Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

İyi geceler kızlar nasılsınız?
Geçmişe göz attımda derinim,selinam adet olmuşsunuz hayırlısı Allah'ım inşaallah tez zamanda gönderri hayırlısıyla bebişlerinizi,Derinim tekrar aşılamaya başlamışsın cnm hayırlı olsun inşaallah gülüm bu sefer olur,Selinam sen yazdın mı göremedim ama bu ay tedavi adına bişe yapacak mısın? Birde aklım şey geldi kızlar yak denediniz mi hiç bazılarında faydası oluyor yumoşları çatlatmak için nedense durduk yere geldi aklıma:26:
Eboşum cnm iyiyim biraz daha şükür,bende hasta oldum yaa boğazım öyle yanıyorki sanki günlerce bağırmışım boğazım yırtlmış gibi bnmde,çok geçmiş olsun sana da ablamm...

Ay kızlar bi iki sayfa bakabildim kusra bakmayn ne olur malum hem geç giriyorm hemde fazlakalamıyorum,Allah'a emanet olun...:KK54:

sen nerelerdesin canım adet günün gelmişti sanırım oldunmu merak ettim sende hayırlı haberler ver inşallah tatlım öptüm senide

herkese hayirli aksamlar kizlar:KK3::KK3::KK3:herkes iyidir insallah??benim bu aksam yine bogazim aciyor ya,yutkunamiyorum:KK43::KK43:daha yeni atlatmistim oysa:KK43:bu defa hafif gecirdim diye sevinirken,birden tekrar acimaya basladi bogazlarim:KK43:neyse vardir bir hayr:KK31::KK31:

ebrarim, temizlik yapiyormussun kolay gelsin canim.ayrica ben dualari okudum canim.:KK16:
selinam,yeni aldigin kararlarda umarim basarili olursun.cogu kez bebek istegi yuzunden hayatimizi cok zorlastiriyoruz,insallah sen kolaylastirabilirsin:KK16:
derinim,yeniden tedaviye baslayacakmissin,insallah hayirlara vesile olsun.:KK16:
banucum,sen nasil oldun canim.iyilesebildin mi??:KK16:
tosticim,doktorda guzel haberler ile gelmissin.rabbim sorunsuz bir 9 ay gecirmeyi nasip etsin insallah.:KK16:
elifcim,rabbim babana sifa i acili versin.yasadiklarin kolay degil,allah sabirlik versin.:KK31:
cicili,mercik emmeye baslamis,masallah.:KK16:
kardelenim sen nasilsin canim?

