CYCLO PROGYNOVA kullananlar YARDIM LÜTFENNN

Kişiden kişiye değişir ama 3 gün geliyor merak etmeyin
Tşk ederim cevabın için, en son salı günü içtim , hala başlamadı regl..burda okudum bu ilaçla bile regl görmeyen hemcinslerim varmış..acaba ben de öyle miyim diye merak ediyorum..adetlerim o kadar düzenliydi ki benim, birden oldu herşey..tepe üstü düşmüş gibi afalladım, aptallaştım..

vücutta kıllanma adet düzensizliğinden dolayı olur bu ilaç adetleri düzene koyuyor ,buna rağmen yan etkilerinde kıllanma yapar demişsiniz , kıllanma yapıyormuki gerçekten fark edeniniz var mı?

Bana da rahim duvarım ince olduğu için verdi doktor.Başka bi doktor verdiğinde güvenip kullanmamıştım.2 ay tedaviden sonra muayeneye gidicem tekrar.Bu ilacı kullanırken gebe kalırsan çocuğu almak zorunda kalırız bu yüzden mutlaka korunmalısın dedi.

Merhaba dr banalda rahim duvarım ince diye verdi bu ilacı bugün .sadece kahverengi olanı iç dedi.sende Nasıl bir etki yaptı acaba

Merhaba dr banalda rahim duvarım ince diye verdi bu ilacı bugün .sadece kahverengi olanı iç dedi.sende Nasıl bir etki yaptı acaba
İlk kutuyu bitirdikten sonra gittim kalınlaşma vardı.İkinci kutu bitti yarın tekrar gideceğim.

Gitti ama yeniden oluştu bu folikul kistleri sürekli oluşuyor oda yumurta tembelliğin varmış ondan oluyormus
Bendede fokikul kisti oluştu ama bende yumurta tembelliği yok klomenden dolayı oluştu adetle atarsın dedi dr ve bu ilacı verdi adet olmam icin ins gider adetle sizin ilk adetle mi gitti sadece bu hapımı kullandınız

Merhabalar..ben bu ilacı rahimde septum (perde) dan dolayı geçirmiş olduğum histeroskopi ile laparoskopi operasyonları sonrasında 2 ay kullanmıştım..yani bu ameliyatlardan sonra verilen bir ilaç..benim sadece göğüslerde nasıl adet olcağımız zaman şişme ve hassasiyet olur ya aynen o şekilde bi etkisi oldu bende..başka da bi yan etki yaşamadım..ilacın bitimindede zaten adet oluyordum yani bir sıkıntı yaşamadım..:enbuyukkk:
banada histeresokopik myom oprsyonundan sonra 2 kutu kullanmam için verd doktor
2. kutunun bitmesine 2 ilaç kaldı;
kilo aldırdıgını düşünüyorum kesnlikle
ve kasık agrısı yapıyor
bakalım nasıl regl olucam
keza oprsyondan sonra acayip koyu saglıksız bir regldi

Ben ara lekelenmeler kanamalar nedeniyle gitmiştim doktoruma.. FSH değerlerim 13.6 gibi bi değer çıkmıştı.. Çok yüksek değil ama olması gerektiği gibi de değil deyip bu ilacı verdi.. 4. kutuyu bitirdim.. Her kutu bittiğinde 5. gün adet olmuştum bu ay 7. gün olmasına rağmen lekelenme şekline devam edip adet olamayınca doktorum gebelik ve hormon testi istedi..Hormonlarım gayet iyiymiş düzene girmiş ama 17.6 gibi düşük seviyede bir gebelik çıkmış.. Bir hafta sonra tekrar çağırdı ama kimyasal gebelik olabileceğini söyledi.. 8. gün bugün ve durum aynı.. Kasık ağrılarım var.. Bitse bu ikilem de ne olacağını bilsem keşke

Arkadaslar peki bu ilaci kullandiginizda hangi gunlerde iliskiye girmek gerekir. Bnde hamile kalmak istiyorum allahin izniyle. Yardimlarinizi bekliyorummm

Kızlar bu ilaç hamile kalmayı mi kolaylaştırır anlamadım benim yumurta rezervim az amh dusuk fshta biraz yüksek şimdiye kadar 3 tüp bebek denedim olmadı şimdi 4 yu denicem neyse bana gittiğim hiç bi doktor vermedi bu ilacı içeriğine baktım osterojen eksikliklerinde kullanılıyor mus ee bende de var eksiklik erken menopoz diyorlar yaşım 31 a dedim ya hiç bi doktor vermedi bana bu ilacı sadece estrofem içtim kendimmi alsam acaba ???

merhaba canım
o bahsettiğin ilaç ve türevlerini 17 yıldır kullanıyorum. Bendeki problem doğuştan beynim uyarmadığı için adet göremiyorum çok uzun süre onu kullandım evet yan etkileri çok fazla, ama ben hamile kaldım ikiz doğurdum. Hala düzenleyici kullanıyorum ama şimdi yasmin kullanıyorum yan etkisi şu anda en az olan o imiş. Sürekli sende kullanmak zorunda isen smar tahlili yaptırmak zorundasın rahim ağzı kanseri çin kendini kontrol edeceksin. Sigara ama daha tehlikeli hormon ilaçlarının yan etkisi kanser riski çevresel faktörlerden arınmaya bak adetlerini düzenlemek için kullanmak zorundasın.
Bende Sizin gibi bu ilaci kullanmadan adetim olmuyor Hamile kaldiginizi nasil anladiniz bu ilaci kullanirken adetiniz olmadimi yoksa her ay Test mi yapmak gerekiyor?

Bende Sizin gibi bu ilaci kullanmadan adetim olmuyor Hamile kaldiginizi nasil anladiniz bu ilaci kullanirken adetiniz olmadimi yoksa her ay Test mi yapmak gerekiyor?

merhaba kızlar bende bu ilacı kullanmadan adet olamıyorum erken menopozum, hiç yumurtam yok 26 yasındayım 6 aylık evlıyım. bende cocugum olmasını cok ıstyorum ama olmuyor. sızde mı hiç adet görmuyosunuz lutfen bize umut olun

merhaba kızlar bende bu ilacı kullanmadan adet olamıyorum erken menopozum, hiç yumurtam yok 26 yasındayım 6 aylık evlıyım. bende cocugum olmasını cok ıstyorum ama olmuyor. sızde mı hiç adet görmuyosunuz lutfen bize umut olun
Mrb canim benim.arkadasim da hic adet gormuyordu ama simdi cocugu var:KK66: asilama ile hamile kalmis canim.ignelerle yumurtlama olmus ve ilk asilama da hamile kalmis.bence umutlu olun rabbim.nasip eder sizlere de insallah..

cnm ben adet görüyordum ama 1 senedır kesildi cyclo progynova kullan
Mrb canim benim.arkadasim da hic adet gormuyordu ama simdi cocugu var:KK66: asilama ile hamile kalmis canim.ignelerle yumurtlama olmus ve ilk asilama da hamile kalmis.bence umutlu olun rabbim.nasip eder sizlere de insallah..

cnm ben adet görüyordum her ay duzenlı bırden kesıldı. doktora gıttıgımde erken menopozsun hıc ama hıc yumurtan yok bır tane olsa bıle onu toplayıp tüp yapıcam demişti. ama malesef evlendıgımden berı doktorlardayım 15 gunde 1 bakıyor fakat yumurta yok CYCLO PROGYNOVA ilacını verdi en son doktor bunu kullanıyorum şimdi. inş bu yumurta oluşumunu sağlar. offf cok kotu durumdayım

X