çok acı çekiyorum.. yardım edin

ugurbocugu1994

Guru
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2011
181
3
2gün önce açtığım konuyla ilgili dün sonucu yazamadım kusura bakmayın hiç iyi değildim. gerçi şu anda da hiç iyi değilim.neyse baştan anlatayım.
dün dediğim gibi buluştuk bi kafede. sonra annem aramış gibi lavaboya kalktım o arada ablamla haberleştik. sonra telefonu kapatıp yanına döndüm.şarjım bitti annemle konuşurken dedim. sonra ablam annemin telefonundan onu aradı. az kalsın kendisi açıyodu elinden aldım ver beni isteyecek kızzmasın şimdi sana dedim. aldım gittim lavaboya konuşuyomuş gibi. sonra mesajlara girdim direk tabi. açtığım ilk mesajda şöyle yazıyodu "şüpheleniyor gibi hissediyorum öğrenmesini istemiyorum lütfen böle yapma" 2. bi mesajda "böyle yapmaya devam edersen beni de kaybedeceksin" vücuduma dalga dalga bişeyler yayıldı sanki saç tellerimden ayak parmaklarıma kadar bi titreme. saçmalama dedim kendi kendime okumaya devam et. daha sonra aklıma hayalime gelmeyecek, buraya yazamayacağım iğrençlikte mesajlaşmalar. okudukça inanamadım allahım bu yanlış telefonmu bu mesajlar kime ait diye. o titreme vücudumu ele geçirdi sanki ne ağlayabiliyorum ne düşünebiliyorum ne ne yapacağıma karar verebiliyorum. nefes alamadım çıkmalıyım burdan dedim. bizim ki o kadar süre gelmeyince kapıya kadar gelmiş. yüzümü görünce mi anladı yoksa zaten telefonu verirken mi korkuyodu zaten bilmiyorum. yaklaştı "özür dilerim". midem bulandı. telefonu fırlattım ittim çıktım.
yolda, evde dün bütün gece ağladım ama ağlayarak akmıyo bitmiyo içimdeki zehir. tam artık bitti diyorum yine buz gibi bi dalga geliyo çarpıyo ve bedenim kontrolümden çıkıyo. ben onlara ne yaptım diye düşünüyorum. ceyda benim en yakınımdı 6 yıldır. zor zamanlarında ona az mı destek oldum yanında mı olmadım ona bi yanlış mı yaptım.ben ona bu durumu yakıştırmaya şüphelenmeye bile utanırken o iğrenç mesajları en yakın arkadaşının sevgilisine çekebilecek onu ayartabilecek bi kızmış bişeydiyeceğim diyemiyorum.
peki sevgilim olacak o adi bunu bana niye yaptı? madem sevgisi bile bittiyse neden adam gibi ayrılmadı.yeterince güzel mi değildim bakımlı mı değildim? yoksa sadakatsizmiydim boğdum mu onu başkaları gibi kıskançlık krizlerine girip bunalttım mı onu? ona güvenmekten başka ne yaptım ben? ne kadar aptalmışım. halime güldüler mi acaba arkamdan ne salak kız mı dediler. bölesi hoşlarına mı gitti? düşünüyorum beynim patlayacak kendime bi çıkar yol alıyorum. boğazımda koca bi düğüm var ne yutabiliyorum ne ağlayınca geçiyo.dünya ne zaman bu kadar kötü bir yer oldu?
ama bunu onların yanına bırakmayacağım. bana bunları yaşattıktan sonra kendi hayatlarına dönebileceğini sanıyolarsa yanılıyolar. ne yapacağımı bilmiyorum şu an ama onlar içinde artık hiç bişey eskisi gibi olmayacak. gerekirse dünya aleme bağıracağım yaptıklarını herkes o ceydanında ömerin de nasıl insanlar olduğunu bilsin. yanlarında kimse kalmasın istiyorum. öfkem öyle büyükki ancak bu şekilde içim soğuyacak. ne yapabilirim bana yardım edin yanlarına kalmasın bu yaptıkları. bi de utanmadan ceyda arıyo sabahtan beri açmadım sesini duymaya tahammülüm yok