kardelen,boncugum,sevcan,pelin,birsen, ve tum arkadaslar hepinizi:KK54::KK16::KK16:
geçmiş olsun garipcim,sanırım stresten vucudumuzun bağışıklık sistemini çökertiyoz,ben de geçen sene her ay grip olmuştum canım,inşallah bu seni bişey olmaz da.
bizde seni öpüyoruz canım:KK19:
herkese selam nasılsınız canım arkadaşlarım ben buara yoğunum temizlik filan vardı evde neyseki ufak tefek işler haricinde bitti .
ama galiba ben hasta oluyorum feci boğaz yanması var ayrıca genzimde kavruluyo resmen bugün iyce şifayı kaptım heryerimde ağrıyo ne çok şikayet ettim değilmi :))bayram üstü hiç iyi olmadı ama napalım .
geçmişi okudum tek tek alıntı almaya korktum çünkü bu pc her an atabilir beni oyüzden aklımda kaldığı kaadrıyla yazıcam
öncelikle TOSTİCİM muayeneneniz güzel geçmiş çok sevindim canım inşallah ikili testte güzel çıkar dualarım seninle ayrıca dualar içinde çok saol ağzına sağlık kuzum öptüm seni
ECECİM sizdede herşey yolundaymış sevindim canım demek prensese benziyo dedi hadi hayırlısı güzel prensesimiz sağlıkla gelsin canım senide çok öptüm
SEVCANIM dönmüşsün nasıl geçti gezmeler paşalarımız nasıl bakalım
RANACIM taşınma işlerin varmış kolaylıklar diliyorum canım
CİCİLİ sen ve mert paşa iyiymişsiniz sevindim canım allahım daha iyi etsin
KARDELOŞ şarkıyımı dedin hani bana diye feda olsun cano yaa ayıpsın bişarkının lafımı olur :))buarada nasılsın kuzucukda iyidir inşallah yesin teyzesi onu yaa
KARDELENCİM sevindim canım tsh iyi çıkmış ama ben sana demiştim herşey güzel olcak diyorum inşallah .buarada ni demek canım biz birbirimizi tamamlıyoruz ya
DERİNİM canım arkadaşım hayırlı olsun tedavin ALLAH razı olsun doktorundan valla çok sevindim inşallah busefer pozitifi görüceksin canom yeterki inan olacağına geçen seferki gibi olmuycak deme okey cano .ben seni dün gece gibi koparıcam hep merak etme sen :)))))))))))
BANUŞ sen naasıl oldun kuzen daha iyisin inşallah dün gece koptuk koptuk herşey yolundadır umarım ben korktum ama şükür bişey olmadı :))
ANATOLİŞİM sen nasıl oldun kuzum inşallah düzelmiştir moralin öpüyorum seni
GARİBİM geçmiş olsun kuzum sende ben gibi hasta olmuşsun ya bu sene niye böyle oldu ya bitürlü yapıştımı bırakmıyo allah şifa versin canım .ayrıca saol kuzu işler bitti sayılır
PELOŞ kız nerelerdesin yorgun düştün değilmi zaten dün gece gitmek bilmedin :))kesin bugün temizlikte uyumuşsundur :)))))))))))))))))öpüyorum seni
BONCUĞUM sen nasılsın canım özledim seni yaa BUARADA duanı cumamı yapalım kuzum yoksa perşembe akşamımı
GÖKCEM SAol kankam allah razı olsun sanada kolay gelsin ay o koltukları silmesen olmaz delüüü yoksam gökce kirlettimi .benim için öp kuzumu olurmu senide öptüm canom
ELİFCİM sen nasılsın canım biliyorum çok iyi değilsin ama sabır canım inşallah babacığın şifaya kavuşur dualarım sizinle
SELİNAM canım kardeşim nasılsın senin temizlik bittimi kuzum gerçi sen hamaratsındır maşallah bitmiştir kesin .
ALEYNACIM sen nasılsın canım sende temizliğemi daldın buara uğramadın
BİRSOŞ sen napıyosun canım bayram temizliği değilmi emrecik nasıl öpüyorum sizi canım
hanımlar aklımda kaldığınca yazdım inşallah atladığım olmamıştır olduysada affola hepinizi çok seviyorum ve öpüyorum
şarkı için demediydim ama olsun geçti zaten:KK1:
neyse ekstradan da aldım şarkıyı:KK33:
canım dikkat et kendine,şifa versin rabbim.
ama çok kıskandım beeeaaa,kopmuşsunuz,gerçi rabbim ağlatmasın bu gece rüyamda ben de koptum,nasıl kahkahayla gülüyorum.:KK9:delürdüm zaaaar:KK53:
Geçmişe göz attımda derinim,selinam adet olmuşsunuz hayırlısı Allah'ım inşaallah tez zamanda gönderri hayırlısıyla bebişlerinizi,Derinim tekrar aşılamaya başlamışsın cnm hayırlı olsun inşaallah gülüm bu sefer olur,Selinam sen yazdın mı göremedim ama bu ay tedavi adına bişe yapacak mısın? Birde aklım şey geldi kızlar yak denediniz mi hiç bazılarında faydası oluyor yumoşları çatlatmak için nedense durduk yere geldi aklıma:26:
Eboşum cnm iyiyim biraz daha şükür,bende hasta oldum yaa boğazım öyle yanıyorki sanki günlerce bağırmışım boğazım yırtlmış gibi bnmde,çok geçmiş olsun sana da ablamm...

Ay kızlar bi iki sayfa bakabildim kusra bakmayn ne olur malum hem geç giriyorm hemde fazlakalamıyorum,Allah'a emanet olun...:KK54:

tutişim sizin kontrol ne zaman canım,yorgun mu düşürüyo bebecik seni?:emir_bebek:
maşallah kocaman oldunuz:KK49:

herkese selam nasılsınız canım arkadaşlarım ben buara yoğunum temizlik filan vardı evde neyseki ufak tefek işler haricinde bitti .
ama galiba ben hasta oluyorum feci boğaz yanması var ayrıca genzimde kavruluyo resmen bugün iyce şifayı kaptım heryerimde ağrıyo ne çok şikayet ettim değilmi :))bayram üstü hiç iyi olmadı ama napalım .
geçmişi okudum tek tek alıntı almaya korktum çünkü bu pc her an atabilir beni oyüzden aklımda kaldığı kaadrıyla yazıcam
öncelikle TOSTİCİM muayeneneniz güzel geçmiş çok sevindim canım inşallah ikili testte güzel çıkar dualarım seninle ayrıca dualar içinde çok saol ağzına sağlık kuzum öptüm seni
ECECİM sizdede herşey yolundaymış sevindim canım demek prensese benziyo dedi hadi hayırlısı güzel prensesimiz sağlıkla gelsin canım senide çok öptüm
KARDELOŞ şarkıyımı dedin hani bana diye feda olsun cano yaa ayıpsın bişarkının lafımı olur :))buarada nasılsın kuzucukda iyidir inşallah yesin teyzesi onu yaa
KARDELENCİM sevindim canım tsh iyi çıkmış ama ben sana demiştim herşey güzel olcak diyorum inşallah .buarada ni demek canım biz birbirimizi tamamlıyoruz ya
DERİNİM canım arkadaşım hayırlı olsun tedavin ALLAH razı olsun doktorundan valla çok sevindim inşallah busefer pozitifi görüceksin canom yeterki inan olacağına geçen seferki gibi olmuycak deme okey cano .ben seni dün gece gibi koparıcam hep merak etme sen :)))))))))))
BANUŞ sen naasıl oldun kuzen daha iyisin inşallah dün gece koptuk koptuk herşey yolundadır umarım ben korktum ama şükür bişey olmadı :))
GARİBİM geçmiş olsun kuzum sende ben gibi hasta olmuşsun ya bu sene niye böyle oldu ya bitürlü yapıştımı bırakmıyo allah şifa versin canım .ayrıca saol kuzu işler bitti sayılır
PELOŞ kız nerelerdesin yorgun düştün değilmi zaten dün gece gitmek bilmedin :))kesin bugün temizlikte uyumuşsundur :)))))))))))))))))öpüyorum seni
BONCUĞUM sen nasılsın canım özledim seni yaa BUARADA duanı cumamı yapalım kuzum yoksa perşembe akşamımı
GÖKCEM SAol kankam allah razı olsun sanada kolay gelsin ay o koltukları silmesen olmaz delüüü yoksam gökce kirlettimi .benim için öp kuzumu olurmu senide öptüm canom
ELİFCİM sen nasılsın canım biliyorum çok iyi değilsin ama sabır canım inşallah babacığın şifaya kavuşur dualarım sizinle
SELİNAM canım kardeşim nasılsın senin temizlik bittimi kuzum gerçi sen hamaratsındır maşallah bitmiştir kesin .
BİRSOŞ sen napıyosun canım bayram temizliği değilmi emrecik nasıl öpüyorum sizi canım
hanımlar aklımda kaldığınca yazdım inşallah atladığım olmamıştır olduysada affola hepinizi çok seviyorum ve öpüyorum

