Dert

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O öğretmen evinin havuzunda kendi çimebilir çok beğendiyse.

Burhan bak gözünü 4 acman icin diyorum gerci ölüp bitmiyosun bu pısırıga neyse ki. Kardesim önümüzdeki ay evleniyo, dügün tarihi hızlı alındı herseyi ama herseyi tam 3 haftada hallettiler. Her yere görümcesiyle gitti kız bunu en en iyi lüks yerlere götürdü. Dügün yerine yetmedi organizasyon tutmus.

Şu güzelligin var ya su güzelligin adama kafayı yedirtir neler yaptırmaz. En iyi salon takımını gec adamlar güzellik ugruna saraylar diziyo.

Sorunun büyüğü de görümce değil pısırık nişanlı bence. Nişanlı izin vermese sana söylediklerini aksettirmese dengeyi sağlasa olurdu. O da aman masraf çıkmasıncının biri ve yine söylüyorum ailesinin onayı olmadan s.çamıyordur bile. Ve şuan hiç tepki vermemesi de en büyük g.t olduğunun kanıtı. Güzel, elinde mesleği olan kız buldum evleneyim demiş işte. Aşk sevgi falan hikaye

Coğrafya kaderdir. Kız varyemez bunlar. Komşularının giderlerini hesaplayan aile. Bu bana tecrübe olsun ne diyelim.

Bence de en önemli şey şu an tepki vermemesi 100 bin için adam vazgeçmiş evleneceği kadından Allah korusun evlilik uzun bir yol sağlık sorunu olsa direk atacak başından . Böyle adamla yola mi gidilir

O koltuk takımı ilk dile gelince git ablanın evine yallah demek gerekti ama sabretmişsin.Sonunda bitirmişsin neyseki senin adına sevindim. Kendi kararlarını veremeyen bir eş adayı ve herşeye burnunu sokma hakkı gören bir aile,tüm hayatını enerjini sömürürdü.Dönüp herşeye evet derse bile buna şans verme,bundan asla olmaz.

Saka yollu sen de gelir yemeğimizi yaparsın diyorlardı ben de ses etmedim
Az yesin uşak tutsunlar höst. Konunun başında bi ara çok mu aşırı kaçıyon diye düşünmedim değil, sen akış mesajları sildiğin için ayrıntıları bilmiyordum, az bile yapmışın, yamyam bunlar. Öğretmen kız alalım ailecek rahat edelim kafası, klasik taşralı çakallığı işte.

Hah işte bu kesinlikle iş koca olacak herifte bitiyor. Ben bu davranışları çok görmüyorum. Standart hadsiz aile işte

Bence de en önemli şey şu an tepki vermemesi 100 bin için adam vazgeçmiş evleneceği kadından Allah korusun evlilik uzun bir yol sağlık sorunu olsa direk atacak başından . Böyle adamla yola mi gidilir
Zaten tipi her şeyi ele veriyordu. Evlenemez o adam evlense bile karısı verem olur

Mantıken bence eş olacak çiftler ve aileler birbirini tanısin, alışsın diye bir süre nişanlı kalınır..ama biz toplum olarak genelde nisanliylen gördüğümüz hataları ya da içimize sinmeyen şeyleri aman evlenince düzelir, ya da karistirmam diyerek idare ederiz..Bir de nişan atarsam sonrası ne olur endişeleri vardır..Bence en doğrusunu yapmışsınız..İnsan bu dönemde içine sinmeyen hiçbir şeyi kabul etmemeli çünkü evlilikte sorunlar daha da buyuyor ve bu yaşananlar unutulmuyor.ben de düğüne bir hafta kala yüzük atmistim keşke ikna olmasaydım diyorum şimdi yıllar sonra.Cok sevince kör olunuyor malesef ve iki olumlu cümle ikna etmeye yetiyor..Hakkınızda hayirlisi olsun..

Ödemeyi yapacak olan kim ise söz hakkı onundur diye düşünüyorum. Hakkınızda hayırlısı olsun. Bence nişanlınız ailesine dert yandı ablası da ben ikna etmeye çalışırım tarzı fa konuşmuş olabilir

Hah işte bu kesinlikle iş koca olacak herifte bitiyor. Ben bu davranışları çok görmüyorum. Standart hadsiz aile işte
Daha ne hadsiz aileler var ama adam sınırı çiziyor. Bu salak da ailesinin kafasında demek ki? Geçen kimin yorumuydu bilmiyorum o yaşa kadar evlenmemesi de ele veriyor zaten bazı şeyleri

Nişan atmadan önce son kez adam akıllı konuşsaydınız nişanlınızla bütün her şeyi açık açık beyan etseydiniz böyle devam ederse ayrılacağınızı bir anlık karar vermediniz umarım.
Maalesef evlilik arefesinde çok karşılaştığımız bir durum en başında sadece ikiniz olmalıydınız alışverişte.Nişanlınız ailesiyle sizin aranızda kalmış belliki ama tutumu yanlış olmuş erkek dediğin karısı olacak kişiye karşı kimseyi konuşturmaz.
Bunlar törpülenebilecek şeyler bakarsanız ama nişanlınız krizi yönetememiş maalesef.

doğrusunu yapmışsın. ne oldukları böyle belli oluyor işte balık baştan kokar derler ya resmen kokmuş sakın üzülme. çok daha iyisine layıksın..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…