çok acı çekiyorum.. yardım edin

bence bu kızın gönderdiği msjları ailesinin görmesi iyi olurdu abisi falan varsa özellikle temiz bir dayak yesin de aklı başına gelsin, ahlaksız..

kusura bakmayın mesajınızı okuyunca dayanamadım, bu sizin düşünceniz dahi olsa şuan kafası karışık olan yapsam mı yapmasam mı diyen birine mesajları kızın ailesi görse iyi olurdu ,abisi varsa dayak yesin demeniz hoş değil, çünkü kafası karışık insan bi anda bir fikre ikna olabilir, peki şimdi size soruyorum kızın ailesine mesajları yollasa konu sahibi arkadaşım, kızın ailesini siz tanıyormusunuz? çook modern görünüşlü insanların bile aile yapısını bilemezsiniz o mesajları yollayan kızı ailesi dövmek yerine öldürse konu sahibi bu yükü nasıl kaldırır? peki siz nasıl hesap verirsiniz? lütfen rica ediyorum tavsiyelerimize dikkat edelim,
konu sahibi hanımefendi terk etmekle zaten en güzel cezayı vermiş.. yapıcı olalım akıl karıştırıcı değil rica ediyorum

Son düzenleme:
kusura bakmayın mesajınızı okuyunca dayanamadım, bu sizin düşünceniz dahi olsa şuan kafası karışık olan yapsam mı yapmasam mı diyen birine mesajları kızın ailesi görse iyi olurdu ,abisi varsa dayak yesin demeniz hoş değil, çünkü kafası karışık insan bi anda bir fikre ikna olabilir, peki şimdi size soruyorum kızın ailesine mesajları yollasa konu sahibi arkadaşım, kızın ailesini siz tanıyormusunuz? çook modern görünüşlü insanların bile aile yapısını bilemezsiniz o mesajları yollayan kızı ailesi dövmek yerine öldürse konu sahibi bu yükü nasıl kaldırır? peki siz nasıl hesap verirsiniz? lütfen rica ediyorum tavsiyelerimize dikkat edelim,
konu sahibi hanımefendi terk etmekle zaten en güzel cezayı vermiş.. yapıcı olalım akıl karıştırıcı değil rica ediyorum

ben tanımıyorum ama aile yapısını arkadaşımız tanıyor kaç yıllık arkadaşı buna dayanarak yazdım. ama haklısınız yazdığımı silemiyorum ama sözlerimi geri alıyorum, benzer şeyleri yaşadığım için kendimi kaptırmışım üzgünüm :26:

nasıl oluyorda böle bir adaa haaaaaaaa laaaaaaaaaaaa duygun olabilir canımya

artık ne seviyorum ne de nefret ediyorum canım içim soğudu ikisine de duygum yok. intikam olayına gelince yavaş yavaş ömerle ilgili dediklerimi yapmaya başladım. şimdilik sadece kavga ediyorum ama mesajlarına cevap yazıyorum bi veriyorum bi vermiyorum öyle diyeyim

bence bu kızın gönderdiği msjları ailesinin görmesi iyi olurdu abisi falan varsa özellikle temiz bir dayak yesin de aklı başına gelsin, ahlaksız..

mesajları gösterebilecek bi kanıtım yok malesef annesi (üvey) duydu anlattıklarımı anlatmıştr heralde babasına telefonu alınmış elinden duyduğum kadarıyla ama çok ta bişi olmadı kız normal hayatına devam ediyo bunun dışında belki şimdilik biraz sıkarlar okadar

tamamını okuyamadınız galiba biraz uzun olduğu için ben ailesine anlattım evlerine gittim annesi vardı anlattım ilk sayfada yeşil renkteki kısım son güncellememdi ama bişey olmadı yani mesajları gösterebilecek bi kanıt yok zaten ne yalan söyliyim en azından bi dayak yemesini istedim kulağa çirkin gelse de ama bişey olmamış telefonu alınmış arkadaşlarından duyduğum kızımızda şeytan tüyü varmış anlayacağınız

ben tanımıyorum ama aile yapısını arkadaşımız tanıyor kaç yıllık arkadaşı buna dayanarak yazdım. ama haklısınız yazdığımı silemiyorum ama sözlerimi geri alıyorum, benzer şeyleri yaşadığım için kendimi kaptırmışım üzgünüm :26:

korkmayıın arkadaşım bişeycikler olmadı turp gibi bi noksanı bu mesajları yazabileceği bi telefonu yok elinde :p yeşil güncellememde ilk mesajda anlattım aslında

tamamını okuyamadınız galiba biraz uzun olduğu için ben ailesine anlattım evlerine gittim annesi vardı anlattım ilk sayfada yeşil renkteki kısım son güncellememdi ama bişey olmadı yani mesajları gösterebilecek bi kanıt yok zaten ne yalan söyliyim en azından bi dayak yemesini istedim kulağa çirkin gelse de ama bişey olmamış telefonu alınmış arkadaşlarından duyduğum kızımızda şeytan tüyü varmış anlayacağınız

evet son güncellemenizi okumadım , şimdi okudum

canım , ben güncellemeyi görmemiştim ama dediğimin arkasındayım sizde farkında olmuşsunuz kırdımsa özür dilerim ,

2gün önce açtığım konuyla ilgili dün sonucu yazamadım kusura bakmayın hiç iyi değildim. gerçi şu anda da hiç iyi değilim.neyse baştan anlatayım.
dün dediğim gibi buluştuk bi kafede. sonra annem aramış gibi lavaboya kalktım o arada ablamla haberleştik. sonra telefonu kapatıp yanına döndüm.şarjım bitti annemle konuşurken dedim. sonra ablam annemin telefonundan onu aradı. az kalsın kendisi açıyodu elinden aldım ver beni isteyecek kızzmasın şimdi sana dedim. aldım gittim lavaboya konuşuyomuş gibi. sonra mesajlara girdim direk tabi. açtığım ilk mesajda şöyle yazıyodu "şüpheleniyor gibi hissediyorum öğrenmesini istemiyorum lütfen böle yapma" 2. bi mesajda "böyle yapmaya devam edersen beni de kaybedeceksin" vücuduma dalga dalga bişeyler yayıldı sanki saç tellerimden ayak parmaklarıma kadar bi titreme. saçmalama dedim kendi kendime okumaya devam et. daha sonra aklıma hayalime gelmeyecek, buraya yazamayacağım iğrençlikte mesajlaşmalar. okudukça inanamadım allahım bu yanlış telefonmu bu mesajlar kime ait diye. o titreme vücudumu ele geçirdi sanki ne ağlayabiliyorum ne düşünebiliyorum ne ne yapacağıma karar verebiliyorum. nefes alamadım çıkmalıyım burdan dedim. bizim ki o kadar süre gelmeyince kapıya kadar gelmiş. yüzümü görünce mi anladı yoksa zaten telefonu verirken mi korkuyodu zaten bilmiyorum. yaklaştı "özür dilerim". midem bulandı. telefonu fırlattım ittim çıktım.
yolda, evde dün bütün gece ağladım ama ağlayarak akmıyo bitmiyo içimdeki zehir. tam artık bitti diyorum yine buz gibi bi dalga geliyo çarpıyo ve bedenim kontrolümden çıkıyo. ben onlara ne yaptım diye düşünüyorum. ceyda benim en yakınımdı 6 yıldır. zor zamanlarında ona az mı destek oldum yanında mı olmadım ona bi yanlış mı yaptım.ben ona bu durumu yakıştırmaya şüphelenmeye bile utanırken o iğrenç mesajları en yakın arkadaşının sevgilisine çekebilecek onu ayartabilecek bi kızmış bişeydiyeceğim diyemiyorum.
peki sevgilim olacak o adi bunu bana niye yaptı? madem sevgisi bile bittiyse neden adam gibi ayrılmadı.yeterince güzel mi değildim bakımlı mı değildim? yoksa sadakatsizmiydim boğdum mu onu başkaları gibi kıskançlık krizlerine girip bunalttım mı onu? ona güvenmekten başka ne yaptım ben? ne kadar aptalmışım. halime güldüler mi acaba arkamdan ne salak kız mı dediler. bölesi hoşlarına mı gitti? düşünüyorum beynim patlayacak kendime bi çıkar yol alıyorum. boğazımda koca bi düğüm var ne yutabiliyorum ne ağlayınca geçiyo.dünya ne zaman bu kadar kötü bir yer oldu?
ama bunu onların yanına bırakmayacağım. bana bunları yaşattıktan sonra kendi hayatlarına dönebileceğini sanıyolarsa yanılıyolar. ne yapacağımı bilmiyorum şu an ama onlar içinde artık hiç bişey eskisi gibi olmayacak. gerekirse dünya aleme bağıracağım yaptıklarını herkes o ceydanında ömerin de nasıl insanlar olduğunu bilsin. yanlarında kimse kalmasın istiyorum. öfkem öyle büyükki ancak bu şekilde içim soğuyacak. ne yapabilirim bana yardım edin yanlarına kalmasın bu yaptıkları. bi de utanmadan ceyda arıyo sabahtan beri açmadım sesini duymaya tahammülüm yok

