çok acı çekiyorum.. yardım edin

zaten ömer arayıp duruyor hiç açmıyorum. resimlerden sonra başka bi numaradan aradı açtım o yüzden. yemin ederim o fotolar yeni değil dedi. artık görüşmüyorum onunla seni sinir etmek için yapıyo dedi. ben seni seviyorum falan dedi çok şaşırmış o da görünce. bu nasıl bi açıklamaysa ya yeni değilmiş yani benle sevgiliyken çektikleri fotolar açıklamaya çalışması daha da kötü. ben sana aşığım ona değilim dedi. onunla ilişkileri başkaymış onu anlamıyormuşum. kudurucam ya bu nasıl bi açıklama

Bence her baba köpürür böyle bir şeyde.
Bu çok kötü bir düşünce ama annesi üveymiş ya o da daha da tahrik eder adamı, sakinleştirmez yani.

Özrü kabahatinden büyük işte Sen yanlarına bırakma ne olursa olsun bu gün olmazsa yarın mutlaka git evlerine rezil et ama dediğim gibi tek gitme :26: herkese de anlat bunu bu olayın iğrençliğini

Ya neden dinledin ki bu adiyi sen sesini tanıdığın anda kapatsaydın ya.
Özrü kabahatinden büyük şerefsizin.

erkeği boşver de git kızla konuş.sorada ağzının ortasını indir

ablamla gideyim o zaman en uygunu o.gerçi onu nası tutacam bilmiyorum

tutmayacaksın işte bu işin etik yönü falan kalmadı kız kaşınmış bedelini ödeyecek şiddete karşıyım ama böylesi ıslak odunla dövülmesi hakediyor. bakalım bu rüzgar onu söndürebilecek mi bu sefer

Ömerin açıklaması gayet açık. onunla ilişkimiz farklıydı ben seni seviyorum demek onunla yatıyordum demek.

özrü kabahatinden büyük.

ya hayatım sen bu kızı 6 yıldır hiç mi anlamadın. seni kıskandığından yapmış bence bütün bunları.

ya şimdi şimdi anlıyorum.ben onun aşırılıklarını şımarıklıklarını tuhaf hareketlerini annesinin olmayışına bağlıyodum.ama gerçekten ahlaksızın tekiymiş.tüm saçmalıkları kendi karakterinden kaynaklanıyomuş

diger konunuda bunuda okduum canım .sen kötü bişey yapmadınki bende isterim sevdıgım iki kişi iyi anlaşsın .heryere kalabalık

gidelim ne varki bunda bazıları tuhaf karışladılar .ama insancılsın işte iyi niyetlisin .konduramassın ...

kişi kendi gibi bilirya karşısındakini bizd olmuyunca düşünebmiyoruz ihaneti

bu HAYATTA HİÇ BİR ŞEYE ŞAŞIRMAM BEN nelerini gördüm ya benımde vardı kız arkadaşım sevgılıle tanıtrmıştım ..ayrıldık baktım gizli gizli msjlaşmaları var sonra dedıkı bana ben sizi barıştırmaya ugraşıyorum dedi .en kötü anımda yanımda olmadı .çocugun aldatma msjlarını beraber yakaladık ben sinir oldum .onunda görüşmeyı kesmesi gerekirdi 2 kere gördügü insana öle bir yapştıki ben adamı rezil ettimm tüm şehre .çocuk dediki ben sana ıspatların iş yerı telefonlarında hep kız araı benı dedi ....şimdi güvenmıyorum ona umurumdada degıldı çocukta oda .merhaba .merhaba diyorum emın olamadım hala kım haklı kım haksız ...

numaramı degiştirdim bende ..şimdi uzak tutuyorum onu etrafımdanda sevgılımdende ....

kötü bişey en yakınıız ablanız .kardeşiniz gibi olur oysa anlıyoum acılarını senın ...

eskiden 15 yaşlarındaydım benı seven bir çocuk vardı ....kabul etmıyordum .çocuk bana inadına ablama yanaştı.ablamda bana dediki ben kabul edıyımmı edersen et dedim ben de ama senı kullanıcak dedim ( ablam ayran gönüllüydü ) anında keserdı görüşmeyeı anında severdi bunlar baya çıktılar ...çocuk bana ınadına evlenmek bile istedi düşünün

sonrası canımı sıkmaya başladı tabıı onunla aynı evde düşünün.olmazzz dı ama olmazda dıyemedım annem anladı herşeyı bende anlattım ...olmaz dedi annem senı sevıyor bu çocuk ınadınada evlılık istiyoru hemen ayrıldı

düşünki ben istemedıgım halde bile kabullenemedım senı düşünemıyorum ..

ALLAH yardımcın olsun tatlım dua et bol.bol ıkısınınde gerçek yüzünü gördügün için sevınmelıısn aslında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…