çok acil...

canım bence bı şey olmaz............ama çok sıkıntın varsa bence doktorunla konuş...............mutlaka tavsıyesı olacaktır............

valla kizlar transferden sonra artik hormondanmidir yasak oldugundanmidir nedir gercekten insandan boyle istekler cogaliyor yani ben kendi adimada arakadaslara katiliyorum kendimi zor tuttugum anlar olmustu kimseye demeyin bakkk

canim çok tesekkür ederim.çarsamba kontrolüm var.bu aksamda igne igne batmalar oluyo yaa.

asi ozman bu sefer canınız istemez umarım

en son bugün basima geldi.dayanamayip kendi kendimi rahatlattim.ama sonrasinda öyle bi korku sard1ki ya bebegime bisey olduysa.birde igne igne batmalar oluyo yaaa.

ya kizlar tedavi öncesi esimden kaçardim.olmasin diye simdi ise tam tersi oldu :)

canım ama zaten kendi kendine yaptın için pişmanlıktan dolayı bence kendini kötü hissediyosun bişi olmamıştır az yap biraz aaa kızıcam ama kaydirigubbakcemile2

kizlar çok tesekkür ederim.gulencim beni güldürdün ya allahta seni güldürsün :) valla azi falan bilmem ama hiç yapmicam :) bu pismanlik yetti :) hadi kizlar iyiaksamlar size.ben dusumu alim.sonrada oturup kuran imi okiyim.sizler içinde duaciyim.rabbim hepimizin yaninda olsun...

bak benide unutma :) Oku oku Allah kabul etsin..
Yarına gel havadisleri ver

kizlar hazir konuyu acmisken benimde bi sorum var transferden kac gun sonra iliski oluyir ben 10 gun diye biliyorum ama yoksa dahami uzun olmali

sonuç pozıtıf olsa bıle keselerı tam net gorunceye ve doktor bışı deyınceye kader yoookkkkkkkk

sorun orgazm cunku vucut orgazm olunca kaslar gevsio rahim kasılıo ve icerde ne var ne yok dısarı atıo bence sen kendi kendinede rahatlama hicbisey yapma bırak ruyalarda kalsın bende ilk zamanlar ruyalarımda goruyodum sonra normale doner hayatınız ama simdilik riske etme hemde tup bebiş olmus. benim tup olan bir arkadasım var ikizleri vardı dr 9 ay yasaklamıstı ins sizin oyle olmaz

yarin kontrolim var.insallah bisey olmamistir bebisime.ama bise olsa kanamam olmazmiydi.9 ayda yasak olsa ben raziyim.yeterki bebisime bisey olmasin.

canim durumuna göre doktorun söyler.ama bence ilk 3 ay çok dikkatli olun.

yardım lütfen ben de tüp bebek tedavisine beşladım bugün 7. iğnemi yapıyorum akşam eşimle ilişkiye girdik Ama arkasından hemen kan geldi tıpkı kızlık zarı yırtılmlş gibi azdı ama korkmama yetti.14 tana yumurtam var. moralim çok bozuldu acaba yumurtaları kötü etkiler mi.şu an kanama bitti CEVAP YAZIN LÜTFEN

canim benim öncelikle hayirli olsun tedavin. korkma.transfer sonrasi olmus olsa belki bi sorun olurdu ama daha tedavinin 7. günüymüs.hiç bisey olmaz.içini rahatlatmak için istersen bi doktorunu ara sor.yumurtalarini etkilemez.öyle bisey olsa zaten doktorlar iliskiyi tamamen yasaklarlar.insallah pozitif sonuclar alirsin.

Boşuna endişelenmeee.Aynı durumu bende yaşadım.Hatta yarın erkendenden doktora da gittim.Hiç bir şey olmamış ve olamazzz dedi.Hadi keyifini çıkar canımm..Benim sonucum da pozitif .Darısı başına inşallahhh...

süpersinizzz vallahiiiii

inşallah sağlıcakla kucağınıza alırsınız bebişleriniziiiiiiii

angel isteğin yoğunlaşması aldığımımız östrojen hormonundan kaynaklanıyor canım, bir de hamilelikte kadın vücudu 150 yılda saılgılayacağı kadar en az östrojen salgılıyor yani bilimsel olarak isteğin aşırı artmasının nedeni o :) Benim de ilk hamileliğim de istek artışı çok olmuştu, hatta eşim şaşırıyordu yetişemiyordu bana, bu sefer de var ama bu seferki tüp bebek tedavisi olduğu için kendimi tutuyorum, belki 9 ay boyunca da tutarım, duşun faydası oluyor dene bence...

tesekkür ederim arkadasim.yarin insallah bebisimin kalp atislarini duycaz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…