edit:
hani ben herşeyi görmezden gelecektim onlar kaybetmişti onlar üzüleceklerdi? hiç bişey olmamış gibi hayatlarına devam ediyorlar ceyda dün facesine bir sürü fotograf eklemiş ömerle inadına ssanki deliriyorum şu an resmen yüzsüzlüğün bu kadarı. altlarına bi de yorum yapmış seni seviyorum aşkım bizi söndürmeyen rüzgar alevlendirir filan diye. resmen bana laf sokmuş ya bu nasıl bi utanmazlıktır yüzsüzlüktür. sanki ben onaların arasına girdim sanki 2. kadın benim kafayı yicem sinirden. arkadaşlarıma anlattım olanları inanamadılar şok oldular. onlarda mesaj atmış sen nasıl bi insansın insan mısın sen diye. sizi ilgilendirdiğini düşünmüyorum demiş. adi şerefsiz daha neler yazmak istiyorum ama forumda sorun olmasından korkuyorum. ömer de aradı gece " yemin ederim o fotolar yeni değil haberim yok görüşmüyorum artık " diye. açıklaMAsına bakar mısın yaaa neymiş fotolar yeni değilmiş. s.çıp sıvamak dedikleri bu olsa gerek. ben kesinlikle intikam istiyorum artık bişeyler yapmam lazım dayanamıyorum gün geçtikçe öfkem arttı ya nolur yardım edin bişeyler yapmam gerek gidip saçını başını yolasım var ikisininde

kızlar çok kötüyüm şu anda bile ağlıyorum.dediğim gibi facedeki fotoların çıktısını aldım.bu arada gene ömer aradı.açtım ikinizi de mahvedicem o küçük şeytanında neler yaptığını ailesi dahil herkese duyurcam bu geceden sonra ikinizde benim gibi ağlıyacaksınız dedim suratına kapattım.ablamla ceydaların evlerine gittik.beni görünce şok oldu bişey diyemedi.babası yokmuş.annesine kızınız böyle böyle şeyler yaptı bakın bunlarda fotoğrfları kızınıza sahip çıkın benim erkek arkadaşımla böyle böyle mesajlarını yakaladım gidişatı hiç iyi değil.ikinci ellere bi zaafı var heralde benim eskilerimi çok seviyo dedim.kadın şok oldu ceydaya döndü.o da benim bu işle bi ilgim yok yalan söylüyo dedi.ömer onu seviyomuş bende kıskançlık yapmışım.kıskançlıktan aklımı kaçırmışım iftira atıyomuşum.benim şarterler attı üstüne atladım dayanamadım.ablamla annesi ayırdılar.aklımı kaybediyodum nerdeyse sinirden.bi yandan da ağlıyorum küfür ediyorum.ablam tuttu zor çıkardı yürü artık işimiz bitti dedi.beni eve götürüyo ama ben çok kötüyüm yollrda salya sümük.herkes bana bakıyo sakinleşemiyorum.baktım karşıdan ömer geliyo kabus gibi Allahım kabus bu heralde dedim.heralde küçük s..tüğü için endişelendi oralara kadar geldi.özür diliyo seni seviyorum yemin ederim o bi hataymış onunla olan başka bişeydi aşk değildi ben sana aşığım sensiz yapamam falan diyo.ben sinirden ve ağlamaktan konuşamadım bile ablam defol git şimdi seni şuracıkta gebertirim ne adi bi adammışsın dedi yemin ederim imdat diye bağırırım defol bidaha çıkma karşısına dedi.kızlar öyle çaresiz hissettim ki kendimi hiç bişey beceremeyen doğru düzgün intikam bile alamayan bi zavallıymışım gibi geldi.öyle zayıftım ki o an o ömer adisinin söylediklerini oracıkta yedirmem lazımdı ama tek bi kelime bile edemedim ancak hıçkırıklarım çıktı ağzımdan.çok kötüyüm zavallıyım şuanda