edit:
hani ben herşeyi görmezden gelecektim onlar kaybetmişti onlar üzüleceklerdi? hiç bişey olmamış gibi hayatlarına devam ediyorlar ceyda dün facesine bir sürü fotograf eklemiş ömerle inadına ssanki deliriyorum şu an resmen yüzsüzlüğün bu kadarı. altlarına bi de yorum yapmış seni seviyorum aşkım bizi söndürmeyen rüzgar alevlendirir filan diye. resmen bana laf sokmuş ya bu nasıl bi utanmazlıktır yüzsüzlüktür. sanki ben onaların arasına girdim sanki 2. kadın benim kafayı yicem sinirden. arkadaşlarıma anlattım olanları inanamadılar şok oldular. onlarda mesaj atmış sen nasıl bi insansın insan mısın sen diye. sizi ilgilendirdiğini düşünmüyorum demiş. adi şerefsiz daha neler yazmak istiyorum ama forumda sorun olmasından korkuyorum. ömer de aradı gece " yemin ederim o fotolar yeni değil haberim yok görüşmüyorum artık " diye. açıklaMAsına bakar mısın yaaa neymiş fotolar yeni değilmiş. s.çıp sıvamak dedikleri bu olsa gerek. ben kesinlikle intikam istiyorum artık bişeyler yapmam lazım dayanamıyorum gün geçtikçe öfkem arttı ya nolur yardım edin bişeyler yapmam gerek gidip saçını başını yolasım var ikisininde

kızlar çok kötüyüm şu anda bile ağlıyorum.dediğim gibi facedeki fotoların çıktısını aldım.bu arada gene ömer aradı.açtım ikinizi de mahvedicem o küçük şeytanında neler yaptığını ailesi dahil herkese duyurcam bu geceden sonra ikinizde benim gibi ağlıyacaksınız dedim suratına kapattım.ablamla ceydaların evlerine gittik.beni görünce şok oldu bişey diyemedi.babası yokmuş.annesine kızınız böyle böyle şeyler yaptı bakın bunlarda fotoğrfları kızınıza sahip çıkın benim erkek arkadaşımla böyle böyle mesajlarını yakaladım gidişatı hiç iyi değil.ikinci ellere bi zaafı var heralde benim eskilerimi çok seviyo dedim.kadın şok oldu ceydaya döndü.o da benim bu işle bi ilgim yok yalan söylüyo dedi.ömer onu seviyomuş bende kıskançlık yapmışım.kıskançlıktan aklımı kaçırmışım iftira atıyomuşum.benim şarterler attı üstüne atladım dayanamadım.ablamla annesi ayırdılar.aklımı kaybediyodum nerdeyse sinirden.bi yandan da ağlıyorum küfür ediyorum.ablam tuttu zor çıkardı yürü artık işimiz bitti dedi.beni eve götürüyo ama ben çok kötüyüm yollrda salya sümük.herkes bana bakıyo sakinleşemiyorum.baktım karşıdan ömer geliyo kabus gibi Allahım kabus bu heralde dedim.heralde küçük s..tüğü için endişelendi oralara kadar geldi.özür diliyo seni seviyorum yemin ederim o bi hataymış onunla olan başka bişeydi aşk değildi ben sana aşığım sensiz yapamam falan diyo.ben sinirden ve ağlamaktan konuşamadım bile ablam defol git şimdi seni şuracıkta gebertirim ne adi bi adammışsın dedi yemin ederim imdat diye bağırırım defol bidaha çıkma karşısına dedi.kızlar öyle çaresiz hissettim ki kendimi hiç bişey beceremeyen doğru düzgün intikam bile alamayan bi zavallıymışım gibi geldi.öyle zayıftım ki o an o ömer adisinin söylediklerini oracıkta yedirmem lazımdı ama tek bi kelime bile edemedim ancak hıçkırıklarım çıktı ağzımdan.çok kötüyüm zavallıyım şuanda

Son düzenleme:
arkadaşım daha oncekı konunuda okudum gerçekten bariz ortadaydı cok yazık ki gozunun onunde olanları goremeyecek kadar guvenmıssın bence hıcbısey yapma zaten kendı ıgrenclıklerı kendılerıne yeter bu mubarek ayda senı uzenın yanına kalmaz...
ofken gitmiycek belki ıcının acısı hemen gecmıycek ama sabır guselım uzme canını.Allah yardımcın olsun acını hafıfletsın ınsallah...

Allahım ne kadar acımasız, vicdansız, karaktersiz insanlar var. Gerçekten mide bulandırıcı. İkisinin de yüzüne bakma bundan sonra. Ceydaya da ağzına geleni say. Pislik insanlar!!!

inan anlatamıyorum içimdeki nefreti yazacak cümle kelime bulamıyorum ben böle herşeyi sineye çekemem

