Derdim kardeşim!!!

Öyle yaptım ben de bakalım sonuc ne olacak

Sonradan görmüş bir bireyi dizginlemek çok zor karşıdaki birde görümce ise bu imkansız demek daha doğru.Bazı erkeklerde hor kullanılmaktan hoşnut olurlar bence bu kadar müdahale etmeyin kardeşinizde farkındadır bunun harcamalarının ve değişen eşinin maddiyatından

Olay "minnooşşş" demekte mi acaba. Bi daha evlenirsem minnooşşş diycem kocama belki kıymetim bilinir
Benim kocam bana minnoş der:))))))

Cok fedakarlık yaptıysanız kıymetiniz bilinmez
Umarım birdaha evlenirsiniz tabiki istiyorsanız
Benim de ikinci evliliğim

Konumun son paragraflarını okumadınız sanırım
Konu eşine yardım etmesi eli açık olması değil
Benim kocam da yardım eder eli açıktır
İyi siz de şanslısınız o Zaman ne diyim. Okudum ama bu işin bi çözümü yok yani çekip gitmekten başka. Gelin hanım minnooşşş der yine istediğini yaptırır siz kötü görümce kıskanç olursunuz kardeşinizin gözünde.

Şirket için müdahele ettim
Yoksa ne harcarlarsa harcasınlar umrum değil
Farkında mi değil mi bilemiyorum ben de

Ay evet çok fedakarım ya Nasıl geçireceğim bunu
Gecmez ben de öyleyim
Sadece fedakar bi insan cıkarsa karsınıza sizin gbi o zaman kıymet bilir ve mutlu olursunuz
Ama farklı bir insan cıkarsa yine üzülen siz olursınuz
Allah ii insanlarla karsılastırsın

Valla ben de yasarken bu durumları şok oluyrum
Konuyu okuyunca acaba bu gelin! ne yaptıda kardeşinizi bu kadar aptal yerine koydu diye düşündüm...Çokmu güzel çokmu ulaşılmaz biriydi.Anlattıklarınızda tamamen haklısınız.Bu şartlarda yaşayan bir insan israfta müsriflikte dibe vurmuş.Görgüsüzlük satırlardan akıyor..kızın zeki olduğu bi gerçek.iyi üniversiteyi okumuş vs..kardeşinizide iyi keklemiş...yazık.

Valla bilemiyorum ben de anlamadım
Kız amsterdama gider benim kardesim erkek arkadası ile karısı yokken en fazla ya annemlere gider ya da sinemaya kafeye falan

Kardesim karısını birakıp da bi yere cıkmaz anca karısının işi olursa cıkar
Ama karısı kardesimi birakıp uluslararası gezebilir

Nedense konu bana inandırıcı gelmedi. bu devirde nerede öyle kendi işini yapan erkek hele kadın telefon edecek o da hemen makinaya çamaşır atıp gelecek bir de karısını meyhaneden alacak vs.
İnandırıcı gelmediyse yorum yapmayın
Ben manyak mıyım canım mı sıkılıyor burda hikaye uydurup fikir alacagım

Hayır güzel değil
Ama cok donanımlı bi kız
Eğitimli bilgili zeki
Durusu hep dik

Hayır güzel değil
Ama cok donanımlı bi kız
Eğitimli bilgili zeki
Durusu hep dik
17-18 senedir tanıyorum kızı
Hiçbir sorununu bilmem
Yani bir kere de canım sıkılıyor demez
Hep iyidir hep diktir
Asla açık vermez kendisi hakkında

İnandırıcı gelmediyse yorum yapmayın
Ben manyak mıyım canım mı sıkılıyor burda hikaye uydurup fikir alacagım

öyle manyaklar çok var eğer kamuya açık bir şey yazdıysanız her üyenin yorum hakkı vardır.
bu konu fake belli.
böyle erkek tr sınırları içinde yaşamaz yok amsterdama gidiyormuş kız yok orkidine kadar ofise aldırıyormuş vs.
güzel hayaller ama burada tutmaz.

Valla tutmus ki 38 sayfa mesaj sohbetimiz olmus:))))

Insanlar paranin ne sartlarda kazanildigini, ne emeklerle bir yere gelindigini bilmiyor sanirim. Sen git sifirdan kur firmani, tirnaklarinla belirli bir seviyeye gel, sonra kadinin biri girsin hayatina ve bodoslama dalsin tum kazanimlara.

Hangi gorumce bu durumdan rahatsiz olmaz ki? Gorumceyi de gectim, hangi insan bu duruma icerlenmez? Bunca emege yazik degil mi? Nasil olsa musluk akiyor diye bu kadar bilincsiz hareket etmenin nasil bir aciklamasi olabilir ki?

senin tek derdin kız mükemmel yaşadığı için kızı kıskanman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…