çok acı çekiyorum.. yardım edin

hiçbişey yapamadım hiçbişey beceremedim

Anlaşılan o ki o kız onun için seks objesiymiş.
O mal kız ömer sapığına istediğini vermiş. Adam senden alamadığını arkadaşından almış.
Aklı uçkuruna yapışık olan insanlardan nefret ediyorum.
Aşıkmışmış aşktan ne anlıyorsa. Aşk onun gibiler için uçkuruna pamuk ipliğiyle bağlı.
Kendini üzme diyemem üzüleceksin. Ama değmez. Bunu düşün hep en ufak hasarla atlatırsın belki o zaman.

tutamadım kendimi atladım zaten üzerine ama tuttular beni.bu arada öğrenci ikiside attıracağım bi işleri yok yani

avlandım galiba

ya ben bidaha nasıl güvenicem insanlra nasıl sevicem başka birisini bidaha..sanki ruhum yaşlandı içim geçti 1 hafta önceki benle şimdiki ben o kadar farklı ki.günlerim tekrar güzel geçebilir mi tekrar mutlu uyanabilirmiyim bilmiyorum herşey bitmedi tabi atlatacağım ama atlatbilecekmişim gibi hissedemiyorum şuan

Canım belki saçma bulacaksın ama ilk intikamı ceyda dan al...Ömer i affet...Şaka yapmıyorum affetmiş gibi yap ve önce ceyda yı ortada bırak tak koluna önünden geç face onun yerine sen resimlerinizi koy...Aradan biraz zaman geçince yani ceyda nın işi bitinc Ömer e onu affetmediğini kullandığını söyle onu da terket...Sonra ne halleri varsa görsünler... Ben bile sinirlendim insan utanır en azından ya gerçi utanacak insan en yakın arkadaşına bunu yapmaz ama neyse....

evet görüştükten sonra daha dün koydu fotoğrafları.şimdi kaldırmış ne oldu bilmiyorum ama içimden bi his hiçbişey olmadı diyo.haklıymışsın fevri davrandım ve şuan ağlayan benim o değil

Canım, zamanla sen de şunu anlayacaksın ki burada asıl suçlu olan senin arkadaşın. Eski erkek arkadaşının, umrunda olmaz sizin arkadaşlığınız, ama arkadaşın için durum böyle olmamalıydı. Bana da zamanında kızı savunmak için en yakın arkadaşlarım sandığım ortak arkadaşlarımız, kız napsın çocuk çok yalvarmış seviyorum demiş ikna etmiş bıdı bıdı bişeyler gevelediler. Ama ben her zaman şunu dedim, eğer en yakın arkadaşım dediğim kızın sevgilisi benim kapıma altın kaplı gülleri bile yığsaydı kamyon kamyon, bir kez gülümsemezdim bile.

Merak etme, zamanla sen de bu durumu atlatacaksın ve bir gün sen de benim şuanda yaptığım gibi onlara sadece acıyacaksın. Hayat, o kadar güzel alacak ki intikamını sen bile şaşıracaksın

Dipnot : Daha detaylı konuşmak istersen bana her zaman özelden mesaj atarak ulaşabilirsin. Belki yaşadıklarını birebir yaşamış biriyle konuşmak iyi gelir.

Son düzenleme:

eski sevgilim olacak adi yazmış bu mesajları öbürü cevap vermemiş daha sonrakiler 2-3gün öncesindendi ve cinsel içerikli mesajlardı onlarda

hiçbişey olduğunu zannetmiyorum keşke babası da orda olsaydı umarım annesi anlatmıştır ve tabi inanmıştır bana inş

aslında onu en çok delirtecek şey bu olur aklıma gelmedi değil.ama önce biraz güç toplamam lazım yüzüne bakabilmem için midemin sağlam olması gerek

ömer ceydayı bırakıcağı ne malüm..?

ceyda ömeri zaten her türlü kabul ediyor baksanıza mideye...

ya güzelim aslında intikam almasan da fırsat beklesen daha lezzetli olmaz mı ?

gün gelir önüne serilir fırsat ..doya doya tadına varırsın...

şu an için fazla güçsüz ve negatifsin doğal olarak eline yüzüne bulaştırırsın...

kutlayamasın zaferini...

okurken tüylerim diken diken oldu..
o kadar üzüldümki ya
bunlar nsıl insan böyle şu an öyle şeyler yazmak istiyorumki...
yanlarına bırakma ben olsam bişey yapmadan içim soğumazdı heralde gidip ailesine anlatmakla o kadar iyi yapmışsınki keşke babasıda evde olsaydı, off şu an ne diceğimi bilemedim ya

canım suan yaran cok taze aglamaktan konusamaman cok normall.. senın ıntıkam alacak duruma gelmen ıcn uzn bı sure var.. once gunlerce aglıcaksınnkı artk gozyasın kalmamıs gıbı hıssedeceksın ıstesende aglayamayacaksn ıste o zaman ıntıkam almanın yollarını dusuneceksın ve kendınde o gucu bulacaksın. suan cok erken duygularından yapamazsn ıstedıgın gıbı bıraz zaman gecsın ondan sonra hayatlarını zehır et.. ah keske yanında olsam senı ayrmak yerıne o kıza bende dalardım yaa yuzsuz adi insan.. insan bıle demek ıstemıorm pıslıklere

