Dert

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Okurken nişanlının ailesine aşırı sinir oldum.Hele ki nişanlına tam bir falakaya yatırmalık.Onun kız kardeşine ne oluyor koltuk takımı kendine mi alınacak? Hiç sevmem böyle kendini öven sonradan görme tipleri.Nişanı bozmakla çok iyi yapmışsınız.Kim bilir evlendiginizde ne gibi yüzleri ortaya çıkacaktı.Sizi korumayacak bile belki de

Bence de en önemli şey şu an tepki vermemesi 100 bin için adam vazgeçmiş evleneceği kadından Allah korusun evlilik uzun bir yol sağlık sorunu olsa direk atacak başından . Böyle adamla yola mi gidilir
Ben de buna çok katılıyorum. Ayrılık tazeyken konuştuk zaten öbür yanlısları da tepkisiz kalmak çok korkunç.

Çok iyi olmuş çünkü evliliğinize ablası bomba gibi yerleşecekti. Eski nişanlınız da ablasının annesinin ağzıyla evlilik yürütecekti. Siz buraya çok konu açardınız. inşallah barışmazsınız. Yani düşünüyorum da erkek kardeşlerim var hiçbirinin ne koltuğuna karışırım ne yatağına karışırım bana ne ya üzerinde oturacak olan ben değilim sonuçta aynı şekilde mobilya seçerken kendime de karıştırmadım ki karışan da olmadı zaten parayı biz verdiğimiz için

Bunlar yarın yaşayacağınız onca sıkıntının ayak sesleri, bu adamla sinir hastası olur boşanırsınız, nişanlınızın iyi biri olması , iki tarafıda idare edeyim aman kırmayayım kafası , hatta daha çok aman ailem kırılmasın, eşim nasıl olursa affeder yola getiririm kafası, ömür tüketir. Adam dediğin herkese durması gerektiği yerde dur diyecek, diyecek ki bizim yuvamız kendi zevkimize göre alalım eşyalarımızı.
Sakın dönmeyin.

Cnm benim bunlar fragman, çok susmuşsun bile, evlensen bile çok zor...

Sonunu asla böyle beklemiyordum tebrik ederim

3 ayrı gelinin görümcesiyim ne ablam ne ben, çiftlerle alışverişe gitmedik eşyalarına karışmadık. En son abimin yeni evine hediye olarak TV aldım, gidip seçmedim sadece parasını verdim. İnsanların oturacakları evin koltuğu beni ne ilgilendirir. Sakın barışmayın, en doğrusunu yapmışsınız. Herkes kendi işine baksın.

Nişanlında iş yokmuş (pıssssırıkkk) görümce kim oluyor benim oturacağım koltuğa karışıyor

Konuşmaya çalıştım ama ailem iyi niyetli diyor. Kötü olduğunu söylemiyorum zaten karışmasınlar diyorum.
Kuzum asla inanma , benim de gelinlik seçiminde falan görümcem sürekli fikir beyan etti , gelinlikci bile isyan etti , ben tabi eşimle kavga dövüş cinnet geçirdim, o da ailem iyi niyetli deyip durdu, tam 2 yıl evliliğim kaosla geçti en son eşimi ailesine iade edip boşanma kararı aldım, eşim yalvar yakar beni ikna etti , şuanda herkes düzeldi çünkü boşanacağımı iyi biliyorlar, defalarca ailesi yüzünden boşanma eşiğine geldik, eşim iyi bir eş ve baba yoksa kesinlikle durmazdım, hala fırsat versek hemen yönlendirmeye çalışıyorlar ama yüz bulamazlar , sana tek tavsiyem uzak dur , ablasının lafıyla hareket edenden hayır gelmez...

Burhan ben nisanlinin gidip o pahali, bu pahali, burhan pahali seyler istiyo diye agladigini düşünüyorum. O yuzden ablam o koltugu begendi deyip hedef sasirtmaya calisiyor, ablada mudahil oluyor. Ayrica Görümce aradiginda nisanlinin ezik ezik "odenir" demesinden belli. Normalde olmasi gereken "oderiz abla, ne olacak, bunun icin calisiyoruz" deyip konuyu kapatmasiydi. Seninkisiyse kedi gibi miyavliyor, sen karisma abla demiyor.

5-6 binlik dans grubu için ailem duyarsa söylenir diyen herifin ailesinin kazancımıza burunlarını sokmayacaklarına inanmıyorum. Sürekli evime girip çıkıp beni de huzursuz edeceklerini düşünüyorum. Ondan dolayı çok zor artık.

Benim de koltuk secimimde kadın isyan etti. Ama görümce dur durak bilmedi.

Çok şükür böyle görümce olmadım ya hiçbir zaman. Kardeşinin borca girmesi üzüyorsa kendisi ödesin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…