Hep aynı ebuşum düngece nefes alamadan kalktım çok korktum sonrada 5 ee kadar uyuyamadım belki bugün bir dr giderim sen nasılsın kolun nasıl akşam çok konuşamadık yorgun dinlenmişsindir inşallah.Çokk yaa çok güldük aman hep böyle gülelim ya.

geçmiş olsun garipcim,sanırım stresten vucudumuzun bağışıklık sistemini çökertiyoz,ben de geçen sene her ay grip olmuştum canım,inşallah bu seni bişey olmaz da.
bizde seni öpüyoruz canım:KK19:

şarkı için demediydim ama olsun geçti zaten:KK1:
neyse ekstradan da aldım şarkıyı:KK33:
canım dikkat et kendine,şifa versin rabbim.
ama çok kıskandım beeeaaa,kopmuşsunuz,gerçi rabbim ağlatmasın bu gece rüyamda ben de koptum,nasıl kahkahayla gülüyorum.:KK9:delürdüm zaaaar:KK53:

tutişim sizin kontrol ne zaman canım,yorgun mu düşürüyo bebecik seni?:emir_bebek:
maşallah kocaman oldunuz:KK49:
canım dimek şarkı için değildi neyse hadi iyisin yine :))valla canım hastayım ya konuştuğumuz gibi işte
sende iyisin biliyorum :))
günaydınlar herkese
kardelen nasılsın kuşum:KK3:
tosticim selam canım nasılsın ?
Hep aynı ebuşum düngece nefes alamadan kalktım çok korktum sonrada 5 ee kadar uyuyamadım belki bugün bir dr giderim sen nasılsın kolun nasıl akşam çok konuşamadık yorgun dinlenmişsindir inşallah.Çokk yaa çok güldük aman hep böyle gülelim ya.
ay kıyamam yaa bitürlü atlatamadın git bencede canım bi kontrol ol bakalım .
ben pek iyi değilim kuzen yaa heryerim ağrıyo özellikle boğazlarım fena yani
kolumda aynı hiç değişiklik yok hayırlısı artık buara çürüğe çıktım yaa
inşallah hep gülelim kuzen yaa .

herkese güzel birgün diliyorum hanımlar ben çok iyi değilim yatıyorum zaten dinlenmedende geçmez bu hastalık heralde .hepinizi öpüyorum
buarada selina uğramamış merak ettim onu sabah topiği açardı hayrolsun

selam kızlar hayırlı akşamlar.çok yorgunum o yüzden geçmişe bakamıycam.ebrar ablam merak etmişsin kusura bakma ablam ya bugun sabahtan koşturmacam başladı çamaşır ütü sonra anneme gittim bakalavaları yaptık.yeni geldim dökülüyom valla.geçmiş olsun sende hastaymışsın sanırım.acil şifalar inşallah canım bayram önüde pek iyi olmamış ama toparlarsın inşallah o zamana kadar.he bu arada limonu kabuklarıyla dilimle kaynat abla onu da balla şekerlendir iç sıcak sıcak eşim hastayken bitek o rahatlatmıştı boğazlarını.hoşçakalın kızlar hepinizi öpüyorum.