Ah canım benim ya seni en iyi anlayabilecek insanlardan biri benim.. Benimde en yakın arkadaşım sevgilimle görüşmeye başlamıştı bende telefonda yakaladım bunları konuşurken... Ağladım ölücem sandım ama ölmüyosun geçiyor. Onlara ne mi oldu evlendiler 5 ay evli kaldılar ve iğrenç bir şekilde boşandılar.. Hatta arkadaşım evlendikten sonra antalyaya yerleşti arası kötüydü tabi kocasıyla benden başkada arkadaşı yoktu ben o sıra bodrumda bir otelde çalışıyordum bir gün beni aradı çok kötü aramız bana çok kötü davranıyor ne olur yanıma gel diye.. Sanki o anı bekliyordum ben dedim ki neden t...n senden sıkılınca benim koynumamı girecek nasıl yani dedi o kadar iğrençsinizki sizden herşeyi beklerim dedim... Ve inanırsım o olaydan sonra içim soğudu onlara karşı... Yaşın kaç bilmiyorum ama merak etme zamanla herşey geçiyor ve sen allahım nefes alamıyorum ölmek istiyorum dediğin şeyleri bile bir süre sonra gülerek hatırlıyorsun :)

bu tip şeyler birçok kişinin başına geliyor belki bizim de gelecek kimse bilemez. Ama şunu unutma ki hayatta başına gelen her şeyin altında bir neden ara, mutlaka senin için hayırlı bir şeyler çıkar. Bu hayrı sen şu anki ruh halinle anlayamazsın ama ilerleyen zamanlarda bu olaya dönüp baktığında daha objektif olarak değerlendireceksin. Olayı mümkün olduğu kadar aklına getirme takmamaya çalış kafanı başka yerlere ver. Bu konuda senin bir suçun yok suçlu olan karşı taraftır. Sakın bu olay yüzünden kendini suçlama veya karşı taraftan intikam almak için hayaller kurma çünkü kin tutmak insana çok zarar verir. Şükret ki sen yakınındaki insanların gerçek yüzünü gördün. Bu belki yanlış insanları çevrenden atabilmen için sana Allah'tan gelen bir uyarıydı, bilemezsin. Bunu anlamak için üzerinden zaman geçmesi, senin bu duygularının azalması gerek ki gerçekleri dışardan bir gözle görebilesin...

belliydi ztn o mesajlarla karşılaşacağın inş yanlarına kalmaz yaptıkları bu rezillik
sen normalde sevgilinin teline bakmazmıydın hiç yani mesajları silmeyecek kdr da rahatmış,karaktersiz midesizler mrk etme beraber olurlarsa şimdi, ikiside birbirini aldatır nasıl olsa yanlarına kalmaz yaptıkları

evet ben hiç bu kadarını düşünmemiştim ben sadece birbirlerinden hoşlanıyolar ilgileniyolar diye korkuyodum meğer durum ondan çok çok ileriymiş.
uzme guselim kendini sen erkek arkadasını gercekten sevdın guvendın o sana layık olamadıgı ıcın vursun kafasını taslara...salak
ceyda da ancak o ıgreclıklerıyle dıkkatını cektı demek ıste en acısıda bu zaten arkadas kazıgı bundan tam 9yıl once lise yıllarımda aynı sey bana olmustu işin kotusu o en yakın arkadasımla birlikte olmuslar hıcbısı yapmadım 2sıde pısman oldulardı ama o ıgreclıge karsıdakının ne kadar ıncıncegını dusunmeyecek kadar nankorlerdı demekkı dedım kolay olmadı guven kırılması en zoru hep kusku kalıyo ınsanın ıcınde...dost edınırkende bır erkege guvenırkende...

Sakın ola muhatap olma derim güzelim..bırak kendi pisliklerinde boğulsunlar..hiç bir şekilde konuşma ikisiyle de.ağla ağlayabildiğin kadar,boşalt sinirini ve öfkeni..ama şunlara üzgün olduğunu belli edip mutlu etme onları...bu arada erkek arkadaşın,ağlayıp sızlasada"bir hataydı,sei seviyorum,o benim için sadece cinsellikten ibaretti,seninle evlenmek istiyorum vs.."kapında köpek olsa dahi AFFETME!!

Haklı olarak üzülüyorsun ama şunu bilki kesinlikle kaybeden taraf onlar. Seni üzdükleri için de yaptıkları bir ömür peşlerini bırakmaz. Bence şükretmelisin böyle insanlar hayatından çıktığı için. Allah sabır versin. Yaşın küçük daha nice güzel şeyler yaşarsın canım üzme kendini..

yok hiç bakmam yani pek öle biri değilimdir kendiminkine de bakılmasından hoşlamdığım için. demekki bakmak gerekmiş.o kadar çaresizim ki canlarını yakacak bişey bile bulamıyorum kendimi iğrenç hissediyorum artık kendimden de nefret ediyorum

