Derdim kardeşim!!!

kızhep okul birincisi sınıf bırıncısı vs derken türkiyenin en yuksek puanli ünv den birini kazandı

Ve 1800TL mi maaşı?

Ayriyetten kardeşinle ortak degilsin birşey degilsin sanane batmış, çıkmış kendi bilir. Yenge hanımın yaptigi herseyide bir bir takip edip en ufak şeyleri bile aklında tutmuşsun pes. :KK70: Sana ne dert oluyor ki demek ki kardesin memnun silah zoruyla yaptirmiyorlar ya birseyi. Kendi kendine ortadan çatlıyorsun.
Yenge hanım aldiği seyleri benim adıma bizim şirkete yollauyor hanfendi
Kıcına aldıgı donu ben mi teslim alöak durumundayım
Kendi ofisine istesin kendi alsın

Evin icimi sirketin butcesisimi:KK66:
ödeme gecikince görünce muhatap oluyorsa.onu sıkistiriyorsa alacaklı.
bu borcun bir numaralı faili de sizsiniz öyle bir karisirlarki:KK66:
baba açmış şirketi gelin batirsin buna tanık olan şirket ortağı gorumcede ay gelincigimize.ayıp olmasin o gezsin kardeşine kitaplar ailesine etler alsın aman çok mahrem aman kimse karışmasın.
neyin kafasını yaşıyor bunu normal gören kafadan bende istiyorum

Gorumce (konu sahibi) sirket ortagi filan degil bu bir, isyerinide ablasi kurmamis bu iki. Kariscak olsa babasi karisirdi kendine gorev bilmesin yani konu sahibi bosuna zaten onu takanda yok. Okumadan işkembeden uydurup yazmayın. Ortak olmadigina göre isyerinin batmasi cikmasi konu sahibine dert olamaz.

Arkadasim kardeşinizi uyarın.burada bilmiş ukalaca sana ne diyenler kardeşin battigi başkalarına muhtaç olduğunda nasıl ablasin destek ol derler!
benim dayım vaktiyle çok zengindi yengemin ailesi suralece haftanın 5 günü kamp kuruyorlardi dayimlara. Adam işten gelse pijamasini giyip rahat edemiyordu.yengem en pahalı markadan giyinir bir kere giyer.2.ya kız kardeşinin üzerinde görürdük.
annemde kırarım diye hiç mudahil olmadı.keşke olsaymis.
Dayım huzuru dışarıda aradı alkol bağımlısı oldu her bankadan krediler çekti vs battı.o hergün evinden cikmayanlarin hiç bir hayri olmadı yine maddi manevi anneannem annem destek oldu.milyarlarca borcunu ödediler.
dayım yan temin ailesinden uzaklaşma için şehir değiştirdi.ama onlarda arkasından o şehire yerleşti.
yine sizin canınız acir uyarın.
Uyardıgım için ben kötü abla oldum
Kardesim bazen diyor hergun annesi babası bizde bi gğn dr ayakkarımı uzatamıyorum diyor ama ben maddi anlamda konusunca kötü oldum

Sürekli aynı seyi yazmak durumunda kalıyorım
Evet banane ama ben kardeşimle aynı şirketteyim ve de ödemelerden ben zorunluyum
Millet şirketin borcları için beni arıyor
Şirkete malzeme alınacagı zaman şirket hesbından ben ödeme yapıyorum ama bunların bu harcamaları yüzünden ödemeleri yapamıyorum bilmem anladınız mi
Ya bütcesine kadar harcayacak
Ya da ödeme yapılacsgı zaman kardesim bana pra yok diye cemkirmeyecek
Şirkete dön bütçe ayarla sonra çok uzulursunuz.gelinde uyar sabanci sandı her iade kocasini sonra çok başınız ağrır.sizi elestirenlerde gelininizde kendilerini gordukleri empati yaptıkları için sanane diyor.ben empati yapamıyorum her şeyde mantık ararım.babanıza soyleyin şirket iflas bayrağı cekmeden

Yenge hanım aldiği seyleri benim adıma bizim şirkete yollauyor hanfendi
Kıcına aldıgı donu ben mi teslim alöak durumundayım
Kendi ofisine istesin kendi alsın
Kocasinin isyeri yollar yollar. Sende teslim almasaydin. Sorarsa soylerdin almak zorunda degilim diye. Sirkette bir payin ve sen kurmadigina gore seni baglamaz bence.

