Dert

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yok istediğin albüm olsun sonra laf söz olur dedi.
arkamdan istediğimi yapmadı diye konuşursunuz demek istemiş ayı

Ordan indirim yapıp uyanıklık yapıyormuşum. Ayıpmış yaptığım.
Uyanıklık yapmak nedir yahu. Nefret ederim bu söylemlerden.

Bugün ailesinin ağzıyla bunları söyleyen yarın birgün daha da çirkinleşecek. Çarşısı pazar olsun. Bence en güzelini yapmışsınız.

Kriz tek değildi ki, ana abla ağzına bakan adam değişmez, gördük burda

Son düzenleme:
Konuşmaya çalıştım ama beni sanki evlenecek biri olarak değil yabancı gibi davranıyor. Ailesini savunuyor

Tam ağzına kürekle vurulacak bir görümce adayıymış valla.Nişanlı zaten pasif.Valla kafalarını sürte sürte beyin akışlarını sağlamak lazım bunların

En çok zoruma giden de sen albümü indirim yaptırdın dansçı kızlara vermek için. Uyanıklık yapıyorsun demesiydi 5 bin ya para değil
Bu kadar 3ün 5in hesabını yapan, sana balayında Hatay öğretmenevini layık gören insanlar. Ben çok mutlu oldum senin bu kadar dik durmana

"Anamın ablamın haberi olmadan bu fotoyu çekiniyorum ama inşallah kızmazlar. İnşallah fotoyu parayla satmazlar allahım amin" diye içinden geçirmediyse ben de oydar değilim. İşte böyle bir tüp
Tipi attı Burhan az önce, fenotip hakkında söylemek istediklerim hep içimde kalıyor şuvan fkfk

Bu kadar 3ün 5in hesabını, sana balayında Hatay öğretmenevini layık gören insanlar. Ben çok mutlu oldum senin bu kadar dik durmana
Baktım diğer gelinlerine her şeyin en iyisi yapılmış benim anam babam makul davrandı diye ezmeye çalışıyorlar.

Önceki yorumu kısa kesmek zorunda kaldım.

Ya hu okumuşsun, belli bir gelirin, eğitimin var. Çirkin bir kız da değilsin. Ailesinin ağzının içine bakan adam görünümlü bebeyle napacaktın Allah aşkına!

Görümce neden koca burnunu sizin kullanacağınız mobilyaya sokar. M.llıkta bu kaçıncı seviye acaba!? Bugün buna karışan yarın çocuğunun bez markasına kadar karışırdı.

Benim bir komşu nikah kıymıştı ama daha düğün yapılmamıştı. O yüzden aynı evde yaşamıyorlardı. Bir gün kız evin dolaplarını değiştirmek istiyor ama adam " dur anama sorayım" diyor ( evi kayın ailesi onlara verdi diye galiba). Kız bunun üstüne her şeyi bitiriyor. Düğün olmuyor.

Bak bu örnekte nikah çoktan kıyılmış. Bir de boşanma işi çıkmış oldu, hem de aynı eve bile girmeden.

O yüzden sen yat kalk şükret ki nikah kıymadan o insanımsıları hayatından def ettin.

Ben de dönüp senin ailen neden ödemeyeceği para üzerinde söz hakkı sahibi oluyor dedim. Yine içinden bişiler diyip geçiştirdi.
Nisanlina arada kalmış dengeyi kuramamis diyorlar da şu yazdıklarına bakınca adam arada falan degil dümdüz aileci. düğünden sonra o içinden söylediklerini bağıra bağıra söylerdi ucuz kurtulmussun...

Nişanlı iki tarafı da idare etmeye çalışıyor, kötü niyetli değil gibi geldi bana..en baştan görümce, k.v ..v.s ile birşey bakmayacaktın ,yoksa en ufak bir kelimeden nem kapıyor insan...nişanlının işi varsa yalnız bakıp karar verseydin keşke,evin hanımı sen olacağına göre bu senin tercihin olmalı,bunu en baştan belli etseydin..yanlış hatırlamıyorsam öğretmendin galiba...Biraz acele karar vermişsin gibi geldi bana,sakinleşip tekrar konuşurdunuz..Hatay konusunda densizlik etmiş görümce, depremde yerle bir olmuş yere balayına mı gidecek mişsiniz☺Hakkında hayırlısı olsun diyelim

Görümcenin yaptıkları çok yersiz.O yüzü eski nişanlımızdan bulmuş demekki. Hayırlısı olmuş. Allah kurtarmış

Kriz tek değildi ki, ana avla ağzına bakan adam değişmez, gördük burda
Nişanlısı ailesine korku salıp bıraksaydı bence durumlar değişirdi.Erkek seviyorsa nişanlısını kaybetmeyi göze alacağını asla düşünmüyorum.Benim ablamında başına aynı olaylar geldi ve ayrılık aşamasından döndüler,nişanlısı ailesine karşı aslan kesilip ablamı savunmaya başladı bu erkolar bir şeyleri bi tarafları tutuşunca yapmaya başlıyor genelde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…