çok acı çekiyorum.. yardım edin

acın daha yenı herkez bir degılki tatlım iyilerde var çıkıcakta karşına ıkı kanı bozuk için yıpratma dahada kendını ....onlar ço mutsuz olucaklar ozaman sen sevınıceksın hallerine

canım sen nasıl intikam almıştın peki???

Canım benim,
Öncelikle geçmiş olsun. Aldatılmayı ben de yaşadım, o mesajları görünce ayaklarımın altından yerin nasıl kaydığını unutamam..

Ama bunlar seni öyle bir güçlü kılacak ki.

Şöyle düşün, daha 19 yaşındasın, ve muhtemelen o çocukla istediği türden bel altı muhabbetlere girmiyorsun. İşte tam bu noktada bazı kızlar o erkeği nerden vuracaklarını bilirler. İnan bana cinsellikle ilgili o kadar rahat olmasaydı çocuk onunla muhabbeti sürdürmezdi. Ama kimi kızlar kadınlar sanki kendileri dünyanın en çekici, en arzulu insanıymış gibi gösterip toy erkeklerin aklına girmeyi çok iyi biliyorlar. Hipnotize olmuştur o saf da, kalbi ayrı bedensel ihtiyaçları ayrı yerden çekmiştir ama o kadar yakınında böyle muhabbete girebileceği bir tip olması aklını almıştır.

Bir dahaki sefere inanıyorum ki bunlara doymuş, bir kadına her şeyiyle değer veren, bir şeyi yaşayacaksa birlikte yaşamayı bekleyebilen mert biri çıkacak karşına. Çünkü şimdi sen öyle bir beceri kazandın ki diğer türlüleri gözünden tanıyacaksın. Başlarda ben erkeklere güvenimi yitirdim, kimseyi istemiyorum Allah belalarını versin diyor olabilirsin. Bu neden biliyor musun? Çünkü maalesef birçok erkek çok aç böyle muhabbetlere. Sen içlerinde parlayan, farklı olanı bulacaksın.

Bırak onlar da ne halleri varsa görsünler.

Ağlama lütfen, ben iki ay aralıksız ağladım. Uyumadığım her an ağlıyordum.. İçim kurudu sonra. Uzun süre hiçbir şey hissetmez oldum ama ben yalnızdım. Senin ablan var arkadaşların var ailen yanında. Onların seni toparlamasına izin ver. İyi olacaksın inan.. Bu da abla tavsiyesi olsun. :)

görrrrrrrrrrrrr bakkkkkkkkkkk nelerrrrrrrrrrrr olacakkkkkkkk.başınaaaaaaa ne işlerrrrrrrrrrrr açılacakkkkkk

intikamımmmmmmmmmm çok acııııııııı olacakkkkkkkkkkkkk ....bu şarkı sana gelsın tatlım

bu daha başlangıcın olsunnnnn

daha dur bakalım neler düşünürüz burda biz sana

Ha bir de intikam mevzuu var, benim erkek arkadaşım öyle yüzsüzdü ki karşıma geçip sırıttığı, beni azarladığı, evden kovduğu, paranoyaklıkla suçladığı bile oldu. Her şeyin gözümün önünde olmasına rağmen..

Ha sonra ne oldu.. Ben çaresizliğim, aşkım sönünce son bir aldatmasından sonra kavga edip ayrıldım. Kendimi 3 yıldan sonra kuş gibi hissettim. Aramadım sormadım kendi istediklerimi yaptım. Sonra iki ay sonra o döndü, 180 derece değişmiş olarak. Şimdi hiçbir şey hissedemiyorum ona karşı. Ancak yılların verdiği samimiyetimiz var, arkadaş gibiyiz ama o ciddi ciddi sevgiliyiz sanıyor. Ben akıllandım en büyük intikam da bu oldu.. Yurtdışına yerleşmeyi, çat diye şehir değiştirmeyi bile planlıyorum ve zahmet edip bunları paylaşmıyorum bile. Kafama eserse gider yeni bir hayat kurarım.

