çok acil...

angel_78

bigün mutlaka...:)
Kayıtlı Üye
11 Nisan 2009
1.346
25
46
arkadaslar ben 7+5 hamileyim.bende cinsel istek fazlalasti.doktorum cinsel iliskiyi yasakladi.istek fazla oluncada esimle iliskiye girmeden rahatlamayi seciyorum.bunun bi sakincasi olurmu.lütfen bilgisi olan cvp versin...

ilişkiyi neden yasakladı kapıyı yavaş çalsa eşin olmazmı ?
orgazm olursan rahimin kasılır mı acaba tam bilemiyorum umarım birşey olmaz

sanirim düsük tehlikesi oldugu icin.çünkü ilk degerlerim düsük çikmisti.çarsamba kontrol var.bebegimin kalp atislarini duycaz insallah.ya çok korkuyorum ya bisey olduysa daha öncede 2 kez rüyamda orgazm olmustum.karnimda büyük bi aciyla uyandim hatta.ama bisey olmamisti.tesekkür ederim arkadasim...

sen biraz firenlemeye bak bu işi doktora sorarsın bilriim bende transfer olmuştum eve geldim ay nası istiyorum sana anlatamam ya o derece o an bebek falan aklımdan çıkıyor rüyamda orgazm olmuştum o gece ama sahiden olmuşmuydum hatırlamıyourm olmasın olmasın diye düşünmüştüm gittim rüyamda oldum

ya arkadaşlar sabır ...................aklınız bebekte ols .........nasılsa sayılı zaman............

iste bende ayni durumdayim arkadasim.kendim yapmasam rüyamda oluyo mutlaka.peki bebegine zarar vermedi degilmi..

canim sabrediyorum ama en ufak biseyde tahrik oluyorum.bu sefer rüyamda oldugum zaman agriyla uyaniyom.

canim esinle iliski olmayincada sen sonucta orgazm oluyorsun ve rahim ve kaslarin kasiliyor yapmamaya calis bence

canim yapmamaya calis ya rahimin kesinlikle kasilmamasi lazim bende cok duydum bazi insanlarda oluyor transferden sonra istek fazlalasiyo ama doktorlar kesinlikle yapmamalisiniz diyor bebege bise olursa allah korusun cok pisman olursun azdaha sabret canim....

canım aynı sorun bende de var ozledım kocısımı ustelık nerdeyse 3 aydır tık yok bızde senağlama
cok af edersınız tahrık olmayım dıye öpüsemiyorum bıle eşimle

bende ruyada fılan olmadı hıc

doktoruma soramamıyorum cunku eşimin yakın arkadası

allah sabır versın bıze

kaydirigubbakcemile hormonlardan dolayı oluyor bence ben birde anestezi ile yaptırmıştım transferi kendi geldiğim gibi akllıma düştü körolası
tutmadı canım bebeğim ne olacak ama onlamı alakalı bilemiyorum

lülülülülülü
normalde böyle düşkün birisi değilimdir hani çok nadirdir böyle kudurma derecesine hiç gelmemiştir ama geldi gitti transfer gününe vurdu bende kendime inanamamıştım

yanı gulencım bende bışey demıyorum..............sen bence akupuntura devam et canım her turlu etkısı vardır .................

:teytey::dilcikar: gerçekten arkadaşlar illa istiyodum uyudum ve rüyamda yaptım o işi eşimle ilk ve son kez :tomato:

angel canım sen gulene bakma .............boşver sen bebişişini düşün ...............gez çık hafıf yuruyuş yap.............hadı ıyı akşamlar kızlar ............

çok tesekkür ederim arkadaslar.nasil basedicem bu sorunla bilmiyorum.kaçtikça üstüme üstüme geliyo.çok korkuyorum bebisime bisey oldumu diye.çarsamba kontrol var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…