4-5 gün geçti.Bugün içim biraz bulanıyor gibiydi.Adet olmayı bekliyorum öte yandan ne olur ne olmaz diye ilacı içmiyorum.Hamilelik belirtisi adı altında bişi yok gibi.sdece aşırı acıkıyorum,adetten dolayıdır diye düşünüyorum ama adetin gelmemesi üzüyor ya

bir de şöyle birşeyi söylemeyi unuttum ; ayın 11-12'sinde kanama gibi bişey geldi,başta kırmızıydı,sonra pembe olup 3 gün kadar idrarla geldi,adet gibi değildi.Çünkü benim adetim yoğun şekilde yaklaşık 6 gün süryordu.bu hafif lekelenme şeklinde,iki üç kere pıhtı şeklindeydi.Ve seyrekti.Acaba adetin yerini mi tuttu o durum?

Doktorunla paylaştınmı bu durumunu.Valla karışık görünüyo gerçekten durumun.Bu ay farklı bi ilaç falan içtinmi ne biliyim değişik bi durum varmıydı?Olmadı adet gelmezse tekrar bi kan testi yaptır yoksada yoktur zaten artık bence

doktor bi açıklaması yok;kanda gözükmüyor dedi ve bana o ilacı verdi.Hiçbir ilaç içmedim bebek için çalışıyoruz diye.ama adet gelseydi daha az üzülürdüm,şimdi hem adet gelmiyor hem de gebe değilim.Olsaydı kanda çıkardı diyorum,sonra da belki de son denememizde olmuştur diye hayal ediyorum.Adetimin gelmemesi beni en çok geren ve üzen

Allah hiç kimseye böyle bir durumla sınamasın;adet olsaydım dediğim gibi daha az üzülürdüm.en azından önümüzdeki ay içim ümidim ve çalışmalarımız olacaktı.Şu anda sadece adetin gelmesini beklemek ve gelmemesi sinirbozucu.

Son düzenleme:

bu durumu defalarca yaşadığım için seni anlıyorum.Ama emin ol sen gerildikçe adetinde gelmez.Bu konuyu kafandan çıkar düşünme bence.Gördüğüm kadarıyla yeni evlisin bu kadar stres yaşamak için çok erken.İnşallah bebeğin en yakın zamanda gelir canım

ya canım bence söktürücü ilacı biraz daha ertele..hani bir zararı yoksa tabi..

bencede geç döllenme olabilir..

benimde adetlerim son derece düzenlidir ama bir keresinde 5 gün gecikti..
bazen olabilir böyle şeyler..
çalışmaları bence askıya alın,zaten döllenme olursa en erken 1 hafta içinde

testte çıkar..ama çaşılma yaptığınız sürece hamilemiyim fikri sizinle olacak..

çalışmasız biraz bekleyin bakalım,yine negatifse yapacak bişey yok,ilacı kullanın.
geçmiş olsun

evet canım yeni evli sayılırız.Çok teşekkür ederim mesajlarıma yanıt verdiğin için biran olsun boşluğa düşmüştüm.Bu hafta sonuna kdar bekleyceğim adet gelmezse,söktürücüyü kullanacağım artık.Başka çözüm yok çünkü adet olamamanın sebebi bebek olmadığına emin olduğum
cuma gününden sonra içeceğim kısmetse.Allah hepimize,isteyen herkese hayırlısıyla nasip eder inşallah cnm.Çok sağol.

haklısın canım;cumaya kadar bekleyeceğim,daha da gelmezse adet ve evde yapılan idrar testini yapacağım,işi garantiye alıp içmeye başlayacağım kısmetse.

Canlarım...şöyle birsuru alıntı alıp yazmayı özledım ya.bazen not alıyorum kenara kimlere ne yazcgmı ama şmdı okumuş bulundum neyse...
Elifim,rabbim tez zamanda babanın şifasını versin inşallah.gercekten ama kemoterapı sonrası mahvoluyo vücut direncı..onlar bıtınce ıyı olacak hersey.hadı sende helak etme kendını hic kolay dgl ama kötu dusunce her zaman kötu dusunceyı dogurur...sana özel msjda da bı yakınımı anlatmstm sızınkıde aynı öyle kemıge scramstı amelıyatını oldu hersey guzel şuan.2seneya yakın oldu smdı ıyı turp gibi.sizinkide erken teşhis çünkü o knuda şanslısınız.hep dualarımda baban buna emın ol cnm.
Banum dun burciş gelmis ne guzel.özleştınız dımı?bu arada ben ıyıyım bıtanem merak etme zeynoyla tuniş iyi geldı bana.
Kardelenım cnm,tsh ins duser cnm ya,demek fazla doz almşsın hay Allah.olsn bak bı vesileyle ôgrendın.ınş dereotu da iyı ğelıyodur cnm.hepsi şifa olsun gelsin bebis.
Selinam biraz ara vermeye karar vermşsn ıns bu arada gelcek minis cnm.hayırlısı olsun.
Kızlar ya iyiyim moral olarak ama başım cıkcak gibi kaçtan beri.midemden acı gelıyo agzıma en son cıkardım başım hafifledı azcık.bi kez daha cıksa rahatlıcam.ben hep üşùtüyorum midemı ya of...

