CYCLO PROGYNOVA kullananlar YARDIM LÜTFENNN

[QUOTE="prenses_esma, post: 1635746, member: 467bıraktıktan bende kullandım bu ılacı ve kullandıgım ay hamıle kaldım bana hıcbır yan etkısı olmadı.yanı her ılacın yan etkısı vardır ama bu yan etkıler senıde kapsıyacak dıye bısey yok bence bu kadar cok dusunme dr verdıyse vardır bı bıldıgı[/QUOTE]
Slm bu ilaci kullanirken mi hamile kaldin yoksa biraktiktan sonra mi yarcimci olurmusun

Merhaba 29 sayfa yorumların hepsini okudum. Ben 1,5yıllık evliyim. Yaklaşık 6 aydır korunmuyoruz eşimle. Hamile kalmamı engelleyecek bişey var mı kontrol amaçlı gittiğim guneşli aksa tıp merkezi murat beyde doktorda prolaktin yuksekliği olduğunu öğrendim. Progesteron da ilk başlarda duşuktu, 2 kutu klomen içtim. Prolaktın için 2 kutu dostınex. Şimdi ikiside normal seviyede. İlaçla duzeldi. Sık sık kan tahlili ile takibi yapılıyo Lh Fsh progesteron ve prolaktın

Yorulduk eşimde bende 2 doktora gidiyorum aynı anda biri ozel biri hastanede ikiside aynı şeyleri soyluyo yanlışbi tedavi uygulamamış deyince ozel yani ikinci doktorum neşe hanım rahat etti içim. Rahim filmi eşimden spermiogram hipofiz mr ı kan tahlilleri maddi olarak da bitirio insanı.

Adetlerim evlenmeden de duzensizdi evlenınce duzelır demışlerdi ama hala aynı. 2-3 gun suruyo aralıkları ise değişik en fazla 35 gunu geçmiyo. Şimdi doktorum 3 kutu cyclo progynova verdi 3 ay sonra kontrolum var. 3 ay hamile kalamaz ise 3 ay sonra aşılama yapacağını oda olmaz ise tup bebek dedi.

Aşılama yaptırıp bu hapı kullanan var mı? Ayrıca baş ağrım var geçmek bilmeyen hapa başlayalı daha 3 gun oldu. Uykularım kaçıyo bebeğimiz olmayacak die korkuyorum. Allah bize de nasip etsin.

Son düzenleme:
Ne kadar zormuş bebek sahibi olmak keşke en baştan beri hiç korunmasaydık yada doktora evlenir evlenmez gitseydim şimdi çok pişmanız eşimde bende.

Etrafta bizimle beraber evlenen arkadaşlarımızın eşleri hep hamile. Kendimi eksik yarım hissediyorum. Eşimin sonuçları iyi çocugun olur dedi doktor eşime. Kendimi suçlu hissediyorum.

30 haziran 2013 de evlendik. Mayıs 2014 de ilk doktora gittik ve korunmayı bıraktık. 6 ay oldu sonuç hep negatif

Son düzenleme:
Bende bu ilaci kullanamya basladim kist olusmustu kosti baskilamak icin verdi varmi baska kullalanan

slm arkadaşlar öncelikle Rabbim herkese hayırlı evlatlar versin. lütfen stres yapmayın.inanın tek düşmanımız stres. :cry:belki bilmeyen arkadaşlar vardır diye paylaşmak istiyorum. Cyclo-prognova ilacını düzenli kullananızı tavsiye etmişse doktorunuz, bu ilacı saati saatine içmeniz gerekiyor mutlaka. yoksa diğer türlü adetinizin hangi gün olcağı belli olmuyor. ben 3-4 yıldır kullanıyorum. mutlaka 2 gün sonra adet oluyorum.

BendeUOTE="asarkaya, post: 40557566, member: 576155"]slm arkadaşlar öncelikle Rabbim herkese hayırlı evlatlar versin. lütfen stres yapmayın.inanın tek düşmanımız stres. :cry:belkiubilmeyen arkadaşlar vardır diye paylaşmak istiyorum. Cyclo-prognova ilacını düzenli kullananızı tavsiye etmişse doktorunuz, bu ilacı saati saatine içmeniz gerekiyor mutlaka. yoksa diğer türlü adetinizin hangi gün olcağı belli olmuyor. ben 3-4 yıldır kullanıyorum. mutlaka 2 gün sonra adet oluyorum.[/QUOTE]
Bende kullaniyrdum adetlerim duzensizdi ama 6 kutu cylo dan sonra göğüs kanseri yapiyo diye okudum bende dogal yollara basvurdum size tavsiyem insallah sizinde duzelir sogan kürü yaptim duzenli icinde emin olun faydasi oluyo denemenizi isterim rabbim herkese hayirli saglikli evlatlar nasip etsin