İ
Gorumce (konu sahibi) sirket ortagi filan degil bu bir, isyerinide ablasi kurmamis bu iki. Kariscak olsa babasi karisirdi kendine gorev bilmesin yani konu sahibi bosuna zaten onu takanda yok. Okumadan işkembeden uydurup yazmayın. Ortak olmadigina göre isyerinin batmasi cikmasi konu sahibine dert olamaz.
şyerinin batması cıkması değil söz konusu hanimefendi
Ben şirket adına olan ödemelerden sorumluyum
Görev tanımım bu algılayabildiniz mi bilmiyorum
Harcamaya gelince hersyın en iyisi
Eee ben ödemeleri nasıl yapacagım para olmayınca söyler misin
Kardesim ödeme istediklerinde hep telefonu bana altarıyor ece hNım ilgilenıyıor diye

Gelin sen misin yoksa:KK66: ya da böyle bir gelinmisin:KK66:empatiyi iyi yaptın.bu ne hiddet az sakin:KK66:
işkembeden uydurma sözü size yakışırdı ancak cuk oturdu çok yakisti:KK66:
hadi şeker ötede oyna buyude gel:KK66:

Kusura bakmayin ama kardesimi hayat arkadssi degilde kendi isteklerine yetismek icin cabalayan bir kole gibi girurse pek alada dikilirim karsina

Merak etmeyin kendini bilen kimse kalkipta kardesinevesine yarsimci olma utu yapma yemek yapma demez bunlar bambaska seyler

Hic evde yemek pismeyen bi ailenin haftada 300 400 kasap parasi odemesi pembe camasir makinasi gordude sapasaglam makinayi degistirmesi yok efendim her ay ulke disina seyahat edip 7 ceddine hediye almasi birde ustunr ustluk o kocayi hizmetci gibi kullanmasi bambaska sryler

Not:cocukcagiz isten eve karisunin yarin giyecegi bluzu yikamak icin gidiyir kendi gomleginide cok camasir cikmasin diye degistirmiyor

Erkek yada kiz farketmez siz kendinizi konu sahininin yerine koyinda ne kadar sessiz kalabilirsiniz

Kardesim bu kadar safsa bir uyaririm iki uyaririm ama kardesimde boyle yasamak istiyorsa kalkip bunu dert edip evliliklerine karisip, aralarini bozup bosatmaya filan uğraşmam. Durumu duzeltmeyi görev bilip geline sunu bunu yapacaksin demem cunku bana o sekilde gelse biri "sen kimsin be" derim.

Evin icimi sirketin butcesisimi:KK66:
ödeme gecikince görünce muhatap oluyorsa.onu sıkistiriyorsa alacaklı.
bu borcun bir numaralı faili de sizsiniz öyle bir karisirlarki:KK66:
baba açmış şirketi gelin batirsin buna tanık olan şirket ortağı gorumcede ay gelincigimize.ayıp olmasin o gezsin kardeşine kitaplar ailesine etler alsın aman çok mahrem aman kimse karışmasın.
neyin kafasını yaşıyor bunu normal gören kafadan bende istiyorum
yalnız görümce şirket ortağı değil.sadece çalışan.

Kusura bakmayin ama kardesimi hayat arkadssi degilde kendi isteklerine yetismek icin cabalayan bir kole gibi girurse pek alada dikilirim karsina

Merak etmeyin kendini bilen kimse kalkipta kardesinevesine yarsimci olma utu yapma yemek yapma demez bunlar bambaska seyler

Hic evde yemek pismeyen bi ailenin haftada 300 400 kasap parasi odemesi pembe camasir makinasi gordude sapasaglam makinayi degistirmesi yok efendim her ay ulke disina seyahat edip 7 ceddine hediye almasi birde ustunr ustluk o kocayi hizmetci gibi kullanmasi bambaska sryler

Not:cocukcagiz isten eve karisunin yarin giyecegi bluzu yikamak icin gidiyir kendi gomleginide cok camasir cikmasin diye degistirmiyor

Erkek yada kiz farketmez siz kendinizi konu sahininin yerine koyinda ne kadar sessiz kalabilirsiniz
Sizi alkıslıyorum ya cidden
Herkes taslamaya tuttu beni burada
Benim eşim de bana destek olur evde bana yardım eder işlerde yemekte vs ama ben sömürmeye karsıyım
Bizimki sanatcı gbi yasıyor magazındekiler gbi

Evet kardesim sürekli aynı gömlekle işe geliyor snr değiştir üstünü diyorım sen iş adamısın diyorım abla cok camasır cıkıyor diyor

Ama kızın üstünde bir gordugumuzu birdaha goremıyorız
Kız ailesine de tasıyor bunu herkes biliyor
Annesi için kredi cekmıs ayda 800 tl oduyormus

İnşallah hatasını anlar bir an önce kardeşiniz. Gerçi böyle kadınlar kardeşin gibi de saf adamlar olduğu sürece çok zor. Ne yaparsa yapsın. Bi batırsınlar işi de o zaman izlersiniz olacakları.

İ

Kardesim ödeme istediklerinde hep telefonu bana altarıyor ece hNım ilgilenıyıor diye
Arkadaşım kimseyi ikna etmek zorunda değilsin ben anlıyorum durumunu
Babanıza soyleyin

Gelin sen misin yoksa:KK66: ya da böyle bir gelinmisin:KK66:empatiyi iyi yaptın.bu ne hiddet az sakin:KK66:
işkembeden uydurma sözü size yakışırdı ancak cuk oturdu çok yakisti:KK66:
hadi şeker ötede oyna buyude gel:KK66:

Hiddet değil. Abla, abi sifatıni tasiyorlar diye kendilerini bisey sanıp herseye mudahalede bulunmayi hak görmek saçma. Ondan yardim istenmedigi sürece. Karismak anlamsız.

