Dert

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Okurken daral geldi. Ay boşver kız valla seni hak etmiyor bu hırbolar

Katılıyorum. Abla ne alaka? Nişanlının işi vardır gidemez diyelim tek bakar o zaman en kötü.

O da yetmez gibi fotoğraf çekimi için seçtiğim yerlere güldü
Valla Burhan bir şey diyeyim mi kusura bakma sen üzülüyorsundur tamam kolay olmayacak ama ben üzülmedim ayrıldığınıza, görümce kayınvalide her şeyin içinde, ex ‘in kendi fikri yok, kız tarafı erkek tarafı o şu kadar harcadı bu bu kadar harcadı çok eskide kalması gereken şeyler ama hala var.

Ben adetlerin büyük kısmını sevmiyorum o yüzden belki çok kötü bir yorumcu olabilir düğün nişan meselelerinde.

O da yetmez gibi fotoğraf çekimi için seçtiğim yerlere güldü
türbede foto çekimi yaptiracagini yazsan ben de gülerdim valla. sacma bir sey çünkü. insanlarin dua ettiği, adak adadığı yere on ton makyajla gidip sarmas dolas resim cektirmek mantikli mi?

konu genelinde ex nisanliyi savunmuyorum. ama sen de kkda sacma ve cringe seyler yapan kizlara gülen, boyle sacmaliklarla dalga geçen insansin yani. sana yapilinca neden bu kadar takıldın ki?

Yoo üzülmüyorum onlar üzülsün mis gibi insanları kaybettiklerine.

Öyle bir türbe değil ama. Devlet orayı mükemmel yapmış taş duvarla çevrili. Ayrıca çiftlerin en çok tercih ettiği yermiş. Fotoğrafci önerdi.

Hayırlısı olsun valla geçen gün kuzenim de düğüne bir gün kala ayrıldı oda ailesiyle göbek bağını koparamayan anne kuzusu biriydi ve ben her zaman olmaz bu evlilik demiştim
Ve son senelerde farkettiğim bir durumda erkek tarafı garip bir şekilde nazlı oluyor zorla evleniyormuş gibi tavırda çoğu

Öyle bir türbe değil ama. Devlet orayı mükemmel yapmış taş duvarla çevrili. Ayrıca çiftlerin en çok tercih ettiği yermiş. Fotoğrafci önerdi.
Baktım sinsi sinsi gülüyor. Öğretmen damarım tutup bize söyle biz de gülelim diyesim geldi.

Katılıyorum. Abla ne alaka? Nişanlının işi vardır gidemez diyelim tek bakar o zaman en kötü.
Yani bence de, ablayla mobilya bakma nedir beraber alışveriş yapmışlar bir de, bunun bir sakıncası da ne biliyor musun? Evlenince de her şeyde ablasını sokardı araya, misal Burhan hamile diyelim bebeği usg’de görmeye gidecek ablam da gelsin annem de görmek istiyor, sülaleyle mi gidilecek 2 kişinin yaptığı çocuğu görmeye.

Bana fenalık basıyor ailelerle böyle göbeği bir gibi hareketlerden.

Saçmalama hemen koparıp atıyorsun gibisinden şeyler söyledi

Kardeşim evlenirken her şeyini Siemens aldı. Alsın, en iyisi oysa onu alsın dedik. Bunlar karı koca mimar. Gitmişler acayip bir markadan seçmişler koltukları. Takım değil, iki farklı koltukla bir berjeri kombinlemişler. Koltuğun biri 50 diğeri 70 bindi. Ham ağaçtan masa seçmişler farklı bir yerden. O da pahalı bir şeydi. Evi çok güzel dekore etmişlerdi. Eşyalar eve geldikten sonra haberimiz oldu bizim, hiç karışmadık çünkü bize ne. Gelinlik çok açıktı. Straplez ve derin yırtmaçlı. Annemleri ben hazırladım bu fikre, kız ömründe kaç kere giyecek diye. Altın falan istemediler hiç. Biz bize yakışanı yapalım diye çabaladık. Kardeşim gelinin isteği üzerine pırlanta set aldı. Ailem de bilezikleri. Gelinin yanında hala para lafı etmez bizimkiler. Ayıptır bize göre bu. Ben eşimin ailesinde de görmedim böyle şey. İnsan biraz ağır olur. Bunlar çingene gibi.

Bizde de para lafı yapılmaz hiç. Değil başkasının yanında harcadıklarımızın hesabını da yapmayız. Bunlar kapı komşularına kadar hesapliyordu

Aaa öyle deme kp kv biz seçilmiş aileyiz bizim çocuklarımızı herkes parmağıyla gösterir dedi hangi parmak acaba

Türbede gelinlik ve damatlıkla fotoğraf çekimi mi ? Buna da gülünür yalnız ya.

Aşko sandukayı araya alıp amin yapıp foto cekinmeyecekler herhalde. Duvarları kullanıyolarmış taştan.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…