O kadar ağladığıma değdi mi? Hayır.. O kızların düşüncesi bile kalbime saplanırken şimdi hissiz şekilde facebooktan bakabiliyorum bile. Hiç mi hiç koymuyor artık inan. Değerimi anlamam 3 sene sürdü o sadece canımı sıkıyor..

çok teşekkür ederim güzel dileklerin için. inş ne diyeyim bir de bu dediklerini kallbim duysa inansa intikam konusunda gerçekten becerebilsem içim rahatlayacak ama son anllatığım olayda öle bi noktaya geldim ki kendime bu konuda bile güvenim kalmadı sanki. hiç bişey beceremiyorum. sen ne güzel yapmışsın ama ben öle aptalım ki bak ailesine anlattım ama gene bişi olmadı. (inş olmuştr tabi daha net bi bilgim yok) üstelik bi de sonunda kendm sinir krizi geçirdim iice küçük düştm.

Canim hic uzulme resmleri gosterdiysen resimlerde samimilerse anneside biseylerr dusunur herhalde ki uvey annesi de mi cunku annesi öldü demiştin? Bozma moralini annesi anlaticaktir babasina belki de. Intikm alamadigin anlamina gelmez ne olursa olsn akillarinda kalir bnce

Bence ömer aradığında onu bir şartla affedecegini söyle. Senin telefonundan ceydaya senin adinla msj aticam de.

Faceini de kullanicam içim ancak böyle sogur de. Herkes görsün de.ceydanin profiline yaz.

Ne istiyosan yaz. Akşamına da bas tekmeyi

Ohh sen sağ ben selamet

evet üvey annesi. mutlaka kalır resimleri de attım suratına zaten orada kaldı yani. ama cinsel içerikli mesajlaşma kısmını kanıtlamıyo resimlerde de çok kötü bişey yok kolkolalar. bide kıskançlık krizine girdiğimi iddaa etti yalanladı. ömer onu sevdiği için ben kıskançlıktan delirmişim o yüzden bunları söylüyomuşum. içimden bi his babası duymayacak diyo. resim olduğu için ilişki kısmını yalanlayamaz ama sonuçta ömerin aslında benim sevgilim olduğunu da bilmiyolar ki belki ömer diye birini ilk defa duydular. gene de bi şekilde duydular artık işte ben de bilmiyorum ne olacağını

ee ama terkedince anlatır benim olduğumu bişey değişmez ki:44:

Anladm canm bazen mahkemeler ahirete kalir merak etme er ya da gec hakkettigini bulurlar ama ne yalanci kizmis ya..nasil belli etmiyor yalan dedigini o da ayri

canım sen nasıl intikam almıştın peki???

cnm ben yurt dısında yasıyorum ve yazdan yaza turkıyeye gelıorum.. 1 senedır bırlıkteydık ve dıer yaz yaptıklarını ogrendım ve turkıyeden dondugumde ayrıldım. dıer yaza kdr hıc konusmadm bı kac kere faceten ulastı bana kufurlerı saydım her seferınde agza alınmıcak kufrler ama yetmıo kendısı hep pesımden kostu hıc bırakmadı ve kışın turkıyeye tkrar gıttım. arkadasımdan yardım ıstemıss bulusmamız ıcın bende tmm dedım gelsın ne dıcekse desın. neyse bu slk geldı konustuk ozurler dılıyor fılan dedı en azından dene baktın kı eskısı gıbıyım o zaman ayrılırız ve bıterr. tmm dedım bu dedıkı arabstana dondugunde mutlaka benı ara (ben hattımı degıstırdıgım ıcn benı ara dıyordu cnku yenısını bılıordu) tmm dedım bulustuk sınemaya gıttım eglendım onunla yanı ama hepsı planın parcasıydı sonra dondum ve bıdaha aramadım.. yıne faceten yazmıs bıseyler dedı benı kandırdın oynadın benmle fılan cok sınırlenmıs bende hahahaha cok ararsın benııı cooookkk dedımmm ama bulamıcaksın fılan guldum dalga gectımmm ve engelledım.. ckb uyk bı ıntıkam deıl ama onun gururuna dokundu ve benı eskı saftrık kız sandı anladı ıste o zaman onun ıcın olup bıtmedıgımı ve ben rahatladm.. ben anck bu kdr yapabldım cnku ne zamanım vardı ne de fırsatım turkıyede yasamıorm elımdn bu kdrı geldı ama sen ordasın ablan var yardım edecek arkdsların ve zamanın var. ben heseyı aılemden gızlı yaptıgım ıcın sabah cıkıp aksama donemıyorum herseyı kontrol edıorlar vs. ama bı arkadas yzmıs yaa affetmıs gıbı yap ceydadan ayır ve sonra onu terket gercekten erkekler oyuna gelmektten n efret eder bırak senı saf sansın sonunda oyununu ogrendıgınde kazık saplanmıs gıbı hıssedecek emın ollll