İ

Cik ozaman işten :)))) kardesin degilde baskasi olsaydi isyerinin basinda, karisinin harcamalarini sayabilcek miydin acaba ha:)))

Sizi alkıslıyorum ya cidden
Herkes taslamaya tuttu beni burada
Benim eşim de bana destek olur evde bana yardım eder işlerde yemekte vs ama ben sömürmeye karsıyım
Bizimki sanatcı gbi yasıyor magazındekiler gbi

Evet kardesim sürekli aynı gömlekle işe geliyor snr değiştir üstünü diyorım sen iş adamısın diyorım abla cok camasır cıkıyor diyor

Ama kızın üstünde bir gordugumuzu birdaha goremıyorız
Kız ailesine de tasıyor bunu herkes biliyor
Annesi için kredi cekmıs ayda 800 tl oduyormus

Boş ver dert etme söykenenleri çok merak ediyorum aynisini kardesleri yaşasa bu kadar gelin yanlisi olurlarmiydi

Benim erkek kardeşim kucuk daha evlendigi gunu gormek nasip olur mu olmaz mi bilmiyorum yani gorumcelik hislerine hic kapilmadanda insan böyle dusunebilir

Karsit yorum yapanlarin kaci böyle gelinlerininin har vurup harman savurarak birde ustune ustluk kardeslerinin somurulup hizmetci gibi kullanilmasina eyvallah ceker bende merak ettim dogrusu

Merhaba eceezgii.. uzuldum bu yazdigin duruma..
Sirketten ayril diyenler olmus,sen oranin.ortagi degilsin maasli calisanisin diyenler olmus. Bence isyeri senin de sayilir. Baban kardesine acmissa da senin de hakkin var sayilir gene. Yani maasli calisan degil,bir nevi ortagisin.
Sirketi terketme,artik yonetime de el koy hatta. Babanlarla konustun mu bu durumu,onlar ne diyor.
En cok sinir oldugum da,haftalik 300 400 kasap masrafi. Disarda yiyen adam nereye harciyor cidden.
Ha bir de gelinin bi ise elini surmeyisi. . Oh ne guzel ya,boyleleri de deger goruyo ya........
Ben ortak değilim resmiyette ama benim de geliriö kazancım iyi
Ben bankada idim bu şirket kurulurken zaten o zaman kupkuru bomboş bi yerdi

Kasap annelerinin evinin alt katında
Annelerine tasıyordur
Anneleri de zaten bu ay sonu 3 aylıgına hollandaya gideceklermıs
Hangi para ile cok merak ediyorum

Ailem bana hak veriyor
Babam da annem de kardesimle konusuyor ama kardesim cok asabi yakıp yıkıyor
Babam en son birak ne halt yerse yesinler dedi

İ

şirketin sahibi kardeşiniz değilde x kişisi olsaydı tavrınız ne olurdu ,istifamı ederdiniz napardınız.ben kardeşim de olsa beni bu duruma sokan patronumla daha fazla çalışmak istemezdim.alacaklılarla kendi muhatap olunca aklı başına gelirdi.bir musibet bin nasihatten iyidir demişler.kardeşinize nasihat işlemiyor musibet lazım demek ki.

Hiddet değil. Abla, abi sifatıni tasiyorlar diye kendilerini bisey sanıp herseye mudahalede bulunmayi hak görmek saçma. Ondan yardim istenmedigi sürece. Karismak anlamsız.

Oldu efendim birileri kene gibi yapissin kardesinizin kanini emsin sizde uzaktan alkis tutarsiniz

Yalniz biz sizin kadar gamsiz olamiyoruz

Pardon da kardes sifatindasin diye o kızın karsisina dikilmeye hic hakkin yok. Seni ilgilendirmiyor bence haddinizden fazla seye karisamazssınız kardesdiniz diye. Bende uç gorumce var sıkıyorsa birsey desinler. Ister yemek yaptiririm esime, ister ütüsünüde yapmam. Ister gezerim. O bizim aramizda olan bisey. Herkes kim oldugunu nerde durmasi gerektigini hatirlatirlarim bende.
Kimse hic bir sifatla baskasinin evinin icine karisamaz.
:)))
Kardesimin evine karısmıyorum artık sıkıldım aynı seyleri yazmaktan

Şirkette ödeme yapamıyorum para olmadıgı için
Ödemelerden ben sorumluyum
Malzeme almaya ve ödeme yapmaya gelince para yok
Gezmeye gelince var
Bu çizgiyi ayırın ltf
Ortada bi işyeri ve benim sorumlulugum var

X