Son düzenleme:
merhaba canım hoşgeldin.nasılsın?zeynep hasta sanırım.geçmiş olsun acil şifalar inşallah.teyzesi bulaştırmıştır kesin.:KK1:

kızlar hepinizden Allah razı olsun.hepimiz birbirimiz için güzel haberlerini duymak için can atıyoruz.ama adet haberini bir duyanla bir veren arasında hiç bir fark yok eminim ikiside aynı derecede üzülüyo.Allah büyük hepimizin yardımcısı olsun inşallah.bu zorlu dönemlerimizde sabırla dua ile geçirmek nasib etsin.Allahım hepimize hayırlısından evlatlar nasip etsin inşallah.ben dün boşa çabaladığımı anladım.ne ilaç ne başka bişey hiç bişey yapmıcam.her ay hayatımı bebek için geçiremem ki.Rabbim nasib ettikten sonra olucak elbet.eşimlede konuştuk baya.oda üzülüyo bu duruma.ama en çok benim halime üzülüyo.artık beklemiceksin ne zaman olucak yada bu ay oldumu olmadımı diye dedi.olursa sana da süpriz olucak dedi.inşallah şuan bunu yazıyorum ama uygulamak nasib etsin Rabbim.
...

selam canım.inşallah bu seferki tedavinde Rabbim yardım etsin,bebeğine kavuşmak nasib etsin inşallah canım.belki klomen verir canım 3.cü günüm dediğin halde yarına verdiyse randevuyu.hakkında hayırlsı olsun inşallah.
canım cok dogru düşünmüşsün inş uygulayabilirsin...zaten biz ne yaparsak yapalım rabbim nasip etmedikten sonra olmuyo her şeyi oluruna birakmak lazım
Kızlar nasılsınız

Ebrar canım mesaj atma sen bana zaten al mesajı yeter onu merak ettim alıyomusun acaba diye canım Bu arada gecmiş olsun canım sende nazarmı var acaba böyle kanamalar simdide kolun

Ben iyi değilim kızlar ağlamaktan yanaklarım soyuldu kızardı yani Bir iyi bir kötüyüm Babama bir inanıyorum iyleşiceğine bir hazırlıyorum kendimi gidişine Hamileyim diye bana doğru düzgün anlatmıyolar ama ben dosyaları bulup okuyorum tabi ne durumda olduğunu Bir tek dua edebiliyorum genelde zaten yanındayım ama bazen ağlamaktan yüzüm gözüm o kadar sisiyoki anlamasın diye gitmiyorum yanına. Ağrısı olmadığı zaman keyfi yerinde ama tedavinin kendisi hastalıktan daha zor yani ısın ve kemotropi Kusma agrı halsizlik yapıyor o vakitlerde zor geciyo ama bunada sükür en azından doktor yapacak bişey yok demiyor . Öyle yanikızlar bu persembe gidcez doktora bizde bebeği göstermeye inşallah bu cocuk iyi huylu olur bu kadar sıkıntı ve strese karşı Anasının sıkıntısını anlarda uslu sağlıklı olur inşallah ve inşallah Dedesine yetişir tek duam bu Rabbime Rabbim hepinize hayırlı zamanda nasip etsin evlatlarınızı ve hamilelik sevincinizin üstüne hiç bir gölge sıkıntı koymasın inşaallah
canım ic sıkma canını inş baban en kıs zamanda iyileşir rabbim şifa versin...kötü şeyler getirme aklına allahımın izniyle torunun dogdugunuda buyudugunu görür inş...kendine ve bebişine deikkat et...amin canım...
sağolasın cnmm

gezdı pipişkolular cnmm =)))

ben de ona gıtmk ıstedım eşim olmaz korku fılmı sımdı dedı oysa cok sewıyrum bnn

sağol cnm gezdırdım teyzesi yeğenleırnı

walla cnm ıkızler gelınce bakalım napcazz :)))

cnm cok gecmıs olsun rabbım şifa wersın

garip ıcın amın dıyorum ıctenlıkleee

abla senı cok ıyı anlıyorum bazen ınsan 0 noktasında hıssedıyor ama sakın sıkma canını bu kdr.abla eşinden neden utanasın.ne guzel yanımızda onlar keşke herkesın eşi boyle olsa şükret abla.sakın utanma da.ınşallah olumlu yonde sonuclanır

amın dıyorum cnm temennıne ben de babama cok duskunum hep alıma gedıkce kotu oluyrum kaybtme korkusundan.ıyısınız ınsallah bebısın we sen

cnm sakın uzulme ne demsıtık uzulmek yok hayrlısı bu ay degılmış dıye dusunelım

eşinle ve bebeğinle nıce yıllara cnmmmm

cnm testler bazen boyle cıkabılıyor ama kırmızılar gelmış olsun saglık olsun hayrlı ne zamansa gelsın bebsıın ınsallah

cnmm ya cok merak ettım ama sonuc boyle cıkacakmıs...uzulme sakın ınşallah olacak cnm elbettt

