çok acı çekiyorum.. yardım edin

allahım delirdim gözlerim doldu yaaaa allah belalarını versin o kızı evire çevire döv naısl bi pisliklik ya bu naısl bi şerefsizlik karaktersizler allah yanına bırakmaz sen hiç merak etme ama yinede rezil et o kızı elinden ne geliyosa yap

canım kızın üvey annesi falan var bi sürü sorunu var.çok kötübi aile değiller ama yine de söylemek istemiyorum

annesının üvey olmasıda sorunları da.görünen o kiiiii sevgiline sexi cinsel içerikli mesajlar atmasına engel olmamış

bu onu gurursuz yapamalı sevıyesiz aşalık :KK47::KK47::KK47::KK47::KK47: nasıl sinirliyimya bana versen parçalarım o derece yanı

intikam alma hissini anlıyorum yalnız ava giden avlanırr unutma
ayrıca böyle bi çaba içinde olman onu daha fazla umursadığını gösterir
ki en klasik yöntem de eski sevgiliin en yakın arkadaşınyla çıkma gibi o da senin değerini düşürür. en güzel intikam umursamamaktır ama illa yapacam diyorsan ve imkanın varsa çok yakışıklı ya da ceydanın önceden hoşlandığı ve elde edemediği bi adam bulup ceydanın aklını başından alıp ömere kazık atmaktır.bu kadar.

yaa ınanmıorummm utanmıorlar yaaa yaptıklarına bak yuhh dıorum ama bak dedıgım cıktııı sen susarsan bunlarrrr ohhh ceker anladınmıı aynen belgelerını topla ve gıtt herseyı anlat.. o cocuguda ıs yerınde rezıl et bır arkadas yazmıs yaaa ısınden ettım fılan bırı uzun uzun yazmıs bence oyle yapabılırsen yapp haattaa bırılerını bulabılırsen o cocugu dovdurr kırsınlar heryerını cıddı soluorummm hastanelık etsınlerr de gorsunn pıslıkkkkk... Allahımmm suan ıksıını gebertmek ıstıyorum yemın ederım yaa ne korkunc bısey bu boyleee :KK43:((

ya ona nasıl engel olurum bilmiyorum tüm herşeyi anlatırken bide gözümün önünde.kendi arkadaşlarıma anlatırken bile ağlama krizlerine giriyorum.ama haklısın ağlamıycam :KK24:

canım agla agla bısey olmazzz sonuctaa bırı en sevdıgın arkadasndı dıerı sevglındı bu tepkın normal aglamamaya calısırsan dusunemezsn n ve ne yapacgnı bılemezsn aklın fıkır aglamanı tutmak olcak kı zaten tutamıcaksında ya bence kız karsına gelınce ablanla saldır yaaa olumune gırıs yanııı ozellıkle tavsıyemm SURATINI TIRLAMA o yzuu paramparca olsnnnnnnnnn ppslıkkkkkkkkkkkkk suan onlara nefret doluyum keske orda olsam parcalardm valla

En azından karşındaki insanın iğrenç yüzünü gördün seni arkadaşınla bile aldatacak kadar karaktersiz biriymiş böyle bir adamı ailenle tanıştırdığını nişanlandığını evlendiğini bir düşünsene tüm bunların o dakikadan sonra sonra yaşandığını düşün daha büyük bir yıkım. Emin ol senin karşına daha düzgün biri çıkacaktır bu gereksiz insanlar da şu an canını acıtsa da asıl karşılaşman gereken insana ulaşmak için hep bir vasıta böyle düşün. O iki pislikte hep pislik olarak kalacaktır yakında da birbirlerini boynuzlarlar yine büyük ihtimal çünkü bunların kanları mikroplu adeta bir takım saf duygular böyle kirli ruhlarda, bedenlerde yeşeremez kolay kolay. Bir kere arkadaşın olacak kız da salağın önde gideni gelecek boynuzlara hazırlıklı olsun akıllı ve vicdanlı bir kadın düşünüyor benim yüzünde sevgilisini aldatan böyle karaktersiz bir adam yarın öbür gün de bir başkasını bulur beni aldatabilir çünkü bu tiynette biri ama nerde akıl o tip kadınlarda ve erkelerde akılları başka yerlerine çalışıyor sadece. Adına da aşk diyorlar da aslında aradıkları aşk filan değil başka türlü bir tatmin duygusu.