Nasıl yani durumu iyicemi ilerletmişler.
O şerefsiz kızında telefonuna cevap ver sadece benim or.. pularla arkadaşlığım olamaz de kapat.
Sakın yanlarına bırakma heryerde rezil et facete bütün arkadaşarına bildir ara malı kız lazımsa adres ver işte.
Of ya öfkeden kudurdum Allahlarından bulsunlar birbirlerinden bulsunlar

aynı olayı bende yaşadım eşimden önceydi eşimde biliyor. askerdeydi lise bitince evlencektik yurtta kalıyordum yakın arkadaşım vardı kız babam annemi aldatıyor dedi ama annemde çok bakımsız falan diye anlatıyordu bende umursamıyordum. bana birgün sordu evlenmeden 1 gün önce sevgilinle arkadaşının birlikte olduğunu öğrensen ne yaparsın dedi. ikisinide vururum dedim korktu galiba. 15 tatil geçti kız benden sürekli kaçıyor başka bir kıza sordum ben ona öyle birşey yaptımki duyarsa beni öldürür demiş. umursamadım. birgün okula gittiğimde sınıf arkadaşım yanına çağırdı birşey göstercem ama ağlama dedi tlf. msjları gösterdi sevgilim iğrenç msjlar atmış ağladım aradan 1 gün geçti yurttaki arkadaşım geldi banada atmıştı dedi sonradan önceki dedikleri dank etti kızı sildim hayatımdan ama o pisliği günler sonra affettim sonra izne geldi buluştuk tlf. resime bakıyorduk bir çift geldi bebeklerinin altını değiştirmeye buda uzaklaştı tlf. kucağımda kaldı msjlara baktım iğrençççç msjlar yine affettim int. kızları yakaladım ayrıldım. Eşimle tanıştım "bana yardım et" diyordum sonra sevgili olduk bana çok destek oldu, beni çok sevdi hiç keşke dedirtmedi hayatımda böyle bir aşk yaşamadım. oda geçmişinde aynı şeyi yaşamıştı. Ya ben kocamı çokkk seviyorum mükemmel bir insan hep destek oldu yani ikisinide çıkar hayatından ben hata yaptım zamanım boşa gitti Allahtan eşim çıktı karşıma bana gerçek aşkı gösterdi yoksa ben o gerizekalıyı adam sanacaktım

Yıllar önce benzerini ben de yaşadım, detaya girmeyeceğim sadece şu an evliler ve çocukları var...

Bu dönemdeki acını çok iyi anlayabildiğimi söylemek istedim sadece.

Naçizane tavsiyem; kendini üzmemen...

Bu insanların hayatından bu kadar kısa sürede çıkmaları daha iyi...

Allah yardımcın olsun.

ben de sonucu merak ediyordum ama bu kadarını beklemiyodum. iğrenç mesajlar dediğin cinsel içerikli sanırım yazıklar olsun ikisinede, ceyda senii ne yüzle arıyo ama ikisi de hayatı boyu unutamayacakları ve başlarına gelecek bir olayı yaşadılar bırak vijdan azabı çeksinler, bu saatten sonra araları eskisi gibi olmaz onları birbirine bağlayan sendin sen olmayınca yasaklar kalkmış olacak cazip gelmeyecekler birbirlerine, sen şimdi üzülüyorsun ama onların yerinde olmak istemezdin değil mi, üzülme desek de üzüleceksin ama kendiliğinden soğuyacaksın içinde bişey kalmasın kız ikisine de, ceydaya bak sen dost görünümlü şeytan

Son düzenleme:
Canım aynı şey bizim bi tanıdığın başına geldi. iki kuzen biri erkek biri kız teyze çocukları Aliyle Ayşe diyeyim. ikisi de evlendiler sürekli birlikteler eşleriyle. gezmeler her yere birlikte gitmeler falan. ikisinin de çocuğu oldu. ali karısına o kadar güveniyo ki ayşe ve kocasıyla birlikte tatile gönderiyo Kıbrısa. orda ne olduysa oluyo ayşe eve dönünce intihar etmeye kalkışıyo ve Ayşe ile eşi aniden boşanıyo. Sonra bi anda alinin karısı evi terk ediyo falan baya bi uğraşıyo boşanmak için. en sonunda ne oldu Alinin karısıyla ayşenin kocası evlendiler ve her gün görüyolar birbirlerin. çok zor benim bile ağırıma gidiyo. ikisinin de çocukları var. Ayşenin çocuğu engelli üstelik. Şimdi öbürlerinin de çocukları oldu.

Diyeceğim en azından böyle pislik bi insanın gerçek yüzünü evlenmeden ciddi bi şeyler düşünmeden gördün. cehenneme kadar yolları var. için çok yanıyodur biliyorum ama sabret. Allahı'ın sevgili kuluymuşsun ki fark ettin yakaladın. Kendini üzme. Hayatta her şey geçip gidiyo. Önemli olan sensin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…