Çok Düşük Karb Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Belirli bi süre diyet yapıp zayıfladıktan sonra verdiklerimi fazlasıyla alıyorum
Elimden geldiğince saglıklı beslenmek istiyorum düzenli menü yazacam hem birileri beni takip eder hemde sorumluluk duygum olur.

Doğru canım düşük kalori gidip kastan verince geri alınabiliyor
Sorumluluk buraya değil de kendi vücuduna ait düşün canım, kamp değil sonuçta tabi ki insanız
Her gün daha iyi olmak için adım atmalıyız
Gün sonunda sağlıklı besinlerin kalorisi sağlıksız olanlardan fazlaysa yıldızı hakederiz bence

Tamam canım teşekkür ederim
İyi geceler dilerim

Ben hep Karatay hocamın dediklerini dinledim.
Sabah kaliteli bir kahvaltı
Belki küçük bir ara ögün başlangıçta
Akşam ta ne yemek varsa salata yogurt
Yürüyüş
Bolca su
Tamamdır kolay gelsin tatlım

Hoşbuldum canım
Oda olabilir canım ben Karatay yapabiliyorum bugüne kadar gittigim diyetisyenlerin listelerini pek uygulayamadım.
Anladım cnm sana en iyi gelen bu düzense süper devam

Canım bide belirli bir kuralımız varmı 1. Sayfada görmedim.
Yok canım, yarın ben de yeniden tartılacağım, ondan sonra da haftanın içinde herkes uygun olan gün tartılıp söyleyebilir
Hani tatil oluyor, misafirlik, regl başı tartılmak istememek vs

Yaklaşık 600 gr yağdan vermişim yani o hesap doğru canlar günlük kalori açığım ortalama 800, ×6=4800
1 kilo yağ 7700 ise 620 gr yağ ediyor doğru

Günaydın melek
Gel konuşalım , bugünkü kilon kaç öncelikle
Bu bir haftalık mı? Neler yedin neler yaptın gel anlat
canımmm anlatayım benim defterim var beslenme günlüğüm hiç kaçırmamışım ama dediğim gibi ilaçları sanırım hala vücudumdan atamadım ama vermekte istiyorum ne yapmalıyım bugün ben sabah 3 tatlı kaşığı granola ve yarım su bardağı süt yedim normalde aralıklıdayım ama sabah şekerim düştü bayılıcak gibi oldum sıcaktan :)

Cnm yağ dokuyu etkileyen ilaçlar olduğu için yağ dokunda birikmiştir, sağlıklı yağları arttırman gerek hayvansal yağı oran olarak daha az alıp
Avokado zeytin yağı tahin çörekotu gibi

Afiyet olsun
Hep bu düşük kaloride mi besleniorsun

gunaydin ben bugun tartildigimda 60.4 geldim -3 kilo tam tamina cok odemim vardi cok alkol tuketmistim son zamanlarda. bende soktayim. seninde kaybin harika. cok sevindimm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…