hayrlısı cnmmm

h.b. cnnmmm eşim geldı cıktım yemek faslı fılan sen nasılsın???
kızlar rana ıle konustum dun akşam aradı da annesınde sureklı ewı tasıyacaklar bu hafta koşturmacada hep hamıle hamıle kızcağız.gıremıyor kusura bakmasınlar dıyor hepınıze selamı war...
sevcanım gelmişsin canım oy yerim ben yigenlerimi maşallah paşalarıma ...yok canım ya üzülmedim hayırlı zamanda gelsin bebişim inş...
slm kızlar bu kadar sizden uzak kaldığım için özür dilerim hani demiştim ya ağrılarım oluyor diye onun için devamlı yatıyordum dr yoruluyorsundur dinlen dedi bu arada bugün önemli bişi daha oldu dr u aradım randevu alabilmek için eşimde boş vakti varsa bugün gidelim dedi bende umutsuz sordum bide ne desin 11 çerekte var dedi koşa koşa gittik biliyorsunuz ya eşim ilk defa görecekti onun için randevuyu erkene almamı istiyordu neyse uzatmayayım dr a gittik ilk baş hareketliydi dr dur birazda ölçüm yapayım dedi uslu bebişim hemen söz dinledi ama sanırım küstü bi bağdas kurdu bi daha kımıldamadı bu ay cinsiyetini öğrenecektik ne yaptıysak dozduramadık neyse uğraşırken bi ara ayaklarını kımıldattı ama tam görünmesede %90 bi prensesimiz olacak inş ben ümitlenmek istemedim dr da o zaman bidaki geldiğinizde gösterirse o zaman öğrencez yapcek bişi yok dedi nerdeyse yarım saat uğraştık hayırlısı olsunda sizler nasılsınız hani derinler filan test yapacaktı yanlış hatırlamıyorsam sonuç ne
bütn kızlar sizler nasılsınız
canım her şey yolundaymış cok sevindim... bebişinde buyuk ihtimal prensesmiş hayırlısıyla saglıklı gelsin inş...
ben gittim geldim daha banudan başka kimse ugramamış topiğe
cok şükür kızlar allah razı olsun dua eden herkesten bebeğim iyiydi
ense kalınlığı 1,3 mm cıktı güzel dedi dr
ikili test için kan verdim oda 3 haftaya anca cıkar dedi
üç ayımız bitti cok şükür inş. sonuna kadar sorunsuz gider benim ve tüm hamile arkadaşlarımın
darısı isteyen bütün arkadaşlarımızın başına allahın izniyle
canım doktordan güzel haberlerle gelmişsin...rabbim hayırlısıyla saglıklı kuvagına almayı nasip etsin...inş ikili test sonuclarıda güzel cıar seni ve bebişini öpüyorum...
Selam kızlar...doktora gittim.saat 5e dogru aldı içeri...girdigim gibi"adet oldum deme sakın"dedi.malesef dedım kadıncez benden cok üzüldü:)kan testini gösterdim gebelıkle ılgılı bsy demedı...normalde 5üzerı pozıtıf kabul edılıyor ama bız 10olmadıgı surece gebelık dıye degerlendırmıyoruz dedı...muayene ettı ıste,kist falan yok dedı ve düsük yapan bı rahim yapısı yok merak etme dedı.normal adet göruntusuymus...snra bana bıle sormadan ilacları yazdı:)evet dedim şmdı tekrar asılama mı olayım,evet devam dedı ve bu aşılamada senden ücret almıcam dedı sagolsun.sadece sperm yıkama için alıncak.yarın klomene başlıyorum hayırlısı artık...böyle işte kıslar.
derinim inş bu sefer her şey yolunda gider ve hayırlısıyla bebişin sıkı sıkı tutunur sana...rabbim yüzünü güldürsün canım dualarım seninle...
herkese hayirli aksamlar kizlar:KK3::KK3::KK3:herkes iyidir insallah??benim bu aksam yine bogazim aciyor ya,yutkunamiyorum:KK43::KK43:daha yeni atlatmistim oysa:KK43:bu defa hafif gecirdim diye sevinirken,birden tekrar acimaya basladi bogazlarim:KK43:neyse vardir bir hayr:KK31::KK31:

ebrarim, temizlik yapiyormussun kolay gelsin canim.ayrica ben dualari okudum canim.:KK16:
selinam,yeni aldigin kararlarda umarim basarili olursun.cogu kez bebek istegi yuzunden hayatimizi cok zorlastiriyoruz,insallah sen kolaylastirabilirsin:KK16:
derinim,yeniden tedaviye baslayacakmissin,insallah hayirlara vesile olsun.:KK16:
tosticim,doktorda guzel haberler ile gelmissin.rabbim sorunsuz bir 9 ay gecirmeyi nasip etsin insallah.:KK16:
elifcim,rabbim babana sifa i acili versin.yasadiklarin kolay degil,allah sabirlik versin.:KK31:

kardelen,boncugum,sevcan,pelin,birsen, ve tum arkadaslar hepinizi:KK54::KK16::KK16:
canım ya cok gecm,ş olsun inş cok ilerlemeden iyileşirsin bende seni öpüyorum kendine iyi bak...

eboşum sanada gecmiş olsun canım inş cabuk iyileşirsin rabbim şifa versin...ay sorma canım ya dün iş yaparken uyumadım ama nerdeyse uyucaktım:)) akşam 8 de eve geldim dinleneyim diye uzandım yataga hemen uyumuş bugun 11 de zor kalktım...daha yorgunlugumu atmış degilim...

selam kızlar kusura bakmayın bu kadar alıntı alabildim atladıgım varsa lütfen kırılmasın okadar yorgunumki hala işlerim bitmedi bu aralar sık giremeyebilirim hepinizi cok öpüyorum allaha emanet olun....