benı üç buçuk sene öncesıne götürdü bu konu
bende 16 senelık kız arkadaşımla eskı erkek arkadaşımı yakaladım
neyse berbat bı dönemdı benım ıçın
Bır gün bı uyandım, kafayı yıyorum sankı çok ağır ılaçlar kullandım o dönem
dedım ben bugün bunların ışını bıtırıyorum.
Gıttım kızın babasına, komşulara, arkadaşlara anlattım ılk olarak
(Kızın aılesı ıle bız 3 yaşındayken tanışmışız 21 yaşındayım şuan düşün yanı ıkıncı aılem gıbıdıler)
Bız hepımız bır sıtede oturuyorduk senelerdır, tam ev kapısının önünde arkadaşım olacak ş...k meydan dayağı yedı babasından.
Içım soğudu mu? Asla yerde sürünürken gıttım yüzüne tükürdüm, ıçımden ne gelıyorsa saydım küfür ettım nasıl bır o... olduğunu haykırdım ve herkes dınledı.
Doktorun yanında staj yapıyordu ışe alıncaktı bende hemşıreyım tanıyorum o doktoru gıttım anlattım adam sağolsun hıç bırşey dememe gerek kalmadan attı ış yerınden.
Gelelım ex-e..
Onun sadece burnunu kırdım, ve o salak ayrılmayacağımı sanıyordu. Bal gıbı ayrıldım.
Telefonumu değıştırdım ve ülkeyı terk ettım. Bana ulaşamadı. Bırde şımdı kı manıtamı buldum sözlendım hala kuduruyor köpek.
Ondan başkası olmaz sanıyordu bu da ona kapak olsun :KK34:

Ikısınede seneler önce öyle bır Beddua etmışım kı hala etkısınden kurtulamadılar.
Ne bı ışlerı var ne de yüzlerıne bakan adam yerıne koyup arayan soranları.
Ne yalan söyleyeyım en çok kız arkadaşıma beddua etmıştım. Onun da sevdığı elınden alınsın dıye.
Bu olay olduktan kısa bı süre sonra babası annesını aldattı ve beraber olduğu kadını aldı getırdı evlerıne oturttu.
O hatunda manyak çıktı bı güzel ezıyet ettı hem kıza hem annesıne.Beter olsunlar, hala ıçım soğumamış.

Sana bunları anlattım kı sakın sessızce oturup bı köşeye bekleme dıye.
Anlatmadığım daha bır çok şey yaptım ben ama ıçım hala soğumadı, sonra çok pışman olursun.
Ne yaparsan yap ama ne olursun ıntıkamını al ...

Herşey yap ama sakın karşısında ağlama olur mu

Eline diline sağlık valla. en iyisini yapmışsın

Peki bunu o kız sana gelip gittikten sonra mı yaptı?Facebookta senın sevgilini aşkım diye ilan ettiyse zaten pek ar namus sahibi değil belli ki arkadaşın :KK43:
Sevgilin aradı mı bir daha...Sen bence hemen ailesine anlatma..Bu kez mağdur zavallıyı oynayacak,sevgilin daha da sahip çıkacak ..Şu an öfkeyle oturma ve ramazanken nefsine hakim ol..Bayramın geçmesini bekle ..Kendine zaman ver ve dışardan izle biraz..Ablandan fikir al...
Ben olsam asla durmazdım ..Eski sevgilimin beni aldattığı kızın telefonunu kağıt paraya yazmıstım:))Telefonunu kapattırmak zorunda kalmıstı ..Amöa çocukca seyler..Önce sakın ol..Kafanı dinle,kendini kaybetmemişsin tebrik ederim..Hemen koşaraK uzaklasman cok asil bir hareker..Ömer senın o halını asla unutmayacak emın ol...Çok asilsin ben kırılmadık esya bırakmamıstım her dakıka aglıyordum..Aldatmak bır ınsana yapılan en buyuk hatadır ve asla cezasız kalmamalıdır!'!!! Ama zamanını bekle canım..Sabret bıraz dur ...

