Derdim kardeşim!!!

17-18 senedir tanıyorum kızı
Hiçbir sorununu bilmem
Yani bir kere de canım sıkılıyor demez
Hep iyidir hep diktir
Asla açık vermez kendisi hakkında
tahmin etmiştim..aynen bu tipler genellikle vazgeçilmez oluyorlar.En güçsüz erkek bile daha güçlü daha zeki daha dik duran özgüvenli kadın istiyor.bu durumda bunun kanıtı.

Konu dahıbı hsklı para havadan gelmiyot kızda görgüdüz aileside yazık diz karısmayın eniyisi kazıgı yiynce anlar. Evlilikte bi tuaf zaten

Insanlar paranin ne sartlarda kazanildigini, ne emeklerle bir yere gelindigini bilmiyor sanirim. Sen git sifirdan kur firmani, tirnaklarinla belirli bir seviyeye gel, sonra kadinin biri girsin hayatina ve bodoslama dalsin tum kazanimlara.

Hangi gorumce bu durumdan rahatsiz olmaz ki? Gorumceyi de gectim, hangi insan bu duruma icerlenmez? Bunca emege yazik degil mi? Nasil olsa musluk akiyor diye bu kadar bilincsiz hareket etmenin nasil bir aciklamasi olabilir ki?
Konum fake de oldu ya cok komık
Hala kıskanıyorsun diyorlar
Kendimi parcalıyorum burda
Sanki ben gecekonduda yasıyorum :)))

tahmin etmiştim..aynen bu tipler genellikle vazgeçilmez oluyorlar.En güçsüz erkek bile daha güçlü daha zeki daha dik duran özgüvenli kadın istiyor.bu durumda bunun kanıtı.
Bazıları da masum kadın sever
Bi işi kendi beceremeyen zavallı tipli kadınları sever
Bence bu erkekle alakalı:)

Yani su anda o kiz bunları nasıl yaptı gerçekten çok merak ettim. Konu sahibi kızma ama ben sizin gelinden ders almak isterim şahsen :-)

Bazıları da masum kadın sever
Bi işi kendi beceremeyen zavallı tipli kadınları sever
Bence bu erkekle alakalı:)
Karakteri sağlam özgüvenli savunmacı olmasıyla alakalı biraz..öyle erkekler kadın bir adım gerisinde dursun ben hep onu koruyayım düşüncesindedir evet masumluğunu sever.hatta birşey bilmeyişi hoşuna gider..
Tam tersi olan durumda bazı yönleri zayıf olan erkek daha çok güçlü kadınlarla beraber olmak istiyor.Duruşu dik konuşması sağlam öyle herşeye ağlamayan sızlamayan bir kadın...onun için nimet gibi çünkü..
Bir bakıma eksik olan yönünü tamamlamak gibi..Kişiden kişiye değişiyor gerçekten.

Karakteri sağlam özgüvenli savunmacı olmasıyla alakalı biraz..öyle erkekler kadın bir adım gerisinde dursun ben hep onu koruyayım düşüncesindedir evet masumluğunu sever.hatta birşey bilmeyişi hoşuna gider..
Tam tersi olan durumda bazı yönleri zayıf olan erkek daha çok güçlü kadınlarla beraber olmak istiyor.Duruşu dik konuşması sağlam öyle herşeye ağlamayan sızlamayan bir kadın...onun için nimet gibi çünkü..
Bir bakıma eksik olan yönünü tamamlamak gibi..Kişiden kişiye değişiyor gerçekten.
Evet siz cok güzel tanımlamıssınız

Ilginc gercekten. Konunun kahramani gelin degil de kaynana olsaydi da gorseydiniz cumbusu. :p
Fff gelin diye yuklenicem sanki manyagım ya ben
Ben de gelinim bunu düşünen yok
Benim de görümcem var bunu da anlayan yok

Yazmadan geçemedim ne kadınlar var. İstediğini istediği gibi yaptırıp birde zeytinyağı gibi üste çıkabiliyorlar. Kardeşiniz neyine kapıldı da basireti bağlanmış gibi oturuyor desem önce kendine bak dersiniz. Bu iş nasıl beceriklidir bir kadın nasıl kıymetli oluyor böyle ben anlamıyorum bilen beri gelsin nolur bana da anlatsın. Biz hem annelik yapar,hem evi çekip çevirir üste çalışıp evin ve çocuğun maddi yükünü kocadan alırız sonra arkamızdan o da kadın mı be denir
Eğitimse alası var, dünyaa güzeli bir evlat doğurdum, hayatında yaşamadığı hayatı yaşayacak maddi durum var gururundan maaşlar birleşmez. Enayinün önde gideni olarak böyle bir kadın. Nasıl olunur bilen varsa desin bana.

Yazmadan geçemedim ne kadınlar var. İstediğini istediği gibi yaptırıp birde zeytinyağı gibi üste çıkabiliyorlar. Kardeşiniz neyine kapıldı da basireti bağlanmış gibi oturuyor desem önce kendine bak dersiniz. Bu iş nasıl beceriklidir bir kadın nasıl kıymetli oluyor böyle ben anlamıyorum bilen beri gelsin nolur bana da anlatsın. Biz hem annelik yapar,hem evi çekip çevirir üste çalışıp evin ve çocuğun maddi yükünü kocadan alırız sonra arkamızdan o da kadın mı be denir
Eğitimse alası var, dünyaa güzeli bir evlat doğurdum, hayatında yaşamadığı hayatı yaşayacak maddi durum var gururundan maaşlar birleşmez. Enayinün önde gideni olarak böyle bir kadın. Nasıl olunur bilen varsa desin bana.
Enayilik olarak görmeyin bunu
Siz fedakar bir annesiniz demekki
Bizimki bir de cocuk doğursa ne olacak bakalım

Emek veriyorsunuz, kiymetsizliginiz ondan. Emek ile verilen kiymet arasinda ters oranti var.

Benzer bi konum var.seni cok iyi anliyorum.tek kelime.birak ne halleri varsa gorsunler.kim ki o kuz.hersey ayagina serilmis..ne denir boyleleri hep sansli biz gibilerse bisey elde etmek icin cirpinir

X