mlesef yanetkisi çok sibeyh :KK43: içsem bi dert içmesem bi dert. 28 yaşındayım ve 4 yıldır bu sıkıntıyı yaşıyorum. vücudun tüm calışma sistemini bozuyor bu rahatsızlık. erken menepoz dendi. soğan kürü, aslanpençesi, civanperçemi, incir ve havuç kürü, hayıt kürü hepsini denedim bebeğim olmadı :KK43:(( işim çok stresli. bundan kaynaklandığını düşünüyorum. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun

yanlız son zamanlarda internette hayıt suyunu ço duyar olduk eşimle. hatta bi bayan 1 ayda 78 olan FSH değerinin 3.14 olduğunu söylemişti umut oldu. bakalım bide onu denemeyi düşünüyorum.

[QUOT progynovaE="sibeyh, post: 40566368, member: 630342"][/QUOTE]
Cyclo progynova yi kullancam mi hayit suyunla birlikte

yok tatlım geçen ay bıraktım bu ilacı. Doğum kontrol hapı olarakta kullanıldığını duyunca eşimle içimize bi kurt düştü. daha öncede duyduk ama tüm doktorlar kullanmam gerektiğini söyleyince devam etmiştm. şimdi seninde dediğin gibi bitki çaylarıyla doğal yoldan adet görmeye çalışıcam. bu arada el almış, değişik tedavi yöntemlerini duyuyorum. bi faydasını görürsem mutklaka paylaşırım sizinle :KK16:Rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar versn. Amin

İnşallah="asarkaya, post: 40576528, member: 576155"]yok tatlım geçen ay bıraktım bu ilacı. Doğum kontrol hapı olarakta kullanıldığını duyunca eşimle içimize bi kurt düştü. daha öncede duyduk ama tüm doktorlar kullanmam gerektiğini söyleyince devam etmiştm. şimdi seninde dediğin gibi bitki çaylarıyla doğal yoldan adet görmeye çalışıcam. bu arada el almış, değişik tedavi yöntemlerini duyuyorum. bi faydasını görürsem mutklaka paylaşırım sizinle :KK16:Rabbim isteyen herkese hayırlı evlatlar versn. Amin[/QUOTE]
İnşallah canim hem acil şifalar versin hem bebisler nasip etsin

merhaba arkadaşlar 3 cm kistim var doktorum bu ilacı verdi,kist için kullanıp, kurtulan ve hamile kalan var mıdır aranızda teşekkürler, şifalar dilerim

mrb arkadaşlar bende bu ilacı kullanıyorum kist vardı bi tane onun için verdi bu ay regli olursam gidicem bakıcak geçmişmi diye bende gögüste şişkinlik yaptı arada kasık ağrısı yapıyor ve benim prolaktin seviyem yükseldi artık ilaçtan mı bilemiyorum böyle bişey yaşayan var mı kızlar
merhaba umarım cevap yazarsınız, uzun zaman geçmiş, rahatsızlığınızdan , ilaç sizde etkili olmuş muydu? kitlerinizden kurtulmuş muydunuz? aynı sorunu bende yaşıyorum 3 cm kistim var bu ilaca yeni başladım kistin olduğu tarafta batma şeklinde sancı yapıyor. acaba bu işe yaradığını mı gösteriyor? siz bu ilaçtan sonra hamile kalabildiniz mi? teşekkürler

1yıl boyunca problem olmadığı halde hamile kalamayınca bu ilacı kullandım.ilk ayda gebe kaldım ilaç bitti ama adet görmedim ;-) Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin.

1yıl boyunca problem olmadığı halde hamile kalamayınca bu ilacı kullandım.ilk ayda gebe kaldım ilaç bitti ama adet görmedim ;-) Allah isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin.
doğum yaptın mı?
ilaç kullanırken kaldığın için sıkıntı olur muymuş ki?

Canım E="asarkaya, post: 40577223, member: 576155"]amin canım. tesekkür ederim[/QUOTE]
Canim belki faydasi olur diye yaziyrum sogan kürü ve bal corek otu l kullandim bide allaha cok dua ettm all sukur şimdi 5 haftalik hamileym inşallah sizinde olur

X