Of ya canm cok ağır bir durum seni az da olsa anlayabiliyorum benimde lisede hoslandigim bi cocugu o zaman en yakin arkadasm kendine ayarlamsti cocuk bana kur yapiyordu sonradan öğrendim ki daha acilmadan gidip konusmslar askinsureti senden hoslanmiyor bakmandan rahatsiz filan diye sonra da kiz kur yapmaya baslamis
Bi gun bana dedi ki kusura bakma ben onu sevdim bana çıkma teklifi etti sok oldum ama gururluydum bi erkek icin arkadasmla arami bozarsam cocuk iyice havaya girer diye dusundum sonucta sevgili değildik ben bu kadarini bile kaldiramadim.senin yasadigin cok kötü sabir dilerim sana.
Ama sonlari iyi olmz merak etme onlara ne oldu cocuk ilk basta cok sasirdi nasil yani askinsureti meseleyi biliyor ve kizmadi mi dedi o arkadasta yoo neden kizsin biz erkek icn ara bozmayz dedi sanki iyi halt yemis gibi:) sonrasnda hep kavga ettiler
Benim numarami da alms guya eniste ya en yakin arkadaslarinin numaralarini kaydetmis bana da vermisti arkadasm kydet diye cnku cocukla gorusecek ama guvenmiyordu bzden buyuktu o zaman 23yaslarnda filan.neyse baktim bi gece bana msj atti naber dye cvp vermedim ertesi gece aradi telefonumun sesi acikti o yuzden eminim uzun uzun aradi adam arkadasma dedm hatta gosterdm inansn diye demiski ben listemdekilere cagri atıyodm yahuu yalan bi kere cok uzundu ikincisini arkadasmda listede ona cagri atmams hatta o gun aramams bile sonunda ayrildilar erkegin ne oldugunu gorms oldm nasip etmedigi icn sukrettm Allaha snde sukret canm

En azından karşındaki insanın iğrenç yüzünü gördün seni arkadaşınla bile aldatacak kadar karaktersiz biriymiş böyle bir adamı ailenle tanıştırdığını nişanlandığını evlendiğini bir düşünsene tüm bunların o dakikadan sonra sonra yaşandığını düşün daha büyük bir yıkım. Emin ol senin karşına daha düzgün biri çıkacaktır bu gereksiz insanlar da şu an canını acıtsa da asıl karşılaşman gereken insana ulaşmak için hep bir vasıta böyle düşün. O iki pislikte hep pislik olarak kalacaktır yakında da birbirlerini boynuzlarlar yine büyük ihtimal çünkü bunların kanları mikroplu adeta bir takım saf duygular böyle kirli ruhlarda, bedenlerde yeşeremez kolay kolay. Bir kere arkadaşın olacak kız da salağın önde gideni gelecek boynuzlara hazırlıklı olsun akıllı ve vicdanlı bir kadın düşünüyor benim yüzünde sevgilisini aldatan böyle karaktersiz bir adam yarın öbür gün de bir başkasını bulur beni aldatabilir çünkü bu tiynette biri ama nerde akıl o tip kadınlarda ve erkelerde akılları başka yerlerine çalışıyor sadece. Adına da aşk diyorlar da aslında aradıkları aşk filan değil başka türlü bir tatmin duygusu.

cok guzel anlatmıssın arkadasm gercekten cok haklısın.. bu arada ugurbocegı sunu soyleyım senın bu yasadgın ne kdr kotu olursa olsn evlenecegın kısı cok ıyı cıkacagı ıcın onun degerını anlaman ıcın bır fırsat bu.. mesela hayatın hep gzell gecse evlendıgın kısıde ıyı olsa ufak tefk seyler canını sıkar.. ama kotu bısey yasadıgında ıyı ınsanın degerını daha ıyı anlıyorsun ve daha mutlu oluyorsun.. her serde bır hayır vardır canım sakın kendını yıpratma fazla.. tamam uzn sure atlatamıcaksın ama ne kdr kısa tutarsan bunu o kdr iyi olur senın ıcın

ah neler söylemek isterimm ama tutyorum kendimi ee ne oldu gittin mi konuştun mu??? Allah sabır versin sana bu günleri unutacak çok güzel günler yaşarsın inşallah

canım öncelikle çok üzüldüm
ama merak etme onlarda ayrılacak ,içini ferah tut Allaha havale et
intikam konusunuda sen bilirsn ucu sana dokunmayacaksa olablr

ben şunuda merak ettm
"şüpheleniyor gibi hissediyorum öğrenmesini istemiyorum lütfen böle yapma" 2. bi mesajda "böyle yapmaya devam edersen beni de kaybedeceksin"
bunları eski sevgilin mi yoksa ceyda mı yazmış?

