CYCLO PROGYNOVA kullananlar YARDIM LÜTFENNN

Teşekkür ederim cevaplarınız için, bugün başladım bende insallah Allah bi an önce hayırlısı ile nasip eder bakalim bende etkileri nasil olacak

Merhaba hanımlar benim adet düzensizliğim vardi dr a gittiğimde hormonlarıma bakıldı FSh 24 Lh de yüksek erken menepoz dedi yaşım 35 hamilelik dusunuyorum cyclo progynova verdi 3 ay kullanıp tekrar hormonlarıma bakıcak acaba benim gibi yüksek olan varmi aranızda düzelir mi hic bilmiyorum ilk kutu 3 gun sonra biticek bakalim meraktayım. Buarada benim yan etkiler de acaip iştahım arttı ve göğüslerim doldu.

Merhaba arkadaşlar ben 28 yaşındayım ..erken menepoz dendi .. iki yıldır düzenli adet olamıyorum artık .. adet söktürücü kullanıyorum ancak onunla adet oluyorum..yumurtam çok azmış bir ya da iki tane dedi dr..bana da östrojen hormonum düzensiz olduğu için ve fsh değerim yüksek olduğu için yani erken menepozdan dolayı cyclo- prognova kullanmamı 3 ay boyunca söyledi.. birinci kutu bitti ..bittikten sonra tam 7. gün adet oldum ..o gün tekrar ikinci kutuya başladım .. çünkü bir hafta ara vermem gerekliydi .. hamile de kalabilirsin dedi koruyucu değil dedi

Merhabalar,

son durum nedir acaba sizin? Bana da bugün aynı sebepten dolayı bu ilacı yazdı doktor. Sizde işe yaradı mı acaba?

şimdiden teşekkürler

Banada dr verdi sol yumurtam catlamadigi icin kist olusmus ondan sebeple verdi yan etkisi cok var dediler 7 gundur kullaniyorum herhangi bir yan etkiyle karsilasmadim

Merhaba herkese. Cyclo prognova kullanıyorum 10 gündür. 7.8 gündür felaket mide ve karın şişliği sanki dünyayı yemişim hareket edemiyorum böyle bı tepkime olan varmı bırakıcam devam edemiycem ne olduğunu başka türlü anlayamicam sanırım. Bikere daha kullanmstm yıllar önce böyle bi sknti olmamıştı

Merhaba şuan hangi aşamadasınız bilmiyorum fakat ben de dün itibari ile o ilaca başladım.10 gün sonra da beraberin de genotropin iğne ile beraber kullanıcam
Merhaba, doktorum bana da böyle tedavi uygulayacak. 4yıl olmuş yazalı ama belki görürsünüz. Sonuc alabildiniz mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…