Arkadaşım yazını gözyaşları içinde okudum inan.Çok zor bi durum allah sabır versin.Etrafındaki hemen herkes eminim hayırlısı buymuş,eden bulur alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste falan gibi sözler etmişlerdir.Ama gel gör ki durum her zaman öyle olmuyor.Benimde başımdan seninkine benzer bi olay geçti.8 yıllık bi ilişkim vardı tam nişanlanacaktık ki bi anda ayrıldık sebep başka biri ve o başka biri abla dediğimiz bizden 4 yaş büyük ortak arkadaşımız.Peki buna ne dersin?Gözümün içine baka baka abla kardeş muhabbeti.Resmen aptal yerine kondum.Kandırıldım.Ayrıldık hemen evlendiler 2 yıldır hala evliler.Ve mutlu mesutlar.Hani eden bulurdu noldu?Kazığı atan gül gibi yaşıyo kazığı yiyen perişan.

Arkadaşım yazını gözyaşları içinde okudum inan.Çok zor bi durum allah sabır versin.Etrafındaki hemen herkes eminim hayırlısı buymuş,eden bulur alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste falan gibi sözler etmişlerdir.Ama gel gör ki durum her zaman öyle olmuyor.Benimde başımdan seninkine benzer bi olay geçti.8 yıllık bi ilişkim vardı tam nişanlanacaktık ki bi anda ayrıldık sebep başka biri ve o başka biri abla dediğimiz bizden 4 yaş büyük ortak arkadaşımız.Peki buna ne dersin?Gözümün içine baka baka abla kardeş muhabbeti.Resmen aptal yerine kondum.Kandırıldım.Ayrıldık hemen evlendiler 2 yıldır hala evliler.Ve mutlu mesutlar.Hani eden bulurdu noldu?Kazığı atan gül gibi yaşıyo kazığı yiyen perişan.

çok uzun bi ilişkiymiş canım çok üzüldüm senin içinde :KK43: aynen öyle canım kalbi kırılan yaralanan sen oluyosun. insan içindeyken göremiyo sevgi mi kör ediyo güven mi bilmiyorum ama aptal gibi burnunun dibini göremiyosun. şu an dönüp bakıyorum arkama Allah'ım diyorum ben nasıl görememişim herşey öyle ortadaymış ki nasıl nasıl... şu an herşey öyle boş ki benim için dostluklar anlamsız arkadaşlıklar boş aşklar kandırmaca... 20 günü geçti bu olaylar olalı ben artık eski ben değilim olamayacağımda biliyorum. ama onlar için ne değişti ne değişecek? hiç. ömer belki biraz üzülecek özleyecek sonra bitecek. ceyda zaten herşey unutulur gider o zamandan etkilenmedi ki şimdi bişey değişsin. bense hiç bi zaman bunu unutamayacağım tam anlamıyla kimseye güvenemeyeceğim . gülebilecek miyim eskisi gibi onu bile bilmiyorum. eve kapattım kendimi dışarı çıkmıyorum kimseyle görüşmüyorum içimden gelmiyo. zorladım kendimi yıkılmamak için ama olmadı ne yapayım ben de bu kadarmışım

yasitiz galiba tatlim iki konunu da bastan sona okudum cok üzücü bisey ya :KK43: cok üzüldüm senin adina cok yakin iki arkadasim arasinda da böyle bisey oldu ikisi en yakin arkadaslardi yedikleri ictikleri ayri gitmezdi birbirlerinde kalirlardi hep cok güzel arkadasliklari vardi arkadasimin sevgilisinden diğer arkadasim da hoslandiğini söylüyodu bana, yapma etme diyodum ama olanlar oldu o zaman lise son siniftaydik arkadasim da kizin facebook hesabina bakinca sevgilisiyle konusmlarini görmüs suclu hissediyorum ama seni ondan daha cok seviyorum gibi bisey, iste o da onlari rezil edicem nasil böyle bi rezillik yaptilar diye hocalarimiza bile anlatmisti kiz sinir krizleri geciriyodu bizim katta indirmediği pencere kalmadi yemin ederim :KK43:

sonra ne mi oldu intikam intikam diye ağladi tabi arkadasim ama bisey yapmadi allahlarindan bulsunlar dedi cunku yapicak bisey yoktu herkesin gözünde o ikisi kücüldü hala psikoloğa gidiyo kiz rüyalar kabuslar hala anlatiyo, diğeri de hala cocuğun pesinde cocuk da boğazicinde üniversite okuyo keyfine bakiyo :/

