Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

slm cnm hoşgeldın.ıkımızden başka kımse yok sanırım.cnm hadı hayrlısı prensesınız gelıyormuş.allah sağlıkla doğmasını nasıp etsın ınşallah.cnm derın de selına da test yaptı fakt adet olmuslar (( ınşallah bırdahakı aya

amin canım inş inş allahım herkeslere nasip eder nasılsın canım paşalar nasıl rahatınız iyimi
ya kızların adetleri geldimi çok üzüldüm hayırlısı olsun inş

Ececım MAŞALLAH cnm...eşin ilk gördu demek.kimbılır ne heyecanlanmıstır...yüzde 90dedıyse kızdır,hayırlı olsun tatlım.
Sevcanım karsılaşamadık kuzum özledım senı.faceden baktım cok tatlısın herzamankı gibi cnm.bebıskoları sev benım icin.öptm senı.
Banuşum hg cnm.

Canım geçmiş olsun üzülme artık ağırmasın başın oh iyi yapmış zeynep almış tunişi gelmiş.
Kaatılıyorum derine bu sözler için çok erken.
Hayırlı olsun ece kız erkek sağlıklı olsunda.
Ama BAnucum ben normalde 50 mg kullanıyodum ve tsh iyi çıkıyodu tahlillerde.Ben bunu 100 e çıkarmışım.İlacın dozuda çok önemli
Bende 100 içiyodum yükselince 150 çıkardı senin son kaçtı kardelen oda çok önemli tabi çok dğşerse oda iyi değil.

Hoşbulduk canım nasılsın iyimisin ebuş nerde kız.

günaydın kızlar deli dana gibi sabahın köründe kalktım kuran okudum bildiğim bütün dualrı ettim bebiş için 9:00 da randevum dua edin lütfen
ebrar ablacım bu arada duayıda okudum allah kabul etsin
cok öpüyorum hepinizi inş. güzel haberlerle gelirim :18::18::18:

hayırlısı lsun,rabbim dr kapılarında uğraştırmasın kimseyi inşallah

hayırdır kız,nasıl çıkardıydın öyle?
he kız,millet hormonlardan ağlıyo,ben gülüyorum,bende hep ters oluyo zaten bişeyler
hayırdır yaaa,nooooliiiiiiiiiiiiiiiiii
iyiyizdir inşallah canım,bi yaramazlığımız yok hamdolsun.
sende iyisin inşallah?
teşemkkür ederim sevcancım,bebişkoları öpüyorum.

ececim demek prenses geliyo,hayırlı uğurlu olur inşallah

İnşallah güzel haberlerle dönersin canım ben inanıyorum herşey güzel olucak boşuna stres yapıyorsun.
Ohh ne güzel olmuş böyle kardeloş rahatladın canım stres bittti ya ondan böyle gülüyosun hep gül kardeloş inşallah.
Sırr canım sırrrrr birazda çatlatalım seniiiii::)))))))

ben gittim geldim daha banudan başka kimse ugramamış topiğe
cok şükür kızlar allah razı olsun dua eden herkesten bebeğim iyiydi
ense kalınlığı 1,3 mm cıktı güzel dedi dr
ikili test için kan verdim oda 3 haftaya anca cıkar dedi
üç ayımız bitti cok şükür inş. sonuna kadar sorunsuz gider benim ve tüm hamile arkadaşlarımın
darısı isteyen bütün arkadaşlarımızın başına allahın izniyle

ben gittim geldim daha banudan başka kimse ugramamış topiğe
cok şükür kızlar allah razı olsun dua eden herkesten bebeğim iyiydi
ense kalınlığı 1,3 mm cıktı güzel dedi dr
ikili test için kan verdim oda 3 haftaya anca cıkar dedi
üç ayımız bitti cok şükür inş. sonuna kadar sorunsuz gider benim ve tüm hamile arkadaşlarımın
darısı isteyen bütün arkadaşlarımızın başına allahın izniyle

Slm kizlar biz suan hastaneedeyiz tahlil bekliyoruz onun icin tlfdan girdim ama tlf isi baya ugrastiriyormus neyse olsun bize iyi dilekleriniz icin tskler
derinim sorma asl4nda bugundu kontrol meraktan dun ggittin bi gorsen nasil heycanl4ydi gozlerini h4c ayiramadi
tosti arkadasim dra gitmis iyi gecmiq cok sevindim
kardelenim banum tskler kizlar iyi dilekleriniz icin unutugum varsa tskler herkese iyi gunler by

Canım çok sevindim inşallah kan sonuçlarıda temiz çıkıcak.

amin canım inş inş allahım herkeslere nasip eder nasılsın canım paşalar nasıl rahatınız iyimi
ya kızların adetleri geldimi çok üzüldüm hayırlısı olsun inş
akşam yazamadım yıne sorun wardı kkda cnm ıyı yawrularım şükür cnm...ewet herseyın hayrlısı

ewet cnm ben cıktım sen gelmışsın.sağol cnm benım senın guzellıgın o.sewerım teyzesiii tabii ))

cnm gözün aydın beklemek cok zor kafada kaç tilki dolaşıyor.şükür ıyıymış ölçümün.inşallah kan vtestı de guzel cıkar

derinim cnm tam çıkıyordum altta gördüm seni.nasılsın iyimisin?msndeysen gelıyım

Hayırlı gunler kızçeler...
Tosticim şükür iyi cıkmış sonuç.ikili testlerde hayırlısyla ıyı olsn ıns kuzum.öpuyorum...
Banuşum kacırdım senı bebişim iyimisin bugun braz daha?
Ececim telden evet zhmetlı oluyo bıraz.hadı bakalm senın ıcınde hersey hayırlı olsn ıns.
Ebuşum bugün temislik mı yapcektn kız unuttum.valla çok kopmaktan kafa gidik 22

derin orda degılsın sanırım işin war opuyorum senı cnm yıne gorusemedık yaaa

derin orda degılsın sanırım işin war opuyorum senı cnm yıne gorusemedık yaaa

selam kızlar hayırlı günler.bu sıralar herkesin günleri yoğun geçiyor sanırım.ece ve tosti kızlar güzel haberlerle gelmişsiniz sevindim.her daim böyle devam etsin hamileliğiniz inşallah.
elifcim yazamadım ben herhalde sana.baban hayırlısıyla ve dualarımızla iyi olucak inşallah canım.tedavi aşamasında kötü şeyler düşünme canım.en önemli şey baban için moral sizde moralinizi yüksek tutun ki babana da o şekilde aksettirin.allahın izniyle iyileşip torunuyla çok günler geçirir canım.öptm kendine iyi bak canım.
sevcanım seni de özledik valla.iyisin dimi canım bebişlerde iyidir.öptm sizleri.
görüşürüz kızlar hoşçakalın.:80:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…