canım ben senın kdr kotusunu yasamadıgım halde karakter olarak asırı kıskanc oldugum ıcın ve eskı e. ark cok capkındı ve cok pıslıklerını ykaladım karakter olarakta tam bır pıslıktı. gercetk yuzunu gordugumde dunyam basıma yıkılmıstı o kdr guvenıyordumkı bıde ılk defa sevmıstım yasımda ufaktı 17 yasındaydım tam bır saftırıktım yanı ve aylar surdu atlatmam.. ama ben hep arkadaslarıma anlattım ıcımı doktum namaz kıldım dua ettım ve face actm kendıme yenı bırsuruuuu arkadaslar edındım hergun sohbetler fılan eglence vs bu sekılde atlattım ama ona olan kızgınlıgımı sadece ıntıkam aldıgımda gecırebıldım... oda dedıgım gıbı 8 ay boyunca aklıma gelınce yedıremıyordum benı salak yerıne koymasını yaptıklarını ne zmn ıntıkam aldım oyle bı hafıfledım kı artk ne kızgınlık ne bısey sıfır dıyorum sana.. sen benden daha kotusunu yasadın ve atlatman kolay olmayacak ama her ne kdr atlatamıcakmıssın gıbı dusunsendeeee gececekkkk.. bunu bılerek yasa sureklı dertless anlat arkadaslarına 100 defa da olsa anlat ıcını dok aglamak ıstedıgınde agla ve suan mesela sen burdan bızımle konusuyorsun bırsuru arkdasn oldu hepmız senı dınlıoruz atlatmana yardmcı oluruz canım merak etme. burdakı bı cok ınsan buna benzer olaylar yasadı hepımız senı cok ıyı anlıyoruzz. ve sakn evde oturup depresyona gırme ne kdr yorgun hıssetsende ablanla cık dısarı dolas guzel seyler yap nelerı sevıosan yap ancak bu sekılde daha cbuk atlatırsın aama kendını odaya kapatıp dusunursen hep hasta olursun (

sunu da belırteyım ben bı oncekı yazımda dedıgım gıbı bnde buna benzer olayı 17 yasımda yasadım ve bı sene snra hatta tam bı sene deıl tamamen atlattım suan 21 yasındayım ve cok ıyı bırıyle tanıstm suan sevgılıyız cok sadık ıyı ne desem yapıo.. ha ben eskı olaylardan dolayı erkeklerın baska kızlara kayabılecgını bıldıgım ıcın guvensızım ama ızın vermedıgm hıcbıseyı yapmadıgı ıcın rahatım cok sevıorum kendısını cıddı dusunuyoruz butn skıntılarım gıttı yanı.. tek sorun eskıden kıskanc deıldım o kdr ama smdı pskopat derecesınde kıskancım o salagın bendekı ızı bu oldu ama onu nerdeyse hatırlamıorm bıle yaptıklarını fılan... demek ıstedıgım sende unutacaksın ve cok ıyı bırıyle senın degerını anlıck kız duskunu olmayan bu tarz seylere gozu doymus ve cıddı dusunen bırını bulacaksın.. bundan sonra nasıl guvenecem dıye kendını yıpratma kaderınde varsa evlenecgın kısı cıktıgı an karsına oyle bı guvenırsın kı o ılk sanıyede ılk bakısta bıle içine işler sevgısı guvenı buna ınanıyorum bunu bırcokkk arkadasımda gordumm.. eskı sevgılılerı o kdr srfsızler dıkı anlataam sana tam bır pslık ama evlendıklerı kısı melek resmen.. suan cocukları var bzılarının bazıları ıse hamıle o kdr tatlılar kı karı koca ne bılım yaa ınsanın dırek evlenesı gelıo yanı :)) senın yasın kac bılmıorm gencsın sanırm ve onunde cok zaman var ve sende bu guzellıklerı yasıyacaksın Allahın ıznıyle ve sen bu guzellıklerı yasarken o pslıkler yaptıkları gunahların bedelını cekıyor olacaklar ve sana bakıp o guzel yasantına bakıp bakıp uzaktan kahrolacaklar..

sensizask mukemmel dusunmussss bencedee kendını toplaaa toplayıncada omerle konus ama dekı sana son bı sans vercem fakat hemen eskısı gıbı olamam bıraz zaman ver deee. cunku eskısı gıbı bakamadıgın ıcn affettıgını dusunmıcek ama bole dersen soguk davrandıgında neden bolesın dıyemıcek anladınmı... ceydayı catlatttttttt kahrettt ve ceydayla araları bozuldugundada sende senınkını terket valla mukemmel plannnnn cok soguk kanlı olmalısın cnm kendını bunun ıcın hazırlaa

neyse canım ALLAH 'a havale et elınden gelenı yaptın ohhh annesıde ögrendıya iyi oldu ona iinde kalmadı en azından ömerde sürünsünnnnnnn inşallah adı herif

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…