yani bunlari yalniz sen yasamiyosun maalesef hepimizin basina gelebilecek bisey iyi niyetli insanlar hep mi kaybeder anlamiyorum ki :KK43:
yorumlarini okudum ne kadar iyi bi insan olduğun belli baslarda ailesine bile anlatmayi dusunmuyodun, en cok da ömeri hala seviyorum demene üzüldüm ne kadar kötü bi duygu olduğunu tahmin edebiliyorum :KK43: cidden en yakin arkadasimin basina gelmis gibi uzuldum kiyamam ya gözyaslarina yazik :KK43:

ama sana bisey söyleyim onlarin mutlu olabileceğini zannetmiyorum beraber değil ayri bile mutlu olamazlar en azindan olmamalilar bu dünya biraz adaletli olsun lütfen...

hem az kaldi okullar acilcak üniversitene gidersin insallah kafan dağilir bi sekilde uzaklasirsin bunlari yasadiğin ortamdan...

hem biz kizlar en yakin arkadasimiza sevgilimizi ballandira ballandira anlatiriz ya mutlu olduğumuz zamanlarda onlarin da bakisi mi değisiyo noluyo anlamiyorum ki, sanirim en yakinimiz bile olsa bunu yapmamaliyiz...
gercekten dünyanin civisi cikti cok dikkatli davranmaliyiz arkadasi birak abla kardese yapiyo :KK43:
ben bile cok öfkelendim ya var ya off psikopat psikopat seyler geciyo aklimdan ne yaptin canim peki ömerle konuscam diyodun?

ne o son güncellemen zavallıyım filan ! zavallı değilsin sen kimin zavallı olduğunu herkes çok iyi biliyor.sakın kendin için bi daha öyle şeyler söyleme...bana kalırsa gidip ailesine anlatmakla en doğrusunu yapmışsın en azından için biraz soğur, öbür türlü kendini yerdin artık bişey yapamamaktan benim içim bile rahatladı düşün.canım beniimm artık üzülmemeye bak, Rabbim içini tamamiyle ferahlatsın sana gönülden dualar ediyorum.bundan sonrasını sadece Allah a havale et o en güzelini bilir, sana yapılan çirkinlik yanlarına kar kalmaz, yarına kalır ama yanına kalmaz biliyorsun

hem biz kizlar en yakin arkadasimiza sevgilimizi ballandira ballandira anlatiriz ya mutlu olduğumuz zamanlarda onlarin da bakisi mi değisiyo noluyo anlamiyorum ki, sanirim en yakinimiz bile olsa bunu yapmamaliyiz...
gercekten dünyanin civisi cikti cok dikkatli davranmaliyiz arkadasi birak abla kardese yapiyo :KK43:
ben bile cok öfkelendim ya var ya off psikopat psikopat seyler geciyo aklimdan ne yaptin canim peki ömerle konuscam diyodun?

başta dediğim gibi intikam istiyodum ömerle tekrar görüşerek bunu planlıyodum . konuştumda bi kaç kez telefonda mesajlarına karşılık verdim falan. ama yapamıyorum böle yaparak kendime acı çektiriyorum hala seviyorum hem nefret hem sevgi anlamıyorum kendimi. durum böle olunca beni artık aramamasını söledim intikam için yaptım ama vaz geçiyorum sen buna da değmezsin dedim. arıyo o hala cevap vermiyorum kıymetimi anlamış aşıkmış yapamazmış bensiz bilmem ne. canım hiç bişey yapmak istemiyo bütün günü odamda geçiriyorum ne olacak bilmiyorum. yakında okullar açılacak gitmek istemiyorum ona bile

ne o son güncellemen zavallıyım filan ! zavallı değilsin sen kimin zavallı olduğunu herkes çok iyi biliyor.sakın kendin için bi daha öyle şeyler söyleme...bana kalırsa gidip ailesine anlatmakla en doğrusunu yapmışsın en azından için biraz soğur, öbür türlü kendini yerdin artık bişey yapamamaktan benim içim bile rahatladı düşün.canım beniimm artık üzülmemeye bak, Rabbim içini tamamiyle ferahlatsın sana gönülden dualar ediyorum.bundan sonrasını sadece Allah a havale et o en güzelini bilir, sana yapılan çirkinlik yanlarına kar kalmaz, yarına kalır ama yanına kalmaz biliyorsun