Sevcanım geldım.msndym cnm gel.
ay cnm ya bekledım bekledım cewap gelmeyınce senden cıktım ben de

selam kızlar hayırlı günler.bu sıralar herkesin günleri yoğun geçiyor sanırım.ece ve tosti kızlar güzel haberlerle gelmişsiniz sevindim.her daim böyle devam etsin hamileliğiniz inşallah.
elifcim yazamadım ben herhalde sana.baban hayırlısıyla ve dualarımızla iyi olucak inşallah canım.tedavi aşamasında kötü şeyler düşünme canım.en önemli şey baban için moral sizde moralinizi yüksek tutun ki babana da o şekilde aksettirin.allahın izniyle iyileşip torunuyla çok günler geçirir canım.öptm kendine iyi bak canım.
sevcanım seni de özledik valla.iyisin dimi canım bebişlerde iyidir.öptm sizleri.
görüşürüz kızlar hoşçakalın.:80:
ıyı cnm bebişler ınşallah.oh oh sen de baklavaları yapmışsın annele ellerınıze sağlık bize double hakkımızı ayır cnm :)))

Selam kızlar...doktora gittim.saat 5e dogru aldı içeri...girdigim gibi"adet oldum deme sakın"dedi.malesef dedım kadıncez benden cok üzüldü:)kan testini gösterdim gebelıkle ılgılı bsy demedı...normalde 5üzerı pozıtıf kabul edılıyor ama bız 10olmadıgı surece gebelık dıye degerlendırmıyoruz dedı...muayene ettı ıste,kist falan yok dedı ve düsük yapan bı rahim yapısı yok merak etme dedı.normal adet göruntusuymus...snra bana bıle sormadan ilacları yazdı:)evet dedim şmdı tekrar asılama mı olayım,evet devam dedı ve bu aşılamada senden ücret almıcam dedı sagolsun.sadece sperm yıkama için alıncak.yarın klomene başlıyorum hayırlısı artık...böyle işte kıslar.
ay cnm hersey cok guzelmış cok srwındım.hadı hayrlısı drunu da tebrık ederım her dr yapmaz bunu...ınsaflı kadınmış.ınsallah bereketıyle gelır yawrun cnmm

He bide bebe aspirini verdi kızlar...daha önce hic vermemişti.pıhtılasmayı önlemek icındır tabı dimi?
ewet cnm ınşallah şifa olur.bnm bır tanıdıgım neler yaptırdı ama sonunda 1 ay bebe aspırını kullandı gebe kaldı.onun da pıhtılaşması wardı ıyı gelır ınşallah

selm cnm ayy herkes hasta ya cok gecmıs olsunnnn opyruz bn de

:KK43:((ay ablacıgım sen de mı yaa
cok gecmıs olsunnn selınanın yazdıgı tarıfı uygula ıyı gelıyo abla walla.bayram üstü hıc ıyı olmaz hemen atlatırsın ınşallah ıyı benım erkeklerım de kıpraşıyorlar aRADA TEYZESİİ

canım cok dogru düşünmüşsün inş uygulayabilirsin...zaten biz ne yaparsak yapalım rabbim nasip etmedikten sonra olmuyo her şeyi oluruna birakmak lazım

canım ic sıkma canını inş baban en kıs zamanda iyileşir rabbim şifa versin...kötü şeyler getirme aklına allahımın izniyle torunun dogdugunuda buyudugunu görür inş...kendine ve bebişine deikkat et...amin canım...

sevcanım gelmişsin canım oy yerim ben yigenlerimi maşallah paşalarıma ...yok canım ya üzülmedim hayırlı zamanda gelsin bebişim inş...

canım her şey yolundaymış cok sevindim... bebişinde buyuk ihtimal prensesmiş hayırlısıyla saglıklı gelsin inş...

canım doktordan güzel haberlerle gelmişsin...rabbim hayırlısıyla saglıklı kuvagına almayı nasip etsin...inş ikili test sonuclarıda güzel cıar seni ve bebişini öpüyorum...

derinim inş bu sefer her şey yolunda gider ve hayırlısıyla bebişin sıkı sıkı tutunur sana...rabbim yüzünü güldürsün canım dualarım seninle...

canım ya cok gecm,ş olsun inş cok ilerlemeden iyileşirsin bende seni öpüyorum kendine iyi bak...

