Dert

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bizim türk aile yapısında hadsizlik var. Çoğunda var diyeyim iyilerin hakkını yemeyeyim. Anahtar kelimeyi söylemişsiniz, eşiniz arkanızdaymış. Pısmamış. Eğer arkanızda olmasa size uyumsuz vs diyip dedikodunuzu yapacaklardı. Ben de en çok bu yüzden kendimi ezdirmemek tek başıma bu insanlarla mücadele etmemek için vazgeçtim.

Ben orayı kaçırmışım ayrılmışsın zaten. Aferin çok iyi yapmışsın. Kendi kararını verme yeteneği olmayan kişiden koca olmaz. Eskiden kızlar analarının ağzına bakardı şimdi adamlar bakıyor. Hayret doğrusu. Sana fikrini soran mı oldu da benim balayıma yorum yapıyorsun alık diyeceksin. Çok beğendiysen al çocuğunun çeyizine koy koltukları diyeceksin. O kadar dertlendiyswn biraz borç yükünü al kardeşinden diyeceksin. Alsınlar şimdi borçsuz kardeşlerini başlarının üstünde gezdirsinler. Voleybolda olan sinirimi çıkartmış olabilirim

Ben orayı kaçırmışım ayrılmışsın zaten. Aferin çok iyi yapmışsın. Kendi kararını verme yeteneği olmayan kişiden koca olmaz. Eskiden kızlar analarının ağzına bakardı şimdi adamlar bakıyor. Hayret doğrusu. Sana fikrini soran mı oldu da benim balayıma yorum yapıyorsun alık diyeceksin. Çok beğendiysen al çocuğunun çeyizine koy koltukları diyeceksin. O kadar dertlendiyswn biraz borç yükünü al kardeşinden diyeceksin. Alsınlar şimdi borçsuz kardeşlerini başlarının üstünde gezdirsinler. Voleybolda olan sinirimi çıkartmış olabilirim

Benim kayınvalidem de eşyaları bize gelince gördü koltukların rengini hiç uyumlu bulmadı beğenmedi ve şimdi kendine nerdeyse birebir aynı renklerde koltuk aldı ahxnsn

Vallahi benim eşim de “rica ediyorum anne,kardeş,teyze zart zurt karıştırmayalım ikimiz bi güzel halledelim” demişti. Aynen öyle yaptık 12 sene oldu hala annem laf eder “kızım evlendi de bi eşya seçmesine gidemedim” diye. Kendi öz annem yani. Valla öyle uygun gördük öyle yaptık çok da iyi oldu derim ben de her defasında

Bazı şeyler yol gösterici olur B Burhan Burhanitto O işaretleri kaçırırsan ömür boyu ah vah edersin. Ama zamanında yakalarsan zarardan dönersin. Kendi parasını kazandığı halde birde kendi ödeyeceği,kendi evine koyacağı mobilyayı bile kendi aklıyla seçemeyen adamla oooolmaaaaz.
Daha şimdi mesafeyi kuramamış evlenince nasıl kuracak. Hiç üzülme Burda okuyoruz “nişanlım şöyleydi evlenince değişir dedim daha kötü oldu”
“Nişanımda zaten böyle olmuştu baştan belliydi ben göremedim” en az 50 konu çıkar burada

En güzeli. Benim kv eve geldiğinde koltukları gördü ve beğenmedi, neden böyle aldınız tarzında biraz bi şeyler dedi yok biz kendimiz böyle beğendik bilerek böyle aldık renklerini falan dedim daha da bir şey demedi. Eşim de sağolsun ailesine düşkündür ama hep benim isteklerim neyse onlara önem verdi her şey hep benim istediğim şekilde oldu kimseyi karıştırmadık şimdi her şeyi içime sinerek mutlu mesut kullanıyorum.

Bir yengem alışverişe çıktığında büyük abim yani kaynı çok karışmış, onun beğendiği koltuk takımını almışlar. Yengem koltuk takımlarının güzel olduğunun farkındayım ama kendim seçip alamadığım için güzel de olsa hiç sevemiyorum içime sinmiyor demişti.

Aynen evime gelip tadımı kaçırırlardı diye düşünüyorum.

Aynen evime gelip tadımı kaçırırlardı diye düşünüyorum.
Sadece o değil ki çocuk olacak. Annesi ve ablası kendince çocuk bakım önerisi verecek itiraz edeceksin kavga olacak.
Tatile bi yere gitmek isteyeceksiniz çok bilmiş görümce yorum yapacak iş büyüyecek.
Annesine bağımlı Çocuk mu avutacaksın boş ver geç. Şu tiplere iki üç kişi haddini bildirse bi daha böyle yapamazlar

Şuan hepimize tercüman oldun
E öyle ama ya. Burhansın sen kendine gel. Ne demek sabrettim bakarız, düşüneceğiz dedim.

Annesinin ağzının içine bakan erko’dan daha tehlikeli biri varsa, o da kız kardeşinin ağzının içine bakan erkodur. Sal gitsin ayol.

Geçmiş olsun bir parazitten kurtulmuş sun ama keşke o ablasının da bir haddini bildirseydin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…