engel olamıyorum ki böle hissediyorum kendimi bırakmamaya çalıştım zorlada olsa dışarıya çıkmaya arkadaşlarıma gitmeye falan. olmuyo herkesin de tadını kaçırıyorum içimden konuşmak gelmiyo kmseyle. duaların için teşekkür ederim inş gelir geçer bu zamanlar

başta dediğim gibi intikam istiyodum ömerle tekrar görüşerek bunu planlıyodum . konuştumda bi kaç kez telefonda mesajlarına karşılık verdim falan. ama yapamıyorum böle yaparak kendime acı çektiriyorum hala seviyorum hem nefret hem sevgi anlamıyorum kendimi. durum böle olunca beni artık aramamasını söledim intikam için yaptım ama vaz geçiyorum sen buna da değmezsin dedim. arıyo o hala cevap vermiyorum kıymetimi anlamış aşıkmış yapamazmış bensiz bilmem ne. canım hiç bişey yapmak istemiyo bütün günü odamda geçiriyorum ne olacak bilmiyorum. yakında okullar açılacak gitmek istemiyorum ona bile

ugurbocugu, senin sadece zamana ihtiyacın var. İnan zamanla geçecek belki zaman zaman aklına gelecek ama emin ol geçecek. Yaşadığın olay henüz çok taze. Ket vurma duygularına kandırıldın evet doğru hem de çok adice tamam çek acını ama geçecek unutma. ayrıca ömer konusunda da kendimi ömer'in yerine koyuyorum da ugurbocugu bana ne yapsa canımı daha çok acıtırdı diye bana hiç cevap vermese, umursamasa yüzüme bakmasa cevabını veriyorum. sen onunla muhattap olmadıkça daha çok ezilecek yaptığı hatanın altında. anladığım kadarıyla cinsel anlamda senden yüz bulamadığı için ceyda'ya o şekilde yanaştı. ikisinin de yaptığı adice. evden çıkmıyorum diyorsun ya bunu sakın yapma ben de bu aralar kötü günler geçiriyorum kendimi eve kapattım yemedim, içmedim. şimdi yeni yeni kendime geliyorum dışarı çıkıyorum bana iyi gelecek insanlarla görüşüyorum ve faydası olduğunu görüyorum. inan kabuğunu ne kadar çabuk kırarsan o kadar iyiye gidersin. her şey düzelecek bak görürsün. :KK31:

Canim, bastan sona kadar bu konunu da eski konunu da okudum. Uzuluyorsun biliyorum ama emin ol diger iliskilerin icin cok iyi bir zemin hazirlaniyor su anda. Omer'i hala seviyor olman normal, ama SAKIN donme! Donsen de pisman olup ayrilacaksin. Emin ol disarida cok iyi, seni hakeden baska erkekler var. Bir gercek var ki hayatinin erkegi Omer degil!
Ben de senin yaslarinda 3 yillik bir iliskimi aldatildigim icin bitirdim, affettim, yine aldatildim, affettim yine aldatildim. Hayatta iki turlu erkek vardir, aldatan erkek ve aldatmayan erkek. Bunca yillik deneyimimden bunu cikardim ben. Aldatan erkeklerin sayisi cok ve cok uzuyorlar. Aldatmayanlarin sayisi az, ama oyle mutlu ediyorlarki. Su an evliyim ben, esim beni asla aldatmaz. Kafam o kadar rahatki.
Kendine aldatmayan erkeklerden bul canim, mutlu olmayi sen de hakediyorsun.
Intikam olayina gelince, bence bosver. Beddua et sadece. Beni aldatan sevgilime cok beddua etmistim, aradan 10 yil gecti ama, evlendigim halde hala arar cok mutsuz oldugunu, benden daha iyisiyle hic tanismadigini soyledi. Bedduam tutmus demekki. Cunku, benden daha iyi biriyle karsilasamasin, beni unutamasin hep benimle tekrar olmak istesin ama ben evlenip cok mutlu olayim o da bunu bilip aci ceksin diye hep beddua etmistim. Aynen de oldu.
Ikisiyle bir daha sakin gorusme. Hemen kendine sevgili bulma biraz ask mesk olaylarina ara ver, iyi gelir.

Canim benim cok üzüldüm. Inan kalp atislarim hızlandı okurken. Önüne bakmaya çalış. Inan bunlar geçecek. Adini bile hatirlamayacaksin. Zorlu bir süreç ama ge ce cekk. Güven bana :)

X