CYCLO PROGYNOVA kullananlar YARDIM LÜTFENNN

selam kızlar dün doktorum tavsiyesi ile bu ilaca başladım . yaklaşık 1 senedir çocuk sahibi olamadık 5 aydırda tedavi görüyorum. geçen ay ara verdim. bu ayki reglimde muayene oldum ve bir sorun olmadığından bu ilaca başlamamı istedi doktorum yaklaşık 7 senedir düzenli adet olamam . sürekli ilaçlarla oluyorum. doktorum bunun hem bu düzeni sağlayacağını hemde yumurtlamamı garanti altına alıp hamile kalma olasılığımı yükselteceğini söyledi. anladım ki 21 gün içiliyor ve zaten o an hamile kalırsan regl olmayacaksın. bununda bir zararı olmayacak. hamile kalan varmı bu ilacı kullanıp sadece 1 kişi okudum bu şekilde başka yokmu ?

kızlar lütfen yardım. bu benim ikinci ayım bu ilaçta. bu ay ilaç bitmeden leke oldu bende. bu normal mi

O hapı kullanır iken hamile kalamazsın çünkü o ay yumurtalamayı engelliyo ve yumurtalıklara baskı yapıyo

Doğum kontrol hapı gibi bana bi kadın doğum doktoru verdi çocuk sahibi olmak istediğimi bile bile

Sonra tüp bebek doktoru onu içersen kalamazsın adeti düzenler ama hamile kalamazsın dedi

3 ay hem onu hem klomen kullandım ve yumurtlamam olmadı

Tamam adetim düzeldi belki ama yumurtlamam olmadı ne anladım ki

Adet için doktora giden biri kullanmalı

Çocuk için kullanmayın

Erken menapoz yada 2-3 ay hiç adet olmayan kullanmalı dedi doktorum

Erken menapoz teşhisi için amh kan tahlili yaptırın

benim sorunum pko. . elli gün filan idi adetler çocuk düşünüyoruz bu ilacı verdi doktor. ilaç reçetesin de doğum kontrol amaçlı kullanilmaz diye de yazıyo. gebelik oluşumuna neden engel olsun ki anlayamadım

bana da doktorumöyle dedi cnm.. hatta ilaç kullandıgım aylarda gebelik tahlilleri de istemişti ve gebeliğe engel değil diye de söyledi..
Bende kullaniyorum bu ilacı doktorum hem adetlerini düzenler hemde hamile kalmana yardımcı olur dedi.

Bu ilacı bana kürtajdan sonra verdi doktorum hem adet hem hormon düzenini tekrar sağlar ve gebeliği kolaylaştırır dedi ki dediği gibi de oldu kullandıktan sonra hamile kaldım.
Negatif düşünmeyin.
İnşallah bebek istiyorsanız siz de kısa sürede hamile kalırsınız.

merhaba arkadaşlar 3 cm kistim var doktorum bu ilacı verdi,kist için kullanıp, kurtulan ve hamile kalan var mıdır aranızda teşekkürler, şifalar dilerim
mrb blgsu acaba mayıs tan beri ne durumdasınız bende sizinle aynı durumdayım şuan sizin tedavi işe yaradımı ne yaptınız

mrb blgsu acaba mayıs tan beri ne durumdasınız bende sizinle aynı durumdayım şuan sizin tedavi işe yaradımı ne yaptınız
merhaba bu ilaç iyileştiremedi , iki ay doğum kontrol hapı kullandım kistler geçti ama sonrası zaten bozuk olan hormon dengem bozuldu , doktorum dinlen dedi , bende soğan kürü ve testere dişli aslan pençesi kürünü yaptım , hormonlarım düzeldi , ardından iki defa kimyasal gebelik geçirdim , ama kist oluşmadı çok şükür

Merhaba arkadaşlar ben 11 .ayda düş gebelik geçirdim kemoterapi ilacı ile tedavi oldum.kurtaj oldum kurtajdan 5 gün sonra kanamm başladı 36 gundur hafif kanamam devam ediyor bu ilacı verdi Dr bu ilaç kanamayı durdurur diye azaldı ama durmadı sizde bunları yaşayan var mi

Bana da rahim duvarım ince olduğu için verdi doktor.Başka bi doktor verdiğinde güvenip kullanmamıştım.2 ay tedaviden sonra muayeneye gidicem tekrar.Bu ilacı kullanırken gebe kalırsan çocuğu almak zorunda kalırız bu yüzden mutlaka korunmalısın dedi.

Benim hastaneden çıktıktan sonra kanamam durmuştu, bir iki damla oldu evde. Bana parça parça yoğun kanama olursa gel hastaneye demişlerdi, olmadı dediğim gibi.
Bir aya kontrole gitrim zaten, isterseniz siz de bir görünün belki ufak bir parça falan kalmıştır bilemedim şimdi

Teşekkür ederim cevabınız için surekli gidiyorum Dr artık arkadaş oldum parça yok aksine rahim duvarın çok incelmiş artik

Ben bu ilacı yeni kullanmaya başladım,erken menopoz nedeni ile doktorum verdi 21 gün içtim, iki gündür içmiyorum , kanamam ne zaman başlar acaba?benim gibi olan var mı aranızda? Bir de ağrı sızı yapıyor mu, kanama kuvvetli mi oluyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…