haklısın canım;cumaya kadar bekleyeceğim,daha da gelmezse adet ve evde yapılan idrar testini yapacağım,işi garantiye alıp içmeye başlayacağım kısmetse.

Canlarım...şöyle birsuru alıntı alıp yazmayı özledım ya.bazen not alıyorum kenara kimlere ne yazcgmı ama şmdı okumuş bulundum neyse...
Elifim,rabbim tez zamanda babanın şifasını versin inşallah.gercekten ama kemoterapı sonrası mahvoluyo vücut direncı..onlar bıtınce ıyı olacak hersey.hadı sende helak etme kendını hic kolay dgl ama kötu dusunce her zaman kötu dusunceyı dogurur...sana özel msjda da bı yakınımı anlatmstm sızınkıde aynı öyle kemıge scramstı amelıyatını oldu hersey guzel şuan.2seneya yakın oldu smdı ıyı turp gibi.sizinkide erken teşhis çünkü o knuda şanslısınız.hep dualarımda baban buna emın ol cnm.
Banum dun burciş gelmis ne guzel.özleştınız dımı?bu arada ben ıyıyım bıtanem merak etme zeynoyla tuniş iyi geldı bana.
Kardelenım cnm,tsh ins duser cnm ya,demek fazla doz almşsın hay Allah.olsn bak bı vesileyle ôgrendın.ınş dereotu da iyı ğelıyodur cnm.hepsi şifa olsun gelsin bebis.
Selinam biraz ara vermeye karar vermşsn ıns bu arada gelcek minis cnm.hayırlısı olsun.
Kızlar ya iyiyim moral olarak ama başım cıkcak gibi kaçtan beri.midemden acı gelıyo agzıma en son cıkardım başım hafifledı azcık.bi kez daha cıksa rahatlıcam.ben hep üşùtüyorum midemı ya of...

çok sağolun kızlar...İnşallah hepimiz için hayırlısı olur.

Son düzenleme:
hayırlısı olsun hakkınızda canım:)

bebiş istiyormusunuz?

evet canım;özellikle ben çok istiyorum.5 aylık evliyiz bu ay başladık.Bebek sahibi olmaya karar verdk;benim isteğimi görüp eşim benden daha çok istemeye başladı.İlk ayki denemede böyle karışık durum çıktı karşımıza kasım ayı denemesiz geçecek;adet bile gelmedi ki ne denemesi :)

Ya yanls anlasılmak ıstemem ama yenı gelen arkadas ısmı neydı unuttum.öncelıkle rabbım muradınızı versın ıns Allahın iznıyle ikıncı deneme olumlu olur.herkes ıster anne olmak...ister erken ister gec...fakat daha evlilıginizin 5.ayında sankı dunya başınıza yıkılmış gıbi;"Allah kimseyi böyle sınamasın"gıbı bı cümle kurmanız yersiz olmuş.tabıkı rabbım kımseyı sınamasın byle.bizde aynı dertten muzdaribiz hepimiz.ben misal 6 yıldır beklıyorum.iki arkadasımız var biri 11,digeri 10.yılında ve evlat hasreti çekiyoruz...deminde dedigim gıbı yanlıs anlaşılmayı asla istemem hevesinizi yurekten hissediyorum ve tamamen sizin iyiliginiz için rahat olmanızı öneririm.şimdiden kendinı yıpratmaya başlamissın cnm rahat ol oldumu olmadımı diye süreklı dusunme...inş 1seneye kalmaz tabı ama 1sene dolunca arastrlıyo ztn nıye olmadıgı ki şuanda bı sorun var denemez ztn ilk deneme ve psikolojik olarak adetinin gecıkmesıne neden olmus olabilirsin...yanı lütfen daha yolun başında bu kadar üzülüyosan biz ölelim mi o zaman:)ins ömumuzdekı ay hamiş olursun.sökturucuyu ic bence bıan evvel adet ol da calısmalara baslayın.