canım öncelikle çok üzüldüm
ama merak etme onlarda ayrılacak ,içini ferah tut Allaha havale et
intikam konusunuda sen bilirsn ucu sana dokunmayacaksa olablr

ben şunuda merak ettm
"şüpheleniyor gibi hissediyorum öğrenmesini istemiyorum lütfen böle yapma" 2. bi mesajda "böyle yapmaya devam edersen beni de kaybedeceksin"
bunları eski sevgilin mi yoksa ceyda mı yazmış?

bence sevgılısı suphelenıorum demıstırr ceyda salagıda oyle yaparsan BENİ DE kaybedersın demıs. yanı suphelenıyor dıee kaybedecek ya sevgılısını eger bu kdr korkak olursan benıde kaybedersın demek ıstems ben ole anladım yanı

kızlar çok kötüyüm şu anda bile ağlıyorum.dediğim gibi facedeki fotoların çıktısını aldım.bu arada gene ömer aradı.açtım ikinizi de mahvedicem o küçük şeytanında neler yaptığını ailesi dahil herkese duyurcam bu geceden sonra ikinizde benim gibi ağlıyacaksınız dedim suratına kapattım.ablamla evlerine gittik.beni görünce şok oldu bişey diyemedi.babası yokmuş.annesine kızınız böyle böyle şeyler yaptı bakın bunlarda fotoğrfları kızınıza sahip çıkın benim erkek arkadaşımla böyle böyle mesajlarını yakaladım gidişatı hiç iyi değil.ikinci ellere bi zaafı var heralde benim eskilerimi çok seviyo dedim.kadın şok oldu ceydaya döndü.o da benim bu işle bi ilgim yok yalan söylüyo dedi.ömer onu seviyomuş bende kıskançlık yapmışım.kıskançlıktan aklımı kaçırmışım iftira atıyomuşum.benim şarterler attı üstüne atladım dayanamadım.ablamla annesi ayırdılar.aklımı kaybediyodum nerdeyse sinirden.bi yandan da ağlıyorum küfür ediyorum.ablam tuttu zor çıkardı yürü artık işimiz bitti dedi.beni eve götürüyo ama ben çok kötüyüm yollrda salya sümük.herkes bana bakıyo sakinleşemiyorum.baktım karşıdan ömer geliyo kabus gibi Allahım kabus bu heralde dedim.heralde küçük s..tüğü için endişelendi oralara kadar geldi.özür diliyo seni seviyorum yemin ederim o bi hataymış onunla olan başka bişeydi aşk değildi ben sana aşığım sensiz yapamam falan diyo.ben sinirden ve ağlamaktan konuşamadım bile ablam defol git şimdi seni şuracıkta gebertirim ne adi bi adammışsın dedi yemin ederim imdat diye bağırırım defol bidaha çıkma karşısına dedi.kızlar öyle çaresiz hissettim ki kendimi hiç bişey beceremeyen doğru düzgün intikam bile alamayan bi zavallıymışım gibi geldi.öyle zayıftım ki o an o ömer adisinin söylediklerini oracıkta yedirmem lazımdı ama tek bi kelime bile edemedim ancak hıçkırıklarım çıktı ağzımdan.çok kötüyüm zavallıyım şuanda :KK43:

kızlar çok kötüyüm şu anda bile ağlıyorum.dediğim gibi facedeki fotoların çıktısını aldım.bu arada gene ömer aradı.açtım ikinizi de mahvedicem o küçük şeytanında neler yaptığını ailesi dahil herkese duyurcam bu geceden sonra ikinizde benim gibi ağlıyacaksınız dedim suratına kapattım.ablamla evlerine gittik.beni görünce şok oldu bişey diyemedi.babası yokmuş.annesine kızınız böyle böyle şeyler yaptı bakın bunlarda fotoğrfları kızınıza sahip çıkın benim erkek arkadaşımla böyle böyle mesajlarını yakaladım gidişatı hiç iyi değil.ikinci ellere bi zaafı var heralde benim eskilerimi çok seviyo dedim.kadın şok oldu ceydaya döndü.o da benim bu işle bi ilgim yok yalan söylüyo dedi.ömer onu seviyomuş bende kıskançlık yapmışım.kıskançlıktan aklımı kaçırmışım iftira atıyomuşum.benim şarterler attı üstüne atladım dayanamadım.ablamla annesi ayırdılar.aklımı kaybediyodum nerdeyse sinirden.bi yandan da ağlıyorum küfür ediyorum.ablam tuttu zor çıkardı yürü artık işimiz bitti dedi.beni eve götürüyo ama ben çok kötüyüm yollrda salya sümük.herkes bana bakıyo sakinleşemiyorum.baktım karşıdan ömer geliyo kabus gibi Allahım kabus bu heralde dedim.heralde küçük s..tüğü için endişelendi oralara kadar geldi.özür diliyo seni seviyorum yemin ederim o bi hataymış onunla olan başka bişeydi aşk değildi ben sana aşığım sensiz yapamam falan diyo.ben sinirden ve ağlamaktan konuşamadım bile ablam defol git şimdi seni şuracıkta gebertirim ne adi bi adammışsın dedi yemin ederim imdat diye bağırırım defol bidaha çıkma karşısına dedi.kızlar öyle çaresiz hissettim ki kendimi hiç bişey beceremeyen doğru düzgün intikam bile alamayan bi zavallıymışım gibi geldi.öyle zayıftım ki o an o ömer adisinin söylediklerini oracıkta yedirmem lazımdı ama tek bi kelime bile edemedim ancak hıçkırıklarım çıktı ağzımdan.çok kötüyüm zavallıyım şuanda :KK43:

keşke babası da evde olsaymış. kızdaki yüzsüzlüğe bak şuan içimden ne küfürler ediyorum seni düşünemiyorum bile :KK47: lütfen artık ağlama hiç zavallı değilsin zavallı olan onlar :KK47: İnşallah meydan dayağı yer babasından annesi hayatı zehir eder ona :KK47: ay çok sinirlendim ya :KK47:

diger konunuda bunuda okduum canım .sen kötü bişey yapmadınki bende isterim sevdıgım iki kişi iyi anlaşsın .heryere kalabalık

gidelim ne varki bunda bazıları tuhaf karışladılar .ama insancılsın işte iyi niyetlisin .konduramassın ...

kişi kendi gibi bilirya karşısındakini bizd olmuyunca düşünebmiyoruz ihaneti

bu HAYATTA HİÇ BİR ŞEYE ŞAŞIRMAM BEN nelerini gördüm ya benımde vardı kız arkadaşım sevgılıle tanıtrmıştım ..ayrıldık baktım gizli gizli msjlaşmaları var sonra dedıkı bana ben sizi barıştırmaya ugraşıyorum dedi .en kötü anımda yanımda olmadı .çocugun aldatma msjlarını beraber yakaladık ben sinir oldum .onunda görüşmeyı kesmesi gerekirdi 2 kere gördügü insana öle bir yapştıki ben adamı rezil ettimm tüm şehre .çocuk dediki ben sana ıspatların iş yerı telefonlarında hep kız araı benı dedi ....şimdi güvenmıyorum ona umurumdada degıldı çocukta oda .merhaba .merhaba diyorum emın olamadım hala kım haklı kım haksız ...

numaramı degiştirdim bende ..şimdi uzak tutuyorum onu etrafımdanda sevgılımdende ....

kötü bişey en yakınıız ablanız .kardeşiniz gibi olur oysa anlıyoum acılarını senın ...

eskiden 15 yaşlarındaydım benı seven bir çocuk vardı ....kabul etmıyordum .çocuk bana inadına ablama yanaştı.ablamda bana dediki ben kabul edıyımmı edersen et dedim ben de ama senı kullanıcak dedim ( ablam ayran gönüllüydü ) anında keserdı görüşmeyeı anında severdi :KK1:bunlar baya çıktılar ...çocuk bana ınadına evlenmek bile istedi düşünün

sonrası canımı sıkmaya başladı tabıı onunla aynı evde düşünün.olmazzz dı ama olmazda dıyemedım annem anladı herşeyı bende anlattım ...olmaz dedi annem senı sevıyor bu çocuk ınadınada evlılık istiyoru hemen ayrıldı

düşünki ben istemedıgım halde bile kabullenemedım senı düşünemıyorum ..

ALLAH yardımcın olsun tatlım dua et bol.bol ıkısınınde gerçek yüzünü gördügün için sevınmelıısn aslında

ben böyle bi olayı ablamla düşünemiyorum Allah korusun.neyse ki sen sevmiyomuşun çocuğu

X