bu arada okudum yorumlarıda bı arkadas demıskı bunu yasadın bundan anra artk erkeklerı gzlernden tanıcaksn ve o pıslıkler arasından parlayanı bulacaksn.. cok dogru dıyorr suan oyleyım ben ve bu skılde ben sevglımı buldum.. arkadaslarımın sevgılılerını bıle tek bır bakısından anlıosun ve cok arkadasımı uyarıorm goruorum ıyı mı kotumu dıee. sende bu sekılde cok ıyı bır ınsanla tanısacaksn ve evlılıge gotureceksn cnm..

güzel plan ama bunu yapabilmek için benim biraz toparlanmam lazım. çünkü yüzüne bakınca yaptıklarını hatrlayıp her ne kadar tiksinsemde hala onu seviyorum en acısı da bu

Eski erkek arkadasin kendine eglence aramis anlasilan.
ne yap biliyor musun? Bosver..
Herkes oyle degil bunu bil yeter. Atesle barut yanyana durmaz falan derler de, ahlak denilen birsey de var. Biriyle beraberken, baskasindan hoslanmaya acik olan insanlara guven olmaz. Gozleri doymaz.

O titreme hissini biliyorum. Uzulunce, aldatilinca vs degil de, kocaman bi hayal kirikligina ugradiginda oluyor sanirim. Veya korktugun basina gelince, gozlerine inanamayinca.. Of yasadim o duyguyu ya.. Hatirlattin Geciyor, geciyor. Yakip, yikip geciyor

ee ama terkedince anlatır benim olduğumu bişey değişmez ki:44:

Ee amaç faceden cümle alem görsün. Herkese tek tek laf mı anlaticak. Rezilligini herkes görür. Ömer in ağzından hakaretler filan.

Ya aslında bunlar için değmez.
Ben sanırım hiçbirşey yapmazdım. Mesela bugün yaptığın onun vicdanını susturdu.

Halbuki o kıvranacaktı bu günahla. Ama şimdi kendini teselli edecek birseyler buldu.

valla yaktı yıktı gerçekten ve umarım geçer şimdi her ne kadar buna hiç inancım olmasa da şimdiyse kimseye güvenim yok.ben yine aynı ben olurum eğer bi sevgilim olursa ilerde tüm bunlara rağmen yine onu sevdiğim insanlarla tanıştırırım birlikte vakit geçiririm.ama artık sevgili olacak kadar birine güvenebilirmiyim onu bilmiyorum

şu anda ömer in sana tavrı nasıl ? intikam için yanaşsan anlar mı ki :26:

ömer sürekli özür diliyo arıyo mesaj atıyo.artık görüşmediğini filan söylüyo yalvar yakar yani şuan.şuana kadar tavrım çok netti ordan anlar sanki birden dönsem :44: öncesinde zemini hazırlasam mı yavaş yavaş aramalarına falan cevap versem ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…