iyi yolculuklar sevcancim,gule gule gidin,gelin insallah.
sağolasın cnmm

gezdı pipişkolular cnmm =)))

Konuştuk bir bakıyım dedim gene buralara kız daha önce gelcektimde eşimle film izledim çığlık 4 korkunçtu yaaa.
ben de ona gıtmk ıstedım eşim olmaz korku fılmı sımdı dedı oysa cok sewıyrum bnn

nerdesin canım ya kac gündür ugramıyosun merak ettim...

derinim selam canım nasılsın...

garipcim bende iyiyim canım sagol...

sevcanım hayırlısıyla git gel inş yigenlerime ve kendine dikkat et...
sağol cnm gezdırdım teyzesi yeğenleırnı

canım inş gebeindir

ohh gez bakalımm benim yerimede gezz eve tıkıldıım
gerçi ikizler gelince senide görceezz
herkeze sselam nasılsınızz biz iyiyiz cok şükür
vakit bulmuken bakım dedim
walla cnm ıkızler gelınce bakalım napcazz :)))

Kızlar ben çok fena grip oldum burnum çeşme gibi akıyor daha yeni kurtulmuştum 15 20 gün olmuştu iyileşeli bağışıklığım çok zayıf napmak lazım bilmiyorum kilo yerinde ama kofidikim valla.
cnm cok gecmıs olsun rabbım şifa wersın

garip ıcın amın dıyorum ıctenlıkleee

abla senı cok ıyı anlıyorum bazen ınsan 0 noktasında hıssedıyor ama sakın sıkma canını bu kdr.abla eşinden neden utanasın.ne guzel yanımızda onlar keşke herkesın eşi boyle olsa şükret abla.sakın utanma da.ınşallah olumlu yonde sonuclanır

amın dıyorum cnm temennıne ben de babama cok duskunum hep alıma gedıkce kotu oluyrum kaybtme korkusundan.ıyısınız ınsallah bebısın we sen

cnm sakın uzulme ne demsıtık uzulmek yok hayrlısı bu ay degılmış dıye dusunelım
günaydın canım.
bugün bizim evlilik yıldönümümüz
eşinle ve bebeğinle nıce yıllara cnmmmm

cnm testler bazen boyle cıkabılıyor ama kırmızılar gelmış olsun saglık olsun hayrlı ne zamansa gelsın bebsıın ınsallah

cnmm ya cok merak ettım ama sonuc boyle cıkacakmıs...uzulme sakın ınşallah olacak cnm elbettt

hayrlısı cnmmm

Sevcanım naber kuşum hoşgeldin.
h.b. cnnmmm eşim geldı cıktım yemek faslı fılan sen nasılsın???
kızlar rana ıle konustum dun akşam aradı da annesınde sureklı ewı tasıyacaklar bu hafta koşturmacada hep hamıle hamıle kızcağız.gıremıyor kusura bakmasınlar dıyor hepınıze selamı war...

slm kızlar bu kadar sizden uzak kaldığım için özür dilerim hani demiştim ya ağrılarım oluyor diye onun için devamlı yatıyordum dr yoruluyorsundur dinlen dedi bu arada bugün önemli bişi daha oldu dr u aradım randevu alabilmek için eşimde boş vakti varsa bugün gidelim dedi bende umutsuz sordum bide ne desin 11 çerekte var dedi koşa koşa gittik biliyorsunuz ya eşim ilk defa görecekti onun için randevuyu erkene almamı istiyordu neyse uzatmayayım dr a gittik ilk baş hareketliydi dr dur birazda ölçüm yapayım dedi uslu bebişim hemen söz dinledi ama sanırım küstü bi bağdas kurdu bi daha kımıldamadı bu ay cinsiyetini öğrenecektik ne yaptıysak dozduramadık neyse uğraşırken bi ara ayaklarını kımıldattı ama tam görünmesede %90 bi prensesimiz olacak inş ben ümitlenmek istemedim dr da o zaman bidaki geldiğinizde gösterirse o zaman öğrencez yapcek bişi yok dedi nerdeyse yarım saat uğraştık hayırlısı olsunda sizler nasılsınız hani derinler filan test yapacaktı yanlış hatırlamıyorsam sonuç ne
bütn kızlar sizler nasılsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…