Derdim kardeşim!!!

iyi hoş güzel de, çok iyi niyetlisiniz anlamaya çalışıyorum,bu yaptığınız kardeşinize hakaret değil mi? Senin kafan basmıyor, dur sen sen aşktan kör olmuşsun ben senin yerine şu durumu bi açıklığa kavuşturayım sen acık safsın demek değil mi? Ayıp değil mi? Kardeşiniz çok mu mutsuz? Mutsuzsa bir şey yapmaya karısına ayar çekmeye kudreti mi yok? 5 yaşında mı? Onu birileri söğüşlerse hep siz mi müdahil olursunuz? Koca adama bu ayıp değil mi? Ve dahası görümcesi çekememiş durumunda değil misiniz sizce?[/QUOTE]evet malesef görümcesi cekememiş durumundayım

Ailesi gibi paragözün teki ya, annemin yüzüğünde bile gözü kaldı görgüsüzün.
Hadi ya (
Allah yardımcınız olsun
İnsanlar yasadıklarımı anlamıyor
Ne demek istediğimi anlamıyor
Birden kıskanç fakir ezik bi insan oldum burda
Bir de kocasıni aldatan biri oldum :))))

Öyle oldu evet
Manevi zarar gördüm

Aynen oyle oldu.
Ustelik annen ve baban bile sana keske harcadiklari paradan bahsetmeseymissin demis.
Konunun tum ozeti bu bence.
Sen annem babam soyle emek verdi, boyle emek verdi,
Fedakarlik yapti demistin dil mi.

Ama sunuda soylemeden gecemicem.

Burda konu acan sizin gelin olsaydi,
En iyi uni. Bitirdim. 2 dil biliyorum.
5.000 alirken herseyi birakip esimin oldugu sehre geldim.
1800 e calismak zorunda kaldim.
Evime aldigim, gezdigim, yedigim, ictigim hatta arkadasima aldigim vitamine kadar karismis, sirket kasasini dusundugunu one surerek bu konuda esimle konusma ihtiyaci hissetmis bir gorumcem var deseydi,
Ustune birde esim karim o benim diye savunmus yazsaydi,

Herkes gorumceyi gomer, kardesini de tebrik eder gecerdi.
Net.

Yinede dusmus oldugun durum icin uzuldum.
Kardesini de su konuda hatali buldum.
Esine anlatip olayi buyutmeyebilirdi.

Abla bunlar benim bilecegim isler deyip
konuyu kapatabilirdi.

kızın aldıklarında gözünüz yokta hepsinin tektek çeteresini tutmuşsunuz.ayrıca babasının evinde öyle şimdi böyle demekte nedemek kocasının parasını harcarken sizemi soracak.ayrıca anadolunun bir çok yerinde düğün masraflarını zaten erkek tarafı karşılar.

Yemin ederim sizin gelinin yaninda staj yapasim geldi o nasil bir parmaginda oynatmaktir bravo dogrusu.Siz daha basinizdan paralari attiklari gun koyacaktiniz mesafeyi ve hic baslamayacaktiniz o ise.Bence bundan boyle donmeyin oraya ve birakin ne halleri varsa gorsunler.Alinmayin ama al birini vur otekine...

Yazdığınıza göre gelininiz Türkiye'nin en iyi okullarından birinden mezun olan başarılı biriymiş.
Buna göre iyi bir yerde iş bulmuş olması gerekir, maaşının 1800 TL olduğuna emin misiniz?
Yazdıklarınızı okurken ağzım 5 karış açık kaldı, eşine ne kadar düşkün bir adam, çok ilginç...

Sağolun, amin.
Ama burnunun dikine gider de evlenirse, babamdan annemden akan tüm para kaynağını keserim, yapacağımı da çok iyi bilir.
Kendi maaşıyla kursun evini nişanı çeyizi kınayı.
Tam da isabet olur bence. Bu gibi durumlar da merhamete yer yok kanımca. O paralar yıllarca el kızı/el oğlu gelsin de çar çur etsin diye biriktirilmiyor.

Çetere tutmadım
Kargolar bana geliyor ben teslim alıyorum anladınız mi?
Karsesimin işinde calısıyorım ben
Şirkette ödeme yapacagım zaman kardesim para yok diyor
Anladınız mi bilmem
Madem para yoksa şirkete gelince ödemeleri de kısarsın birqz di mi
Şirkete malzeme alınacak para yok ama karsı her haftasonı seheyate giidnce para var nasıl oluyı
İnsanlar ödeme için beni arıyorlar kardesimi ya da gelini değil!!!!!!!

Hadi ya (
Allah yardımcınız olsun
İnsanlar yasadıklarımı anlamıyor
Ne demek istediğimi anlamıyor
Birden kıskanç fakir ezik bi insan oldum burda
Bir de kocasıni aldatan biri oldum :))))
Kocasını aldatan mı?
Kendi başlarına gelse o gelinin saçını yolarlar merak etme sen :))

Bilmiyorım burda yeni işe girdi bir yıl kadar olucak
O dönem eşim de iş değişikliğ yapacaktı ben 1800 tl ye calısıyorum dedi
Daha evvel ank da 5000 tl ye calısıyormus ama burda o sartlarda iş bılamadım dedi

Ondan sonra uzun bir süre gtmedim zaten
Babam annem cok üzüldü kardesim de üzüldü snradan ben de emekler boşa gtmesın ye gttim

Kimse anlamıyor yaaaa
Kocasının parasını harcarken bana sorsun diyen yok
Kocasının şirket ödemelerinden ben sorumluyum
Şirketler beniarıyor
Borcları ödemejte bazen sıkıntı yasıyoruz
Anlatabildim mi ben bu yuzden biraz dimkat edin zorlanıyoruz dedim kardesime
İnsanlara cevap veremıyorım anladınız mu

artık konuları okuya okuya kim yalan kim doğru kim abartılı yazmış uzman olduk napalım ben abartılı buldum yazdıklarınızı ayrıca istediğim üslupta yazarım site kurallarına uygun olduğu sürece burası akademik bir platform değil neticede

Okuduklarım gercekmiydi ya resmen şok oldum
Sagiden merak ediyorum bu erkek milletinin gozu nasil bu kadar kor olabiliyor
Allah yardimciniz oldin demekten baska soz bulamadim

ipeqbojuqu kız demmekki illada Ali Koç la evlenmek gerekmiyirmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…