eboşum sanada gecmiş olsun canım inş cabuk iyileşirsin rabbim şifa versin...ay sorma canım ya dün iş yaparken uyumadım ama nerdeyse uyucaktım:)) akşam 8 de eve geldim dinleneyim diye uzandım yataga hemen uyumuş bugun 11 de zor kalktım...daha yorgunlugumu atmış degilim...

selam kızlar kusura bakmayın bu kadar alıntı alabildim atladıgım varsa lütfen kırılmasın okadar yorgunumki hala işlerim bitmedi bu aralar sık giremeyebilirim hepinizi cok öpüyorum allaha emanet olun....

ewet cnm en başından dedık anlaştık zaten kaptrmak yok dıye hyrlısı bu ay degılmıs dıye dusuneceğizzz...allahım ne zamann yazdıysa cnmm benım

sevcanım demek paşalar hareketlendi maşallahh canım yaa.Allahım o hisleri yaşamayı hepimize nasib etsin inşallah.baklavaları yaptık cnm evet tepsinin yarısını sana ayırıyorum canım.bayrama beklerim.

bi yazı okudum paylaşmak istedim.

Sen dua edersin ama kabul olmuyor sanırsın!
Ekmek almak için bir fırına gidersin
Beklerken fırıncı ile bir sohbet başlar
Ve fırıncının hoşuna gidersin, hoş sohbetsin ya…
Fırıncı başkalarına istediğini verip acele ile gönderir
Bu arada sen istediğini alamadığın için sıkılmaya başlarsın
Ama bilmezsin ki
Fırıncı daha yeni pişmiş en güzel ekmeği verecek..

*Mevlana*

akşam yazamadım yıne sorun wardı kkda cnm ıyı yawrularım şükür cnm...ewet herseyın hayrlısı

ewet cnm ben cıktım sen gelmışsın.sağol cnm benım senın guzellıgın o.sewerım teyzesiii tabii :KK66:))

cnm gözün aydın beklemek cok zor kafada kaç tilki dolaşıyor.şükür ıyıymış ölçümün.inşallah kan vtestı de guzel cıkar
ewet caım sorun olduğu için bende tekrar giremedim olsun iyi olmanıza sevindim pasalar iyice hareketlenmiştir artık demiiii
Hayırlı gunler kızçeler...
Tosticim şükür iyi cıkmış sonuç.ikili testlerde hayırlısyla ıyı olsn ıns kuzum.öpuyorum...
Banuşum kacırdım senı bebişim iyimisin bugun braz daha?
Ececim telden evet zhmetlı oluyo bıraz.hadı bakalm senın ıcınde hersey hayırlı olsn ıns.
Ebuşum bugün temislik mı yapcektn kız unuttum.valla çok kopmaktan kafa gidik:KK60: 22:KK60:
ewet ya derinim olsun bir kereliğini girdim zaten sağol tatlım cümlemize inş
selam kızlar hayırlı günler.bu sıralar herkesin günleri yoğun geçiyor sanırım.ece ve tosti kızlar güzel haberlerle gelmişsiniz sevindim.her daim böyle devam etsin hamileliğiniz inşallah.
elifcim yazamadım ben herhalde sana.baban hayırlısıyla ve dualarımızla iyi olucak inşallah canım.tedavi aşamasında kötü şeyler düşünme canım.en önemli şey baban için moral sizde moralinizi yüksek tutun ki babana da o şekilde aksettirin.allahın izniyle iyileşip torunuyla çok günler geçirir canım.öptm kendine iyi bak canım.
sevcanım seni de özledik valla.iyisin dimi canım bebişlerde iyidir.öptm sizleri.
görüşürüz kızlar hoşçakalın.:80:
sağol güzelim inş hayırlısıyla
canım benim demekki hayırlısı buymuş inş bu defa aşılama da bebişin tutunurda seni sevindirir inş hayırlı olsun tedavin
hayırlı akşamlar kızlar
ebroşum temizlige mi başladın cano kolay gelsin benimde koltuklar duruyo ama kkociş silmeye yanaşmıyo makinamızda yok ki kendim yapıyım off neyse sana kolay gelsin :)
ececim bebiş in cinsiyetini kız demiş dr kesin degilmiş ama saglıkla dünyaya gelsin cinsiyetini ilk önce merak ediyoruz sonra hiç önemli degil :)
tosticim güzel haberler almışsın inş ikili test te iyi çıkar cnaım
derinim dr a gitmişsin aspriin kan için vermiş canım herihtimale karşı düşük olmasın die pıhtıdan .. yeniden tedaviye başlıyorsun hayırlı olsun canım bismallah de bakalım sonuda güzel olsun inş..
neyse hadi ben kaçtım kızlar kib geçmişe bakmadım die sizlerin hepsine yazamadım kusura bakmayın.. öptm hepinizi
ewet canım yüzde 90 dedi ama ben kesin olana kadar kız diye düşünmek istemiyorum erkek olursa haksızlık olmasın diye sağlıklı olsunda varsın gec öğreneyim
canım demek asılama olcan hayırlısı iyi bari para almıyo:) inş tutar:KK49:

tosticim cok sevindim canım

oooooooooo prenses gliyooo hee maaşallah :nazar::nazar:
ewet öle dedi dr ama emin olamıyorum yüzde 90 dediği için hayırlısı artık bakalım bi daki gittiğimizde gösterecek mi
herkze selam nasılsınız umarım herşey yolunda herkez iyidir
bizde mertimle iyiyiz cok şkr zaman buldukca bakıyorum paşa uyudu kaçamak yaptım:KK76:
ALLAHTAN uslu bir bebişş :KK1:
ay ay ay yesin onu teyzesi annesinide hiç üzmezmişde maaşallah :nazar:

gecmiş olsun canım dinlen biraz yoksa bayramda kötü gecer
ewet ablam dr öle dedi hayırlısı evdeyken o kadarda tembihledim göster diye ama sanırım nazlı bir bebeğimiz olacak napalım sağlık olsun hayırlısıyla kucağımıza alalım da gerisi önemli değil
sanada çok gecmiş olsun ablam yatıyormuşsun sanırım inş çabuk atlatırsın

sağol canım ewet dr herşey yolunda dedi inş hep böyle devam eder ... sağlıklı olsunda kızda erkekde bir ama yinede çok merak ediyorum hayırlısı olsun
sevcanım demek paşalar hareketlendi maşallahh canım yaa.Allahım o hisleri yaşamayı hepimize nasib etsin inşallah.baklavaları yaptık cnm evet tepsinin yarısını sana ayırıyorum canım.bayrama beklerim.

bi yazı okudum paylaşmak istedim.

Sen dua edersin ama kabul olmuyor sanırsın!
Ekmek almak için bir fırına gidersin
Beklerken fırıncı ile bir sohbet başlar
Ve fırıncının hoşuna gidersin, hoş sohbetsin ya…
Fırıncı başkalarına istediğini verip acele ile gönderir
Bu arada sen istediğini alamadığın için sıkılmaya başlarsın
Ama bilmezsin ki
Fırıncı daha yeni pişmiş en güzel ekmeği verecek..

*Mevlana*

eweeeeet ya çok güzelmiş beğendin paylaştığın için tskler

alm kızlar nasılsnız ben iyiyim çok şükür dünden beri giremedim dün tlf denemesi yaptım hastanede bana göre değilmiş onu anladım dün kan tahliline gitmiştik kansızlık varmı diye ama şükürler olsun ki yokmuş valla bol bol yatıyorum uyuyorum onun için gelemiyorum kusura bakmayın şuan bile uyku bastı gözlerim kapanıyor birazdan yatarım heralde sizler neler yapıyorsunuz ne var yok
ben çıkıyorum kızlar benden sonra gelenlere slm olsun iyi akşamlar öpüldünüz teyzeleri kib aeo bay:21::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK19::KK19::KK19::KK16::KK16::KK6::KK6::KK48::KK3:

herkese iyi geceler arkadaslar uzun zamandır giremiyorum eve yeni geldim .yarın doktor kontrolumuz var hem eşimin ameliyat olalı 3 ay oldu hemde benim hormanlar için bu arada bu gün adet olamam gerekiyodu ama hala olmadım yinede umutlanamıyorum çünkü çok agrım var hayırlısı inşallah.
ebrar canım rahatsızmışsın inşallah gecer bayrama kadar canımm .temizlikleyorma fazla kendinin bide kolun agrıyodu zaten
derin doktora gitmişsin inşallah bu sefer hayırlı haberlerini alırız canım.
banu canım sanada çok gecmiş olsun yorma kendini fazla
elif inşllah baban iyi olacak kendinide bebişini de üzme hem bababn sizin üzüldüğünüzü anlarsa daha çok üzülür rabbim şifa veriri inşallah
selina canım bayram tatlını da yapmışsın ne güzel şimdiden afiyet olsun bende yapacam inşallah
garip canım sanada çok gecmiş olsun ayy herkes hasta galiba yaa
canlar hatrladıklarımı yazdım kusura bakmayın alıntı yapamadım hepinizi öpüyorum

sen nerelerdesin canım adet günün gelmişti sanırım oldunmu merak ettim sende hayırlı haberler ver inşallah tatlım öptüm senide

canım görümcem geldi 10 gün oluyo sabahtan kalıp kayınvalideme gidiyorum aksamda gec geliyoruz eve.evet canım bu gün adet günümdü olmadım ama çok agrım var hayırlısı inşşalh yarında doktora gidiyoruz çok stresliyim inş. hayırlısı. canım sende hastaymışsın dikkat et kendine kol agrısı çok felaket agır işlerden kaçınn

canım görümcem geldi 10 gün oluyo sabahtan kalıp kayınvalideme gidiyorum aksamda gec geliyoruz eve.evet canım bu gün adet günümdü olmadım ama çok agrım var hayırlısı inşşalh yarında doktora gidiyoruz çok stresliyim inş. hayırlısı. canım sende hastaymışsın dikkat et kendine kol agrısı çok felaket agır işlerden kaçınn

X